Mystiq.org - forum: Hráči na EU East - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 5 Pages +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Hráči na EU East East Side Gangsters!

#61 User is offline   Valynisa 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 674
  • Joined: 19-January 09

Posted 11 June 2013 - 09:27 PM

nj, těžko říkat něco někomu, kdo turnaje nesleduje :)
0

#62 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 11 June 2013 - 10:57 PM

ze vas to bavi :D ja si to radsi zahraju :D
0

#63 User is offline   Arwy 

  • Group: VIP
  • Posts: 741
  • Joined: 28-December 09

Posted 12 June 2013 - 04:41 AM

Astaria: Silnější? V čem je silnější než dřív mi řekni. To by mě fakt zajímalo.
0

#64 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 12 June 2013 - 02:21 PM

Jasně, na melee se pořád dá použít, dokonce tam teď i můžeš ty ability trochu řetězit, ale už je prostě vidět, že je primárně na AP.
0

#65 User is offline   Astraia 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 119
  • Joined: 08-August 12

Posted 12 June 2013 - 05:05 PM

V čem je silnější? Má endless stealh, burst dmg, hlavně díky tomu, že ulty bere procentuálně z HP, navíc všem je to AoE spell. Dřív to takovej burst nebyl, když porovnám ty ultimatky...Pořád všem tak moc chybí ten stun, tragédie...však má slow.
0

#66 User is offline   Arwy 

  • Group: VIP
  • Posts: 741
  • Joined: 28-December 09

Posted 12 June 2013 - 05:23 PM

Ten stealth mi nepříjde jako výhoda ale budiž. Slow, k ničemu, stun byl o dost lepší. Možná to příjde jen tobě že je teď lepší ale většina lidí, kterých jsem se ptal souhlsí s tím, že byla lepší před nerfem. Měl jsem za eve odehraných víc než dost her abych věděl, kdy byla lepší.
0

#67 User is offline   Astraia 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 119
  • Joined: 08-August 12

Posted 12 June 2013 - 07:27 PM

ene kdepak....Eve nikdy nebyla tak silná...dostala mnoho lepších věcí místo stunu...Dřív přišla na gank, hodila W (invis) u enemy pak E (stun) a spamovala Q který dávalo celkem zanedbatelný dmg, leda tak na nahození red buffu. To je ale vše. Dnes přijde na gank, hodí E, W a spamuje silnější Q. W jí zajistí, že po každým autoattacku dostane movement speed, což je na ganky mrtě boost. A to nemluvím o slowu z ulty...Prostě remake Eve byl jeden velkej boost, to snad ani nejde popřít. I když stále se najdou lidi co prostě uznávají "co je starý to je lepší, dejte nám to zpět!" Jeden stun ti gank rozhodnout nemusí...enemy se ti flashne a co pak? Nový Eve to problém nedělá...díky movement speed boostu tě dožene a dorube Qčkem.
0

#68 User is offline   Arwy 

  • Group: VIP
  • Posts: 741
  • Joined: 28-December 09

Posted 12 June 2013 - 08:32 PM

Zvláštní že mi nikdy nedělaly gangy problém. Zanedbatelný dmg? Hrál jsi ji vůbec předtím? Já bych řekl že ne, protože tohle by nikdo nenapsal. Možná že má teď větší boost v moven speedu ale stun je stun, to mi nikdo neupře. Pamatuju dobu co si tě dokázala Eve rozsekat během stunu se "zanedbatelným" dmg.
1

#69 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 12 June 2013 - 08:46 PM

View PostAstraia, on 12 June 2013 - 05:05 PM, said:

V čem je silnější? Má endless stealh, burst dmg, hlavně díky tomu, že ulty bere procentuálně z HP, navíc všem je to AoE spell. Dřív to takovej burst nebyl, když porovnám ty ultimatky...Pořád všem tak moc chybí ten stun, tragédie...však má slow.

- Endless totally crappy stealth. Pokud mám "stealth", ve kterém mě soupeř uvidí na deset metrů, tak je mi to k hovnu. Nemluv mi o využívání keřů, když je to stealth, tak bych neměl potřebovat blbý keř.
- Nemůžeš porovnávat AoE dmg ulti a buff ulti, to je jako ptát se na to, jaký je rozdíl mezi koněm. Jen pro info, ta stará ulti byla absolutně zlatá na towerdiving.
- Slow? Modelová situace: Útočíš na Annie
> Slow: Otočí se, hodí na tebe pedobeara a zabije tě.
> Stun: Během stunu jí sebereš 2/3 hp a to se jí bude chtít spíš zdrhat než útočit.

View PostAstraia, on 12 June 2013 - 07:27 PM, said:

ene kdepak....Eve nikdy nebyla tak silná...dostala mnoho lepších věcí místo stunu...Dřív přišla na gank, hodila W (invis) u enemy pak E (stun) a spamovala Q který dávalo celkem zanedbatelný dmg

Invisku mohla mít už na třetím ranku skoro permanentně, prvním útokem zastunovala, a pak to vyřešilo buďto ravage, Q a přinejhorším autoattack (vzhledem k tomu, že Ravage sundává armor - ale tohle nevím, já za ni AP nikdy moc nehrál), nebo jsi zapnul ulti a měl jsi totálně crazy critující mixér. Taky mám dojem, že sis nevšiml, že jsem se bavil o AD Evelynn :P.
1

#70 User is offline   Astraia 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 119
  • Joined: 08-August 12

Posted 13 June 2013 - 08:13 PM

Mno vymlouvat vám to nebudu :D ...mám přes 2500 her včetně rankedů, tak si budu myslet svoje a nechám vás tam kde jste :D Hele já prostě nevím jak to vysvětlit člověku co hraje s botama...nemyslím si že jsi noob, to ne...ale ty zkušenosti s championy proti hráčům ti sakra chybí...
0

#71 User is offline   Arwy 

  • Group: VIP
  • Posts: 741
  • Joined: 28-December 09

Posted 14 June 2013 - 07:48 AM

Jo ták, 2500 her a máš moc zkušeností, já mám přes 2000 her také, když spočtu s druhým acc. Takže mi tu neříkej že mi chybí zkušenosti.
0

#72 User is offline   Astraia 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 119
  • Joined: 08-August 12

Posted 14 June 2013 - 08:27 AM

To bylo na Xaveriuse... Prostě jeden stun neudělá tolik co AoE slow ulty ve fightu...Už to není jako dřív, kdy šlo o to dostat výhodu na svojí stranu, mít víc dragonů, farmy, prostě goldů, a pak přetlačit soupeře k bázi...Dnes stačí jeden fight v late a hurá take the game. Zkuste se podívat na turnaj z S1 a pak z S3 (LCS) a porovnejte si to...old Eve ve fightu useless, a teď me ukamenujte.
0

#73 User is offline   Eldesitk 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,089
  • Joined: 03-March 10

Posted 14 June 2013 - 11:04 AM

Zas tu porovnáváte kraviny, jeden mele o 1v1 druhej o TF...

No eve sem zkusil, před předěláím sem nezažil, ale tak nějak mi tam prostě něco chybí u toho champa.

Ale zas ten stealth...nemaj tvojí vision na mapě, jen by mě zajímalo jestli ti to ukáže když tě vidí enemy pink warda.

Eve mě nechytla no :D
0

#74 User is offline   Astraia 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 119
  • Joined: 08-August 12

Posted 14 June 2013 - 11:35 AM

Myslím že vidíš, že tě vidí, jen když to co tě vidí, vidíš ty. To je věta :D
1

#75 User is offline   Eldesitk 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,089
  • Joined: 03-March 10

Posted 14 June 2013 - 02:56 PM

:DDDDD
0

#76 User is offline   Wiranri 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 766
  • Joined: 13-October 09

Posted 17 June 2013 - 08:58 PM

Takhle to dopadne, když vám do randomu lvl 12-15 logne golden hráč :)

http://i43.tinypic.com/6egi7a.png
0

#77 User is offline   Astraia 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 119
  • Joined: 08-August 12

Posted 19 June 2013 - 07:38 PM

To je praseckej build na Nocturna :D imba dmg. Proti low lvl to funguje no. Většinou už se staví do tanka.
0

#78 User is offline   Wiranri 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 766
  • Joined: 13-October 09

Posted 19 June 2013 - 08:11 PM

Tak moje srdcovka asi na dlouho bude Kassadin ...

1) assasin
2) můžeš se portovat přes textury (super proti Jarvanovi)
3) flash+ulti = double skok
4) dokáže zachránit zdrhajícího spoluhráče kombem silence+slow+get the hell out(ulti)
5) dokážeš s trochou umu dohnat cokoliv

jasně že má zápory, ale tohle mě prostě baví :) Když si člověk zvykne bejt opatrnej, tak se min 50% ganku da zničit útěkem ještě než začnou.
1

#79 User is offline   Astraia 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 119
  • Joined: 08-August 12

Posted 19 June 2013 - 10:53 PM

Je OP :)
0

#80 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 09 July 2013 - 03:14 PM

View PostWiranri, on 19 June 2013 - 08:11 PM, said:

Tak moje srdcovka asi na dlouho bude Kassadin ...

Kassadin je jako Tryndamrd. Když za něj hraju já, tak má jednu použitelnou abilitu a hodinové cooldowny. Když za něj hraje nepřítel, dá first blood, doublekill, a cooldowny pro něj neexistují :D.
0

  • 5 Pages +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist