Mystiq.org - forum: Diablo III - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 25 Pages +
  • « First
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Diablo III Onedlho to zacne

#241 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 17 May 2012 - 10:20 PM

Měli bysme vytvořit novej topic kde se nebude spamit a budou se tam psat jen nicky hraču :)

Konečně sem dal 12 lvl a zatim mě to docela baví, někomu se nelíbí, že je ve hře miliarda questu ale ja tuhle změnu celkem vítám, aspon sou tam i nějaký dialogy.
2

#242 User is offline   Navrcek 

  • Group: VIP
  • Posts: 660
  • Joined: 17-September 08

Posted 18 May 2012 - 12:05 AM

No tak ja jedu na hell za WD jely sme v parte a nehoraznym zpusobem nas tam rosekavaly pavouci :D az tak ze sem nemel ubec Eq :D A toto se mi stalo na NM :D http://imageshack.us...nshot003jn.jpg/
1

#243 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 18 May 2012 - 08:11 AM

To maš v klidku, většinou chcipam tak že potkam 4 low mobíky metající firebally a jak firebally letí tak freezujou komp jako hunterska mrazící past na TBC :D
1

#244 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 18 May 2012 - 05:32 PM

mystiq powa xD
0

#245 User is offline   Navrcek 

  • Group: VIP
  • Posts: 660
  • Joined: 17-September 08

Posted 18 May 2012 - 08:43 PM

Btw uz jste nekdy videli strasaka do zeli ? :D ten muj tak skoro vypada :D http://imageshack.us...enshot006r.jpg/
0

#246 User is offline   sakim 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 641
  • Joined: 24-July 08

Posted 19 May 2012 - 07:04 PM

Diablo jsem nikdy nehrál a rád bych se zeptal na pár otázek.
O co v diablu 3 jde ? Koupím si hru ... budu jí hrát po netu .. a po světě bude běhat dalších xxx hráčů ? Jako ve wowku ? Nebo je možnost, že budu na celém serveru sám ?
A kdy diablo 3 "končí" ? Dám maximální lvl co pak ve hře můžu dělat ? Asi by mě nebavila hra, kde budu donekonečna expit a dělat lvl a bude mi to vlastně k hovnu ...
Existují ve hře něco jako náročnější dungy ?
Prostě a jednoduše bych chtěl stručně vysvětlit jakým stylem a pro koho je diablo vhodné.
0

#247 User is offline   Wiranri 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 766
  • Joined: 13-October 09

Posted 19 May 2012 - 07:20 PM

Diablo 1-3 ... klikačka, budeš mít pár schopností a většinou tě bude zamětnávat zuřivé klikání myší.

Diablo 3 ... koupíš si hru, hra bude ze serveru stahovat data mobek, atd. (databaze na stejnem principu jako WoW - offline si nezahraješ). S ostatními hráči se v budoucnu určitě budeš moct vidět ať už ve městech, nebo na specialnich duel serverech (ty prej blizzard taky plánuje či co). Jinak můžeš expit sám a mimo města nikoho nepotkáš, nebo můžeš expit v partě s kamarády, které samozřejmě uvidíš pořád.

Diablo 3 "končí" jen tím, že dohraješ 4x ten samý obsah ale na různé obtížnosti ... Normal - stěží umřeš, Nightmare, Hell, Inferno - prej půjde dát jen v partě.

Jinak z mobek a bossů padá různý equip, takže jde vlastně jen o to equipovat a expit :) ... mít štěstí na dropy a prodávat/kupovat v aukci.

Ale jelikož si nikdy nehrál Diablo 2, tak doporučuju nejdřiv si stáhnout a zahrát to, než dáš 1000+ Kč za Diablo 3.

P.S. - Diablo 3 ještě nemam, takže něco může být špatně, ale to budou jen detaily :) Taky se na to hrozně těšim :D
2

#248 User is offline   sakim 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 641
  • Joined: 24-July 08

Posted 19 May 2012 - 07:27 PM

Děkuji za info ;).
No hrát 4x stejnou hru od znova .. to je dle mě jen pro blázny. :D Takže pro mě tohle asi není ideální hra.
Čekal jsem od toho asi víc, že to bude na stejném principu jako wowko ... tisíce hráčů na serveru, x těžkých dungů a nějaká lepší motivace, než jen tohle co si napsal :).
Jako věřím, že inferno asi je výzva, ale maximálně na pár dnů ? A taky jsem myslel, že tam člověk uplatní nějaký "skill " ale tohle bude asi jen tupé mlácení donekonečna. :)
0

#249 User is offline   Navrcek 

  • Group: VIP
  • Posts: 660
  • Joined: 17-September 08

Posted 19 May 2012 - 07:58 PM

No tak 4x stejna hra to neni na Normal mobove nic nedelaji na NM uz maji obcas i nejaky ty spely Hell uz trochu orisek a Inferno bez komentare vcera sme umrely asi 30x na 4 mobech na Hell . Dalsi vec tam je ze tam budou pridelavat areny 2v2 3v3 atd :) Ale je tezky nafarmit itemy nejaky solidni sou tam k tomu achievy atd D2 lidi hraly do ted a toje 10 let stara hra.
1

#250 User is offline   Cactus_ 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,343
  • Joined: 05-April 09

Posted 19 May 2012 - 10:26 PM

View Postsakim, on 19 May 2012 - 07:04 PM, said:

Diablo jsem nikdy nehrál a rád bych se zeptal na pár otázek.
O co v diablu 3 jde ? Koupím si hru ... budu jí hrát po netu .. a po světě bude běhat dalších xxx hráčů ? Jako ve wowku ? Nebo je možnost, že budu na celém serveru sám ?

V zásadě jde u Diabla o to samé o co ve wow. Expit a huntit eq. V d3 ještě achievy. :)
Celou hru procházíš oblast po oblasti kde plníš různé questy a zabíjíš bosse, které jsou na vyšší obtížnosti už celkem zábavné a když koukáš na d3 stream profesionálních hráčů, tak tam i oni wipují jak prase. Když hru dojedeš na nějakou obtížnost, tak se ti otevře vyšší obtížnost a jedeš ty samé mapy a úkoly znova, ale je to podstatně těžší. Něco jako ve wow raid a raid hard mode až na to, že těch obtížností je víc. V dané hře je pouze několik hráčů a ne všichni lidi na serveru jak ve wow. V té hře můžeš být sám, nebo s lidmi v partě, ale na těžší obtížnosti se v d3 bez party neobejdeš. Celkově je to laděné do pve čemuž se v diablu říká pvm. V d3 měly být arény a nějaké takové pvp věci, ale zatím prej sux. V d2 se chodí buď duely mezí hráči, nebo i team vs team. Ale jak říkám. Diablo je hlavně o pvm už jenom kvůli tomu, že z pvp nemáš eq. V klasickém diablu 2 se ještě expilo do lvl 99 což byl požírač času jak svině a v d3 máš max lvl za pár dní, takže těžko říct čím tuhle věc co u toho držela lidi nahradí.

Pokud by jsi chtěl otestovat Diablo 2, tak ti můžu doporučit free server fwd2.cz. Je to neoficiální server, takže nepotřebuješ originálku.
0

#251 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 19 May 2012 - 11:42 PM

Jen expíš a huntíš eq...výrazně osekanější wowko, nemužeš lítat kolem Shatrahu a nemá to takový sociální funkce, nemaš tam tolik achievmentů který můžeš plnit když zrovna neprogresuješ dungeon, vicemene porad to samy 4x dokola. Ve Wowku máš aspon miliardu lokací kde mužeš expit...

Ale když už sem se rozhodoval jeslti mit nějakou originalni hru, tak to bylo Diablo, přecejenom ostatní hry si zahraješ s crackem ale Diablo holt ne :)
0

#252 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 19 May 2012 - 11:48 PM

poprve projedu sam, podruhe taky, potreti s partou a poctvrte na nejvyssi obtiznost to nedam, tak se na to vyseru :D .
No, libilo se mi to, ale tenhle system me celkem zaskocil. Na grafiku se nedivam, jde mi spis o hratelnost a jestli bych musel 4x prochazet tu samou mapu, tak by me asi kleplo :D .
0

#253 User is offline   Navrcek 

  • Group: VIP
  • Posts: 660
  • Joined: 17-September 08

Posted 19 May 2012 - 11:54 PM

Tak po 1 kdyz to jdes tak to muzes jit se zavrenyma ocima :D Po 2 kdyz jdes uz si musis davat bacha trochu. Po 3 a po 4 Uz musis vedet co kdo dela a jak se utika :D achivmentu je malo ? ani si nemyslim :D Mam to dohraty za WD na hell i s Diablem u kteryho sem stravil asi 4 hodiny :D A achivmentu tam je dost ja mam 32% a mam nahrano 68 hodin :D A pridaji se dalsi az bude patch s arenama.
0

#254 User is offline   Cactus_ 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,343
  • Joined: 05-April 09

Posted 20 May 2012 - 12:14 AM

View PostMufinqua, on 19 May 2012 - 11:48 PM, said:

jestli bych musel 4x prochazet tu samou mapu, tak by me asi kleplo :D .

Bych skoro řekl, že třeba v kz jsi byl víc jak čtyřikrát... :D
0

#255 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 20 May 2012 - 12:28 AM

dung je pro me jenom zaminka pro konverzaci mezi lidma :D
0

#256 User is offline   Razzor 

  • Group: VIP
  • Posts: 230
  • Joined: 25-July 08

Posted 20 May 2012 - 12:38 AM

Arény powa, na to sa teším najviac. Niekedy si pripadám že tá čubka Bellial je ťažší než samotný Diablo aspoň ja s nim mám neskutočné problémy s WD
0

#257 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 20 May 2012 - 11:50 AM

mě když začne opravdu plošnit v podstatě zamrzne comp
0

#258 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 20 May 2012 - 11:50 AM

a nestíhám manévrovat
0

#259 User is offline   knedlosak 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 686
  • Joined: 02-July 08

Posted 20 May 2012 - 12:30 PM

někde jsem četl, že to pvp nebude challenge. tzn, ze nebudou online zebříčky a nebudete si moci měřit e peen. ale o tom to diablo asi neni. Taky jsem to dřív nehral ( D2 asi do druhyho aktu) a tak přemyšlim, jestli mě to bude držet i po tom, co udělám nejtěžší obtížnost. Protože na co farmit itemy, když je k ničemu nevyužiju. Ale zatím se mi hra líbí.
0

#260 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 20 May 2012 - 12:36 PM

View Postknedlosak, on 20 May 2012 - 12:30 PM, said:

někde jsem četl, že to pvp nebude challenge. tzn, ze nebudou online zebříčky a nebudete si moci měřit e peen. ale o tom to diablo asi neni. Taky jsem to dřív nehral ( D2 asi do druhyho aktu) a tak přemyšlim, jestli mě to bude držet i po tom, co udělám nejtěžší obtížnost. Protože na co farmit itemy, když je k ničemu nevyužiju. Ale zatím se mi hra líbí.



no já si po wizzardovi na hell rojedu asi "solo" demonhuntera... pak až známá udělá státnice tak mam v plánu s pár lidma projet hru v grupě znovu s jiným wizzardem...
0

  • 25 Pages +
  • « First
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

11 User(s) are reading this topic
0 members, 11 guests, 0 anonymous users


TOPlist