Mystiq.org - forum: Návrhy - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Návrhy Návrhy od Pomis

#1 User is offline   Pomis 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2
  • Joined: 26-May 14

Posted 26 May 2014 - 03:33 PM

Zdravím, ráda bych sem napsala pár návrhů a současně kritiky,
tak začneme s tím horším;
moc se mi nelíbí současný stav serveru v tom, že se stále dál zjednodušují podmínky, ať s doplňováním HP nebo menšími intervaly pro normální hráče (bez VIP) při portování Home/Spawn, dle mého názoru to mají moc zjednodušený, a tím pádem upadají výhody VIP, a celkově původní smysl Hardcore serveru.
Velice nevzhledné je a podle mě vhodné ke změně, uchovávání Domovů a "Home" po hráčích kteří mají ban nebo tam už nehrají, když projevují delší neaktivitu [několik měsíců]. Potom se stává že na dynmapě [a obecně serveru) je bordel z domů bývalých hráčů.

Pěkný den přeje Pomis :-)
0

#2 User is offline   Tiff 

  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 102
  • Joined: 08-October 08

Posted 26 May 2014 - 03:46 PM

domy zabanovanych se odstranuji.. akorat to nejde videt na dynmape pokud ty chunky nejaky hrac "neaktualizuje" polozenim nejakeho bloku napriklad.. takovy dum sporysze je smazany ale na dyn mape je uz asi mesic..

#3 User is offline   Bubaak 

  • Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 186
  • Joined: 20-October 09

Posted 28 May 2014 - 01:45 PM

View PostPomis, on 26 May 2014 - 03:33 PM, said:

Zdravím, ráda bych sem napsala pár návrhů a současně kritiky,
tak začneme s tím horším;
moc se mi nelíbí současný stav serveru v tom, že se stále dál zjednodušují podmínky, ať s doplňováním HP nebo menšími intervaly pro normální hráče (bez VIP) při portování Home/Spawn, dle mého názoru to mají moc zjednodušený, a tím pádem upadají výhody VIP, a celkově původní smysl Hardcore serveru.
Velice nevzhledné je a podle mě vhodné ke změně, uchovávání Domovů a "Home" po hráčích kteří mají ban nebo tam už nehrají, když projevují delší neaktivitu [několik měsíců]. Potom se stává že na dynmapě [a obecně serveru) je bordel z domů bývalých hráčů.

Pěkný den přeje Pomis :-)


Rozved mi trosku to doplnovani HP, nevim co mas na mysli ?
Pokud vim doplnovani HP se deje pouze pokud se dosyta najis, nebo beaconem, coz jsou oficialni vanilla metody.

Nejsme hardcore server, jsme survival.

a interval pro home pro neVIP hrace je 15minut, nebo se to snizilo?

Domecky zabanovanych se nekdy mazou, podle toho jak si vzpomenem. Pokud jde smazat jejich /home, nebyl by problem je dohledat a promazat.

Jinak teoreticky, pokud hrac nehraje treba mesic, stane se uplne normalne ze zas prijde a hraje, tudiz nemuzeme mu mezitim smazat baracek :)
A navic mista je po svete myslim vic nez dost, a prednejsi mi asi je to, ze hrac viz ze ma u nas stavbu nafurt a nesmazem mu ji.
0

#4 User is offline   Pomis 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2
  • Joined: 26-May 14

Posted 31 May 2014 - 02:47 PM

Ano, toho domu sporyzse (že už není) jsem si nevšimla moje hloupost, a k tomu doplňování HP ano, jsme normální survival server, ale právě že kdysi když tomu tak nebylo to dle mého názoru bylo o dost lepší :)

-Pomis-
0

#5 User is offline   McKarlos 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 17
  • Joined: 29-December 13

Posted 31 May 2014 - 04:00 PM

Taky se mi víc líbilo, když se HP nedoplňovaly automaticky, tohle je takový moc... pohodlný :)
0

#6 User is offline   Izmaill 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 29
  • Joined: 09-July 13

Posted 01 June 2014 - 09:50 AM

Nemám problém s tím, že by se přestaly regenerovat HP, ale pouze tehdy, když se začnou stackovat elíky, alespoň po 8 kusech...
0

#7 User is offline   Gotvald 

  • Group: VIP
  • Posts: 678
  • Joined: 07-December 09

Posted 11 June 2014 - 08:52 AM

HP se doplňují jakmile je člověk plně nasycen.Na verzi 1.6 tomu tak nebylo.Jediné řešení bylo buďto :
a)Uvařit si lektvar
b)Vlastnit Bacon
c)zajít si na spawn :)
Mělo to své výhody :) Za mě pro,ostatně většina dlouhodobě hrajících a VIP hráču by byla pro (alespoň podle toho co jsem slyšel)

Port na 1.6 byl 15 minut a neměl jsem s tím nejmenší problém teď je interval tuším 5min. I přesto sem si pořídil VIP takže teď nevím zda-li to je ještě aktuální :)

Snad je to ještě aktuální :)

Edit.: Ještě malý nápad,přinejhorším se klidně může udělat anketa a pak se uvidí zda-li se líbí stávající stav nebo byl lepší předchozí :)
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist