Mystiq.org - forum: Update 1.7 - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Update 1.7 Souhrn návrhů a změn

#21 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 02 March 2014 - 03:07 PM

Mam stejnou otázku jako Mareon... chápu že na to nemáš náladu nebo čas nebo cokoliv...co já vim, ale když už máš něco na starost je slušná aspoň ta základní komunikace.. a ta u tebe už téměř vymizela...
0

#22 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 07 March 2014 - 02:25 AM

kliiid, vsecko bude :)
0

#23 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 07 March 2014 - 05:58 PM

Všechno bude.. ale kdy..
Verze vyšla 25.10.
Bukkit vyšel 18.12. (další úpravy 21.12. a 12.2.)
Pamatuju si jak sme čekali super vánoční překvapení jak se přejde na novou verzi.... ale ve skutečnosti je to už přes 4 měsíce co vyšla 1.7.2... a dokonce přes 2 měsíce co vyšel 1. oficiální bukkit....
Nejhorší na tomhle všem je, že když už Asura něco napíše.... tak je to nějaká výmluva... chápu, že něco z toho se doopravdy stalo... ale tak jednou mam na starost server tak ho snad nezabije za víkend nahodit verzi ne? klidně ať se pluginy omezí na základ.... my jen chceme další verzi... když Asura za víkend nahraje novou verzi tak už sem téměř nemusí chodit zas do vydání bukkitu na 1.8.... nebo ať dodělá poslední práci a poté s tim sekne a předá "velení" někomu jinému...
2

#24 User is offline   McKarlos 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 17
  • Joined: 29-December 13

Posted 07 March 2014 - 06:13 PM

Přesně jak napsal Dandas, chápu, že to nejde hned, ale dostala mě Asurova věta, že tady nemá žádný závazky. No nevim, když dám dohromady nějakou komunitu, tak se o ni trochu starám, nebo to tak snad neplatí? Tuhle situaci, kdy mam něco na starost, ale nemam už chuť něco dělat, znám (i když ne z Minecraftu, ale vyjde to nastejno) a fakt z ní existujou jenom dvě cesty, při kterých má takovejhle projekt šanci udržet se naživu - buď se hecnout a překonat tu nechuť, nebo si přizvat někoho na výpomoc, případně úplně předat někomu odpovědnost. Všechno ostatní komunitu jenom zabíjí, i když se třeba drží nějaký pevný jádro, i to se časem rozpadne, protože těm lidem jednoduše dojde trpělivost a najdou si něco jinýho. Jasně, všechno bude, ale aby to nebylo pozdě.
0

#25 User is offline   Gotvald 

  • Group: VIP
  • Posts: 678
  • Joined: 07-December 09

Posted 07 March 2014 - 06:40 PM

No já třeba teď hraji Tekkit,páč mě čekat nebavilo :) Tak najděte někoho kdo o to má zájem,třeba výše zmíněný Englor ^^ .A napsat Mystiqovi je už to nejmenší.Nebo hold budete pořád čekat no...

Edit.:Osobně bych Asurovi doporučil co nejdříve reagovat a předat žezlo,pokud mu ovšem jde a komunitu.Která tam je více než dobrá!Já už jsem přičichl k trubkám a drátům.tak vůbec nvm zda se na Vanilu ještě vrátím jen těch prima lidí mi je tam líto <_<
0

#26 User is offline   Englor 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 196
  • Joined: 14-November 09

Posted 07 March 2014 - 07:04 PM

No já o to zájem mám a Asura to ví, teď to ale visí čistě na něm.
0

#27 User is offline   Angeelik 

  • Group: VIP
  • Posts: 138
  • Joined: 10-April 11

Posted 10 March 2014 - 01:48 PM

:-/ čas letí a na serveru je stále dost lidí :)
0

#28 User is offline   Tiff 

  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 102
  • Joined: 08-October 08

Posted 10 March 2014 - 02:33 PM

asi myslíš to jádro které hraje jednou za týden a to když se mrknou na web a jsou tam někteří další členové party online

#29 User is offline   Angeelik 

  • Group: VIP
  • Posts: 138
  • Joined: 10-April 11

Posted 10 March 2014 - 02:36 PM

V poslední době bývá docela dost ( 5-6 ) lidí online k večeru, nejčastěji kolem 8mé :P
0

#30 User is offline   mareonCz 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 111
  • Joined: 08-April 13

Posted 10 March 2014 - 10:12 PM

View PostAngeelik, on 10 March 2014 - 02:36 PM, said:

V poslední době bývá docela dost ( 5-6 ) lidí online k večeru, nejčastěji kolem 8mé :P



Aktuálně nejde o to, kolik tam hraje lidí.
Jde o to, že na nás Asura totálně sere. (slušně to opravdu nešlo)
Chodí na fórko každej den a není schopnej napsat ani řádek.
Jak zmínil MCKarlos:

View PostMcKarlos, on 07 March 2014 - 06:13 PM, said:

když dám dohromady nějakou komunitu, tak se o ni trochu starám

Když ho to prostě nebaví, nechce to dělat, nemá tu závazky, tak ať s tím prostě sekne a zbytečně to neprotahuje.
Update na 1.7 teď už nehraje takovou roli, Asura takzvaně promarnil svou šanci, jeho chyba, pak bude muset poslouchat řeči o 1.8, pokud se teda nevzpamatuje.

This post has been edited by mareonCz: 10 March 2014 - 11:41 PM

0

#31 User is offline   Angeelik 

  • Group: VIP
  • Posts: 138
  • Joined: 10-April 11

Posted 11 March 2014 - 12:25 PM

Škoda no, populace se od nahození posledního update pomaličku vytrácí :) Ze starého jádra už nás tady hraje naprosté minimum :-/
Přitom by stačil krátkej post co a jak bude, nebo případě nebude, aby jsme se podle toho mohli zařídit. Kdo ví, třeba se dočkáme.
0

#32 User is offline   Smoukjack 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 71
  • Joined: 23-January 10

Posted 11 March 2014 - 01:28 PM

Já se Vám divím, že Vás to ještě baví :D Já třeba Vanillu nehraju už přes rok a půl a nějak mi to vůbec nechybí :D Jedu teďka FTB a tam je pořád co dělat. Updaty se nahazujou furt, páč bez nich by to ani nefungovalo a to, že tam je 30 malejch 5-8 letejch smr...dů se dá překousnout když máte partu kámošů, se kterejma to hrajete :D S vanillou sem vlastně skončil kvůli wipu při přechodu na 1.3 nebo 1.4 už nevím, no prostě jak se vytvářela nová mapa a nechat si zas všecko přenést a nemjt tu jistotu, že to všecko přenesou atd. atd., pak do toho ještě vejška (kvůli který hraju MC max 1 týdně), tak sem
si řek, že to nemá smysl a jak tady tak koukám a čtu ty vaše příspěvky, tak sem udělal dobře. Holt Asura je pracant a co od něj čekáte, když musí pracovat, zachlastat s kámošama(to se musí jinak to prostě nejde :D ) a pak ještě osobní život atd. To je pak jasný, že už ho to MC moc nebaví a to, že na vás kašle je v podstatě jeho věc. Takže jediný co vám zbejvá je fakt napsat Mystiqovi, že to někdo chcete vzít za něj nebo aspoň bejt 2 admin a nemáte co řešit. :D
0

#33 User is offline   Mystiq 

  • Zakladatel
  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 611
  • Joined: 23-May 08

Posted 11 March 2014 - 03:01 PM

domluvil jsem se s asurou ze udela jeste posledni update na 1.7.2 tento vikend (15-16.3) tak jak bylo domluveno a spolecne bude vyvesena nabidka na noveho admina minecraftu ktery by si to mel prevzit na sebe a udelat podle sveho. Takhle asi zatim info.

#34 User is offline   Dorahirn 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 9
  • Joined: 13-March 12

Posted 11 March 2014 - 04:08 PM

No konečně nějaká news od adekvátní osoby:D Je fajn, že se to nějak rozhoupalo. Doufám, že se bude dát něco pak přenést do nového světa jak tomu bylo již dříve:D
0

#35 User is offline   Angeelik 

  • Group: VIP
  • Posts: 138
  • Joined: 10-April 11

Posted 11 March 2014 - 05:03 PM

3x Sláva :)
0

#36 User is offline   mareonCz 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 111
  • Joined: 08-April 13

Posted 11 March 2014 - 05:20 PM

Hurá!
Na takovou zprávu jsme čekali :)

- Teda aspoň tu první část, je škoda, že s tím Asura takhle končí, vydželo to tu pod jeho vedením několik let a ikdyž pár posledních týdnů nebylo nic moc, i tak chci Asurovi vzdát hold a ať se mu daří to, co teď bude dělat místo tohohle.
0

#37 User is offline   Tiff 

  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 102
  • Joined: 08-October 08

Posted 11 March 2014 - 05:36 PM

super, tak zápočtovky padaj =D

#38 User is offline   Wasil 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 16
  • Joined: 01-November 11

Posted 11 March 2014 - 09:12 PM

Pozitivní zpráva je, že bude nový update. A pokud rovnou mohu požádat o přesunutí budovy ze souřadnic 988; -628 do nejbližší jungle od spawnu... A nyní upřímně... Ukápla mi slza, když jsem se dočetl, že Asura končí. :'( Měli bychom mu na serveru postavit pořádnej památník...
0

#39 User is offline   Mystiq 

  • Zakladatel
  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 611
  • Joined: 23-May 08

Posted 11 March 2014 - 09:49 PM

ten pamatnik je celkem dobry napad kdyz nad tim tak premyslim.

#40 User is offline   Dorahirn 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 9
  • Joined: 13-March 12

Posted 11 March 2014 - 11:29 PM

JJ pamatník by si zasloužil za to všechno :DD
0

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist