Mystiq.org - forum: Hate - Class - Contest (PvP) - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 6 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Hate - Class - Contest (PvP) Aneb koho byste zakázali x)

Poll: Vybíírejte pečlivě :o) (0 member(s) have cast votes)

Se kterou/kterými Classou/Classami nejvíce nesympatizujete?

  1. Warrior (26 votes [7.47%])

    Percentage of vote: 7.47%

  2. Warlock (18 votes [5.17%])

    Percentage of vote: 5.17%

  3. Shaman (17 votes [4.89%])

    Percentage of vote: 4.89%

  4. Rogue (102 votes [29.31%])

    Percentage of vote: 29.31%

  5. Priest (16 votes [4.60%])

    Percentage of vote: 4.60%

  6. Mage (9 votes [2.59%])

    Percentage of vote: 2.59%

  7. Druid (71 votes [20.40%])

    Percentage of vote: 20.40%

  8. Hunter (53 votes [15.23%])

    Percentage of vote: 15.23%

  9. Paladin (36 votes [10.34%])

    Percentage of vote: 10.34%

Vote Guests cannot vote

#21 User is offline   Kollins 

  • Group: VIP
  • Posts: 699
  • Joined: 06-February 09

Posted 26 June 2009 - 12:15 PM

Pro me jako warra je to resto druid,BM hunter (teda jeho pet) a rogue-stun perma,ale nejvic vriskam u paly,rubu rubu,buble-heal,fajn rubu rubu uz uz mackam execute a dorazi dalsi alici (mluvim o bg).
0

#22 User is offline   fucker 

  • Group: VIP
  • Posts: 728
  • Joined: 02-July 08

Posted 26 June 2009 - 01:21 PM

View PostMr.Heaven, on Jun 26 2009, 11:36 AM, said:

OP Majstik rogue

PS: Medo... si tomu dal korunu zas xD jojo plus 10, kazdym courem je to pravda

neříkej že roguna není free hono :-D až na pár(málo) jedinců tady to je uplně bomba, jediné co umí je shadow step :(
0

#23 User is offline   Henri 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 345
  • Joined: 02-July 08

Posted 26 June 2009 - 01:54 PM

Roguny
protože existují dva druhy, první mě začne stunovat já si ho stopnu dostane aimedku za 4k tak vanish a už do konce bg neni vidět. Druhý mě zabije, při tom skáče a běhá jak fretka i když já se nemůžu hejbat, vypadá to totiž skillerštějc.
0

#24 User is offline   Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 26 June 2009 - 01:57 PM

View PostGis, on Jun 26 2009, 08:11 AM, said:

Nesnasim classy ktery nedam ... (vsechny :P)

tak nějak http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/rip_1.gif
0

#25 User is offline   damia.. 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 83
  • Joined: 23-February 09

Posted 26 June 2009 - 02:43 PM

Je dobré, že tu ještě bude pěkně dlouho patch, na kterém je rogue nejvíc OP a osina v zadku.... hehe.. he.. he....... eh..
0

#26 User is offline   Stany_k 

  • Group: VIP
  • Posts: 279
  • Joined: 22-July 08

Posted 26 June 2009 - 03:59 PM

Rogue druid ,necekane ,kdyz pocitam areny ,druid si ta mvesele obiha a ja jsem perma ve stunu ,proste combo pro fakt skillery
0

#27 User is offline   chinchou 

  • Group: VIP
  • Posts: 49
  • Joined: 18-August 08

Posted 26 June 2009 - 04:49 PM

Roguna...zvlášť když v BG někoho řežu,řežu,až mu zbývá posledních pár bodíků života na Execute,tu se od někud připrdelí roguna,do té doby vyzmizíkovaná,a dorazí mi ho.A znova.A znova.Po třetím doražení lituju,že nejde zmydlit vlastní frakci.
Druid...mizející rychlostí 1028,87 m/s v dál,zatím co se melu v kořenech.A s tím věčným kolotočem cyklon,kořeny,cyklon kořeny by už taky mohli jít do pr..do..do..k čertu.
Bubladin...ze stejných důvodů,jaké moc hezky popsal Kollins
0

#28 User is offline   Tommynko 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 47
  • Joined: 08-January 09

Posted 26 June 2009 - 05:18 PM

mno jo krásny topic :D
taká rada do budúcna! Kto ešte neskúsil priesta nech ani neskúša ... ako som tu dade už čítal resto druida rogun . w 2v2 arene ... no comento :D roguna nonstop stun a pritom low dmg a druid len cyclone macka cyclone cyclone macka.. a toto dookola ... takže rowno leavujte arenu :D hh teda som odklikol rogunu a druida....... papa :)
0

#29 User is offline   Tommynko 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 47
  • Joined: 08-January 09

Post icon  Posted 26 June 2009 - 05:19 PM

PS: neznášam rogunu a druida :D hh

This post has been edited by Tommynko: 26 June 2009 - 05:21 PM

0

#30 User is offline   M4RtH 

  • Group: VIP
  • Posts: 659
  • Joined: 22-October 08

Posted 26 June 2009 - 05:37 PM

View PostAlistair, on Jun 26 2009, 10:38 AM, said:

dal som rogunu ako asik kazdy..proste sami stun a disorient a do toho cripling poison spolu s redukciou healu a neskrtnes si...paladin healer nema sancu...


Imo proti rogune je holy paladin jeden z nejhorších healeru krom diskařu . Nevím jak to hraješ ty , ja většinu rogun rozbil až na par gosu hráču , rogue mi nějak velký problém nedělal ..

Btw nechápu lidi co píšou paladin , bubla - heal .. Na manu vyteče 10x rychleji než resto druid , má pouze jeden instant heal ( který ma btw buglý ilumination ) , nemá téměř žadná CC .. Pro ty kteří neznají http://www.wowhead.com/?spell=642 a přečtete si pořádně popis spellu . Po dalších 5 minut je paladin bezmocný a proti mass cc restaka už neudělá téměř nic pokud není restak lamer .. Sám jsem paladiny nenaviděl a smál se jak že to mají lehké ale po zkušenostech které s touto classou mám , tvrdím absolutní opak , toť vše .

This post has been edited by M4RtH: 26 June 2009 - 05:39 PM

0

#31 User is offline   ndefo 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 29
  • Joined: 08-March 09

Post icon  Posted 26 June 2009 - 05:41 PM

Paladin, ktery na sebe prave prcnul bublinu, protoze, ackoli VZDYCKY mam vic zivota nez on, nemuzu mu pres supadupa immune bulinku prerusovat jeho heal ani ho dorazit a tak je tech par vterin klidem zbrani a zavodem kdo se vic healne... zemre o 20vterin pozdeji a to je pro mne drahocena ztrata casu ((kdyz se mu nahodou povede mne skolit a radostne poskakuje jako maly stene nademnou a /laughuje odpovedi je reinkarnace a jeho zdeseni co se to deje mi dava dost casu obetovat poslednich 200many na critical stormstrike))...
classy, ktere jsou vychytanejsi na vypousteni dusi z druchych (rogun, druid) mi nevadi, ale papalasek mne proste zdrzuje...
je to jako decko, ktere si sedne do kouta/bubliny a zacne plakat, ze mu to nejde
bublybubly

nejsem sice horda, ale tohle mne dostalo ::

"I'm a little paladin short and stout,
here is my hammer and here is my mount,
when I see a Horde, I scream and shout,
then I pop a bubble and hearthstone out"

This post has been edited by ndefo: 26 June 2009 - 05:44 PM

0

#32 User is offline   Nakasharal 

  • Group: VIP
  • Posts: 788
  • Joined: 07-January 09

Posted 26 June 2009 - 06:22 PM

Jsem elemental shaman.
BM hunteři. Ty mě fakt absolutně se*ou protože to jsou prostě mega skilleři co hrajou BM od počátku věků a ani nevěděli že je trochu OP xD Než zabiju kočičku tak mam půl hp protože než něco vycastim proti cobra reflex to je něco. Pak se ještě můžu koukat na krásnej úprk s otočkama ve vzduchu. :D Když nejdu do kočky tak to je bez šance absolutně...
Pak možná ještě roguna ale jen proto že roguny prostě nedávam.....nevycastim ani ho*no xD Ale nic proti nim. :D
0

#33 User is offline   Genus 

  • Group: VIP
  • Posts: 228
  • Joined: 06-August 08

Posted 26 June 2009 - 06:25 PM

Hraju za rogue a souhlasím, je to sračka, snažil sem se stunovat jen classy, kde je to potřebné nebo jen někoho naštvat ( resto druid mimo bear formu, holy pala... ), jenže když vidím, že každá uber skill roguna to praktikuje na mě a na ostatních, a pobíhá kolem mě jako šašek (viz damia, u toho chčiju smíchy), tak co se dá dělat, nebudu jak šulda hrát bez stunu, když mě za rohem ustunují k smrti dvě modré rogunky ( proti těmto rofl lidem je parádní Potion, chybí tomu jen vidět jejich výraz, když jim nejde stunovat :D )

Navíc sem hlasoval pro druida, respektive resto, protože to je shitka největší, nebudu komentovat, však víme
0

#34 User is offline   Shadow99 

  • Group: VIP
  • Posts: 452
  • Joined: 29-November 08

Posted 26 June 2009 - 07:12 PM

takže z pohledu warra je to jednoznačně paladin.. mlatim... mlatim... mlatim ma ubrano a hodi si bublu v tu chvili zacnu zbesile bandagovat ve snaze taky si ty zivoty trosku doplnit, ale paladin da jednu ranu a zruseno -> paladin se vesele healuje a smeje se mi do xichtu. palachovi spadne bubla stun.. mrd.. mrd.. mrd a je konec..
0

#35 User is offline   damia.. 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 83
  • Joined: 23-February 09

Posted 26 June 2009 - 07:25 PM

View PostGenus, on Jun 26 2009, 06:25 PM, said:

Hraju za rogue a souhlasím, je to sračka, snažil sem se stunovat jen classy, kde je to potřebné nebo jen někoho naštvat ( resto druid mimo bear formu, holy pala... ), jenže když vidím, že každá uber skill roguna to praktikuje na mě a na ostatních, a pobíhá kolem mě jako šašek (viz damia, u toho chčiju smíchy), tak co se dá dělat, nebudu jak šulda hrát bez stunu, když mě za rohem ustunují k smrti dvě modré rogunky ( proti těmto rofl lidem je parádní Potion, chybí tomu jen vidět jejich výraz, když jim nejde stunovat :D )

Navíc sem hlasoval pro druida, respektive resto, protože to je shitka největší, nebudu komentovat, však víme


Ten výraz byl asi takhle - HAHAHAHAHHAHHA HAHAHAHHA FREE ACTION POTION HAHAHAHHAHAHAHHAHAHA, kek noob smaž to... got it?

/kiss
0

#36 User is offline   requestlife 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 32
  • Joined: 18-September 08

Posted 26 June 2009 - 07:48 PM

Druid+rogue
jedina sanca dat druida s rogunom ked on ho stunuje a idem dps spolu s nim a serem na heal :D
icew+falco
falco je celkom lama a aj tak je v arene mame dost malu sancu dat ich a este k tomu vyhrali aj event (nechapem) poznam kopu druidov ktori so mnou zatocia tak ze na nich nevycastim ani spell
ta kombinacia je vrazebna :D
0

#37 User is offline   medo 

  • Group: VIP
  • Posts: 297
  • Joined: 12-July 08

Posted 26 June 2009 - 07:54 PM

View Postdamia.., on Jun 26 2009, 08:25 PM, said:

HAHAHAHAHHAHHA HAHAHAHHA FREE ACTION POTION HAHAHAHHAHAHAHHAHAHA, kek noob smaž to... got it?

/kiss

11 rokov? Jn tažké životné obdobie.
0

#38 User is offline   vitamin 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 880
  • Joined: 02-July 08

Posted 26 June 2009 - 08:08 PM

Resto druid je velmi zaujimavy class a je o skille, problem je ze je op. Na hybridny class(moze sa healovat) ma moc vela CC. Vsetky ostatne hybridne clasi maju malo CC (shaman, paladin, priest) a hlavne maju na nich CD. Druid ma vyhodu aj v tom ze ma fyzicke aj magicke "stuny".

Roguna ma neprimerane vela CC. U roguny je najhorse vyvazeny (vzhladom na ine classy) stunlock. Vecsina classov nema sancu si zrusit stun inym sposobom ako trinketom, popripade ma na to len abilitu s velkym CD, vynimkou je mag s blinkom. Kebyze maju ostatne classy viac obrannych spellov tak su roguny celkom vyvazene.

Hunter je OP hlavne kvoli petovy ktori ignoruje herne objekty.

Podla mna je ale najvecsia sracka SL/SL warlock. Zatial ich je nastastie malo...
Same instantne spelly, healuje sa dmgom a hlavne ma velku pasivnu obranu.
Podobny je aj cement(ten je ale relativne slaby :D
0

#39 User is offline   Pisalek 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 20
  • Joined: 07-January 09

Posted 26 June 2009 - 08:30 PM

Priesti = Dotka talent bublinka ktera ti dmg vraci a neskutecny imba spell co vám hrabe na manu , Fear , zrusim trinketem , dalsi fear o 30 sex pozdejs akorat nadavam a uz jen manaburn manaburn manaburn . a bez many to končí
0

#40 User is offline   Genus 

  • Group: VIP
  • Posts: 228
  • Joined: 06-August 08

Posted 26 June 2009 - 08:39 PM

View Postdamia.., on Jun 26 2009, 08:25 PM, said:

Ten výraz byl asi takhle - HAHAHAHAHHAHHA HAHAHAHHA FREE ACTION POTION HAHAHAHHAHAHAHHAHAHA, kek noob smaž to... got it?

/kiss


Nemusíš všem ukazovat, jak jsi na tom špatně na fóru, úplně stačí ve hře :D
0

  • 6 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

40 User(s) are reading this topic
0 members, 40 guests, 0 anonymous users


TOPlist