Mystiq.org - forum: konec fora jen tak ? - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

konec fora jen tak ? ta jako važne ?

#41 User is offline   Vyky 

  • Mystiq Times Admin
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 31
  • Joined: 08-December 10

Posted 04 March 2013 - 09:19 PM

Ano to se dá pochopit, že tu musí být nějaké ohrazení, ale v tomhle se mi strašně moc líbí podpis Necra pokud by se to dalo řpirovnat i k této situaci.

"No když jsou tady až takoví odborníci, tak to já už tu být nemusím" načež se pan docent zvedl a šel pryč..
0

#42 User is offline   Gotvald 

  • Group: VIP
  • Posts: 678
  • Joined: 07-December 09

Posted 04 March 2013 - 09:20 PM

Jak se říká kdo chce kam,pomozme mu tam.Takže oni si to Hatování jen a jen zaslouží,kor ten Pan M jo a velice ze srdce mu přeju aby až tu popku bude mít tam kde měl (teda pokud se něco nezmění) Tak mu přeji aby si uvědomil chyby a já budu první kdo se mu vysměje :)
0

#43 User is offline   Dawy 

  • Daemonica CT - Druid
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 288
  • Joined: 28-November 09

Posted 04 March 2013 - 09:23 PM

kdyby šli lidi, se kterýma rád hraju(gilda atd) na offi nebo třeba na twin, tak bych přešel taky.... i jako určitý druh odpovědi na martinusovo jednání
0

#44 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 04 March 2013 - 09:37 PM

View PostDawy, on 04 March 2013 - 08:58 PM, said:

"Hraci MQ nechteli 3 profese nechteli 2x raty, protoze to nebylo blizzlike, ale non-blizzlike upravy jakymi bezpochyby je DF pred ICC, nebo WW jim nevadi."

Seri-fucking-ously?
http://lunachan.net/arch/src/132141896394.gif
To je vůůůl :D!
Neříkám, že nemá úplně pravdu s tím DF, mně zase nevoní přihlašování do PvP z prostředku pole, ale srovnávat 3 profese a worldwide? Opravdu? Já si na offi taky můžu založit kanál s názvem banán, a když tam dostanu pár tisíc lidí, tak se holt stane hlavním, i když neoficiálně :D. Docela by mě zajímalo, jestli pozná rozdíl mezi tím, co hráči nemůžou ovlivnit a co jo.


EDIT:

View PostVyky, on 04 March 2013 - 09:05 PM, said:

A když jsem hloubal více nad tím, proč mají pořád Mystiq za konkurenci tak snad asi jen kvůli Minecraftu a proto, že nezanikl jako údajně gamers.cz

Myslím, že teď se tomu říká *ehm* gamenode *ehm*.

View PostVyky, on 04 March 2013 - 09:05 PM, said:

Pro všechny patrioty z Mystiqu...

Albatrosové nic? Tak fajn.

EDIT2: Tak co, Vykonavatele, jak se ti líbí tvé nové exotické ovoce :P?
0

#45 User is offline   Sylwanas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 289
  • Joined: 21-July 08

Posted 04 March 2013 - 10:33 PM

Rhode aspoň mi pomohli zasa skončiť z wow 4 týzden semestru a ešte som sa nič neučil :D ale tak MoP mam už kúpeny a možno zasa pojdem na ofik kým sa situácia neukľudní lebo naozaj v takomto stave nemám tam chuť hráť.
0

#46 User is offline   pomper 

  • Group: WoW Tester
  • Posts: 458
  • Joined: 30-August 10

Posted 05 March 2013 - 02:40 AM

Ano jak piše Rhodan, take bych na to nejradši vy.ral a šel na twin nebo ofik. Protože ta jejich politika povede k dalšímu zániku...
0

#47 User is offline   pomper 

  • Group: WoW Tester
  • Posts: 458
  • Joined: 30-August 10

Posted 05 March 2013 - 03:23 AM

Ano jak piše Rhodan, take bych na to nejradši vy.ral a šel na twin nebo ofik. Protože ta jejich politika povede k dalšímu zániku...
0

#48 User is offline   ugu 

  • Group: VIP
  • Posts: 119
  • Joined: 01-July 08

Posted 05 March 2013 - 07:04 AM

Řekněme že nejsem jedinej, kdo uvažuje na ofíkem...
0

#49 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 05 March 2013 - 07:54 AM

View PostSylwanas, on 04 March 2013 - 10:33 PM, said:

Rhode aspoň mi pomohli zasa skončiť z wow 4 týzden semestru a ešte som sa nič neučil :D ale tak MoP mam už kúpeny a možno zasa pojdem na ofik kým sa situácia neukľudní lebo naozaj v takomto stave nemám tam chuť hráť.

ono se uci i behem semestru? :D

Hele ono celkove je to jednoduche - hrat chodte na gamenode, forum spamujte tady, kde vam nikdo nic neudela. Na jejich forku hatujte v ironii a s potrebnou davkou humoru.
Na twinu je to takove zvlastni. Tim, ze nejsou moderatori chatu, tam je na worldu neskutecny bordel a spam, z ktereho je mi spatne. Proto mam okno prepnute jenom do whispu.

Co se tyce hratelnosti pvp, jsem spokojen. BGcka procujou porad, areny jeste nevim, ale pocitam +/- obdobne. Nevidim v BGckach dostatek MQ hracu, coz je skoda. Skoda, ze ty BGcka nefungujou, jak maji (IoC, WG, AV.. no proste vsechny, kde jenom nezabirate/nebehate s vlajkou), ale to se doufam casem doladi. Je koho zabijet a to je hlavni :D .
0

#50 User is offline   Sylwanas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 289
  • Joined: 21-July 08

Posted 05 March 2013 - 09:13 AM

View PostMufinqua, on 05 March 2013 - 07:54 AM, said:

ono se uci i behem semestru? :D



no keď potrebujem hafo bodvo zo semestru z písomiek a programov aby ma vobec pustili k skúške:D

ale mna to nejako otrávilo hlavne neviem mam v zaklade v character info o skoro 500dmg menej comu vobec nechapem davam o 2k dps menej a nejako nemam naladu cakat na nejake opravy zasa.
0

#51 User is offline   Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 05 March 2013 - 12:59 PM

View PostMufinqua, on 05 March 2013 - 07:54 AM, said:

ono se uci i behem semestru? :D


Abys chcípl a zem tě vyhodila.
0

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist