Mystiq.org - forum: VOA 25 - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

VOA 25 progress se znamymi lidmi

#1 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 13 March 2013 - 07:13 PM

Cau, piste sem jmena ingame, na slozeni VOA 25. Situace je nyni takova, ze se s oblibou da jeden prvni boss, pak se wipne a raid se rozpadne. Vysledek je ID a nasrani lidi. Tomu bych rad predesel, takze at pak vime koho invovat. Uspech bude urcite zarucen :P

moje ingame nicky:

Autrin, (mag) dmg
Asauren, (warr) tank
Janyt, (pala) dmg
Asaurenka, (priest) dmg

Edit: Bounee, (druid) dmg
0

#2 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 13 March 2013 - 07:18 PM

Butterfree (op dmg), Modrasvine (krutej heal), Caterpie (ownim dmg)... kdyz budu online, tak jdu
0

#3 User is offline   pomper 

  • Group: WoW Tester
  • Posts: 458
  • Joined: 30-August 10

Posted 14 March 2013 - 05:29 AM

Pomper DK Dmg, tank
Ericius 79 pala :-D
0

#4 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 14 March 2013 - 12:28 PM

Jak řikaš, lidi z Narniasu sou v tomhle absolutně marný, asi tam ten ekvip už nechtěj nebo nvm :) klidně si mě taky zapiš.
0

#5 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 14 March 2013 - 02:17 PM

na dae to posledni tydny nebylo lepsi, aspon co jsem byl VoA ja... bud leavli lidi po prvnim wipu nebo po prvnim bossovi. Full clear VoA jsem nebyl ani nepamatuju.
0

#6 User is offline   Bonitko 

  • Daemonica CT - Priest
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,258
  • Joined: 01-July 08

Posted 14 March 2013 - 04:35 PM

Není serverem, to j špatnou frakcí :P
0

#7 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 15 March 2013 - 11:54 AM

no to nevim bone :D kazdopadne staci par jmen, zbytek se doinvuje na doporuceni :)) jinak jsem i pro VOA10 :), ty emblemy se obcas hodi :)
0

#8 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 16 March 2013 - 11:49 AM

Pasparta / Tolste

btw tohle bych preferoval spise na obecný world raiding.. potřebuju hlavně Tocko, apod... jen nevím jak se tam lidé mají dostat... po lidech je vyžadován eqv ze samotného tocka xD... to už je obdobné jako na twinu... ale tam se to dalo ještě... jelikož tam nehraje banda blbečků z Narnu.

To že na serveru je většina hráčů zaměřená tímhle PvE stylem, je spíše ke škodě... jelikož se do dungů už nechodí primárně pro eqv, ale chození dungů je o eqvipu.



Takže idea je taková, že je možný plán využít <Rotu> jako guildu zaměřenou čistě na world raiding... jelikož ne každý se dostane do Tocka etc... a ne každá G je tak početná aby ho sama chodila... atd.

Primárně bych to viděl zaměřené na VoA a ToC 10 a 25, co se týče GToC (hero) tak to zatím určitě ne.

existovalo by několik podmínek pro účast typu: povinný mumble či pravidla, podporující větší šance na Fullclear v těchto dungeonech...

mohl by se po určité době určit i pevný termín raidů... ale minimálně z počátku se na to se spoléhat nedá. Jelikož bude raid záviset na různorodých hráčích, mající čas "právě teď". Takže je i velice pravděpodobné, že bude spousta neúspěšných skládání raidu, a je třeba aby to neodrazovalo a zkoušelo se dál.

Co se týče mě, Tocko jsem pravidelně jeden čas chodil na TW, ale nejsem typ hráče co by měl dělat lídra v dungu. Takže potřebujem k tomuhle lidi co budou schopný vypomoci s raidem a hlavně s taktikami od potřebného počtu určitých class a povolání po čisté taktiky na bosse.

Jedno je jasné bude to chtít trpělivost ostatních aby tohle mohlo fungovat.


ale jinak jsem sám svědkem toho, že jde sehnat top eqv i bez G.
0

#9 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 16 March 2013 - 03:02 PM

Je to celkem težky když maš v TOC obtížnost 200% blizz. Takovyhle upravy zabíjej raidy s worldwidem.

Uz sem asi moc starej na to abych na raidy s guildou chodil jak do školy. Nástup v 18:00, v báglech svačinu od maminky (potky a flašky) a pokud přijdeš pozdě tak poznámka do žákovský (-20 k rollu).
- Gold /roll bych neuznával ani kdyby na serveur byly fun 2x gold raty :D

Jak píše Heven, udělal bych nějakou spolupráci, ústní domluva, organizace přes FB (uvidíš kolik lidí online a zbytek dobereš z pruměrnejch lidí z WW)
0

#10 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 16 March 2013 - 03:56 PM

jak v ToC obtížnost 200 blizz.. pokud tocko fachá jak má tak je jednoduché.

kašlu na organizace na FB prostě napíšeš na ww toc 25 mumble /w me a konec...

a je to world, bude to o rollu popř o prachách či domluvě. Furt lepší jak nějaké po*rané DKP
0

#11 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 23 March 2013 - 09:08 PM

ja bych preferoval prejit jinam, takze horda nebo ally na nejmenovanem, vsem znamem serveru? ale nemam tam zadnou postavu. mel jsem 16 horde shaman..
0

#12 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 23 March 2013 - 10:32 PM

ja si pockam jeste na jeden nejaky bezduvodny ban mystiq hrace nebo podobny exces a taky tam koncim uz z principu...
0

#13 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 27 March 2013 - 12:16 PM

twin ali deimos...
0

#14 User is offline   jirka861 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 62
  • Joined: 16-October 08

Posted 27 March 2013 - 12:43 PM

Ty vole ,,ten MARTINUS to je piča non-plus ultra promiňte,,měl jsem na něj názor už dřív,ale co je moc to je moc posral celou komunitu Mystiqu a hlavně Insomnii,,to co se tam děje to je hnus ano taky jsem přešel na TWINSTAR vím jsou to taky kurvy co si budeme nalhávat,,ale mám tam klid a stačí mi to a ne že se tady budu srát s nějakym mocnym MARTINUSEM je mi líto Mystiqu server s kvalitou a bohatou reputací se spojil s takovýma idiotama a hlupákama.
1

#15 User is offline   Cactus_ 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,343
  • Joined: 05-April 09

Posted 27 March 2013 - 03:34 PM

A to teď nadáváš kvůli tomu jak jste dostali oprávněně bany za bugování těch jejich peněz?
0

#16 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 27 March 2013 - 04:14 PM

se bojim vycastit peta abych nedostal ban, jelikoz je taky zabugovany a furt nic a nic xD
0

#17 User is offline   pomper 

  • Group: WoW Tester
  • Posts: 458
  • Joined: 30-August 10

Posted 27 March 2013 - 07:36 PM

Twin horda Phobos
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist