Mystiq.org - forum: Problém - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Problém s pc

#1 User is offline   Eurys 

  • Group: VIP
  • Posts: 614
  • Joined: 31-August 08

Posted 26 July 2009 - 02:49 PM

Zdravím, posledních pár dní se mi při hraní wowka sekne kompl a dál se nic neděje, jediné co mi pomuže je restart. Nemá někdo nějaké nápady co s tím?
0

#2 User is offline   crash 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 520
  • Joined: 24-November 08

Posted 26 July 2009 - 02:55 PM

View PostEurys, on Jul 26 2009, 03:49 PM, said:

Zdravím, posledních pár dní se mi při hraní wowka sekne kompl a dál se nic neděje, jediné co mi pomuže je restart. Nemá někdo nějaké nápady co s tím?


Dřív se mi to dělo taky ale bylo to diskem. Vadná série Seagatte Barracuda. Disk odešel a vyměnil sem ho za WD a v pohodě. Koukni jestli ti při tom záseku žhne HDD kontrolka nebo disk nic nedělá, to řekne dost.
Mě se třeba teď wow občas freezuje, třeba jen na vteřinu ale několikrát po sobě. Je to nepříjemný, zvlášť když se to děje jen na jedný postavě.
0

#3 User is offline   Eurys 

  • Group: VIP
  • Posts: 614
  • Joined: 31-August 08

Posted 26 July 2009 - 03:43 PM

svítí pořád stejně a to málo...
0

#4 User is offline   crash 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 520
  • Joined: 24-November 08

Posted 26 July 2009 - 08:35 PM

Udělej testy paměti MemTestem, testy disku (najdeš toho tunu na stahuj.cz) a pořiď si HD Inspector na zjištění stavu S.M.A.R.T.u
0

#5 User is offline   Eurys 

  • Group: VIP
  • Posts: 614
  • Joined: 31-August 08

Posted 27 July 2009 - 06:21 AM

pomuže mi to ,když se v těch programech nevyznám? :D
btw dělá mi to jen přes den a v podvečer to přestane a je de to krásně celou noc
0

#6 User is offline   crash 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 520
  • Joined: 24-November 08

Posted 27 July 2009 - 08:23 AM

View PostEurys, on Jul 27 2009, 07:21 AM, said:

pomuže mi to ,když se v těch programech nevyznám? :D
btw dělá mi to jen přes den a v podvečer to přestane a je de to krásně celou noc



Kdyby si tohle řekl hned... Teď to vypadá spíš na chlazení, nějaká komponenta nestíhá, řekl bych že to bude buď VGA nebo CPU.
Stáhni si SpeedFan, spusť si ho, najdi si configure/konfigurace - Log: Enabled, Temperatures: První teplota ze zhora by měla bejt CPU. Možná budeš mít to štěstí a najdeš tam i VGA (SpeedFan nedokáže rozeznat většinu ATI karet ale některé známé GeForce ano, pokuď tam tedy poznáš teplotu VGA tak udělej tuhle operaci ještě pro ní).
Teď co uděláme, klikneš na teplotu CPU (ta první) a dole zaškrtneš Logged. Tím sis zařídil že se ti budou teploty CPU zapisovat do souboru uvnitř složky SpeedFan.

Pak mi ještě napiš co máš za VGA, zkusim vymyslet nějaký řešení pro to. Jo a bude se hodit taky popis chlazení co máš na CPU a VGA (jestli pasiv, nebo aktiv a popřípadě jakej) a co máš za OS.
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist