Mystiq.org - forum: ToCG Let's Play - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

ToCG Let's Play 1. díl

#1 User is offline   gbelik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 3
  • Joined: 16-August 12

Posted 28 August 2012 - 08:47 AM

Zdravím hráče mystiqu, mé herní jméno je wadaap a přišel jsem z prvním Let's Playem, který sme se s naším "triem" rozhodli natáčet, je to naše první video, tak budtě prosím s kritikou mírní :D Budeme to natáčet pravidelně, a tak do začátku hledám tady na fóru, třeba i nějaký fanoušky, někoho koho by to bavilo, myslím, že to je i docela dobrá reklama pro Mystiq, takže by mohla být spokojenost na obou stranách, všechno co by ste chtěli vědět, nebo jen nám napsat(zbytečně vulgární, nebo podobný texty od haterů, rozhodně nemám na mysli), tak určitě všechno miřte do komentů pod videem. Takže se s vámi pro začátek loučím, děkuju za shlédnutí, a budu se těšit, doufám, stejně jako vy, na další příhody při expení na Vašem serveru :)
btw. je to i ve videu, ale omluvte ty bugy(černá obrazovka po dobu pár sekund :/..)
Náš Channel
1. Let's Play :)

Jinak máme v plánu točit to až do 80tky, a potom BGčka,PvP,Raidy,Dungeony, takže se určitě máte na co těšit :)

This post has been edited by gbelik: 28 August 2012 - 09:03 AM

1

#2 User is offline   Flashlight 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 281
  • Joined: 28-September 11

Posted 28 August 2012 - 09:39 AM

Dám ti readu. Toč Frapsem, v rozlišení 1280x720 a aspoň na nějaké detaily, ne na ltra low :)
0

#3 User is offline   Wiranri 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 766
  • Joined: 13-October 09

Posted 28 August 2012 - 11:47 AM

Jak jim hnedka psal Kocur s náborem :D

Jinak LP docela slušnej, začátky nemá nikdo perfektní. Ale nejvíc mě na něm nebavila ta rádoby "silná mluva". Prostě na LPčko se lidi nedívaj aby tam slyšeli někoho nadávat/mluvit jak dlaždič. Neřeknu jednou, dvakrát za díl, ale když to je hodněkrát tak už to neni zrovna nejlepší.

P.S. - pokud budete něco potřebovat, nebo se chcete na něco zeptat tak klidně PM mě (taková ikonka pod profilem vlevo) a nebo to napište rovnou sem.
0

#4 User is offline   Flashlight 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 281
  • Joined: 28-September 11

Posted 28 August 2012 - 12:56 PM

Jetě ti mohu doporušit Pedra, kterej dělal clkem pěkné tutoriály pro letsplayery ( ).
Dále taky Minecrafáka kterej je nejslavnější na českem YT
( ).
Opravdu, ať už se na tebe budou koukat ti, nebo důchodci, tak nikomu se nebudou lívit vulgární komentáře. Jako příklad ti dám Sophycz - jsou to lidi (3) kteří jsou velmi vtipní a oblíbení lp/gameplayeři, kteří se dokážou vyvarovat jakékliv vulgaritě a jsou tak úspěšní... (sophycz si najdi na YT, nevedje se mi to sem :( )
0

#5 User is offline   gbelik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 3
  • Joined: 16-August 12

Posted 28 August 2012 - 03:25 PM

Winrari a Flashlight, díky Vám moc, jinak k tý vulgaritě, jo, mě se to taky zrovna nelíbí, už sem to klukům řekl, a snad se tomu vyvarujou, jinak naprosto souhlasim, začátky jsou naprd :D A k Pedrovy, toho neznám, ale díky ti za tip, určitě se na to podíváme, věřím že si z toho i něco vezmeme, a jinak sophycz, jo ty znám, taky se na ně občas dívám,a jak říkáš, i bez vulgarity jsou dost úspěšní, jinak asi v půlce videa, když už me to taky štavlo tak jsem mu to whispnul, ať už nenadává :D
1

#6 User is offline   Mr.Manik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 376
  • Joined: 30-June 11

Posted 28 August 2012 - 03:34 PM

Neukamenujte mě za můj názor jo? Ale na takovýhle videa se fakt někdo dívá (nemyslím teď jenom ty vaše), ale pro mě je to prostě půl hodina nudy, kterou radši stravím reálně hraním než dívat se na někoho jak hraje...
2

#7 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 28 August 2012 - 04:51 PM

Jak píše Mr. Žid: taky raději hraju svou vlastní hru a nekoukám na takovyhle videjka. Asi jen nechápu moderní dobu facebooků, ipodů a jotubů...teďka je to moderní koukat na lifestreamy a podobny
0

#8 User is offline   Wiranri 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 766
  • Joined: 13-October 09

Posted 28 August 2012 - 04:56 PM

Já se třeba rád kouknu na Swiftyho, Bajheeru, Atheneho, Kripparriana ... to jsou svym způsobem taky letsplayeři, ale i na normální LP viz. výše se kouká spousta lidí. To by jste nevěřili ... někdo holt dokáže udělat dobrý komentář, zahraniční LP mají statisíce odběratelů. Takže něco na tom bude.
0

#9 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 28 August 2012 - 05:00 PM

Je fakt, že plno lidí kouka na "Prostřeno TV Prima" protože maji rádi vaření a člověk co má rád hry, kouka na pořad "Athene Wins". Jednou třeba dospěje doba tak daleko, že budou Athena vysílat na Primě C()()L a to bude to nejvíc coolervoucí pořad :D
0

#10 User is offline   Flashlight 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 281
  • Joined: 28-September 11

Posted 28 August 2012 - 09:30 PM

BTw: i v esku jsou úspěchy :) Minecrafták vede se svými 75 tisíci subsiberu. Dále tky Minecraft box (65) a bhžl i Mentss97 s (64) :D
0

#11 User is offline   Mademan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 116
  • Joined: 20-April 11

Posted 06 September 2012 - 03:15 AM

kdy bude dalsi dil?
0

#12 User is offline   gbelik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 3
  • Joined: 16-August 12

Posted 06 September 2012 - 03:30 PM

Další díl bude dneska :)
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist