Mystiq.org - forum: Hlášení chyb - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 11 Pages +
  • « First
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Hlášení chyb Zde hlaste nalezené chyby.

#161 User is offline   Zblabunk 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 46
  • Joined: 04-January 12

Posted 05 October 2012 - 05:50 AM

Zdravím,
Od nahození 1.3.2 se mi stává že si vezmu třeba item z truhly a po chvíly ho nemám...a je zase v té truhle.To samé s uklízením věcí(po chvíly je mám zas v inventáři),nevím jestli se to děje jenom mě nebo je to hromadné...každopádně dřív mi to nedělalo.Předem díky
0

#162 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 05 October 2012 - 06:25 AM

Bylo by fajn zkusit koukat jestli se v tu dobu zrovna něco na serveru děje,.... páč zatim vim že když probíhá výsledek hlasování (změna času, počasí), tak to celkem hodně lagne,.... tenhle problém jsem viděl u většiny takových pluginů s hlasováním a zatim jsem nepřišel na řešení. Nebo aspoň v tu dobu kouknout na hodiny a poznamenat si kdy se to stalo, že bych kouknul do logu a mohl bych to zkusit vyřešit, takhle jen tápu ve tmě....
0

#163 User is offline   ja.byt.kamarad 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 239
  • Joined: 28-December 11

Posted 05 October 2012 - 09:29 AM

Stejný problém se mi děje občas i s inventářem hodím věci z spodní lišty do báglu a zase se mi to tam přehodí zpátky.
0

#164 User is offline   Smoukjack 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 71
  • Joined: 23-January 10

Posted 05 October 2012 - 11:18 PM

Enchant table se buguje. Když se vyleze z Endu po zabití draka (teda zatím sem jinak neměl možnost vyzkoušet) a člověk má třeba 60 lvlu naexpenejch a chce si o enchovat krump tak ho tam da krump se enchne za 30 je tam nějakej ench. Pak vezme druhej dá ho tam a má na něm úplně ten samej ench. Stává se mi to už dlouho třeba sem měl 3x po sobě Efi 4 Unbreak 3 a pak zas 2x po sobě Efi 4 Unbr 3 Fortune 3, dá se to obejjít jen tak že se dá jeden ench pak relog zase další ench a zase relog.
0

#165 User is offline   ja.byt.kamarad 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 239
  • Joined: 28-December 11

Posted 06 October 2012 - 11:14 AM

Vytváření obchodů je omezený pro lokaci nebo je to nějaká chyba? Dělam to tak jak jsem to dělal v dřívějších verzích a napsalo mi to že nemůžu tady vytvořit obchod.
0

#166 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 06 October 2012 - 11:57 AM

Nastavení obchodů jsem zkopíroval,... takže by mělo být úplně stejný. Zkus mi napsat jakej druh obchodu vytváříš (jak píšeš tu cedulku) a kde se ho snažíš vytvořit....
0

#167 User is offline   ja.byt.kamarad 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 239
  • Joined: 28-December 11

Posted 06 October 2012 - 01:16 PM

1.
2. 1
3. 2:1
4. coal

Snažím se to udělat na souřadnicích -130,+7. Hodí mi to hlášku "Zde nelze vytvořit obchod.".

//edit: Tak jsem to teď o blok posunul a jde to,možná jestli tomu nevadí že dávám cedulku na moss cobblestone?

This post has been edited by ja.byt.kamarad: 06 October 2012 - 01:17 PM

0

#168 User is offline   Angeelik 

  • Group: VIP
  • Posts: 138
  • Joined: 10-April 11

Posted 16 October 2012 - 01:19 PM

Zdravím,

Nefunkční nastavení více domovů pro VIP
Poprosil bych, jestli je možné nastavit (nějakým způsobem) omezení zvířat , aby se tu nevyskytovali hráči s cca 200 ovcemi :)
0

#169 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 16 October 2012 - 03:31 PM

Takže víc /home pro VIP (konečně) funguje,....

a pokud jde o zvířátka,.... já když jich vidim opravdu hodně tak je "drobátko" pročistim,... ale většinou každej chce mít nahrabáno a takový zásahy se jim nelíbí,..... každopádně zkusim něco vymyslet,... jinak pokud má někdo nějakej návrh, tak sem s nim,....
0

#170 User is offline   Bukmen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 65
  • Joined: 08-February 12

Posted 16 October 2012 - 06:37 PM

Nevím jestli to jde opravit, ale občas... no ne občas dost často, že si postavim vežičku o jednom bloku a když se kopu dolu (kopu pod sebe), tak se někdy drbnu do bloku a kolikrát nepomůže ani relog...
Prostě je to jako kdybych kopal skrz blok a minecraft si myslel, že padám dolů a server řiká, že ne...
0

#171 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 16 October 2012 - 07:45 PM

Tahle chyba se začala objevovat s verzí 1.3.2..... ty zničíš blok, ale server si pořád myslí že tam je,.... a nenechá tě skrz něj projít.....
jediný způsob je, na to místo zase něco postavit,... cokoli,.... ty o svůj matroš nepřijdeš a daný blok se obnoví do původního stavu.....
to ale může být problém, pokud na danym bloku stojíš a padáš skrz něj,....V týhle situaci asi pomůže jenom port na /spawn nebo /home...

S tim asi nic neudělám,.... můžeme doufat, že se to spraví s nějakou další revizí,....
0

#172 User is offline   Smoukjack 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 71
  • Joined: 23-January 10

Posted 17 October 2012 - 10:12 AM

Na todle pomáha voda, takže když máš s sebou kyblík s vodou tak někam mrskni vodu aby tě spláchla a ona tě spláchne a danej blok se tam objeví :)
0

#173 User is offline   Bukmen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 65
  • Joined: 08-February 12

Posted 17 October 2012 - 04:22 PM

No jo ono to s tim kyblíkem fakt pomáhá :D díky
0

#174 User is offline   Zblabunk 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 46
  • Joined: 04-January 12

Posted 22 October 2012 - 09:52 PM

Doporučuju odkopávat to pomalejš....Když si uděláš věž např. ze sandstone a pak si skopes krumpacem s effi4 tak je to docela fofr a podle mě se to nestíhá spracovávat
0

#175 User is offline   Heretik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 4
  • Joined: 21-October 12

Posted 25 October 2012 - 04:41 PM

Zdarec, rad by som nahlasil problem s cauldronom, vsetky recepty co som doteraz skusal hlasia ze nemam opravnenie ich uvarit.
0

#176 User is offline   Zblabunk 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 46
  • Joined: 04-January 12

Posted 26 October 2012 - 12:21 PM

Ahoj, všechny cauldronové recepty se měnily...zkontroluj jestli si použil ty nové...
0

#177 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 26 October 2012 - 01:13 PM

Něco jsem zkusil s tim caudronem přenastavit, ale ještě jsem nějak neměl čas to otestovat,... ale měl jsem pocit že to normálně fungovalo.,... přes víkend se na to zkusim podívat....
0

#178 User is offline   Izmaill 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 29
  • Joined: 09-July 13

Posted 15 July 2013 - 09:16 AM

Zdravím, chci se zeptat: Od včerejška server jednou za čas spadne, a navíc se mi zdá, že se to i během hraní častěji laguje než dříve. Je to v řešení?

(Jo, kdy se plánuje přejít na 1.6.2? Dlouhodobě tu od soboty nbudu a nerad bych přišel o nějaké hezké místo poblíž spawnu na domeček)

Díky Izmaill
0

#179 User is offline   Angeelik 

  • Group: VIP
  • Posts: 138
  • Joined: 10-April 11

Posted 16 July 2013 - 09:08 AM

Ahoj,

co se padání týče, bude třeba aby se asura/bubak podivali do logu co se stalo, pripadne se podivejte na souradnice -403/-906/30 .. když jsem se tam přiblížil, padlo to, kamarádovi se stalo to samé :)
0

#180 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 16 July 2013 - 09:54 AM

Heh,.... na daných souřadnicích bylo asi 1500 prasat zavřených v uličce 1 blok široké s kolejema,....
V logu byla chyba pluginu CraftBook, při akci EnterVehicleEvent, takže hádám, když se poslal vozejk skrz ty prasata, tak se to serveru asi nelíbilo,....
Každopádně prasata jsem promazal a pro jistotu jsem aktualizoval plugin CraftBook na poslední stabilní revizi.

Pak jsem si v logu všimnul zajímavý debaty o tom "Jak popohnat Asuru aby nahodil na server novou verzi,... " :)
0

  • 11 Pages +
  • « First
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist