Mystiq.org - forum: Herní myš - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 4 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Herní myš prosím o pomoc s výběrem

Poll: Myš (60 member(s) have cast votes)

Jaký typ myši upřednostňujete?

  1. Jedině drátovou! (43 votes [71.67%])

    Percentage of vote: 71.67%

  2. Je to fuk ... (9 votes [15.00%])

    Percentage of vote: 15.00%

  3. Bezdrát! (8 votes [13.33%])

    Percentage of vote: 13.33%

Jaké značky preferujete?

  1. Logitech (16 votes [26.67%])

    Percentage of vote: 26.67%

  2. Razer (10 votes [16.67%])

    Percentage of vote: 16.67%

  3. Roccat (3 votes [5.00%])

    Percentage of vote: 5.00%

  4. A4Tech (6 votes [10.00%])

    Percentage of vote: 10.00%

  5. Microsoft (2 votes [3.33%])

    Percentage of vote: 3.33%

  6. Jiná značka ... (12 votes [20.00%])

    Percentage of vote: 20.00%

  7. Nezáleží na značce, volím pouze podle poměru cena/výkon (11 votes [18.33%])

    Percentage of vote: 18.33%

Vote Guests cannot vote

#21 User is offline   ja.byt.kamarad 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 239
  • Joined: 28-December 11

Posted 31 May 2012 - 07:32 PM

A nezměnil jsi třeba podložku když ti to uskakuje nebo zkoušel si vyčistit tu optickou část myší? Protože že by to bylo kabelem mi přijde divný...

Jinak já mam tu myš co postoval sherlonk a nemůžu si stěžovat,akorát ten povrch je divnej a hodně se mi na něm potí ruka.

This post has been edited by ja.byt.kamarad: 31 May 2012 - 07:33 PM

0

#22 User is offline   Nixxis 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,814
  • Joined: 27-December 09

Posted 31 May 2012 - 08:15 PM

Já mám podložku od Steelseries, ale uskakuje to na všem, na každém povrchu, i když myš zvednu ze stolu
0

#23 User is offline   Sheleronk 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,005
  • Joined: 04-February 10

Posted 31 May 2012 - 08:15 PM

View Postja.byt.kamarad, on 31 May 2012 - 07:32 PM, said:

Jinak já mam tu myš co postoval sherlonk a nemůžu si stěžovat,akorát ten povrch je divnej a hodně se mi na něm potí ruka.

Zkus si dát občas na pár minut pauzu :D možná se to fixne :P
1

#24 User is offline   ja.byt.kamarad 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 239
  • Joined: 28-December 11

Posted 31 May 2012 - 08:30 PM

View PostSheleronk, on 31 May 2012 - 08:15 PM, said:

Zkus si dát občas na pár minut pauzu :D možná se to fixne :P

Tak oproti myším co jsem měl dřív mi to vadí,ale mam jí tak půl roku a čím dál větší teplo a tím víc to začíná bejt nepříjemný :D

Jinak podložku mam taky Steelseries přesněji: http://www.czc.cz/st...6h9lbtiunnqfrn5
a jinačí podložku už bych nebral,alespoň k notebooku ne,k stolnímu kompu bych vzal její větší verzi,ale povrch má super na stole se nehejbe při cestování bez problémů sroluju a někam zasunu nebo dam do zaklapnutýho notebooku kde normální podložka s pěnovou vrstvou tlustou buhví kolik mm nebyla moc dobře tak tady bez problémů.
0

#25 User is offline   Erthy 

  • Group: VIP
  • Posts: 363
  • Joined: 13-January 11

Posted 31 May 2012 - 08:52 PM

Já mám relativně nově http://www.alza.cz/g...rna-d155369.htm a nemůžu si jí vynachválit. U mojí oblíbaný A4tehc myšky mi odešlo kolečko no :-/
0

#26 User is offline   Palec 

  • Group: VIP
  • Posts: 155
  • Joined: 25-October 08

Posted 31 May 2012 - 10:57 PM

Necital som vsetky prispevky, lebo vo vacsine bolo co kto ma. Takze sa ti pokusim poradit lebo mysiek som znicil uz dost.

V prvom rade zabudni na opticke. Su to smejdi. Nesnima ti leskly povrch, sklo je pre ne ako cryptonit pre supermana a este aj tak hnusne svietie. Laserova mys ma sice mensiu zivotnost (z vlastnych skusenosti) ale dosahuje lepsie dpi a taktie jej nerobi problem ani sklenena tabula.

Kable alebo bezdrotove? Je to jedno. Ono sa tie baterky daju rychlo vymenit, to v dnesnej dobe problem neni. Ak ti vadi ta hmotnost, tak mas pravdu, lebo bezdrotove su tazsie o hmotnost baterii. Na vzduch ti to nepofici, hold smola. Ak sa ale rozhodnes pre bezdrotovu, urcite wifi. Bluetooth ma slaby dosah a musi mat "dobru viditelnost" na prijimac. Prichadzajuci hovor ti moze kludne odstavit mys aj na 15 sekund co sa v raide na bossovi naramne hodi.
Kablove mysky nemaju problem aj ked maju iba obmadzeny dosah (dlzka kabla). Ak sa ti kabel zlomi, mys proste otvoris, zlomenu cast kabla vyrezes kuchynskym nozom a zaletujes (potom este oblepis izolepov). Neni si nadrzana 15tka co chce mat vsetko dokonale na vyzor a vonajuce po jahodach ze.

Aj ked som pokazil uz viacero mysiek od viacerych vyrobcov, nikdy sa mi nepodarilo znicit tie klzke blbosti zospodu, co zabezpecuju lepsie "smykanie" po povrchu. Ak to mas k stolovemu kompu tak mas urcite podlozku. Ak to mas k notebooku tak ju budes chciet pouzit na rozlicnych miestach a na to sa hodi prave laserova. Ja som s mojou laserovou behal od sedacky vo vlaku, cez stol v jedalni na skole ( a cisty teda nebol) az po skleneny stolik v obyvacke a vsetko to prezila a zvladla na vybornu (laserova.. optika umrela uz vo vlaku).

Na zaver ti mozem povedat, ze nech si kupis akukolvek mysku tak sa ti raz urcite pokazy. Proste to vyrabaju cinania na 2 roky, uz to neni ako za rusov na dozivotie. Na laserovej ti odide snimac a zacne ti poskakovat ako si popisoval tvoj problem. Na bezdrotovej ti vytecu baterky... atd. Ak si ta myska na seba nezarobi, neoplati sa do nej investovat viac ako 30 eur ( cca 1000kc ako mas napisane v rozpocte). Jasne ze myska za 70 eur potesi, ale je to zbytocnost. Dolezite je, aby sa dobre drzala v ruke a nebolelo ta zapestie po pol hodke hrania.
1

#27 User is offline   ja.byt.kamarad 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 239
  • Joined: 28-December 11

Posted 31 May 2012 - 11:10 PM

Píšeš že na optickou zapomeň a pak že optická míň vydrží ale zase zvládne sklo,tipuju že tu druhou jsi myslel laserovou že? Taky bezdrátová má větší odezvu jak po kabelová což je pro některý lidi rozhodující a bezdrátový nechci kvůli tomudhle a i kvůli tomu že všechny bezdrátový co jsem měl mi vydržely max měsíc baterky,což ovšem bylo v roce 2007 kdy jsem koupil set klávesnice+myš od microsoftu za 3,5k a každou chvíli jsem musel měnit baterky přijmač sem stejně musel mít přímo před protože už mít to na stole a přijmač u televize bylo problémový,poté jsem měl nějakou myš od logitechu myslím a ta vydržela o něco díl ale po chvíli používání se zas hrozně rozvrzaly plasty a nakonec odešel snímač...já teda nechápu jak může odejít kolečko bo sem vyměnil za jeden špatnej rok nějakejch 5 myší (1xNoName,2xA4,2xTrust) a u všech mi odešlo levý tlačítko že začlo dvojklikovat ale kolečko,to teda ještě ne :D
0

#28 User is offline   Nixxis 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,814
  • Joined: 27-December 09

Posted 01 June 2012 - 03:38 AM

Fuuha Palec, díky za vyčerpávající post :) ...
No a ja.byt.kamarad - rozvrzanou myš jsem měl jen jednu - nějaký Genius a to vrzalo a chroupalo strašně a tlačítko fungovalo jen za pěkného počasí
0

#29 User is offline   rewew 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,570
  • Joined: 03-November 08

Posted 01 June 2012 - 03:54 AM

Nechápu, na co máte tak nadupané myši, když si je stejně nenabindujete :D

osobně mám rád myšky co nejlevnější, protože při mém známém playstylu arén se celkem rychle ničí (obzvlášť při prohře) xD
Naposled jsem si koupil Geniusku za 300, 5 tlačítek, 1200 dpi a naprostá spokojenost :D
http://www.czc.cz/ge...a/94360/produkt
0

#30 User is offline   aeliar 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 329
  • Joined: 05-November 08

Posted 01 June 2012 - 05:52 AM

Ja som mal predtym Razerku, a mozem povedat s cistym svedomim: NIKDY viac !!
Teraz mam Steelseries Diablo III mysku, zatial len 3 mesiace, ale spokojnost nadovsetko :)
Ale ak by som si nekupil tuto, tak by som si asi kupil Logitech G500.
0

#31 User is offline   orifox 

  • Insomnia Senior GM
  • Group: WoW
  • Posts: 746
  • Joined: 28-July 11

Posted 01 June 2012 - 07:33 AM

View PostNixxis, on 31 May 2012 - 04:49 PM, said:

...myš leží nedotknutá na stole a kurzor myši na obrazovce se hýbe v okruhu 50 pixelů, libovolnými směry...

to nemá nic společnýho s kabelem, ale se špinavým senzorem nebo optikou, či nevhodným povrchem. Myška je podle mě v pořádku, akorát ji musíš profouknout nebo vyčistit. Běžně stačí, aby se ti kus vlasu nebo prachu zachytil pod senzorem a myši se můžou zbláznit.
1

#32 User is offline   Nixxis 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,814
  • Joined: 27-December 09

Posted 01 June 2012 - 04:44 PM

Nevím, já ten senzor i vyndal a umyl v alkoholu, ale pořád to samé ... :/
0

#33 User is offline   turbo-snek 

  • Group: VIP
  • Posts: 162
  • Joined: 08-April 09

Posted 02 June 2012 - 11:38 AM

Heh. Ste blazni. Hraju s myskou za 90Kc a bohate to staci. NEpotrebuju na to wowko nejakou mys za 500+. Dve tlacitka + kolecko bohate staci
0

#34 User is offline   Feenux 

  • Group: VIP
  • Posts: 657
  • Joined: 01-July 08

Posted 02 June 2012 - 11:55 AM

K životu taky nepotřebujdeš auto, když ti stačí koloběžka. Mě se třeba obyčejný myši za pár korun špatně drží, protože mam velký ruce, na obyčejnejch myších nemáš možnost volby DPI, kterou lidi využijou pro různý aplikace a na boční tlačítka jsem si tolik zvyknul, že nechápu, proč se dělaj myši bez nich :)
1

#35 User is offline   TToMasS 

  • Group: VIP
  • Posts: 607
  • Joined: 29-December 08

Posted 02 June 2012 - 05:57 PM

Ja osobne pouzivam uz spoustu let http://www.czc.cz/a4...a/86562/produkt
A nemohu si vubec stezovat,podle me nejlepsi mys s kterou sem kdy hral a za ty penize...
0

#36 User is offline   Erthainel 

  • Group: VIP
  • Posts: 38
  • Joined: 26-December 08

Posted 02 June 2012 - 06:00 PM

View PostTToMasS, on 02 June 2012 - 05:57 PM, said:

Ja osobne pouzivam uz spoustu let http://www.czc.cz/a4...a/86562/produkt
A nemohu si vubec stezovat,podle me nejlepsi mys s kterou sem kdy hral a za ty penize...


Rozhodně skvělá myš, ale u dvou za sebou mi odešlo kolečko, měl jsi štěstí, nebo já smůlu? :P
0

#37 User is offline   TToMasS 

  • Group: VIP
  • Posts: 607
  • Joined: 29-December 08

Posted 02 June 2012 - 06:02 PM

View PostErthainel, on 02 June 2012 - 06:00 PM, said:

Rozhodně skvělá myš, ale u dvou za sebou mi odešlo kolečko, měl jsi štěstí, nebo já smůlu? :P


Spis si mel smulu :)
Mam 3kousek a nikdy se mi s ni nic nestalo.Jen sem ji jednou znicil,protoze nemam rad volne postrani tlacitka tak si je upravuji,ale potom sem tam zlomil jeden zobacek :)
0

#38 User is offline   Feenux 

  • Group: VIP
  • Posts: 657
  • Joined: 01-July 08

Posted 02 June 2012 - 06:11 PM

Jo, ta myš, co tu postnul Ttomass je hodně dobrá, měl jsem jí 2x, jenže se mi stalo to stejný, co Erthainelovi, taky mi u obou odešlo kolečko. Tak jsem trochu zainvestoval no.
0

#39 User is offline   DeadlyAngel 

  • Group: VIP
  • Posts: 2
  • Joined: 08-May 11

Posted 02 June 2012 - 07:45 PM

Ja pouzivam uz pol roka tuto http://www.alza.cz/r...ite-d269980.htm a je jednoznacne najlepsia aku som kedy v ruke drzal. Sadne ako uliata vyzera tiez super a hlavne je moznost si prepinat medzi drotovou a bezdrotovou verziou. Jedine minus je asi cena ale stoji za kazdy cent.
0

#40 User is offline   Jamik 

  • Group: Developer
  • Posts: 475
  • Joined: 12-June 11

Posted 02 June 2012 - 10:02 PM

A s tim hrajete CSka nebo hrajeme tu stejnou hru, kde staci myska za par korun xD.
0

  • 4 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist