Mystiq.org - forum: konec fora jen tak ? - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

konec fora jen tak ? ta jako važne ?

#21 User is offline   Valynisa 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 674
  • Joined: 19-January 09

Posted 04 March 2013 - 09:44 AM

Blacku, jen tvuj osobni nazor, prijde ti normalni banovat lidi VE HRE na 3 dny, za udajnou urazku GM, jen kdyz kamaradka napise na world chat, ze si myslela, ze GMka maji jine veci na praci, nez spamovani worldu?
0

#22 User is offline   Sylwanas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 289
  • Joined: 21-July 08

Posted 04 March 2013 - 09:51 AM

hovorilo sa ze jadro pojde z narnu a world pojde z mystiq tak preco je ten world tak iný ako na mystiq? a preco ste nam tvrdili ze goldy su v priemere rovnake ked ocividne ludia z narniasu maju neporovnatelne viac goldov ako my co vidno nielen na aukcii ale aj na tom ze chodia raidy na gdkp a vysbieraju tam tolko g ze kazdy z raidu dostane 7k ? spojit sa to ano super napad ale z funkom narnias a pritom mi to tam nepride ako novy server ale ako to ze ludia z MQ presli pod narnias pod jedno funko. a je pekne ze by sa to diat nemalo ale deje sa to. a k tomu boxyho kickol gm skor ako si stihol chat odscreenovat to je co?
0

#23 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 04 March 2013 - 09:52 AM

co je to to GDKP? a jak jim to může dávat vic G? :D
0

#24 User is offline   Black_one 

  • Hlavní GameMaster
  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 7,166
  • Joined: 24-June 08

Posted 04 March 2013 - 10:02 AM

Na moje osobní názory se ptejte v PM, já už sem nic veřejně psát nebudu, přesunujeme se na nové fórum a nerad bych tu podporoval nějakou diskusi bokem.

Mějte se :)

#25 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 04 March 2013 - 10:38 AM

GDKP chci taky.. a staci mi 3k goldu rekneme za heroik
0

#26 User is offline   Sylwanas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 289
  • Joined: 21-July 08

Posted 04 March 2013 - 11:12 AM

GDKP je bidovanie idemov za goldy. 3k ? neviem nebol som tam ale viem ze na konci kazdy dostal asi 7k tak si daj * 25 a zistis kolko sa vyzbieralo.
0

#27 User is offline   Sylwanas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 289
  • Joined: 21-July 08

Posted 04 March 2013 - 12:30 PM

to je už moc na novom fóre mam 2x ban na 14 dní za správu o tom čo sa dialo včera v hre udajne nejake porušenie pravidiel ako to nové vedienie je naozaj inteligentné.
0

#28 User is offline   Mr.Manik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 376
  • Joined: 30-June 11

Posted 04 March 2013 - 12:31 PM

Jj, už jim tam du napsat topic :)
0

#29 User is offline   yotis 

  • Group: VIP
  • Posts: 779
  • Joined: 02-July 08

Posted 04 March 2013 - 02:09 PM

gj gn gg, co na to říct, pokud ve mě ještě zůstala nějáká chuť si to wowko po dlouhej době zapnout, tak se ji pánům z narniasu podařilo beze zbytku zahnat.
2

#30 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 04 March 2013 - 03:26 PM

View PostMr.Manik, on 04 March 2013 - 12:31 PM, said:

Jj, už jim tam du napsat topic :)

Mít mezi sebou Maníka je sice pain in the ass, ale zase to zaručuje, že i když dostane dvacet banů, stejně vedení veřejně napíše co bude chtít :D.
3

#31 User is offline   Hawkiem 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 61
  • Joined: 31-July 10

Posted 04 March 2013 - 03:45 PM

View Postyotis, on 04 March 2013 - 02:09 PM, said:

gj gn gg, co na to říct, pokud ve mě ještě zůstala nějáká chuť si to wowko po dlouhej době zapnout, tak se ji pánům z narniasu podařilo beze zbytku zahnat.

Jn, moc pěkný začátek. Aby to pány hodně rychle nezačalo mrzet, protože se najde víc lidí, který nemají potřebu nechat si srát na hlavu kvůli každé kravině. Zklamání.
0

#32 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 04 March 2013 - 04:24 PM

snazi se ziskat si respekt absolutistickou cenzurovanou moci... jinak si to nedokazu vysvetlit
1

#33 User is offline   Sylwanas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 289
  • Joined: 21-July 08

Posted 04 March 2013 - 05:22 PM

to nove vedenie je naozaj mimo ako neviem mozno je uz cas skoncit z wowkom zasa lebo toto co sa tam deje a k tomu vratili funkcnost server o kolko rok dozadu ? ked nie viac
0

#34 User is offline   Flynn 

  • Daemonica Team
  • Group: WoW
  • Posts: 226
  • Joined: 19-July 12

Posted 04 March 2013 - 05:53 PM

View PostSylwanas, on 04 March 2013 - 05:22 PM, said:

to nove vedenie je naozaj mimo ako neviem mozno je uz cas skoncit z wowkom zasa lebo toto co sa tam deje a k tomu vratili funkcnost server o kolko rok dozadu ? ked nie viac


Tak na narniasu jim DF nefungoval vůbec. Což nechápu, jak tam mohli vůbec hrát. :-D Ale přesto mají lepší gear než my a víc goldů, ty vyšší raty jim to asi vykompenzovali. :-D
0

#35 User is offline   Sylwanas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 289
  • Joined: 21-July 08

Posted 04 March 2013 - 06:38 PM

View PostFlynn, on 04 March 2013 - 05:53 PM, said:

Tak na narniasu jim DF nefungoval vůbec. Což nechápu, jak tam mohli vůbec hrát. :-D Ale přesto mají lepší gear než my a víc goldů, ty vyšší raty jim to asi vykompenzovali. :-D


taky aukcia je na zaplakanie ceny su minimalne 2x vyssie ako u nas boli. bez DF tiez neviem ako mohli hrat :D ale zato chodia pvp v rele itemoch a ja ich davam v pve lebo su to lami a tie pvp itemi dostavali skoro zadarmo aj za wg myslim niekto pisal ze je kopec honorov je to na zaplakanie takto to cele dosrat
0

#36 User is offline   Eldesitk 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,089
  • Joined: 03-March 10

Posted 04 March 2013 - 06:48 PM

Smazali mi podpis a ani nic nenapsali.
Bohudík jejich inteligence neodhaluje můj odpor skrytý ve slově QITSYM :D časem vymyslim něco lepšího

Tak už sem oficiálně zažádal o vyjímku, protože mě se, slušně a upřímně řečeno, nějaká Diversity netýká.

This post has been edited by Eldesitk: 04 March 2013 - 06:56 PM

0

#37 User is offline   Black 

  • Group: VIP
  • Posts: 288
  • Joined: 03-July 08

Posted 04 March 2013 - 07:00 PM

Jak jsem tak prolétl to jejich fórum, tak zachvíli stejně zase všichni budou tady, protože tam budou mít ban. :D Ještě, že už nehraju.
0

#38 User is offline   Dawy 

  • Daemonica CT - Druid
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 288
  • Joined: 28-November 09

Posted 04 March 2013 - 08:58 PM

skutečně jsem přesvědčen, že šlo čistě o peníze, martinus se konečně vyjádřil

"Hraci MQ nechteli 3 profese nechteli 2x raty, protoze to nebylo blizzlike, ale non-blizzlike upravy jakymi bezpochyby je DF pred ICC, nebo WW jim nevadi. Vtom prave vezi to neuveritelne pokrytectvi."

"Samozrejme ze DF bude otevren. Ono nazyvat neco funkem kvuli ratum a profesim, kdyz byl na MQ spell system ve zbidacenem stavu je opravdu dalsi zarez na ostepu pokrytectvi."


i shalladan a cezeta jsou MQ hraci, kteri souhlasili s DF, ale tohle si myslim, ze si nezaslouzi nikdo z nas....

nejdříve domlouvá spojení a pak se takhle vyjádří?
0

#39 User is offline   Vyky 

  • Mystiq Times Admin
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 31
  • Joined: 08-December 10

Posted 04 March 2013 - 09:05 PM

Zkoušel jsem nad tím přemýšlet a dívat se na více věcí z nadhledu. Nakonec musím jen potvrdit jen jiný kraj, jiný mrav. Většinou tu vídám, že se lidé vrátí sem na forum, ale co když ne? Je to úplně přesně rozdělené na tábory lidí, jaké jsem měl možnost vídat. Jedni to schvalují a podporují, druzí to napadají a hádají se a těm dalším je to šumák, hlavně že mají kde hrát. A když jsem hloubal více nad tím, proč mají pořád Mystiq za konkurenci tak snad asi jen kvůli Minecraftu a proto, že nezanikl jako údajně gamers.cz a funguje dál, ačkoliv bez WoW. Zkuste se na chvíli taky zastavit a zkusit se zamyslet. Mohlo to být vše jinak, ale prostě se nasadili už takové standarty a.... v minulosti co mohlo... už nemá cenu se zabývat.

Pro všechny patrioty z Mystiqu... prosím kašlete už na to hecování, nemá to cenu. Jsou jací jsou, dopadlo to jak to dopadlo a více méně nemá cenu to rozebírat dál. Buď bude WoTLK prokletí trvat dál, nebo se to změní vše jim ukáže čas. Poté možná bude chvíle na ''já jsem jim to říkal'' ale nyní rozhodně ne.
1

#40 User is offline   Dawy 

  • Daemonica CT - Druid
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 288
  • Joined: 28-November 09

Posted 04 March 2013 - 09:08 PM

víš, nehatoval bych, kdyby se do mě nepustili první, nehatoval bych ,kdyby hráči nadávali flamerům i z narniasu.... ale takhle skutečně nemám důvod si nechávat s*át na hlavu
1

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist