Mystiq.org - forum: Přesun Domu - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Přesun Domu

#1 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Posted 14 January 2012 - 08:58 PM

Asuro mohl by jsi mi přesunout můj "dům" z 1.8.1 světa na nějakej konec světa a nastavit mi tam dům??? Uznal jsem že nevypadá moc dobře a i po dostavění nebude nijak extra a tak hodlám stavět nějakou malou vilu, ale jelikož v době přecházení na novej svět jsem byl na lyžáku, tak jsem nestihl nic dát do truhel na přesunutí a nemám surky. Takže čistě z materiálního důvodu bych potřebaval přesunout tu mojí obří barabiznu někam na konec světa nebo klidně pod zem kde by nepřekážela, já bych jí mohl v klidu rozebrat vynosit věci z truhel co tam jsou a postavit vilu kterou jsem si už dávno naplánoval.

S pozdravem Irendie

PS: Nastevení domu ti proplatim.

This post has been edited by Irendie Imangan: 15 January 2012 - 09:29 AM

0

#2 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Posted 14 January 2012 - 10:11 PM

Když tak svět s návrhem mojí budoucí vilky komukoli dodám (ale až tak 15 - 17.1 dřív to nebudu mít hotový).

This post has been edited by Irendie Imangan: 14 January 2012 - 11:08 PM

0

#3 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Posted 18 January 2012 - 05:54 PM

Takže už bych byl rád kdyby to bylo přesunutý - právě před chvílí jsem dokončil návrh (teda kromě interiéru přízemí tam budou asi stoly) svojí vilky a chtěl bych už začít stavět.

Pokud si kdokoli chcete prohlédnout jak bude moje vilka vypadat tak stahujte ZDE.
Je to svět v creative modu a vila je na souřadnicích x=459 z=601.
Heslo pro stáhnutí je MystiQ a heslo pro rozbalení .zip souboru je asura23
0

#4 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 18 January 2012 - 06:37 PM

http://forum.mystiq....post__p__302939

View PostAsura, on 15 November 2011 - 11:05 PM, said:

..přesunovat BUDU, ale opravdu jen unikátní stavby který vypadají takzvaně "k světu"....


A ty píšeš:

Quote

Uznal jsem že nevypadá moc dobře a i po dostavění nebude nijak extra..

..Takže čistě z materiálního důvodu bych potřebaval přesunout tu mojí obří barabiznu někam na konec světa nebo klidně pod zem kde by nepřekážela, já bych jí mohl v klidu rozebrat vynosit věci z truhel..


Zajímavé. No, nejsi sám kdo nemá čas hrát 24/7 a nepřesunul si zásoby z dřívějšího světa.
0

#5 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Posted 18 January 2012 - 08:15 PM

Hele ale tak mě napadá - kdyby se ten dům hodil někam do dungeonu a ty truhly se tam nechali, Asura by tam dal tunu spawnerů na Zombiepigmany a přidalo by se pár pastí tak by to byl dobrej Easter Egg pro toho kdo by na to narazil.
0

#6 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 18 January 2012 - 09:33 PM

Jenže tohle má být Minecraft Survival server, ne minecraft fun server.

PS: jakoby pigmanů v netheru nebyla plná pr...

This post has been edited by Psojed: 18 January 2012 - 09:33 PM

0

#7 User is offline   Mirtian 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 40
  • Joined: 24-July 08

Posted 18 January 2012 - 09:49 PM

Irendie, ty ten barak proste chceš dostat na novej server za každou cenu a už začínáš vymyslet hovadiny :D

proste se domluv s Asurou a popros ho aby te portl do stareho sveta, ty si naplnis treba dve truhly a on ti je prevede...
0

#8 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Posted 18 January 2012 - 10:35 PM

Truhly mi sou ukradený, jenom toho jídla co tam mám je mi líto ale poradim si.

Psojed - máš pravdu, je jich tam plná ... (radši nebudu psát co můžete si domzsle jedno ze slov na p)

Mirtian - dum je mi ukradenej ale toho casu kdy sem ho stavel je skoda a tak by se dal treba na neco vyuzit - klidne pokud je ho komukoli asura ochotnej přesunout tak mu ho necham - nic moc v něm neni jen nekolik dvojtruhel (plnejch vseho moznyho i nemoznyho (kdyz se tu asura pred vánocema dlouho neobjevoval myslel jsem si že asi omylem spad do mý truhly a zabil ho slon kterej se tam živí chlebem a tunou cobblu :D )) a jedna truhla se 2 nebo 3 dia. Ten dům mi k ničemu neni klidně ať chátrá třeba v netheru v jezeru lávy ale musí tam bejt užitečnej (třeba jako Šílený pomník bláznů co kopali přímo pod sebe nevěda že v netheru je láva (a tech co si rikali "tady urcite nebude") :P ). A nebo by jsme si mohli udelat party a celej ho rozbombardovat TNTčkama (kdybych nějaký měl). Ale byl bych rád kdyby ten nedostavěnej dům (kterej bych v životě nedostavěl protože nemám čas) byl aspoň k něčemu a to k čemukoli (mimo farmy na slepice).

This post has been edited by Irendie Imangan: 18 January 2012 - 10:36 PM

0

#9 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 19 January 2012 - 09:57 AM

View PostIrendie Imangan, on 18 January 2012 - 10:35 PM, said:

Ten dům mi k ničemu neni

Tak jsme si to vyjasnili, topic se může locknout, protože nejjednodušší řešení jest: nedělat nic.

Jo Irendie, já jsem kdysi strávil tolik hodin pařbou The Sims, a toho času je teď škoda... chápeš?
2

#10 User is offline   Johnny 

  • Times - Redaktor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 416
  • Joined: 13-July 08

Posted 19 January 2012 - 03:47 PM

Já bych zase chtěl z 1.7 nějak dostat svoje království z devítky..ale taky mám asi smůlu :) Pokud to není nijak zvlášť krásný, tak holt smolec ;)
0

#11 User is offline   Bubaak 

  • Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 186
  • Joined: 20-October 09

Posted 19 January 2012 - 05:54 PM

dockejte casu, vsecko bude :D
0

#12 User is offline   Kotmage 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 103
  • Joined: 23-December 09

Posted 19 January 2012 - 10:29 PM

OT: 9 kralovstvi bych tu i jako nezucstneny, rad videl ;-) přece jen sněhu je tu teď dost, a projekt to byl pěkný.
0

#13 User is offline   Bubaak 

  • Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 186
  • Joined: 20-October 09

Posted 19 January 2012 - 11:02 PM

View PostKotmage, on 19 January 2012 - 10:29 PM, said:

OT: 9 kralovstvi bych tu i jako nezucstneny, rad videl ;-) přece jen sněhu je tu teď dost, a projekt to byl pěkný.


je to moc velky, kruh 600x600 sem prenaset tezko budem :D ale jednotliva kralovstvi na pozadani tech co ho staveli klidne prenesu, nejlepe ale bez hradeb.. ja svuj hrad ani nechci, ale mozna bych ho dal do netheru napul ponorit lavou;)

Jinak chci vas vyzvat, dnes mi asura rekl jak prenaset budovy, tak si sem piste, a pristi tyden se do toho dam, pojedu v poradi jak sem napisete.. Zadny budovy typ kostka, dira...
0

#14 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 20 January 2012 - 04:49 PM

View PostBubaak, on 19 January 2012 - 11:02 PM, said:

je to moc velky, kruh 600x600 sem prenaset tezko budem :D ale jednotliva kralovstvi na pozadani tech co ho staveli klidne prenesu, nejlepe ale bez hradeb.. ja svuj hrad ani nechci, ale mozna bych ho dal do netheru napul ponorit lavou;)

Jinak chci vas vyzvat, dnes mi asura rekl jak prenaset budovy, tak si sem piste, a pristi tyden se do toho dam, pojedu v poradi jak sem napisete.. Zadny budovy typ kostka, dira...


Tak já si hlásim Notre Dame :) daruji ho jako veřejnou stavbu.. takže někam na spawn :) nejlíp vstup směrem na jih :)
souřadky si nepamatuju ale vím že to byl jiho-západ
1

#15 User is offline   Angeelik 

  • Group: VIP
  • Posts: 138
  • Joined: 10-April 11

Posted 20 January 2012 - 07:38 PM

Zdravím, Prosím o přesun Hradu z 9ti Království, Souřadnice cca -2000 / +2000 . jde o ten hrad s lemovanim z cervene vlny :) na místo
x: 742 y: 1736 - Vchod smerem k ceste zhruba na střed :)
Děkuji předem Aelia =))
0

#16 User is offline   Bubaak 

  • Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 186
  • Joined: 20-October 09

Posted 21 January 2012 - 02:06 AM

Takze, hotovo:

Komplet kralovstvi Aelia,
Komplet Vrbaakova vesnicka
Nottre dam
Rommelova pevnost
Truhly 5 hracu.
Psojedovo muzeum
Kotmage dum
Rikkiho pevnost

na řadě:
nic

piste si dalsi: CO a KAM, JAK otoceny,JAKA VERZE sveta, na secky se dostane, staci si napsat.
0

#17 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 21 January 2012 - 12:40 PM

Co: Redstone muzeum (nedokončená stavba)
Kde: 1.8.1, hned u západního portálu
1.8.1 mapa
Kam: na místo kde stála Dandasova Katedrála O:-)

Takhle vypadá +-
0

#18 User is offline   Smoukjack 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 71
  • Joined: 23-January 10

Posted 22 January 2012 - 02:09 PM

ahoj chtel bych pozadat o presun 2 dvoj truhel brachy hrace Smoukyjack z byvaleho uloziste pod spawnem ktere uz tam neni, truhly se nachazeji uplne dole u cerne vlny a je tam cedule s jeho jmenem u tech 2 truhel. Chtel bych je prenest do domu na souradkach -995, -1500 pls. Dík moc :) :rolleyes:
0

#19 User is offline   Kotmage 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 103
  • Joined: 23-December 09

Posted 27 January 2012 - 03:03 PM

příspívám svou troškou do mlýna, citace mailu ausorovi z 11.1.:

Quote

Chtěl bych přesunou svůj rozestavěný cihlovo stonový cca 4 podlažní dům s balkonem smerem na vodu ze starýho 1.8 světa, ze souřadnic PŘIBLIŽNĚ X:1300 Z:1300.

Představu o pozici si můžeš udělat z přiložené mapy(2D pohled sever nahoře):

http://imageshack.us...4/plochakn.jpg/

Jedná se o dům v zeleném čtverci. Ve sklepě je skladiště (patří k domu) + velký redstone mechanismus ovládající schody do něj. Ten přesahuje hranice domu směrem na západ (možná i na sever)
Byl bych rád, kdyby jsi mi ho v novým světě mohl dát do oblasti na břehu „řeky“ tak, aby byl balkon natočen na SEVER, a aby byl roh domu(ne balkonu) který bude na severovýchodě (na 1.8 světe na jihozápadě) na souřadnicích X:-30 Z:-1700 Y:69,62 (68 dle minimapy).


Když to vyřešíš kladně budu rád... neudělal jsem si fotky tocho mechanismu v přízemí...
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist