Mystiq.org - forum: Hráči na EU East - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 5 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Hráči na EU East East Side Gangsters!

#21 User is offline   Wiranri 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 766
  • Joined: 13-October 09

Posted 02 June 2013 - 09:30 PM

Jo to je těžký, ono by člověk nejraději vyzkoušel všechno, jen není čas a pointy na nákup hrdinů. Mi napiš do PMka od každýho stylu nějakýho hrdinu ať si to postupně vyzkoušim ... přece se nemůžu rozhodovat když jsem zatím hrál jen 3 meleečka :)
0

#22 User is offline   Gwin 

  • Group: VIP
  • Posts: 890
  • Joined: 17-November 08

Posted 03 June 2013 - 10:57 AM

Mufe ja chci taky obrázek :D
0

#23 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 03 June 2013 - 10:28 PM

jaky? :D

wiranri - najdi si teema, levny a imbozni! Nikdo ho nema rad, protoze je tak skvely. Muze byt adc na botu, ap na midu, ap na topu, dvakrat jsem hral adc a typek byl s teemem supp a taky to slo. Takze se ho nauc a muzes byt kdekoliv :D
0

#24 User is offline   Ashal 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,111
  • Joined: 01-July 08

Posted 04 June 2013 - 07:39 AM

View PostMufinqua, on 03 June 2013 - 10:28 PM, said:

wiranri - najdi si teema, levny a imbozni! Nikdo ho nema rad, protoze je tak skvely. Muze byt adc na botu, ap na midu, ap na topu, dvakrat jsem hral adc a typek byl s teemem supp a taky to slo. Takze se ho nauc a muzes byt kdekoliv :D


to muzez byt s kazdym championem :) (a budes tam asi tak stejne vyuzitelny jako ten teemo)
0

#25 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 04 June 2013 - 08:30 AM

ale s zadnym nebudes roztomily krecek! :) :D
a co chces za ten obrazek nebo co? :D

edit: jo a wire jestli nechces ztratit nervy, tak jdi na west :D
0

#26 User is offline   Wiranri 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 766
  • Joined: 13-October 09

Posted 04 June 2013 - 09:39 AM

To vážně tolik nemáte rádi poláky? :D
0

#27 User is offline   Ashal 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,111
  • Joined: 01-July 08

Posted 04 June 2013 - 11:04 AM

cesi jsou mnohem horsi...a uplne nejhorsi jsou vetsinou ti s kteryma jdes premade :) (aneb je uplne jedno na kterem jsi serveru a i kdybys sel na tureckej tak se moc nezmeni -> jdi tam kde mas kamose)

PS. Kennen, Rumble a Ziggs jsou taky krecci :D
1

#28 User is offline   Arwy 

  • Group: VIP
  • Posts: 741
  • Joined: 28-December 09

Posted 07 June 2013 - 05:39 AM

Kup si Teema, jak píše Mufi. Je to nejotravnější champ kterej může být. Potom bych doporučil Lux a Syndru.
1

#29 User is offline   Valynisa 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 674
  • Joined: 19-January 09

Posted 07 June 2013 - 10:49 AM

Syndru pro člověka co začíná s lolkem? Okay... :blink:
1

#30 User is offline   Wiranri 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 766
  • Joined: 13-October 09

Posted 07 June 2013 - 11:10 AM

Třeba tuší že jsem skill :D ...
0

#31 User is offline   Eldesitk 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,089
  • Joined: 03-March 10

Posted 07 June 2013 - 03:11 PM

kup garena a koukej se jak se o tebe lidi rozbíjí, pak si nějakýho champa vyhlídni.

Z těch levnějších : Trynda - rozseká kohokoliv, easy, většina lidí se bojí TOP JUNGLE - no muže i bot
: Teemo - Houba sem houba tam, klidně i triplekill když si mrtvej. - TOP MID BOT
: Warwick - dobrej na naučení základů o junglení. Taky levná záležitost. - TOP/JUNGLE
: Lux - nauč se za ní a budeš i zároveň vědět jak se uhnout z čehokoliv. - MID

Jako určitě sou i zajímavější/víc usefull hrdinové, ale s tímhle + garen můžeš jít jakoukoliv lajnu (bot máš slabší a alistara jako suport nedoporučuju, nejen že to musíš umět hrát ty, ale taky tvůj adc)

Doporučte mu nějaký levný adc (NE TEEMO NENÍ ADC) a suporta (i luxka se dá jet jako suport, ale tím zabiješ její potenciál do teamfightů)

a základ je, když je freepick, dát si za zajímavý champy nějakej 5v5 a doporučuju podívat se na mobafire.com

další věc - pokud si chceš zahrát svoje, buď rychlej v picku, pokud chceš vyhrát počkej a pickni co je třeba.

V lol sem celkem lama (Bronze 3, na poláky se vymlouvat nebudu, občas to taky zkoním) ale co sem vypozoroval tak pokud se ti povede uklidnit hádku v chatu = dobrá hra, jinak to prohrajete, ptže lidi se nesoustředí.

This post has been edited by Eldesitk: 07 June 2013 - 03:16 PM

0

#32 User is offline   Wiranri 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 766
  • Joined: 13-October 09

Posted 07 June 2013 - 03:59 PM

Tak já o hrdinech čtu jedině na mobafire ... bez přehledu co a jak - stavění itemů/run bych vůbec nevěděl :)
0

#33 User is offline   Cactus_ 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,343
  • Joined: 05-April 09

Posted 07 June 2013 - 05:28 PM

Jediný pravý hrdina je ashe.
0

#34 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 07 June 2013 - 07:27 PM

View PostWiranri, on 04 June 2013 - 09:39 AM, said:

To vážně tolik nemáte rádi poláky? :D

Došlo mi to v dějepise. Jediný důvod, proč existuje Polsko je ten, že po první světové válce nikdo nechtěl Halič.
Pak jsou ještě Francouzi. Nedovedou vyhrát nic, pokud je vede Francouz. Leda by bojovali proti jiným Francouzům. Napoleon se nepočítá, je to Korsičan. A samozřejmě s každým uzavírají smlouvy o vzájemné pomoci, ale nikomu nepomáhají. Svině.
Je ovšem pravda, že v Evropě existuje národ horší než Francouzi -- Italové. Ti nejenže projeli každou invazi, kterou začali (pokud jim nebylo pomoženo), ale povedlo se jim prohrát i proti Francouzům.


View PostEldesitk, on 07 June 2013 - 03:11 PM, said:

Trynda - rozseká kohokoliv, easy, většina lidí se bojí TOP JUNGLE - no muže i bot

Easy? EASY?! Aghasdrjaslfjkjklhl!!!

View PostCactus_, on 07 June 2013 - 05:28 PM, said:

Jediný pravý hrdina je ashe.

Až na to, že není hrdina, ale hrdinka. A je to královna. A nejsou to hrdinové, ale šampioni :P.
2

#35 User is offline   Wiranri 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 766
  • Joined: 13-October 09

Posted 07 June 2013 - 08:00 PM

Jakmile "Italům" (nebyla to tehdy samozřejmě Itálie) umřel Julča Caesar, tak už jim to tak nešlo. A když začali s importem kávy, tak už to totálně zabili :)
1

#36 User is offline   Arwy 

  • Group: VIP
  • Posts: 741
  • Joined: 28-December 09

Posted 08 June 2013 - 06:26 AM

Ano Syndru, na ní není vůbec ale vůbec nic těžkýho. Jinač Trynda, hm, to je další champ, který je děsně OP. Stačí na něj nahodit Phantom Dance+ nějaký lifesteal a je to nezabitelná postava.
0

#37 User is offline   Valynisa 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 674
  • Joined: 19-January 09

Posted 08 June 2013 - 05:43 PM

Well nevím, ale ovládání kuliček mi přijde těžší, než nějaký faceroll champ, ale asi je to jen můj pocit, zkoušela jsem za ni asi jen jednu hru, zrovna nejjednodušší mi nepřišla...
0

#38 User is offline   Arwy 

  • Group: VIP
  • Posts: 741
  • Joined: 28-December 09

Posted 08 June 2013 - 06:16 PM

Nevím, mě příjde občas lehčí než třeba Lux :) Hold né každýmu padne. Na kuličkách není vůbec nic těžkýho a ten její stun tě ochrání před vším možným :)
0

#39 User is offline   Sandy 

  • Group: VIP
  • Posts: 566
  • Joined: 10-January 11

Posted 08 June 2013 - 07:01 PM

Nejlehčí hrdina, kterého jsme hrál je asi trynda (má krásnou escape abilitu) a ma tons of damage. Nadruhou stranu jeden stun a je v řiti.
Pak je ještě hodně lehkej Garen - spin to win.

Já hraju hlavně top, jungle, mid. Ale jako nejlehčí ADC mi přijde Caitlyn. Největší range ve hře a stačí jen střílet. Na ulti se skill nepotřebuje a taky má krásnou escape abilitu.
1

#40 User is offline   Wiranri 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 766
  • Joined: 13-October 09

Posted 08 June 2013 - 07:32 PM

Já co jsem hrál nejlehčí, tak je DR. Mundo ... 1 skillshot, ultina na regen HP a hlavně dmg jak prase i když jedeš čistě def itemy, protože jeho ability nemají scaling s AD/AP.
0

  • 5 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist