Mystiq.org - forum: Expení - dotaz - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Expení - dotaz

#1 User is offline   Flashlight 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 281
  • Joined: 28-September 11

Posted 02 May 2012 - 06:39 PM

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak to děláte Vy. Já mám hroznej problém s expením, jsem spíš člověk co se honí za PvE, PvP, goldama a achivama. Na expení opravdu nejsem expert (paladina jsem expil přes půl roku) a tak by mě zajímalo, jak to děláte Vy. Viděl jsem nejednoho hráče co během 2-3 týdnů udělal 80. Jediný o čem vím že je efektivní je powerleveling a ten se dobře dělá tak do levelu 30. Času mám habaděj a i chuť by se našla, jenže každej level 10-30 dělám několik hodin a 30+ den a víc. Pokud máte tedy nějaký tipy a triky jak na to, šup sem s tím :D Za každou rozumnou odpověď budu rád :)

This post has been edited by Flashlight: 02 May 2012 - 06:41 PM

0

#2 User is offline   Mr.Manik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 376
  • Joined: 30-June 11

Posted 02 May 2012 - 06:55 PM

Vezmes nejakej 80kovej char, nejlip prot palacha, pak invnes jakoukoliv dalsi postavu do grupy (se kterou muzes jit po invnuti toho expiciho charu off, ale nechat v grupe, aby se ti nerozpadla), lognes expenej char, vlitnes do dungu...naberes 80kou, nejlip celej dung nebo co ti sily staci (nesmis davat zadnej dmg - retri aura, korinky, zkratka nic a doporucuju se healovat obcas, at mas aspon nejaky aggro a nezrakvi ti char po plosnaku), dotahnes k tomu charu, s tim charem leavnes grupu, hodis tam nejakej plosnak, pokud nemas, muzes pouzit non-eng dynamity Ez-thro.
Tim se mobove natagujou na tebe a s tou 80kou je akorat poplosnis a voala, full XP za kazdou elitku. Pak akorat naberes ten char zpatky do grupy, aby te to neodportlo.

10-45 sem dal tuhle za jedno odpoledne a da se i vic :)
2

#3 User is offline   cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 02 May 2012 - 06:58 PM

protahovat dungama se da az do 70ky, pak od 71 loguj BG :-)
0

#4 User is offline   Detox23 

  • Group: VIP
  • Posts: 311
  • Joined: 06-August 08

Posted 02 May 2012 - 07:22 PM

58-70 uděláš powerlevelingem za několik hodin, jen o něco pomalejší než v BRD :)
0

#5 User is offline   Tirael 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 142
  • Joined: 27-November 11

Posted 02 May 2012 - 07:23 PM

Návod na efektivní expení
0

#6 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 02 May 2012 - 07:38 PM

Za 30 dní ti dám 80tku jen poctivym questěnim, nvm jak to někdo nemůže nedat :D (času maš habaděj, tak kde je problem)
1

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist