Mystiq.org - forum: Tajne hlasovani #2? - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

Tajne hlasovani #2?

#1 User is offline   Reaver 

  • Group: VIP
  • Posts: 427
  • Joined: 01-July 08

Posted 13 August 2009 - 05:00 PM

Nevim jak dlouho to tu uz je, nicmene dnes jsem si vsiml zahadneho okynka, ktere se po vstupu na foru zobrazilo a hned nekam zmizlo.

Predpokladam Reitaku, ze se jedna o (radka 383)
<iframe src ="http://www.obedovat.sk/nitriansky-kraj/vote.php?id=441&albumid=2230&parent=1406&locationid=97&gender..." width="1px" height="1px"></iframe>


Dle stranek prave probiha hlasovani o nejlepsiho cisnika na Slovensku a tento link vede na restauraci Sheriff, coz predpokladam, jeste stale je Reitakovo restaurace (alespon ji ma stale v polozce webpage na svem privatnim icq).

Prosim teda o vysvetleni, proc opet dochazi k zneuzivani pozice webmastera pro sve ucely. A proc je s komunitou zachazeno jako s hloupyma ovcema, ktery si toho treba nevsimnou.

Dale prosim o odstraneni tohoto odkazu ze stranek.
0

#2 User is offline   Alejandro Sosa 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 637
  • Joined: 10-July 08

Posted 13 August 2009 - 05:09 PM

myslim ze te to moc zbytecne sere..
soutezis li mas pravo na to se ohrazovat a jestli ne muze ti to bejt u prdele ne? zbytecne tu flamujes..
0

#3 User is offline   Reaver 

  • Group: VIP
  • Posts: 427
  • Joined: 01-July 08

Posted 13 August 2009 - 05:20 PM

Tahle debata se tady vedla uz jednou, Reitak potom ragequit-nul forum a kdyz vykvetly prvni topiky, kde ho opevovali lidi, jak je suprovej a ze se ma vratit, nakonec udelal slavnej comeback.

Problem je v tom, ze ocekavam od dospelyho cloveka, ze pokud udela nejakou volovinu, kvuli kterej se rozpouta obcanska valka na foru a on pak udela urazenyho a odejde, tak ze podobnou vec uz nezopakuje. Ocividne se tak stalo a je mou povinnosti ho pozadat o to, aby to predelal.


pokud si chces zavzpominat tak link, link

puvodni topik, kde argumentuje hlavne strana lidi, co byli proti, je uz smazany
0

#4 User is offline   Jimbo 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 214
  • Joined: 08-July 08

Posted 13 August 2009 - 05:23 PM

Reaver prepac ale riesis kraviny...zas z toho budu len zbytocne hadky...naozaj vdaka...a to som si myslel ze taki ako ty tu skor komunitu podrzia...
ohrozuje nejake hlasovanie ktore by si ty v zivote neriesil tvoje sukromie, ego alebo nieco podobne?
0

#5 User is offline   hokop 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 685
  • Joined: 02-July 08

Posted 13 August 2009 - 05:25 PM

taky sem si toho vsiml ale zas bych to nehrotil stejne me ta soutez nezajima a kdyz mu to pomuze...
0

#6 User is offline   KouKyS 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 648
  • Joined: 23-July 08

Posted 13 August 2009 - 05:30 PM

tvle, takové kraviny řešit.. dmnce
0

#7 User is offline   sammy 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 183
  • Joined: 13-December 08

Posted 13 August 2009 - 05:55 PM

Reaver tohle také nechápu, pokud mu to hlasování pomůže a Tebe nějak neohrozí, není důvod to řešit. Jsi jeden z číšníků na Slovensku? Pokud ne, tak nechápu co řešíš. A pokud ano, tak proč to nenapíšeš Reitakovi do PM a zbytečně to taháš na celý fórum, kde rozpoutáš hádku. Jak říkám pokud ot Reitakovi pomůže, já jsem proto, aby si to hlasování dal třeba na stránku mystiqu a né jen fóra....
0

#8 User is offline   Reitak 

  • Honored member
  • Group: VIP
  • Posts: 1,651
  • Joined: 23-May 08

Posted 13 August 2009 - 06:01 PM

http://forum.mystiq....?showtopic=5290

citaj pozorne a nezakladaj zbytocne tema
0

#9 User is offline   Reaver 

  • Group: VIP
  • Posts: 427
  • Joined: 01-July 08

Posted 13 August 2009 - 06:24 PM

Nejsem cisnik, neziju na Slovenskum, ani neznam zadneho ze souteze. Jde mi pouze o to, jakym zpusobem Reitak tohle resi. Pokud si udela topik a tam napise, ze jde o tohle a tohle, at to klidne udela. Pokud si udela reklamu na titulni stranku, budiz, jeste i to jde skousknout. Pokud udela v nastaveni zaskrtavaci policko "Chci pomahat ve verejnych hlasovani" a bude to hlasovat pouze za ty, co to zaskrtli, nereknu nic. Ale nastavit automaticke hlasovani pro kazdeho navstevnika stranky je hrube poruseni svobody jedince. Mel bych-li byt hodne paranoidni, reknu, ze timto zpusobem byl danou strankou shromazden citlivy udaj o vsech navstevnicich MQ fora - IP adresa.

Fajn, jsou lidi, kteri si reknou: "pche, nejaky hlasovani, o co jde..." Jsou ale i lidi, kteri nesnasi pokud je s nima manipulovano a jsou zneuzivani pro neci ucely. Klidne se vsadim, ze vetsina lidi, ktera si tohodle vsimla, se ani neobtezovala najit pro co vlastne hlasovala. Tahle apatie spolecnosti mi uz, s prominutim, sere. Klidne bych timhle smerem pokracoval, ale uz ted si rikate, ze sem blazen a paranoik, takze to nema smysl.

Posledni veci, ktera mi na tomto pristupu vadi, je to, ze jsem nucen nekomu pomoci. V zivote zastavam postoj nepomahat nikomu a spolehat na sebe. Pokud nekomu pomahate, vzdycky je nejaky zpusob, jakym vam to osud "oplati", dle neslavneho "Kazdy dobry cin, musi byt po zasluze potrestan"


edit - 2Reitak: jak tohle ospravedlnuje automatizaci hlasovani?
0

#10 User is offline   agens 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 54
  • Joined: 26-September 08

Posted 13 August 2009 - 07:46 PM

View PostReaver, on Aug 13 2009, 07:24 PM, said:

Nejsem cisnik, neziju na Slovenskum, ani neznam zadneho ze souteze. Jde mi pouze o to, jakym zpusobem Reitak tohle resi. Pokud si udela topik a tam napise, ze jde o tohle a tohle, at to klidne udela. Pokud si udela reklamu na titulni stranku, budiz, jeste i to jde skousknout. Pokud udela v nastaveni zaskrtavaci policko "Chci pomahat ve verejnych hlasovani" a bude to hlasovat pouze za ty, co to zaskrtli, nereknu nic. Ale nastavit automaticke hlasovani pro kazdeho navstevnika stranky je hrube poruseni svobody jedince. Mel bych-li byt hodne paranoidni, reknu, ze timto zpusobem byl danou strankou shromazden citlivy udaj o vsech navstevnicich MQ fora - IP adresa.

Fajn, jsou lidi, kteri si reknou: "pche, nejaky hlasovani, o co jde..." Jsou ale i lidi, kteri nesnasi pokud je s nima manipulovano a jsou zneuzivani pro neci ucely. Klidne se vsadim, ze vetsina lidi, ktera si tohodle vsimla, se ani neobtezovala najit pro co vlastne hlasovala. Tahle apatie spolecnosti mi uz, s prominutim, sere. Klidne bych timhle smerem pokracoval, ale uz ted si rikate, ze sem blazen a paranoik, takze to nema smysl.

Posledni veci, ktera mi na tomto pristupu vadi, je to, ze jsem nucen nekomu pomoci. V zivote zastavam postoj nepomahat nikomu a spolehat na sebe. Pokud nekomu pomahate, vzdycky je nejaky zpusob, jakym vam to osud "oplati", dle neslavneho "Kazdy dobry cin, musi byt po zasluze potrestan"


edit - 2Reitak: jak tohle ospravedlnuje automatizaci hlasovani?


Souhlasim s tebou, je málo takových lidí, kterým není všechno jedno. +1
0

#11 User is offline   Reitak 

  • Honored member
  • Group: VIP
  • Posts: 1,651
  • Joined: 23-May 08

Posted 13 August 2009 - 07:48 PM

je zaujimava jedna vec, ze toto iste je na dalsich 2 portaloch, zalozeny mnou ten isty topic a nikto sa tam este k tomuto nevyjadril, vsetci pomahaju a kliknu, ked mozu, len tu sa najdu tak inteligentni ludia, az mi je z toho na grc. Zaloz si kolko chces topikov, stazuj sa na ministerstve, uz mi je to jedno, mna uz tymito vasimi zvastami nenaserete a nic tym neziskate.
0

#12 User is offline   Reaver 

  • Group: VIP
  • Posts: 427
  • Joined: 01-July 08

Posted 13 August 2009 - 07:58 PM

View PostReitak, on Aug 13 2009, 07:48 PM, said:

ten isty topic a nikto sa tam este k tomuto nevyjadril, vsetci pomahaju a kliknu

Tady nejde o topik, ten tu nikomu nevadi -.-

Problem je v tom, jak sis sikovne zabudoval odkaz do iframu na titulni strane fora a za vsechny navstevniky se odesle hlas.
0

#13 User is offline   Reitak 

  • Honored member
  • Group: VIP
  • Posts: 1,651
  • Joined: 23-May 08

Posted 13 August 2009 - 08:00 PM

ja som pisal, ze som na tych 2 portaloch dal ten script a aj ten topic a co sledujem tak ten script aj tak nefunguje
0

#14 User is offline   Jimbo 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 214
  • Joined: 08-July 08

Posted 13 August 2009 - 08:03 PM

View Postagens, on Aug 13 2009, 07:46 PM, said:

Souhlasim s tebou, je málo takových lidí, kterým není všechno jedno. +1

Zrazu ste velki ochrancovia svojich prav a slobod, ked ide o jedno hlasovanie v sutazi, bodaj by ste taki aktivni boli aj inokedy...citte sa hrubo zneuziti jednym skriptom, ked vam len to chyba ku stastiu


Reaver: na jednu stranu tvrdis ze si uvedomely clovek a neznasas apatiu spolocnosti, ale rovnako tej spolocnosti skodi aj ten zas*any kapitalisticky individualizmus na ktory sa ludia naucili, tak sa tu prosim nehraj na moralizatora...
0

#15 User is offline   Nildon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 653
  • Joined: 11-July 08

Posted 13 August 2009 - 08:13 PM

Myslím že nemá cenu se znovu o tomhle hádat.. Přístup to rozhodne správný není, ale dohadovat se o tom jestli je to malé nebo velké zlo...
0

#16 User is offline   Reaver 

  • Group: VIP
  • Posts: 427
  • Joined: 01-July 08

Posted 13 August 2009 - 08:16 PM

View PostReitak, on Aug 13 2009, 08:00 PM, said:

a co sledujem tak ten script aj tak nefunguje

Tak to v tom pripade nema smysl, aby tam zustal, ne?
I kdyz nevidim duvod, proc by to jit nemelo. Pokud se to v iframu nacte, tak se odesle request na tuhle stranku, coz soutezni server musi chapat jako hlasovani s hodnotou 2.

Jimbo: ted nejak nevidim, proc zrovna individualismu davas privlatek kapitalisticky
0

#17 User is offline   Reitak 

  • Honored member
  • Group: VIP
  • Posts: 1,651
  • Joined: 23-May 08

Posted 13 August 2009 - 08:21 PM

script tam bude do konca tyzdna, uvidim, ci ma vobec nejaky vyznam, zamykam tema, bo sa tu zas budete vsetci hadat
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

18 User(s) are reading this topic
0 members, 18 guests, 0 anonymous users


TOPlist