Mystiq.org - forum: Středozem - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Středozem

#21 User is offline   Bukmen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 65
  • Joined: 08-February 12

Posted 20 June 2012 - 10:05 AM

View PostZblabunk, on 19 June 2012 - 09:10 PM, said:

...ten kdo se zúčastní ale nebude mít čas,pište sem na forum


Tak já se na 100% zůčastnim, ale asi v 6 tam nebudu.
Popravdě mě stavění členitých budov moc nejde, ale budu se snažit co nejvíc pomoct...
0

#22 User is offline   Zblabunk 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 46
  • Joined: 04-January 12

Posted 20 June 2012 - 02:57 PM

Omlouvám se dnes se nezůčastním....nastaly nečekané trable :-)
0

#23 User is offline   AvenCZ 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 5
  • Joined: 21-March 12

Posted 20 June 2012 - 06:00 PM

Tak promiňte, ale asi se nezúčastním stavby. Na začátku prázdnin pojedu pryč z ČR cca na 20 dní, takže se moc omlouvám, ale pomoct vám nemůžu :( .
0

#24 User is offline   Smoukjack 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 71
  • Joined: 23-January 10

Posted 21 June 2012 - 12:52 PM

hmm a co dneska začít?? zas tak kolem 5-6
0

#25 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Posted 23 June 2012 - 04:30 PM

Tak jsem se dnes, v sobotu 23. 6. 2012 okolo 5 odpoledne šel podívat na naši Středozem. Minule když jsem tam byl, tak tam ještě nic nebylo a pak jsem onemocněl a nebyl jsem tu. Ale teď ssem fakt čuměl co tam už je. Nevím kdo na tom dělal ale super. Jen tak dále.

Pak jsem tam ještě našel podzemní sklad a výrobnu všeho možného. Přihodil jsem pár věcí do truhel a chtěl bych upozornit všechny griefry že tam odsod se bere POUZE na stavbu Středozemě (to neplatí pro ty věci který tam dal ten kdo ten sklad postavil (tzn. že si je může klidně vybrat protože jsem tam viděl pár cennejch věcí (2 music disky))).

A taky jsem udělal pár screenshotů a tak tu na ně házím odkaz.

Screenshoty

Heslo: mystiq
0

#26 User is offline   Smoukjack 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 71
  • Joined: 23-January 10

Posted 24 June 2012 - 12:21 PM

Irendie budě tě ale asi muset zklamat stavěly sme to tam se zblunkem rikim bukmanem a jeste dvema ted si nevzpominam na jmena a se zblunkem a bubakem sme proste usoudili ze je to malý podle bukamana to stačí ale nám se to zdá prostě malý takže zkusíme požádat bubáka nebo asuru jestli by to nemohli zbourat na surky že by nám to naházely do truhel a pak bysme začaly stavět odznova a bylo by to větší a mohutnější :D sice nevim jak s tim bude souhlasit bukman nebo ty ale fakt je to malinký :D
0

#27 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 24 June 2012 - 01:15 PM

Tož,... můžete zkusit použít "SpriteCraft",.... což je program, který udělá z obrázku schéma, vodorovnou, nebo svislou plochu, kterou vám pak můžu nahrát do světa.
Když si někde seženete(nakreslíte) schéma tak to vlastně bude celkem dobrá pomoc do začátku,....

Klidně stačí mi poslat obrázek a nějaký přibližný rozměry,... například onačíte bránu a připíšete tam, že má být 10 bloků široká,.... já to tomu programu už přizpůsobím,
a nahraju vám to tam,....

Jinak jsem koukal že když do google obrázků zadám "Helm's Deep" tak mi to většinou najde minecraft stavby, než třeba obrázky z filmu,.... celkem populární minecraft téma,...
0

#28 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Posted 24 June 2012 - 02:52 PM

View PostSmoukjack, on 24 June 2012 - 12:21 PM, said:

Irendie budě tě ale asi muset zklamat stavěly sme to tam se zblunkem rikim bukmanem a jeste dvema ted si nevzpominam na jmena a se zblunkem a bubakem sme proste usoudili ze je to malý podle bukamana to stačí ale nám se to zdá prostě malý takže zkusíme požádat bubáka nebo asuru jestli by to nemohli zbourat na surky že by nám to naházely do truhel a pak bysme začaly stavět odznova a bylo by to větší a mohutnější :D sice nevim jak s tim bude souhlasit bukman nebo ty ale fakt je to malinký :D


To pro mě není zklamání. Když jsem se tam portnoul taky jsem si říkal že je to menší než jsem čekal. Ale nechci vás urazit tim že řikám že je to malý. Stačí tak 2x až 3x zvětšit a bude to dobrý :D ale nechtěl bych vidět sepsaný náklady na stavbu protože bych se zbláznil. A to by mě nevyhovovalo - v blázinci se blbě bude hrát Minecraft.
0

#29 User is offline   Smoukjack 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 71
  • Joined: 23-January 10

Posted 24 June 2012 - 05:49 PM

tak vo matroš nejde to je jen cobble zatím :D ale hlavně je potřeba to zbourat a to by se ručně dělalo pěkně blbě a zblunk neumí zničit tak aby z toho dostal ty surky on umí jen zničit :D takže potřebujem výpomoc asury nebo bubaka jestli by byli ochotní :) a jinak jo no asi 2x nebo 3x zvětšit ale návrh je pěknej na tom sme se shodli :D
0

#30 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 24 June 2012 - 07:21 PM

stalo se,..... vyčištěno a naskládáno do beden,...
0

#31 User is offline   Smoukjack 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 71
  • Joined: 23-January 10

Posted 25 June 2012 - 12:32 AM

děkujeme ó velký pane náš :D
0

#32 User is offline   Zblabunk 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 46
  • Joined: 04-January 12

Posted 25 June 2012 - 03:38 PM

Taky děkuju Asuro...ušetřilo to spoustu práce a nového těžení...no a kdy se chcete zase vrhnout do stavby?...Stavím furt jen já a Smoukjack a občas se někdo přidá :-)doufam, že už na to nebudem dva :-)
0

#33 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Posted 25 June 2012 - 07:45 PM

Těsně po zboření jsem stavěl i já. Ale mám teď zdravotní problémy a nejsem ani chvíli online téměř nikde.

Asuro taky díky. Lepšího admina náš server ani nemůže mít ;)

Tož, ať se práce daří.
0

#34 User is offline   Chamon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 18
  • Joined: 18-November 11

Posted 27 June 2012 - 09:30 PM

chcem sa spytat je pripadne bude to niekde na mape? rad by som si to pozrel a do minecratu momentalne nemozem
0

#35 User is offline   Tukan96 

  • Group: Validating
  • Posts: 17
  • Joined: 30-March 12

Posted 02 July 2012 - 07:29 PM

Já osobně si nechávám u sebe ve městě levitujicí koruny velkých stromů a jsem strašně nerad, když mi je někdo zničí.
0

#36 User is offline   Tukan96 

  • Group: Validating
  • Posts: 17
  • Joined: 30-March 12

Posted 06 July 2012 - 03:28 PM

Dnes, 6.6.2012 jsem znovu navštívil Temple of Killjoy a k mému nemilému překvapení jsem zjistil, že truhličky jsou uplně prázdný, nedostávám expy a ani mi to nenapíše, že ji budu moct vybrat za X hodin. Nepovedlo se je vybrat ani hráči, kterej tam ještě ani nebyl.
0

#37 User is offline   Zblabunk 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 46
  • Joined: 04-January 12

Posted 10 July 2012 - 08:01 PM

Musím říct, že jsem čekal trošku větší účast...vždycky to tam staví 2-3 hráči (Já,Smoukjack,Bukman) i přesto, že se vás tu přihlásilo tolik...kdyby jste aspoň napsaly, že zrovna nemáte čas....no nic, tento projekt podle mého půjde hodně brzo "do kytek" .... škoda toho
0

#38 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Posted 14 July 2012 - 10:30 AM

Teď jsem tu 2 týdny nebyl tak se omlouvám a ani teď to nebude nijak slavný.
0

#39 User is offline   Zblabunk 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 46
  • Joined: 04-January 12

Posted 17 October 2012 - 09:42 PM

Zdravím všechny hráče,patrony,VIP,moderátory a samozřejmně i naše milé adminy .Chtěl bych znovu obnovit tento projekt,avšak sám toho moc nezmůžu a ani mě to samotného nebaví, tímto bych chtěl požádat vás ,abyste se přidali a obnovili tento projekt...Rád bych zjistil jestli se tu najde dost lidí ,kteří nemají nic moc na práci a pomohli mi stavět velkolepé stavby...předem děkuji Zblabunk :)
0

#40 User is offline   Johnny 

  • Times - Redaktor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 416
  • Joined: 13-July 08

Posted 17 October 2012 - 09:45 PM

Já se ptal každou chvilku, jestli se na tom ještě dělá. Teď nemám na hraní moc čas, ale kdyby náhodou, rád bych helpl. Vrbaak.
0

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist