Mystiq.org - forum: Otevřené přihlášky a Správa hráčů pro Patrony - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Otevřené přihlášky a Správa hráčů pro Patrony aneb už si můžete přidávat kamarády na server sami

#1 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 27 February 2012 - 05:22 PM

Zdravim,...

takže možná jste si všimli, že jsem nedávno (konečně) otevřel nové přihlášky na server. Ale zatim se novým přihláškám moc nevede.
Za dva dny už "nepřijatí" nad "přijatými" vedou 8:2. Je pravda že jsem od původní verze přihlášek "malinko" přitvrdil, původně jsem byl ochoten odeslat až tři doplňkový otázky, když se mi odpovědi nezdáli dostatečné, a teď odesílám maximálně jednu. Ale tak doufám, že se časem hráči umoudří natolik, aby si aspoň přečetli zadání a pak by se na serveru mělo objevovat spousta nových tváří...
http://minecraft.mystiq.org/prihlaska/email/footer.png

A dneska se mi podařilo rozjet další funkci, a to je samostatné přidávání hráčů na server Patrony. Funguje to stejně jako předtím, s tím rozdílem, že efekt je okamžitý. Každý Patron může na server přidat až 2 hráče, tím že pro každého zadá přezdívku a email. Čímž se na danou adresu odešle zpráva s informacemi jak se připojit na server. Všechny akce patronů se zaznamenávají, takže když uvidim, že se někdo baví tím, že neustále přidává a odebírá hráče a tím někomu spamuje e-mailovou schránku, tak tady bez milosti končí.

Patroni se do Správy Hráčů dostanou přímo z webu, což je hodí na tenhle odkaz: http://minecraft.mys...ex.php?p=patron
Vzhled stránky neni ještě nic extra, zatim jsem jen naprogramoval funkčnost. Vzhled samotných přihlášek a pak i správy hráčů doladim později.
2

#2 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 27 February 2012 - 05:41 PM

Jo, snad se to za chvilku rozjede :), ono je lepší, že jsou přihlášky dělané tímto způsobem. Nedochází pak k tomu, že se na server dostane někdo, kdo třeba působí problémy (za ten incident s eldesitkem (Bypassem) se všem omlouvám, hold nám trochu ujely nervy a já se měl zachovat více klidněji, vždyť skoro o nic nešlo...)

Jen tak mimochodem by mě zajímalo, jak se zjistí, kdo je Patron a kdo je normální hráč? Patron je ten, co uspěl v podávání přihlášky, když odpovídal na různé dotazy a hráč je pouze ten, co se na server dostal skrze patrona? Né že bych tedy měl nějaké kámoše, kteří by hráli MC, ale ptám se jen tak pro zajímavost :)
0

#3 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 27 February 2012 - 06:04 PM

View PostWilliam, on 27 February 2012 - 05:41 PM, said:

...Jen tak mimochodem by mě zajímalo, jak se zjistí, kdo je Patron a kdo je normální hráč?....


Hráč - dostal se do hry bez přihlášky pomocí kámoše Patrona, ve hře mí šedivou přezdívku
Patron - odpověděl na otázky a byl přijat na server, ve hře mí bílou přezdívku
0

#4 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Posted 27 February 2012 - 07:24 PM

Hele asuro thx. Moji hráči pod mým patronátem už dávno nehrají a tak jsem si je chtěl vyměnit a dost mi to pomůže.

Lepšího admina minecraft server ani nemoh mít.
0

#5 User is offline   bukva2 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 155
  • Joined: 22-October 08

Posted 29 February 2012 - 07:51 PM

Zdravím, mám malý problém s pripojením.
Keď tu bola ešte myslím verzia 1.8 tak som tu hral ako patron. Po dlhej dobe som si znovu zapol MC a zistil že sa prešlo na poslednú verziu. Tak som teda zopakoval inštaláciu ako aj predtým, spustil MC v offline mode, dal pripojiť no píše mi to že moja prezívka nieje povolená.
Predtým som používal prezívku "Kenshin" tak neviem či robím niečo zle alebo je nutné ma znova prijať. :/
0

#6 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 01 March 2012 - 07:07 PM

Whitelist se neměnil od začátku serveru od dubna 2011, kontroloval jsem to a přezdívku máš pořád povolenou.
Často se stává že při manipulaci s klientem se přezdívka hráče sama přepíše na "player", takže si ji zkus znova nastavit.
0

#7 User is offline   bukva2 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 155
  • Joined: 22-October 08

Posted 01 March 2012 - 07:14 PM

View PostAsura, on 01 March 2012 - 07:07 PM, said:

Whitelist se neměnil od začátku serveru od dubna 2011, kontroloval jsem to a přezdívku máš pořád povolenou.
Často se stává že při manipulaci s klientem se přezdívka hráče sama přepíše na "player", takže si ji zkus znova nastavit.

jj uz to ide, som si nevsimol ten namechanger :)

Edit: chcel by som si spraviť domček na piesku, zo sandstonu. Predava sa niekde na servri alebo ho budem muset prehrabat na pusti pripadne spajat klasicky piesok?

This post has been edited by bukva2: 01 March 2012 - 07:17 PM

0

#8 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 01 March 2012 - 07:26 PM

View Postbukva2, on 01 March 2012 - 07:14 PM, said:

jj uz to ide, som si nevsimol ten namechanger :)

Edit: chcel by som si spraviť domček na piesku, zo sandstonu. Predava sa niekde na servri alebo ho budem muset prehrabat na pusti pripadne spajat klasicky piesok?




Na dotazy máš zde na fórku jiný topic! Na mapě za obchodem je pískovna, kde si písek i sandstone můžeš těžit jak hrdlo ráčí. Ta pískovna leží východně od spawnu a na fóru je zde obrázek s obchodem i pískovnou od psojeda, hledej.

This post has been edited by William: 01 March 2012 - 07:28 PM

0

#9 User is offline   KleUs 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 351
  • Joined: 17-September 08

Posted 21 March 2012 - 04:00 AM

mno, ja poslal zadost ale byla odmitnuta :( rad bych hral gamesy pokud mozno pod projektem mystiq ale bouzel to proste nejde pac netusim jak by mela podle vedemi MC takova prihlaska vypadat napsal jsem ji co nejlepe ale preci neprijato. nechci aby se delaly nejake vyjimky kvuli tomu ze jsem tu adminem xx let na mystiqu momentalni dobe u CS ale kdys clovek ma ciste svedomi a nedela tak zvane bordel na serveru a jine schalnosti a nevi si rady jak tedy napsat zadost aby byla prijata tak skratka nema zrejme sanci :) skusim na potreti vyplnit pokus neprode tak opravdu nevim .
0

#10 User is offline   Bubaak 

  • Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 186
  • Joined: 20-October 09

Posted 21 March 2012 - 05:01 AM

View PostKleUs, on 21 March 2012 - 04:00 AM, said:

mno, ja poslal zadost ale byla odmitnuta :( rad bych hral gamesy pokud mozno pod projektem mystiq ale bouzel to proste nejde pac netusim jak by mela podle vedemi MC takova prihlaska vypadat napsal jsem ji co nejlepe ale preci neprijato. nechci aby se delaly nejake vyjimky kvuli tomu ze jsem tu adminem xx let na mystiqu momentalni dobe u CS ale kdys clovek ma ciste svedomi a nedela tak zvane bordel na serveru a jine schalnosti a nevi si rady jak tedy napsat zadost aby byla prijata tak skratka nema zrejme sanci :) skusim na potreti vyplnit pokus neprode tak opravdu nevim .


Pokud neodpovidas jak 5ti lete dite, tak bys nemel mit problem..
Nezbyva nez to zkusit s trochu lepsimi odpovedmi http://minecraft.mystiq.org/prihlaska/
0

#11 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 21 March 2012 - 06:01 PM

Nebo ukecat někoho, kdo je na serveru Patronem. A abys přihlášku napsal na přijetí, tak stačí mít 4 věci - smysl pro pravidla, kreativního ducha, ochotu obětovat trochu času a selský rozum. Smysl, kreativita, ochota, rozum. Poměrně snadné :)
0

#12 User is offline   Sheleronk 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,005
  • Joined: 04-February 10

Posted 21 March 2012 - 09:50 PM

View PostKleUs, on 21 March 2012 - 04:00 AM, said:

mno, ja poslal zadost ale byla odmitnuta :( nechci aby se delaly nejake vyjimky kvuli tomu ze jsem tu adminem xx let na mystiqu momentalni dobe u CS ale kdys clovek ma ciste svedomi a nedela tak zvane bordel na serveru a jine schalnosti a nevi si rady jak tedy napsat zadost aby byla prijata tak skratka nema zrejme sanci :) skusim na potreti


Zkus být trochu sebekritický..
Kdyby ti to nevyšlo, třeba se nějak domluvíme na patronovi ;)
0

#13 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 21 March 2012 - 11:18 PM

Ono u příhlášky nejde ani tak o gramatiku, jako o to přečíst si POŘÁDNĚ ty otázky,.... kolikrát tam "hráči" píšou nesmysly, nebo si vyloženě vymýšlej,.... V Kleusově případě nebyl vyloženě problém, jen toho moc nenapsal a odeslal jsem mu další otázku, která mu pravděpodobně nedorazila nebo spíš skončila ve spamu a tak si ji nevšim.... a když po delší době někdo neodpoví, tak se automaticky odesílá odmítnutí, aby mi tam ty přihlášky nevysely,...

Takže by mělo stačit napsat si novou a pořádně si přečíst ty otázky,....
0

#14 User is offline   wozzee 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 9
  • Joined: 08-April 10

Posted 25 March 2012 - 08:03 AM

Zdravím, zhruba 3 dny nazpátek jsem vyplnil přihlášku a prošla tak jsem si stahnul MC vsě jsem udělal dle návodu ale když dám multiplayer mám server pořád offline...(i když je na stránkách online) mám XPčka v návodu máte u tej cesty kam to uložit Win Vista/7 je to určený teda jen pro Visty nebo 7? popřípadě cím to může bejt že se nepřipojim?

This post has been edited by wozzee: 25 March 2012 - 08:09 AM

0

#15 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Posted 25 March 2012 - 08:24 AM

Hele možná to je tim že: Už jednou se stalo jednomu mýmu kámošoj že v e-mailu o potvrzení byla špatná downlouad adresa (na starou verzi). To pak následuj asurovu šipku pokud jit¨tu někde na foru najdeš. Pokud to tim neni tak to je divný.
0

#16 User is offline   wozzee 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 9
  • Joined: 08-April 10

Posted 25 March 2012 - 09:18 AM

View PostIrendie Imangan, on 25 March 2012 - 08:24 AM, said:

Hele možná to je tim že: Už jednou se stalo jednomu mýmu kámošoj že v e-mailu o potvrzení byla špatná downlouad adresa (na starou verzi). To pak následuj asurovu šipku pokud jit¨tu někde na foru najdeš. Pokud to tim neni tak to je divný.

skusim ale myslim že už mam správnou verzi..
0

#17 User is offline   wozzee 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 9
  • Joined: 08-April 10

Posted 25 March 2012 - 09:23 AM

stáhnul sem tu nejnovějši ale pořád "comunication error" ten poslední link je ale 1x2-2...

This post has been edited by wozzee: 25 March 2012 - 09:24 AM

0

#18 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 25 March 2012 - 09:58 AM

Neklikej na ten server myší. Jenom ho vyber v seznamu a myší klikni na tlačítko Connect/Připojit dole v liště s čudlíkama. Takováhle blbost ti může způsobovat ten comm. error.

Cesta uložení je pořád %Appdata% pro všechny windows, tam se jenom mění to uložení adresáře v XP oproti Vista/7. Když appdata napíšeš do řádku Spustit, tak to najde vždycky správně.
0

#19 User is offline   Shadow99 

  • Group: VIP
  • Posts: 452
  • Joined: 29-November 08

Posted 25 March 2012 - 05:32 PM

Mám dotaz ohledně přihlášek. Kdo je vymýšlel? Nechci nijak útočit, ale ptát se na náboženství a převtělování? Nějak mi uchází smysl tohoto dotazu. Většina otázek má hlavu a patu, ale dělat rozhodnutí na základě nějakého názoru. To mi přijde téměř stejné jako ptát se na barvu pleti nebo podobně.

Jinak, abych předešel postům typu: Tobě nebyla přijata přihláška tak si stěžuješ.. atd. Ano, přihláška mi přijata nebyla, ale to není důvod toho postu. Jen bych rád znal odpověď a také trochu poukázal na absurditu té otázky.
1

#20 User is offline   belze 

  • Group: VIP
  • Posts: 79
  • Joined: 04-July 11

Posted 25 March 2012 - 06:35 PM

ty prihlasky jsou podle mne takovy aby to vypovidalo o charakteru hrace
0

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist