Mystiq.org - forum: League of Legends - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 61 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

League of Legends

#41 User is offline   Nguyen 

  • Group: VIP
  • Posts: 270
  • Joined: 03-May 12

Posted 02 September 2012 - 07:35 AM

Na westu jsem treba jeste nepotkal zadneho francouze :D... Hodne co ja osobne potkavam tak Danove :)
Tak sup sup piste tady ty nicky at pak zahrajeme :P

Na Eastu me vzdycky dostavalo, tam se zeptal nekdo "kdo jest polak?" a hnedka vsichni ja ja ja ja ja... Tak to neslo nez jen Leave :X


Btw jinak chtěl bych založit 5v5 TEAM na WESTU.. jestli se někdo chce přidat nechť napíše :P potom by se dohodlo kdo co bude hrát atd.. Taktiky atd... :)

This post has been edited by Nguyen: 02 September 2012 - 01:09 PM

0

#42 User is offline   Malaku 

  • Group: VIP
  • Posts: 468
  • Joined: 01-July 08

Posted 03 September 2012 - 10:09 AM

http://tryhard.cz/blogy/167-eastwest ... west nebo east je to vsude jedno ... jen na eastu si na vysokem Elu nezahrajes s LoL celebritama. A tam stejnak nikdo z Vas co tu psal neni. Dulezite je nebrecet a hrat. Kdyz sem se nahodne kouknul na jednoho hrace z tohoto topiku co presel z Eastu na West a strasne si to pochvaluje. Tak droplnul s Elem ...

EUNE: M4laku
0

#43 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 03 September 2012 - 10:30 AM

Celebrity, které znám já, jsou v Americe.
Btw, co to máte s tím Élem? Já v životě ranked nehrál a ani se nechystám :D.
0

#44 User is offline   Gotvald 

  • Group: VIP
  • Posts: 678
  • Joined: 07-December 09

Posted 03 September 2012 - 12:36 PM

Tak jsem si založil acc na westu a musím potvrdit slova Malaku.Byl jsem zvyklí na poláky a rusy ale to co předvádí někteří jedinci na westu je i na mě moc...Tím nechci říct že se cítím být kdovíjakým skillerem to vůbec ne jsem spíše takový horší průměr tedy zatím,ale když něco nedávám hraju alespoň teamově.To co jsem zažil na westu kdy to tam někteří záměrně afkovali,feedovali nebo hráli prostě všelijak divně jenom ne tak aby se to dalo vyhrát mě dost znechutilo.Pravda ranked jsem nehrál možná někdy v budoucnu,někteří mě už i lákali ale zatím mě to nijak netáhne ale kurde ti poláci alespoň občas hrajou tak aby se to dalo vyhrát:/
Druhá stránka věci je že jsem tam zatím low lvl ale i tak to na eastu začínalo trošku zajímavě než tam :/ to jen můj názor na tuto věc i tak tam nejspíše zajdu zahrát ale primárně je pro mě east jasná volba zvláště když už tam mam Lulu a maokaie se skinnem :D
0

#45 User is offline   Nguyen 

  • Group: VIP
  • Posts: 270
  • Joined: 03-May 12

Posted 03 September 2012 - 07:38 PM

No co se dá čekat když si založíš nový účet? :D Na 30lvl je to už rozdíl a to mi věř :P Na obou serverech jsem měl acc 30lvl... EU east okolo 1520 +- elo, a na Westu pouze 1291 max :D... Nevím čím to je, ale asi ta kvalita či moje smůla na teamy tam bude :D
1

#46 User is offline   Malaku 

  • Group: VIP
  • Posts: 468
  • Joined: 01-July 08

Posted 04 September 2012 - 09:17 AM

To sou nesmysly co píšeš. Rozdíl poznáš jen na high elu, protože z EASTu na WEST přechazejí ti tvoji kamarádi z LOW ELA. Bys nevěřil ne jen ty "máš tak pod čepicí". A popravdě moje zkušenost ze soloQ je, že radši 10poláků než 1čech v týmu. A když chceš založit tým tak proč lezeš na west? :)
0

#47 User is offline   nightmarekg 

  • Group: VIP
  • Posts: 299
  • Joined: 12-August 10

Posted 04 September 2012 - 09:28 AM

West: NightmareKG nevim no moje 1. Hra na westu byla s Ruskym 4kovym premadem
(30 lvl mam dávno) a k tomu teamu - proč ne :)
0

#48 User is offline   Kallo 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 494
  • Joined: 08-March 09

Posted 04 September 2012 - 10:18 AM

View PostNguyen, on 03 September 2012 - 07:38 PM, said:

No co se dá čekat když si založíš nový účet? :D Na 30lvl je to už rozdíl a to mi věř :P Na obou serverech jsem měl acc 30lvl... EU east okolo 1520 +- elo, a na Westu pouze 1291 max :D... Nevím čím to je, ale asi ta kvalita či moje smůla na teamy tam bude :D

Pravda...ale nový učet má neco do sebe. Nejlepší champ se mi zdál trynda s jeho ulti se pak da solnout celý tým v pohodě. Jaký máš nick na westu? (lvl 30 - 211 wins) nick: Kallo xD(i s tou mezerou a smajlíkem :))

btw: k te debatě o east x west...založil jsem si učet naštestí na westu a tedka jsem rád. Nevím o te rozdílné urovni, ale je to možné. SPíš jsem rad že na westu mizí jazyková bariera a aspon si mužu procvičit angličtinu - mi tedka dela problem psat o lolku česky :D
0

#49 User is offline   Nguyen 

  • Group: VIP
  • Posts: 270
  • Joined: 03-May 12

Posted 04 September 2012 - 12:41 PM

View PostMalaku, on 04 September 2012 - 09:17 AM, said:

To sou nesmysly co píšeš. Rozdíl poznáš jen na high elu, protože z EASTu na WEST přechazejí ti tvoji kamarádi z LOW ELA. Bys nevěřil ne jen ty "máš tak pod čepicí". A popravdě moje zkušenost ze soloQ je, že radši 10poláků než 1čech v týmu. A když chceš založit tým tak proč lezeš na west? :)



ehmm, psal jsem, že jsem měl účet (ne 1) i na eastu i westu. Na eastu jsem prodal za RM, takze jsem zůstal na Westu a tam tudíž chci založit 5v5 team na Westu ;). No a moji kamarádi low elo fakt nemají, měli okolo 1800+- jak přešli a drží si to elo teďka taky okolo 1750-1820 elo..

btw na Westu mám nick: Cicmunda (přidal jsem si vás)
tak uvidíme až nás bude 5, tak zkusíme si pohrát a sehrát :P

This post has been edited by Nguyen: 04 September 2012 - 12:43 PM

0

#50 User is offline   Ashal 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,111
  • Joined: 01-July 08

Posted 04 September 2012 - 01:06 PM

View PostKallo, on 04 September 2012 - 10:18 AM, said:

btw: k te debatě o east x west...založil jsem si učet naštestí na westu a tedka jsem rád. Nevím o te rozdílné urovni, ale je to možné. SPíš jsem rad že na westu mizí jazyková bariera a aspon si mužu procvičit angličtinu - mi tedka dela problem psat o lolku česky :D


kdyz si teda mam vybrat z tech co nemluvi anglicky tak radsi polsky/rusky, kterym rozumim, nez nemecky/francouzky/whatever, kterym nerozumim ani zbla xD
0

#51 User is offline   Cactus_ 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,343
  • Joined: 05-April 09

Posted 04 September 2012 - 01:27 PM

Musíš to brát sportovně a začít jim nadávat česky... Alespoň si nerozumíte navzájem :D
1

#52 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 08 September 2012 - 08:05 PM

View PostCactus_, on 04 September 2012 - 01:27 PM, said:

Musíš to brát sportovně a začít jim nadávat česky... Alespoň si nerozumíte navzájem :D

To jsem taky delal :D . Aspon se clovek zabavil, kdyz tam srackovali veci typu "nunu omg faking noob", "nunu go offline plz" (nechapu proc :D ). A jinak ja nepoznal kdo je odkud, napsal jsem nekomu schopnemu, at jde se mnou na lajnu a tam jsme to rozbili, pokud se neobjevil ten hnusny divny pirat, ktery me s oblibou zabijel :D . Nebo to neco, co se vygrcalo na zem a ja byl zpomaleny, takze me zabili driv, nez jsem stacil utect :D .
0

#53 User is offline   Razzor 

  • Group: VIP
  • Posts: 230
  • Joined: 25-July 08

Posted 08 September 2012 - 08:10 PM

View PostMufinqua, on 08 September 2012 - 08:05 PM, said:

To jsem taky delal :D . Aspon se clovek zabavil, kdyz tam srackovali veci typu "nunu omg faking noob", "nunu go offline plz" (nechapu proc :D ). A jinak ja nepoznal kdo je odkud, napsal jsem nekomu schopnemu, at jde se mnou na lajnu a tam jsme to rozbili, pokud se neobjevil ten hnusny divny pirat, ktery me s oblibou zabijel :D . Nebo to neco, co se vygrcalo na zem a ja byl zpomaleny, takze me zabili driv, nez jsem stacil utect :D .
Gangplank s Kogmawom ownage :)
1

#54 User is offline   Nguyen 

  • Group: VIP
  • Posts: 270
  • Joined: 03-May 12

Posted 09 September 2012 - 03:17 PM

ty vole, zase Polske premade.. Nafeedovali to a vsichni leavli.. gj :D to su skilleri ti polaci :D

This post has been edited by Nguyen: 09 September 2012 - 03:17 PM

0

#55 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 09 September 2012 - 03:21 PM

Si mysleli, ze to uhraju sam. Uhral bych kdyby zrovna za nasim barakem nespadlo letadlo a ja nemusel jit zachranovat zranene :( . Je to dojeb, no :D . Chce to mystiq premade :D
0

#56 User is offline   Nguyen 

  • Group: VIP
  • Posts: 270
  • Joined: 03-May 12

Posted 09 September 2012 - 04:03 PM

tak uz vim proc jsme to hrali ve 4rech lidech a ty PERMA TOP :D
0

#57 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 09 September 2012 - 04:39 PM

ej kej ej top nunu 0/10/0 :D :D
0

#58 User is offline   Gotvald 

  • Group: VIP
  • Posts: 678
  • Joined: 07-December 09

Posted 09 September 2012 - 05:58 PM

tvl 0/10/0 si delas srandu :D si jim to tam chodil feedovat ne :D
0

#59 User is offline   Nguyen 

  • Group: VIP
  • Posts: 270
  • Joined: 03-May 12

Posted 09 September 2012 - 06:25 PM

tak on je 10 lvl a byl proti 30 lvl :P to taky dela hodne :D a navic je to NOOB :D
0

#60 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 09 September 2012 - 06:52 PM

jsem lvl 6 :D ...navic ti hajzli me nechali, at se tam rubu sam proti dvema a oni si tam mlatili uz jejich vesnici :D .
Ale paradoxni je, ze tu hru, kde jsem mel tohle skore, jsme vyhrali :D .
0

  • 61 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist