Mystiq.org - forum: komunikace během hraní - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

komunikace během hraní

#1 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 01 February 2012 - 11:14 PM

Zdravím, celkem mě překvapila ta komunikace na serveru, kyž jsem tu hrál loni v květnu, bylo to o dost živější, byla sranda, hra mě bavila už jen kvůli lidem a teď jako by tam chcípnul pes :/.
0

#2 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 02 February 2012 - 11:08 AM

Jo, bohužel celkový trend v dnešní době je takový, že noví hráči spolu vůbec nekomunikují, a když, tak jen minimálně a věcně (z nepochopitelných důvodů).

Důvodů je víc - jsou rozšířené komunikační programy, takže někdo sedí u skype, mumblu a jiných a prndá jinak, někdo se stydí a spousta lidí je líná napsat těch pár slov do chatu. Jo, kdyby děcka dávali ve škole bacha místo kecání, tak by měly lepší výsledky a chtělo by se jim komunikovat po škole :P
Na druhou stranu, musíš to zkoušet - nevzdávej to, on se někdo chytne :)

This post has been edited by Psojed: 02 February 2012 - 04:47 PM

0

#3 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 02 February 2012 - 04:22 PM

Jéééé Psojede :D a co ty? Ty už nehraješ? :) Na tebe a na Sejsela si vzpomínám asi ze všech nejvíce. Už to omrzelo, bo málo času? :) Mě jde o to, že můžu hrát i single player a až na pár vychytávek by to dopadlo úplně stejně. Mě hlavně mrzí, že se tam nikdo nebaví ani přede mnou, dříve jsem zkrátka chvíli "poslouchal" a semtam se začínal zapojovat, teď něco napíšu a chat pomalu zeje prázdnotou. Chybí mi taky staré hlášky při úmrtí, ty české, nicméně to Asura možná časem změní. Stačilo v chatu Diego si hraje na ponorku, bo si pokoušel osedlat creepera a hned bylo veselo. Teď už se nikdo nechlubí s tím, co třeba našel, jaké jeskyně, co kdo staví a dle mě je to docela škoda no. Taky se mi nelíběj ty šachty, co jsou v nové verzy :D je tam dost mob spawnů a ty pavouky opravdu nesnášim, navíc je to takové chaotické, ani si to nedokážu označit, jak se kam dostat, šílené bludiště prostě. Dříve jsem našel nijak neupravenou jeskyni a to bylo taky o něčem jiném. Si pamatuju, jak jsem zapl f3 a viděl jsem ty čísla různých mobů všude možně a tak bylo i to hledání snazší :D, ale s tím bych až takovej problém neměl no, víc mě mrzí ta komunikace. Já hraju různé hry hlavně kvůli lidem, ne kvůli hře samotné...
0

#4 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 02 February 2012 - 04:46 PM

Hraju tu pořád, ale nemám na to čas. Kluci si občas hrajou na ponorku taky :D V šachtách se taky nevyznám, vždycky ucpávám chodby ^^ jo a F3 vypnuli schválně, přecejen je to release ;)

Kdybych měl čas tak makám na muzeu a shopu.
0

#5 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 02 February 2012 - 05:06 PM

jojo, už nikdy více nebudu takovej blázen, abych něco stavěl pod vodou :D maximálně metro, ale to ukáže čas. Měl bych se taky trochu zařídit, zatím jsem vypálil jen půl bedny kamene a mám skoro plnou bednu písku a pískovce, takže materiál by byl, jen mě momentálně láká víc to objevování :D, jen kdyby ti mobové byli slabší, dávají strašně veliké dmg a než se životy obnoví, je to celkem doba.
0

#6 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 02 February 2012 - 06:03 PM

No já to řešim tak, že nosím iron armor :D
Ale jsou další způsoby, třeba se portuješ na spawn a zpátky přes home. Port na home stojí 5 euro, sethome stojí 50 euro, takže full heal za 55 euro. Mno a na spawnu máš Nemocnici (nápis na cedulce se směrovkou), kde máš na zdi takovou šikovnou ceduli s nápisem [Heal], která tě plně uzdraví pravým kliknutím (i doplní jídlo).
0

#7 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 02 February 2012 - 06:36 PM

Jojo, to už jsem zjistil sám :) právě jsem přišel asi o 2 stacky železa a plno dalších věcí, takže jsem poměrně naštvanej... štve mě, že ty věci vydrží tak malou dobu, než zmizí, nebo kdyby alespoň po zabití zůstaly v invu, tohle mě od prozkoumávání jeskyní plných nebezpečnejch potvor celkem odrazuje :D
0

#8 User is offline   Kotmage 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 103
  • Joined: 23-December 09

Posted 02 February 2012 - 09:53 PM

Třeba já ve škole mlčím a jsem ve virtuálním světě nesmírně ukecanej. :D
Ale když už hraju tak psaní=smrt v minecraftu :D Takže mě "uslysíš" většinou jen na TS... ale když nějaký dobrý kecal začně na chatu debatu, rád se zapojím.
0

#9 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 02 February 2012 - 09:57 PM

s tou smrtí naprosto souhlasím :D jednou jsem chtěl v jeskyni hlasovat pro den a v tu ránu mi do zad přišel creeper a bouchnul :D. Ale jo, teď k večeru než se freeznul server to bylo docela fajn, takhle by se mi to líbilo :)
0

#10 User is offline   Kotmage 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 103
  • Joined: 23-December 09

Posted 02 February 2012 - 09:58 PM

To sem tam nebyl... volání hospody :D
0

#11 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 02 February 2012 - 10:02 PM

ááá, tak tomu rozhodně nešlo odolat :D. Taky si budu muset s kámošema vyrazit na pivko :D
0

#12 User is offline   Eldesitk 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,089
  • Joined: 03-March 10

Posted 07 February 2012 - 01:58 PM

No nic, trochu to skusim napravit, zejtra instaluju minecraft :)

P.S. Nestav dům ze dřeva Wile, budem sousedi, a víš jak mě fascinuje oheň
0

#13 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 07 February 2012 - 02:04 PM

Jestli mi podpálíš podlahu, budeš mi to stavět sám :D. Hlavně budem chodit do podzemka, samotnýho mě to nebaví :D. Btw máš nějaký plány, co speciélního postavit? :D
0

#14 User is offline   Eldesitk 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,089
  • Joined: 03-March 10

Posted 07 February 2012 - 02:07 PM

dům z lávy :P

Nech se překvapit
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist