Mystiq.org - forum: Win 7 a zvuk - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Win 7 a zvuk wtf omg srsly

#21 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 19 July 2012 - 01:55 PM

Kladivo mám verzi 6.kg, ale myslím, že bude lepší to reklamovat. Kolik času a peněz to stojí u Alzy, nevíte někdo? :D
0

#22 User is offline   Hillx 

  • Group: VIP
  • Posts: 602
  • Joined: 04-November 08

Posted 19 July 2012 - 02:09 PM

Pokud to máš v záruce, tak to musíš mít gratis a doba, no ze zákona na to maj 30 dní a je to hrozně individuální. Když sem reklamoval v CZC myš a sluchátka tak v obouch případech to přišlo po 29 dnech :D a když sem reklamoval netbook u ASUSu, tak sem to měl do 3 dnů zpátky doma.

Koukám že na Alze v seznamu autorizovanejch servisů Gigabite neni, takže to asi budeš reklamovat přímo přes ně, takže s tim měsícem rači počítej ;)
0

#23 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 19 July 2012 - 02:25 PM

Jj czc i alza maj 30 dni a nevim jak u alzy ale kdyz to nestihnou do 30 dnu tak musej vratit penize... Vzdy sem se modlil aby to nestihly a vzdy mi ty svine tu grafiku vratej 29 den :-d
0

#24 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 19 July 2012 - 03:34 PM

:D
No, mám update situace. Nějak jsem (ze zoufalství jsem náhodně klikal :D) rozchodil tu USB zvukovku, která ale bohužel není moje, takže... Eh. Momentálně je to PC ve stavu blažené nevědomosti, kdy neví, že nějaká přípojka "audio" na spodku desky vůbec existuje. A taky neví, že existuje něco jiného než ta USB zvukovka :D. Taky máte dojem, že cokoliv udělám dál, se posere? :D
0

#25 User is offline   Hillx 

  • Group: VIP
  • Posts: 602
  • Joined: 04-November 08

Posted 19 July 2012 - 04:40 PM

Tak to vypadá, že bys tu reklamaci neměl odkládat nebo ti rupnou nervy a dojde na moje řešení :D
0

#26 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 19 July 2012 - 04:48 PM

Nepochop mě špatně, TEĎ v tento okamžik, to funguje :D. Jenom když je připojené USB, tak nemají význam posuvníky hlasitosti na youtube, ale to se dá přežít.
EDIT: Po nainstalování odpovídajících ovladačů (pět zařízení na nějaké digi hd audio nebo jakou blbost) se ve správci zvukových věcí vytvořily reproduktory (nezapojené) a sluchátka (zapojená). Není tam ani jedno. Vzhledem k tomu, jak moc se to děje, to je zřejmě fakt rozpoznávací fail desky.
0

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist