Mystiq.org - forum: CoD:MW3 vs. Battlefield 3 - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

CoD:MW3 vs. Battlefield 3 hlasujte i vy! :)

Poll: CoD:MW3 vs. Battlefield 3 (31 member(s) have cast votes)

CoD:MW3 nebo Battlefield 3?

  1. CoD:MW3 (5 votes [16.13%])

    Percentage of vote: 16.13%

  2. Battlefield 3 (26 votes [83.87%])

    Percentage of vote: 83.87%

Vote Guests cannot vote

#1 User is offline   Cyrylko 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 339
  • Joined: 28-August 11

Posted 09 January 2012 - 05:04 PM

Zdravím,

rád bych se zeptal i Vás, která z těchto her se Vám líbí více :)

já osobně hlasuju pro Battlefield, protože trojka mě doopravdy překvapila.. oproti MW3 mi to příjde daleko víc propracované, MW3 je jako kdyby odfláknuté, strašně krátký příběh, podobně jako CoD:BO, které podle mě taky stálo za starou belu.

Toť můj názor..
0

#2 User is offline   Nerris 

  • Daemonica CT - Death Knight
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 792
  • Joined: 10-August 08

Posted 09 January 2012 - 05:08 PM

Celkom ľahká otázka. :)
0

#3 User is offline   Cyrylko 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 339
  • Joined: 28-August 11

Posted 09 January 2012 - 05:30 PM

Tak víš co, někdo rád takový, jiný makový :D
0

#4 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 09 January 2012 - 07:50 PM

Rad bych posoudil, ale jako mnoha lidem BF3 vubec nejede. Co jsem nasel opravne patche, taky byly pro graficke karty GeForce, bohuzel (bohuzel rikam pouze kvuli BF3) mam Radeonku 6850 a nevim si s tim rady. Tak aspon, ze BF2 jede cajk :) .

EDIT: Nezlobil byc hse za rady, co s tim :P
0

#5 User is offline   Gotvald 

  • Group: VIP
  • Posts: 678
  • Joined: 07-December 09

Posted 09 January 2012 - 08:52 PM

No Battlefield je mi hodně blízko srdíčka takže volba jasná...Co se trojky týká nehraju protože ještě pořád si užívám Bad Company 2 :lol: dvojka mě už omrzela stejne jako předchozí díly ale BC2 mě stále baví takže až přestane teprve pak se vrhnu na trojku.Mimo to o těch problémů má více lídí co popisuješ mufi myslím že to vývojáři dokonce řešily/řeší takže snad až budu mít chuť tak to bude vyřešené :mellow:
-2

#6 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 09 January 2012 - 09:34 PM

Tvl jako dojebalo by me, kdybych si koupil originalku a tohle by se mi stalo :D . Jeste, ze nejsem blazen a za hry neplatim :D .
0

#7 User is offline   Cyrylko 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 339
  • Joined: 28-August 11

Posted 09 January 2012 - 10:02 PM

Gem, asi tak :D¨

Nebýt War-fora, tak sem se ani k WoW nedostal .. :)
0

#8 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 09 January 2012 - 10:16 PM

View PostMufinqua, on 09 January 2012 - 07:50 PM, said:

Rad bych posoudil, ale jako mnoha lidem BF3 vubec nejede. Co jsem nasel opravne patche, taky byly pro graficke karty GeForce, bohuzel (bohuzel rikam pouze kvuli BF3) mam Radeonku 6850 a nevim si s tim rady. Tak aspon, ze BF2 jede cajk :) .

EDIT: Nezlobil byc hse za rady, co s tim :P

taky jsem měl problemy (1gb gf560 ti), hra padala po pár min... ale když prostuduješ pořádně fora battlelogu nebo nějakých českých fan stránek, tak určitě najdeš řešení

edit: skus hledat pod "program přestal pracovat" :D
0

#9 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 09 January 2012 - 11:43 PM

To jsem zkousel, ale nejak jsem to nenasel :D . Jak rikam, bylo tam vsechno jenom pro GeForce, ale pro moji lasku nič :D . A zas uprimne po tom tak netouzim, abych hodiny hledal, jak to vubec zapnout :D
0

#10 User is offline   Nixxis 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,814
  • Joined: 27-December 09

Posted 10 January 2012 - 08:27 PM

Call of Duty - 1. a 2. díl byly super, ale v tý době byl Medal of Honor jejich solidním konkurentem, další boom CoD nastal s Modern Warfare I, tohle byla fakt pecka a hlavně kvůli (i když naskriptovanému a lineárnímu) singleplayeru a velice dobře zpracovaném multiplayeru. Avšak s novými díly už Activision nepřidal nic extra nového a je to jen ždímání peněz a mně osobně už celkem vadí "Když to není Call of Duty tak se to neprodává".
Na druhou stranu EA udělalo s Battlefieldem, obrovský skok kupředu, parádní už bylo i Bad Company, ale BF 3 to vyšperkoval takřka na maximum. EA celkově letos zabrali - parádní FIFA, BF3, Mass Effect 3 ...
Takže můj hlas patří Battlefieldu!
0

#11 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 10 January 2012 - 11:38 PM

battlefiedl 3 mě zbavil wowka a už hraju jen BF, žadná jiná hra mě nebaví, tak jak BF3 vypadá má vypadat hra dnešní doby, je to konečně hra co využije naplno ty kvanta jader a gigabity ramky a grafiky za tisíce, je to hra u které nelituju těch peněz co sem do toho PC vrazil a těch hodin co sem stravil taktováním, ta hra vypadá užasně a momentálně neni zábavnější FPS akce, doufam jen že budou budoucí nové hry vypadat stejně a líp, jinak asi dlouho nic jineho nezapnu :-D

co se COD týče, pro mě skončilo u MW2, kde byla slusna grafika a dobrej příběh, ale MW3, skoro bych se styděl ten starej engine postavit proti BF3, a děj té hry, nevim byl tak nudnej že si ho ani nepamatuju prostě trapná hra, multak nepřinesl zadnou inovaci, prostě si zas ovečky koupili to samé jako každej rok
0

#12 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 11 January 2012 - 09:44 AM

CoD < BF3 < Skyrim
0

#13 User is offline   Sabres 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 313
  • Joined: 07-November 09

Posted 11 January 2012 - 02:42 PM

nemusim ani jednu zo spominanych hier....ked strielacka z 2011, tak Crysis...to je proste fps na steroidoch :)
0

#14 User is offline   Nixxis 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,814
  • Joined: 27-December 09

Posted 11 January 2012 - 02:43 PM

Škoda jen, že kvalitě her neodpovídají prodeje ... nezjistil jsem sice čísla u PC verzí (tam je to obtížnější, protože se musí počítat s digitální distribucí a podobně) prostě je taková doba, že se nejlíp prodává právě značka a v tom má CoD náskok.

CoD
PS3 - 10 milionů kusů
X360 - 12 milionů kusů

BF3
PS3 - 4 miliony kusů
X360 - 5 milionů kusů

Skyrim
PS3 - 3 miliony kusů
X360 - 5 milionů kusů
0

#15 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 11 January 2012 - 03:11 PM

BF3 má taky nějaký Sing Player? Hrál sem oba dva Modern Warfary jen singly a na multiplayer kašlu protože kdo by si kupoval originálky...takže nejspíš proto si lidi víc kupujou COD, jen kuli singlu.

Jeslti se něco hralo na lankách tak jedině Battlefield 1942 (a jeho lepší upgrady) a nebo Half-Life konverze z druhý světový války.
0

#16 User is offline   Nixxis 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,814
  • Joined: 27-December 09

Posted 11 January 2012 - 03:39 PM

Takhle mně se single v BF líbil víc než v MW 3, jako Modern Warfare 1 tam byla ta kampan ale bombastická i když krátká no.
Recenze - Hrej
http://icanhasimage.com/images/hzic84.jpg
2

#17 User is offline   Cyrylko 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 339
  • Joined: 28-August 11

Posted 11 January 2012 - 08:39 PM

Nixxi, dobrý :D
0

#18 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 11 January 2012 - 08:50 PM

smutné jak to COD kleslo, je to hloupost, a přitom vyhralo na VGA cenu střílečka roku, i když miluju BF3 tak singl se mi letos nejvice libil u Crysis, ale když jde o multak tak BF3 je top, aspon na games.cz nevyhralo akci roku COD díky bohu tam hodnotěj fakt hru jako celek, ani skyrim tam nevyhrál žadenj titul, další přecenovaná hra která si ocenení tytul roku nebo RPG roku nezaslouží
0

#19 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 12 January 2012 - 02:03 AM

View PostNixxis, on 11 January 2012 - 03:39 PM, said:

Takhle mně se single v BF líbil víc než v MW 3, jako Modern Warfare 1 tam byla ta kampan ale bombastická i když krátká no.



Single u BF je nic moc, dej je chapej, skripty pusobi nudne a divne, velka tankova bitva pripomina hodne cod1, akorat v lepsich efktech :D, mise se stihackou velke sklamani... asi takhle bych hodnotil single

samozrejme grafika uchvatna
hlavne multak to vsechno zachranuje

Je sranda, kdyz se s F-35 vznasite mezi baraky a vystrilite z oken snipery :D


0

#20 User is offline   Elektor 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 46
  • Joined: 03-January 12

Posted 12 January 2012 - 08:58 AM

BF 3 je fakt top hra podle mě, absolutně předběhla dobu, takže hlas je celkem jasnej :) Každopádně MW3 taky není k zahození, ale na BF se to prostě nechytá. Když jsem v offtopince, tak jediná hra, na kterou se těším a mám vyjít už opravdu brzo je.....DIABLO 3 !! To bude podle mě herní revoluce
0

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist