Mystiq.org - forum: Hate - Class - Contest (PvP) - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 6 Pages +
  • « First
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Hate - Class - Contest (PvP) Aneb koho byste zakázali x)

Poll: Vybíírejte pečlivě :o) (0 member(s) have cast votes)

Se kterou/kterými Classou/Classami nejvíce nesympatizujete?

  1. Warrior (26 votes [7.47%])

    Percentage of vote: 7.47%

  2. Warlock (18 votes [5.17%])

    Percentage of vote: 5.17%

  3. Shaman (17 votes [4.89%])

    Percentage of vote: 4.89%

  4. Rogue (102 votes [29.31%])

    Percentage of vote: 29.31%

  5. Priest (16 votes [4.60%])

    Percentage of vote: 4.60%

  6. Mage (9 votes [2.59%])

    Percentage of vote: 2.59%

  7. Druid (71 votes [20.40%])

    Percentage of vote: 20.40%

  8. Hunter (53 votes [15.23%])

    Percentage of vote: 15.23%

  9. Paladin (36 votes [10.34%])

    Percentage of vote: 10.34%

Vote Guests cannot vote

#81 User is offline   Blazek 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,139
  • Joined: 02-July 08

Posted 02 July 2009 - 06:10 AM

View PostPrasopes, on Jun 30 2009, 05:45 AM, said:

Nova classa: Stara Blazkova, specialni schopnosti: hazet po lidech zly pohled a jablka ...

par lidi uz mi rikalo ze tady jsem celebrita ale pochybuju ze to dorazillo az k blizzardu..kazdopadne dik moje ego je zase o poschodi vys =)
0

#82 User is offline   cipajzzz 

  • Group: VIP
  • Posts: 261
  • Joined: 23-July 08

Posted 04 July 2009 - 06:58 PM

Rogun - asi jako pro vetsinu warlocku je to to nejhorsi co muze bejt :D kdyz se mi ho podari nadotkovat , stihne 1x tiknout dotka hodí si cloaku a muzu jet odznova , bohuzel to uz mam 5k hp .
Druid - nejvic traparna v arene co ma nekonecne many . s rogunem je to jeste vic prima :X

Kdyz uz jsi to loyde zakladal tak sem taky neco napis ne :)
0

#83 User is offline   Keril 

  • Group: VIP
  • Posts: 98
  • Joined: 02-July 08

Posted 04 July 2009 - 08:52 PM

z pohledu holy paladina, většina casteru, nejvic asi warlock. U maga kdyz prosere cs do castu tak je to lehci, ale lock ten spell lock ma kazdou chvilku :) + dlouhej fear
potom samo že druid, seru na náký cyklony at si je dava jak chce ale nejvíc teču když si stoji u sloupu a na každej flash mi hodi charge. resto druid ma asi nejvetsi moznost odstavit nekoho na dlouhou dobu, potom je tu nějaká ta roguna a warr co ví kde je kick apod.
0

#84 User is offline   Lloyde 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,910
  • Joined: 06-July 08

Posted 06 July 2009 - 08:46 AM

View Postcipajzzz, on Jul 4 2009, 06:58 PM, said:

Kdyz uz jsi to loyde zakladal tak sem taky neco napis ne :D

V PvP obecně, nesnáším Roguna, protože se všichni chovaj jako sráčové a když si řeknou, že tě vyCDwnujou, tak seš v prdeli a nic s tím ani dělat nemůžeš, ještě to může bejt Undead, to je větší lahoda samozřejmě a můžeš bejt sebelepší, ale ty kriply najistotu bez SL/SL nikdy nedáš, protože sou proti Lockovi - speciálně - naprosto naboostěná anticlassa + neexistuje podle mě resist na Stuny. Prostě přijde, dá ti dva stuny a mezitim tě nakrájí. Z pohledu Warlocka pak uvidíš, že Rogue je naprosto tuctová záležitost a 98% těch Rogun to hraje úplně stejně - pak sou ty 2% Rogun, který tě můžou dát třema způsobama i bez CD, protože prostě můžou - a těch si možná tak cením.
Doufám že ty Roguny trochu nerfnou někdy, protože za Afflaře sundáš kohokoliv na koho si ukážeš, jenom ne tu Rogunu -.-
No a v arénách mi vaděj arény, kde teamy hrajou na dýlku tý arény a nesnažej se vůbec nukovat - přestože si hodně lidí myslí, že třeba kombo Lock+Restař je na utahávání, když se to dobře zahraje, tak je ta aréna proti heal+dmg hodně moc krátká, ale komba, kde dostaneš DoTku nebo Vipera a pak se ten dotyčnej lepí jak teplouš na sloup bych zakázal.
Někdo v tom třeba vidí skill.
To sem vás vyplakal, co? xD
0

#85 User is offline   crash 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 520
  • Joined: 24-November 08

Posted 08 July 2009 - 07:30 AM

Tak si taky pobrečim. Roguna.
Sapp, dmg, kidney shot, dmg a je konec. Navíc rogue je jediná class u který se nedá jeho stun/y zrušit (sapp a možná i kidney shot ale to už nvm), takže co je tady nevyrovnanýho když u všech ostatních class v klidu přes insignii stun zrušim.
Btw, stalo se někdy že by rogue sappem missnul? :)
0

#86 User is offline   Daft 

  • Group: VIP
  • Posts: 989
  • Joined: 02-July 08

Posted 08 July 2009 - 09:02 AM

View PostJenyla, on Jul 1 2009, 10:17 PM, said:

vecna nepotkali ste nakyho vosla co se zamne vydaval na jinym serveru pac sem prej na nakym serveru o kterym sem ani neslysel rikal ze sem to tu zabalil kvuli hevnovi :P


někdy minulej týden jsem na jiným pvp/bg serveru viděl huntu Jenyla, tak se ptám jestli je to ten arcifenomenální legendární Jenyla z .org :D ale ne, nevydával se za tebe, říkal že tě zná z .cz a že jsi hrozné prase :P
0

#87 User is offline   Jenyla 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,494
  • Joined: 01-July 08

Posted 08 July 2009 - 09:09 AM

z CZ jo tam sem mel 60 akorat na emku a to me kazdej zabijel na potkani :P divny
0

#88 User is offline   Jenyla 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,494
  • Joined: 01-July 08

Posted 10 July 2009 - 02:56 PM

hm tak ze je nemam rad ty si zmrd takle mazat posty ted to vypada jak muj double post xd
0

#89 User is offline   cipajzzz 

  • Group: VIP
  • Posts: 261
  • Joined: 23-July 08

Posted 10 July 2009 - 03:01 PM

View PostLloyde, on Jul 6 2009, 09:46 AM, said:

...................


Naprosto souhlas :) proti rogune je warlock bezmocny po full nadotkovani cloaku a ty muzes jet odznova a to je nejhorsi . nemas zadnou moznost jak si udrzet rogunu poradne od tela . jedina zachrana proti rogune je death coil bez neho bych rekl ze je to vubec zbytecny . Miluju v durotaru s1 roguny co videj locka v s3 a hned davaji duel aby si rekli ano jsem dobrej dal jsem locka s s3 . s rogunama duely decline . vypada to taky ze asi brecim ale to je fuk :) ale zas uznavam ze tu jsou roguny ktery to opravdu umi a vedi jak na ktery class , ale vetsina je jen hemo hemo hemo hemo hemo :lol:

Jinak na defenderu bg 2.4.3 hraje Nelfka Jenyla .

EDIT : rofl nemas tak brzo reagovat kundo xD a post jde smazat :)
0

#90 User is offline   Jenyla 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,494
  • Joined: 01-July 08

Posted 10 July 2009 - 03:38 PM

proc bych ho mazal v nejhorsim vam budu nakecavat ze sem prorok nebe jedy
0

#91 User is offline   Zuel 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 117
  • Joined: 19-July 08

Posted 10 July 2009 - 07:28 PM

Ja si nepomozem, ale najviac ma provokuje resto druid ... Napraskam mu combustion critky povedzme ze ho dam z 10k na 2k za par sekund , hodim Counterspell a co sa nestane? vidim ako mu pada ignite, behom 4 sec ma na sebe lifebloom ,ktory mu doplni tak za 1,5-3k , rejuven, regrowth , samozrejme za cat forma , stealth ...

Co sa aren tyka totalne ma serie kombo Bm hunter/roguna pripadne Bm/holy palach .. som rad ked vycastim scorch s castom okolo 1,3 sec (nvm teraz presne ) a za tie necele 2 sekundy mi ho pet s hunterom interuptne tak 8x.. dam kostku, zatial mi dojebu partnera a vyleziem a uz vidim len bum bum ambush/stun/aimedka hned po blocku :D
Najviac ma zatial nasral typek Kalistus (Bm hunt ) .. proste zacne duel , vidim 3metrovu cervenu turbo mačicku , ktora tesne pri mne zmizne do stealthu , nalozi mi tak za 6k, a po blocku uz to ide samo .. pred duelom ho este naschval upozornim ze mam PvE talenty,lagujem a nehram doma, ale na cudziom kompe ,ktoreho zostava je ako prehistoricky kus kovu, ale hlavne ze po dueli este bude capslockom spamovat aky niesom uberkokot a ze vacsiu lamu nevidel ..pritom bez Beastmastru by si ani neprdol .
A strasne ma este irituje zeleny rogue ( hlavne v AV ) , ked proste bojujeme povedzme 5ali na 7 hordakov, porazime tych 7 stroskotancov a proste po boji ked doplnam vyleti typek s equipom zo Zul faraku a dorazi ma a spamuje nad mrtvolou zo stealthu, pripadne zalozi Acc aby sa mi mohol vysmiat :D
0

#92 User is offline   Jamé 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 7
  • Joined: 26-July 09

Posted 31 July 2009 - 12:16 AM

po pravde nech si kto hovori co hovori, stale budem tvrdit ze sa da vsetko dat za akukolvek classu. lenze hlavne si vacsina ludi neuvedomuje, ze niekedy treba zapnut mozog :) totiz kolko ludi bude nadavat na takeho druida (resto nehovoriac). lenze 90% z nich buli ze ho neda, pretoze ocakava ze ho umlati, co je samozrejme kravina do neba volajuca. treba vystihnut len ten spravny moment, vediet kedy co urobit. velmi nemam odohrate ine classy ako pala, ale z mojho pohladu sa s kvapkou strategie da dat vsetko (jasne ze sivo-biela cerstva 70tka si neda s3 typka, ale tak chapeme sa co chcem povedat :)). na vsetko je riesenie
0

#93 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 31 July 2009 - 06:07 AM

View PostJamé, on Jul 31 2009, 01:16 AM, said:

na vsetko je riesenie

range dmg s bublou :) hate
0

#94 User is offline   Zuel 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 117
  • Joined: 19-July 08

Posted 31 July 2009 - 07:18 AM

Beztak ja netvrdim ze druida neubijem , nemam s tym problem v 1v1 ale tu hovorim o arene Jame :) a myslim , ze najvacsiu sancu dat all class ma warlock , ma mnozstvo spellov ,ktore sa zidu na tu onu classu , proti ktorej momentalne bojuje, natoz napr s priestom je to tazsie, iked ubit disci priesta s mozgom je pre meele takmer tak obtiazne ako zabit za warra fmage bez spellreflectu a charge/interceptu.
0

#95 User is offline   Jamé 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 7
  • Joined: 26-July 09

Posted 26 August 2009 - 12:57 PM

tak s tym ubijanim je to troska rozdiel z roznych pohladov, ked sa hodi do formy tak casterovi to az tak envadi ako meelecku, ktore mu dava tak 500 dmg prinajlepsom :D
kazdopadne je to strasne tazke ked o tom hovoria ludia z roznych clas...napriklad mne combo bm hunt a rogun pride jednoduche, lenze nechcem vidiet ako to solia do maga :/
0

#96 User is offline   DESTR 

  • Web Team
  • Group: Web Developer
  • Posts: 400
  • Joined: 01-July 08

Posted 26 August 2009 - 01:55 PM

Za holy-Palata mě nejvíc štvou Mágové, protože nechytnou ten 8s silence všech spelů je nemožný a pak mě někdy točí mana burn od priesta..jinak pohoda xD

#97 User is offline   Sagi 

  • Group: VIP
  • Posts: 114
  • Joined: 28-July 08

Posted 26 August 2009 - 10:25 PM

View Postmedo, on Jun 26 2009, 11:03 AM, said:

vždy keď uvidím ďalšiu UD rogunu zdvíha sa mi žalúdok...


Orc je naj :)

no.. mna stve ked som vs s3 resto druid a asi po 5 min duelu ked uz skrabem hp iba z trikentu sa on vyhodi z formy a ma 80 % many ze...

a ku arenam.. neznasam lock + druid ... nie je to spojenie ako spojenie ale system tydyt + tydytko mi prislis o skillu neprijde :) ako povedal tarrok: hotky dotky a utekajme za stlpy
0

#98 User is offline   Ymeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 476
  • Joined: 30-September 08

Posted 05 September 2009 - 05:45 PM

Co jiného než roguna, neprobure se ze stunu jen čekám na smrt
Sap -> Cheap Shot -> Sinister Strike -> Sinister strike -> Kidney shot -> Shadowstep -> Gouge -> Vanish -> Cheap shot .....
Taky hunter je trapnej -> /send pet /afk ahoj castere :D
0

#99 User is offline   Zuel 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 117
  • Joined: 19-July 08

Posted 05 September 2009 - 05:59 PM

Learn to blink?:D kostka?:)
0

#100 User is offline   Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 05 September 2009 - 06:42 PM

View PostYmeris, on Sep 5 2009, 06:45 PM, said:

Co jiného než roguna, neprobure se ze stunu jen čekám na smrt
Sap -> Cheap Shot -> Sinister Strike -> Sinister strike -> Kidney shot -> Shadowstep -> Gouge -> Vanish -> Cheap shot .....
Taky hunter je trapnej -> /send pet /afk ahoj castere :)

Sinister strike davno vysel z mody... ted leti Hemorrhage! O.o

Jinak k topicu: Nemam rad warriory! Proc? Jsem roguna. Clovek to pizla, nic tomu nebere, jen cumi jak mu naskakuje rage rychlosti svetla. Stuny mu nahodi hp regen a k tomu na ne ma 110% stun resist. A kdyz uz se to oplechovany monstrum rozezene tou svou palici tak to cloveku utrhne jeho nemrtvou hlavu, ze mu to ani prisit nejde.

Ale jako jinak pohoda, kdyz vi jak clovek na ne? :D Garrote, rupture, crippling a obihat sloup jak buzna :).

EDIT: Jo jeste hunteri, taky hrozne low ...
0

  • 6 Pages +
  • « First
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

38 User(s) are reading this topic
0 members, 38 guests, 0 anonymous users


TOPlist