Mystiq.org - forum: Minecraft 1.2.5 - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Minecraft 1.2.5 už mě s těma verzema se***

#1 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 06 April 2012 - 09:51 AM

Minecraft 1.2.5
neni nad to jednou tejdně předělávat celej server
http://minecraft.mystiq.org/images/Minecraft_Icon.png
Takže mám připravenou další verzi serveru,... tentokráte sem se zaměřil na stabilitu a doufám že problémy, který přišly s verzí 1.2.4 se tak spraví. Myslim tim to padání serveru a zamrzávání loginu. Jediný co mě od toho zdržuje je drobná chybička v módu, který se stará o chat, že odstraňuje barevné rozlišení v seznamu hráčů pro stisknutí [TAB]. Už jsem napsal vývojáři módu, jestli je možnost to nějak rychle upravit, ale jestli mi do soboty nenapíše, tak to nahraju bez toho. Holt prostě na první pohled nebude vidět jaký jsou na serveru hodnosti, neboli jestli jsou na serveru nějací moderátoři nebo admini, ale to vždycky můžu upravit časem,.... Prozatím ale lze použít příkaz: /list namísto zmáčknutí [TAB]

Teď doufám, že si s těma verzema dají na chvilku pokoj, protože tohle každo-týdenní přehrávání serveru mě zrovna radost nedělá. Ale tenhle update byl potřeba, protože ta 1.2.4 celkem dost server rozhodila....

Teď mi došlo, že bych moh zmínit, jestli bude něco novýho,... jo bude, ale je to spíš další opičárna proti podvodníkům. Od verze 1.2.5 na serveru nepůjdou ani zapnout určité funkce populárních módů na podvádění, a admini můžou volně lítat skrz textury. Neříkám, že server je cheatu-odolnej, to vůbec ne,... někdo udělá novou verzi a zase jim to půjde,... ale teď mám nový "zbraně" jak proti tomu bojovat.


EDIT: server byl aktualizován a zdá se že zatím všechno běží jak by mělo, nového klienta seženete pod obvyklým odkazem...
||
\/

This post has been edited by Asura: 07 April 2012 - 01:25 AM

0

#2 User is offline   Belgon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 16
  • Joined: 29-July 11

Posted 06 April 2012 - 12:57 PM

Že by jobs? :)
0

#3 User is offline   Bukmen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 65
  • Joined: 08-February 12

Posted 06 April 2012 - 01:31 PM

View PostBelgon, on 06 April 2012 - 12:57 PM, said:

Že by jobs? :)


On Steve žije ? http://forum.mystiq.org/public/style_emoticons/default/biggrin.gif
2

#4 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 06 April 2012 - 01:46 PM

no prima, pac to ted zas padlo :))
1

#5 User is offline   Belgon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 16
  • Joined: 29-July 11

Posted 06 April 2012 - 02:59 PM

Nebo statistiky?Docela mi chybej :D
2

#6 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 07 April 2012 - 03:20 PM

Pokud máte problémy se zobrazením textur, tak si znovu stáhněte poslední verzi klienta, kterýho jsem právě teď aktualizoval.... nějak mi předtím unikl HD patch na textury....
1

#7 User is offline   SpekBo 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 36
  • Joined: 01-July 11

Posted 07 April 2012 - 04:28 PM

asuro udelas server: Mystiq terrarie? :D
0

#8 User is offline   SpekBo 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 36
  • Joined: 01-July 11

Posted 07 April 2012 - 04:29 PM

View PostBelgon, on 06 April 2012 - 02:59 PM, said:

Nebo statistiky?Docela mi chybej :D

jo takove ty ze nekdo vykutal za 8 min. 12000 bloku :D
0

#9 User is offline   SpekBo 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 36
  • Joined: 01-July 11

Posted 07 April 2012 - 04:30 PM

Asuro ale jobs je dobrej napad akorat bych zrusil farmarstvi
0

#10 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 07 April 2012 - 05:13 PM

View PostSpekBo, on 07 April 2012 - 04:28 PM, said:

asuro udelas server: Mystiq terrarie?


Šéfe,... zkus vždycky svoje myšlenky narvat do jednoho příspěvku,... takhle až to uvidí nějakej moderátor fóra tak tě kopne do klávesnice,...
Jinak o Terrarii jsem přemýšlel,...originálku mám, mám dokonce i jednu verzi navíc (v podobě Steam dárku),... ale asi bych 2 servery nestíhal,...

Jinak ano,.... byl to pokus o statistiky,... bohužel ten nejjednodušší plugin na statistiky tošku "zatěžoval server",..... když ty statistiky běžely, tak při 10 hráčích online, processory byli na 75-95% výkonu a měl jsem stížnost na lagy. Když jsem statistiky vypnul, tak při 10ti hráčích online vytížení kleslo na 35-65% využití,.... takže dokud nenajdu nějaký, který fungujou a nedávají server tolik zabrat, tak se bez nich budeme muset obejít,...
2

#11 User is offline   SpekBo 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 36
  • Joined: 01-July 11

Posted 07 April 2012 - 07:04 PM

View PostAsura, on 07 April 2012 - 05:13 PM, said:

Šéfe,... zkus vždycky svoje myšlenky narvat do jednoho příspěvku,... takhle až to uvidí nějakej moderátor fóra tak tě kopne do klávesnice,...
Jinak o Terrarii jsem přemýšlel,...originálku mám, mám dokonce i jednu verzi navíc (v podobě Steam dárku),... ale asi bych 2 servery nestíhal,...

Jinak ano,.... byl to pokus o statistiky,... bohužel ten nejjednodušší plugin na statistiky tošku "zatěžoval server",..... když ty statistiky běžely, tak při 10 hráčích online, processory byli na 75-95% výkonu a měl jsem stížnost na lagy. Když jsem statistiky vypnul, tak při 10ti hráčích online vytížení kleslo na 35-65% využití,.... takže dokud nenajdu nějaký, který fungujou a nedávají server tolik zabrat, tak se bez nich budeme muset obejít,...

promiň. já to beru jak chat, budu si na to dávat bacha.
-1

#12 User is offline   Kowalsky 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 37
  • Joined: 17-December 11

Posted 07 April 2012 - 07:11 PM

Další rada, necituj příspěvek hned nad tim tvým.
1

#13 User is offline   Smoukjack 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 71
  • Joined: 23-January 10

Posted 21 April 2012 - 02:10 PM

Tak toto je dokonalý mód pro ty farma fily :D zkoušel sem v singlu a nemá to chybu ten strom na ty coca beans by byl potreba http://www.minecraftdl.com/xies-mods/
0

#14 User is offline   Zblabunk 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 46
  • Joined: 04-January 12

Posted 17 July 2012 - 10:00 PM

Ahoj Asuro,jsou nějaké novinky o serveru?...Pokročilo se aspoň někam?děkuji za odpověď
0

#15 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 17 July 2012 - 10:14 PM

Server se neustál sám od sebe resetuje a bohužel se zatim pořád neví co přesně s ním bude. S velkou pravděpodobností bude třeba kompletní reinstalace,... takže bude třeba aby někdo zajet do serverovny a překopal to tam. Teď si bohužel budete muset najít jinout zábavu,...
Nebo třeba můžete jít šmírovat na jiný servery a zkoumat co tam mají zajímavýho, co by se dalo yvužít u nás,.... taková průmyslová špionáž, než se server rozjede,...
0

#16 User is offline   Kaos 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 390
  • Joined: 02-January 09

Posted 18 July 2012 - 01:55 PM

My chceme Tekkit! :D
0

#17 User is offline   Bukmen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 65
  • Joined: 08-February 12

Posted 18 July 2012 - 05:47 PM

Taky bych chtěl Tekkit, ale nevěřil bys jak je server (bez Better Dungeons) náročnej - na 4 GB RAM, mi MC spadne po návštěvě Netheru z důvodu málo paměti. http://forum.mystiq.org/public/style_emoticons/default/smile.gif

Já bych spíš udělal Hardcore server, kde by vyhrál ten kdo by nahrál nejvíc hodin bez smrti... pak bych ho nějak restartoval http://forum.mystiq.org/public/style_emoticons/default/smile.gif
0

#18 User is offline   Zblabunk 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 46
  • Joined: 04-January 12

Posted 18 July 2012 - 07:17 PM

myslim že na hardcore světě by tu hrálo tak 1/10 ldí co tu hraje doteď....protože by každého naštvala smrt..a už by to nehrál...a tekkit by taky moc lidí nehrálo kvůli lagům...takže jsem pro zachování zlatého základního MC..
0

#19 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 19 July 2012 - 07:44 AM

presne tak, hc server si dej singleplayer a nekaz nam zajetou hru
0

#20 User is offline   Smoukjack 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 71
  • Joined: 23-January 10

Posted 21 July 2012 - 02:14 PM

A co ten archeology mod. Ted sem to zkoušel a je to docela dobrý zpestření minecraftu. Je to parádní hledat fosílie a pěstovat si dinosaura :D
0

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist