Mystiq.org - forum: Mass Effect 3 - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 8 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Mass Effect 3 VAROVÁNÍ: Tuna spoilerů uvnitř

#21 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 15 February 2012 - 07:02 PM

S chuti bych DA2 vyměnil za Baldur'S Gate v rozlišení 640x480 :D
0

#22 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 15 February 2012 - 09:09 PM

View PostChooze, on 15 February 2012 - 06:34 PM, said:

Koupil sem si Dragon Age 1 a myslim že stačilo. Ano tahle hra byla dobrá a dala víc jak 30 hodin zábavy...další hru plánuju až Diablo 3 :)

Jak sem řikal koupil byhc hru, která mi vydrží na dlouho WOW/Diablo/RPG...rozhodně ne nějaký Call of Duty (projdeš singl, cena stejná jak nějakej Maxx Effect ale herní dobu oproti němu nemá)
Uplně vidim jak propagatoři Bioware koupili Dragon Age 2 a pak jen zatínali pěstičky, protože to byl uplněj shit a vubec si s tím vývojáři nedali práci.

Souhlasim s Paerisem: Skyrim by byl dobrej, nebejt konzolovejch s... (bohužel na konzolích odkojenej nejsem, když sem bly malej na konzoli sme hráli max tak tanky, Maria a Contra)


Contra!!!! :D
0

#23 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 15 February 2012 - 09:54 PM

mě na kaonzolích vadí že jsou pro děti, obtížnost jde uplně do kytek a hra je prispusobená rodiné zabavě
1

#24 User is offline   Navrcek 

  • Group: VIP
  • Posts: 660
  • Joined: 17-September 08

Posted 17 February 2012 - 12:35 PM

View PostPaeris, on 15 February 2012 - 05:46 PM, said:

Upřímně řečeno... kromě mass effectů kde je prostě ovládání překopané totálně jsou konzolové hry sra...


Rofl ty ses sracka je tam tolik dobrych her co PC ani neuvidi. God of War,Uncharted,Forza,Gears of Wars,Halo, atd. A kdyby nebyly konzole tak tak by zadny novy hry nebyly ptz 90% lidi si to na pc stahne a pak kazdej nadava konzole to brzdi a bla bla bla
0

#25 User is offline   Nixxis 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,814
  • Joined: 27-December 09

Posted 17 February 2012 - 01:12 PM

View PostZulldruid, on 15 February 2012 - 09:54 PM, said:

mě na kaonzolích vadí že jsou pro děti, obtížnost jde uplně do kytek


No, buďme rádi za skvosty jako jsou DARK SOULS a čest vydavatelům, kteří si v době, kdy lidé chtějí aby se hra hrála za ně!
Osobně 99% her nekupuju ... za posledních 5 let jsem koupil Mass Effect 1, Batman:AA, Zaklínače, Skyrim a to je asi vše ... jinak mám už 8. rokem předplatný levelu a jsem tak nějak spokojenej. Kdyby tak Dark Souls vyšel i na PC :/ (nemůžu si půjčovat Xbox každých pár dní)
0

#26 User is offline   dubfx 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 49
  • Joined: 23-January 12

Posted 17 February 2012 - 03:36 PM

View PostChooze, on 15 February 2012 - 06:34 PM, said:


Jak sem řikal koupil byhc hru, která mi vydrží na dlouho WOW/Diablo/RPG...rozhodně ne nějaký Call of Duty (projdeš singl, cena stejná jak nějakej Maxx Effect ale herní dobu oproti němu nemá)



Coze CoD prejdes a nevyrovná sa hernou dobou ME?! Vsak CoD a BFko su hry o multiplayeru a na tom mozes byt viac zavisly ako na WOW prosim ta hlavne zaplatis len nejakych 40 euro a hras na oficialnych serveroch bez lagov atd a nemusis platit 13 euro kazdy mesiac + milion za datadisky :DD

A inak ten Mass Effect ma nejak moc low grafiku nie? :D
0

#27 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 17 February 2012 - 05:26 PM

Od prvního MEdal of Honor až po Modern Warfare 2 sem nikdy multiplajer u takovejhlech her nehrál...tudíž se svou herní dobou nevyrovnaj rpgčkum.

V ME jde asi o příběh a ne o nějakou OP grafiku :) aspon to rozjedou i lidi jako sem já.
0

#28 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 17 February 2012 - 05:33 PM

Ano, bf3 je chytlave,me ted chytlo na na 1/4 roku vic jak wowko, u Bfka opravdu jde o Multak, ale u cod ? Multak je uz 3 roky stejne hroznej a drive dobry singl se taky zmenil ve frasku, a bf3 me stalo 600 a jsou to desitky hodin zabavy, ale dnes je hodne her co nemaji ani multak, jeste jsou kratke a lehke, prispusobene konzoli

Jak ja se tesim na diablo 3, hlavne blizzard slibuje ze zabezpeceni bude pres battle.net a nepude hrat bez netu takze i kdyz asi crack casem bude, prijdete o obsah
0

#29 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 17 February 2012 - 05:37 PM

Jedinej obsah u Diabla 3 na netu bude system aukce itemů a postav (a všichni co si předobjednali dostanou ADVENTNI KALENDAR na rok 2012 zdarma)...beztoho bych se klidně i obešel :)
0

#30 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 17 February 2012 - 05:40 PM

Prave ze blizzard ted na nake akci zminil ze vlastnici originalniho uctu pro D3 budou mit i dalsi vyhody nez jen aukci, bouzel nerekli jake
0

#31 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 17 February 2012 - 05:43 PM

Hlavne, myslim ze kazdej normalni clovek, a fanousek si to koupi, kdyz uz nice jineho. Stahovat i svoje oblibene hry na ktere cekate nekolik let, to uz je ubohost
0

#32 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 17 February 2012 - 06:10 PM

Však sem si předobjednal rovnou tři kusy :D
0

#33 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 17 February 2012 - 07:14 PM

Taky na nikoho nenarazim
0

#34 User is offline   Navrcek 

  • Group: VIP
  • Posts: 660
  • Joined: 17-September 08

Posted 17 February 2012 - 11:09 PM

View PostZulldruid, on 15 February 2012 - 09:54 PM, said:

mě na kaonzolích vadí že jsou pro děti, obtížnost jde uplně do kytek a hra je prispusobená rodiné zabavě

Nesmis hrat ptakoviny pak ta obtiznost je uplne normalni...
0

#35 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 17 February 2012 - 11:44 PM

U aut a sportu mozna, ale fps akce by byly nehratelne bez ulehceni pro gamepad, vselijake ptakoviny typu "jdi rovne, jinudy nesmis, za dvermi bude 5 nepratel" to jsou take konzolove vychytavky aby hry byli pro sorsi publikum
0

#36 User is offline   Navrcek 

  • Group: VIP
  • Posts: 660
  • Joined: 17-September 08

Posted 18 February 2012 - 12:28 AM

No tak to by me zajimalo jaky hry.. Mel sem BF hral sem to na hard umrel sem 5x do 10 min proto ze sem blbe stal atd. Kilzone taky nepatri zrovna mezi nejlehci. ono zalezi na hre a natom co si zvolis za obtiznost. Vcera sem dohraval uncharted 3 na normal a myslel sem ze to vyhodim z okna jak to ke konci bylo uz tezky.
0

#37 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 18 February 2012 - 10:50 AM

Osobne ani nechapu koho bavi hrat fps na tom nemotornem game padu, tu hru bych si neuzil, a jak se na konzoli hrajou strategie ? Nebo rpg kde mas spell listu ? Je to vsecko osekane aby si jen chodil a rubal, kevsemu konzole se nemuze vyrovnat hbytosti PC, ta hra je zakonite linejsi, postavil bych proti sobe npr v csku Pc proti konzoli, ja osobne zapnu psko max na fotbalek nebo nhlko, a stejnak ho budu vyhazovat a prechazet na WI-DI coz je podleme technologie plne nahrazujici konzoli, iikdyz zatim vyjde nakladneji, a je vhodnejsi pro samostatne hrace a ne pro celou rodinku nekde v obejvaku

Me to nerozmluvis, nemam rad konzole, je to neco co ma zabavit deti v obejvaku hranim nake hopsacky, a ne naky hard-core, konzole ulehcuji hry, mrvy ovladani, interface, graiku brzej jenom konzole, ty uzasne capy fps na 30 npr u L.I. Noar, splindsecond,...

Konzole pohrbivaj kvalitu herniho prumyslu
1

#38 User is offline   sakim 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 641
  • Joined: 24-July 08

Posted 18 February 2012 - 11:23 AM

Když to tu tak čtu, tak si vzpomínám na dobu, kdy mi bylo 12/13 a nic jiného, než PC hry jsem neznal a na jediné co jsem se těšil byl vánoce/narozky a já dostanu novou originálku.
Pokud de o obtížnost, tak přeci jde o zábavu ne ? a kdo hraje nejvíc tyhle hry ? Děti od 12 let .. nepočítá se s tím, že někdo u toho bude trčet do 30 let a bude očekávat hard core těžké hry, protože ty si nikdo nekoupí :).
Já bych si v životě už nekoupil ani kra´bičku od originálky .. natož hrál nějaký singl ... a vyčítat někomu, že si v dnešní době nekupuje originálky je blbost hele.Lidi nemaj prachy, alespon v ČR určitě ne ..... až budou hry stát adekvátní cenu, tak proč ne .. ale ne každý si může dovolit dávat 800=1000 za hru kterou dohraje za pár hodin .. s tím si můžou vytřít prdel.
1

#39 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 18 February 2012 - 11:37 AM

Prave proto sem zminoval steam, kde jsou deno dene super hry za par supu, koupil jsem tam ve sleve vsecky dily warhammeru za 5 euro, to je parada bych rekl, sice je pro me 1000 za hru zanedbatelne ale nekupuju si kazdnou novou hru, jen kdyz me zaujme nebo mi nabydne dobrej multak, nebo je to moje oblibena hra, npr diablo

Dneska jsou ty hry oprvdu kratke a za 1000 se nekomu nedivim ze se mu to dat nechce, ale jsou i dobre hry co si ty penize zaslouzen, a taky, proc kupovat v cesku, nakupuju npr na g2play kde jsou hry o cca 400 stovky levnejsi uz v predprodeji, mam od tamtud to bf3 za 600, a predobjednane diablo 3 za 800
0

#40 User is offline   Navrcek 

  • Group: VIP
  • Posts: 660
  • Joined: 17-September 08

Posted 18 February 2012 - 03:00 PM

View PostZulldruid, on 18 February 2012 - 10:50 AM, said:

Osobne ani nechapu koho bavi hrat fps na tom nemotornem game padu, tu hru bych si neuzil, a jak se na konzoli hrajou strategie ? Nebo rpg kde mas spell listu ? Je to vsecko osekane aby si jen chodil a rubal, kevsemu konzole se nemuze vyrovnat hbytosti PC, ta hra je zakonite linejsi, postavil bych proti sobe npr v csku Pc proti konzoli.
Konzole pohrbivaj kvalitu herniho prumyslu

Nemotornej je mozna pro tebe ale lidi co natom hraji porad atd tak maji jinej nazor tak je klidne postavit muzes proti sobe pokud to ten clovek na ps nebo xku bude hrat stejne dlouho jak ten borec na pc tak to bude vyrovnany je to jen na zvyku. Zato ze lidi jsou levy a neumi to ovladat dobre tak to uz je horsi . Ale ty nepochopis ze ty konzole ten herni prumysl jediny drzi... Az ted zacaly delat na pc ten MP tak ze musis mit originalku. A za dalsi ta konzole je stara 5-6 let a koupis ji za 5k kup mi pc za 5k a ukaz mi jak ty hry rozjedes aby vypadaly stejne. Ale pokud mas nato kazdej rok narvat do PC 10k aby to vypadalo dobre tak to po tom jo ale nekteri nato proste nemaji a radsi si koupi tohle. Rpg sem hral oblivion a strategii CaC ale ta byla sux natom to sem si zapojil klavesnici a mys.
0

  • 8 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users


TOPlist