Mystiq.org - forum: Drag me to Hell - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Drag me to Hell aneb Stahni em do pekla uz jste videli ? :)

#1 User is offline   Vengin 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 261
  • Joined: 27-July 08

Posted 24 June 2009 - 12:37 PM

Podle traileru sme ocekaval ze to bude husty ale neoc takovyho tak to je na me trochu moc. Jeste sem vzivote nevidel horor kde bych se tolikrat lekl jako tady. Ja vim patrim mezi ty lidi co sou trochu nervove labilni protoze sem se skoro celej film klepal jak osika, ale ten film byl uplne skvele natocenej a ten kto to tocil moc dobre vedel jak zautocit na lidskou psychicku. bylo to fakt brutalni. Hodne lekani a taky nechutny misty. Nez sem ten film videl tak sem cetl recenzi o jedny zensky, ktera kdyz na tom byla v kine tak se tam hrozne smala a ja si rikal jezis je pitoma dyt je to horor. Kdyz sem vylezl z kina tak me zaplavil pocit jako byhc prave unikl smrti a zacal sem se priserne smat xD Takze jestli jste to nekdo videl nebo se na to chystate tak sme napiste jak se vam to libilo a jak jste to prozivali ja totiz kazdych 5 minut leknutim vyskocil ze sedadla :)
0

#2 User is offline   Kreius 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 470
  • Joined: 02-July 08

Posted 24 June 2009 - 12:40 PM

Malinko jsi popletl sekci, viď?:))
0

#3 User is offline   Vengin 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 261
  • Joined: 27-July 08

Posted 24 June 2009 - 12:49 PM

Aj nj je to mozny XD tak to mi snad prominete :) ale stejne by me zajimalo jestli ten film taky nekoho tak znicil jako me protoze ja se ted bojim rozsvitit na hajzliku aby na me ta hnusna cubka nevyletela
0

#4 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 24 June 2009 - 01:06 PM

presunuto do Offtopinka :)
0

#5 User is offline   Mako 

  • Group: VIP
  • Posts: 596
  • Joined: 02-July 08

Posted 24 June 2009 - 03:25 PM

jo na ten film sem koukat dneska dopoledne ... je to moc dobrý, parkrát sem si taky šahal na srdce :)
0

#6 User is offline   ErRoR 

  • Group: VIP
  • Posts: 440
  • Joined: 02-July 08

Posted 24 June 2009 - 03:49 PM

juj, no toto som zatiaľ nevidel celé len trailer no asi to stiahnem ... škoda že to este unás nehrajú v kine :)( ....nevedel by niekto nejaký rýchly torrent s dobrou qualitou, najlepsie aj 4gigový HD ....??

j a este si zajdi na The Unborn sa nato chystam, sice som to uz videl ale bola to slaba kvalita tak pojdem do kina .....
0

#7 User is offline   avatarr 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 342
  • Joined: 03-October 08

Posted 24 June 2009 - 04:07 PM

ja som nato chcel ist... len som nemal s kim :) .... tak si este chvilku pockam dakoho najdem... a pojdem nato :)
0

#8 User is offline   digdag 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 81
  • Joined: 11-July 08

Posted 24 June 2009 - 06:27 PM

Ono se to někomu líbí?

Ten film je hroznej! Byl jsem na tom v Palace Cinema - zvuk děsně vosolenej, aby v "lekačkách" vyletěl ještě výš. Celej film je postavenej jen na těch lekačkách...bál se někdo i mimo ty scény, kdy na ni někde něco vykouklo?
Další mega zápor je, že je film zbytečně nechutnej - samej sliz, zvracení, ať už červů nebo vody z mrtvoly...

Celou druhou polovinu jsem se smál a se mnou polovina kina...
0

#9 User is offline   fucker 

  • Group: VIP
  • Posts: 728
  • Joined: 02-July 08

Posted 24 June 2009 - 06:42 PM

nj když to natočil mistr hororu tak se není co divit :) Takové minipokračování Evil Dead ... ale určitě to stojí za to
Jen mi ty "lekačky" v poslední době přijdou strašně předvidatelné( ale i tak se leknu :-P)
0

#10 User is offline   Mako 

  • Group: VIP
  • Posts: 596
  • Joined: 02-July 08

Posted 24 June 2009 - 10:20 PM

View Postdigdag, on Jun 24 2009, 07:27 PM, said:

.....

tak co bys čekal od Sama Raimiho ? já osobně sem si to stahoval právě kvuli "lehačkám" ... takže moje očekáváni to naplnilo.
0

#11 User is offline   Zuzatornik 

  • Group: VIP
  • Posts: 266
  • Joined: 03-August 08

Posted 25 June 2009 - 06:02 AM

View Postfucker, on Jun 24 2009, 07:42 PM, said:

nj když to natočil mistr hororu tak se není co divit :( Takové minipokračování Evil Dead ... ale určitě to stojí za to
Jen mi ty "lekačky" v poslední době přijdou strašně předvidatelné( ale i tak se leknu :-P)

To mi připomíná zas horor Oni...film to byl v podstatě skoro o ničem,protože se to odehrávalo jen na jednom místě, ale lekačky tam byly šílený.Nejhorší je...jak je vždycky záběr na prázdný místo a je jasný, že tam někdo vyleze...ale neleknout se prostě nejde xD
0

#12 User is offline   Bonitko 

  • Daemonica CT - Priest
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,258
  • Joined: 01-July 08

Posted 25 June 2009 - 06:30 AM

Vengine ty bábovkko xD já se naposled lekl tebe v sobotu když sem si čistil zuby a ty ses tam objevil xD

Ale jinak vám nevím ty horory poslední dobou je to prostě čitelný vždycky si jen říkám hele teď udělá baf a vono jo tak se jen pousměju :P
0

#13 User is offline   digdag 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 81
  • Joined: 11-July 08

Posted 25 June 2009 - 06:47 AM

View PostMako, on Jun 24 2009, 10:20 PM, said:

tak co bys čekal od Sama Raimiho ? já osobně sem si to stahoval právě kvuli "lehačkám" ... takže moje očekáváni to naplnilo.


Já konečně čekal nějakej old school horor - něco ve stylu klasického Vymítače (toho starého!). Mno, aspoň jsme si užili v kině srandu a příště na komedii :-)
0

#14 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 25 June 2009 - 07:01 AM

tak jsem prave videl trailer

http://www.youtube.c...h?v=p-REviL75zg

a je to presne typ hororu co mam rad.. uz dlouho jsem hledal nejakou novou inspiraci. dik autorovi :P

This post has been edited by Janyt: 25 June 2009 - 07:01 AM

0

#15 User is offline   Vengin 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 261
  • Joined: 27-July 08

Posted 25 June 2009 - 11:45 AM

View PostBonitko, on Jun 25 2009, 06:30 AM, said:

Vengine ty bábovkko xD já se naposled lekl tebe v sobotu když sem si čistil zuby a ty ses tam objevil xD

Ale jinak vám nevím ty horory poslední dobou je to prostě čitelný vždycky si jen říkám hele teď udělá baf a vono jo tak se jen pousměju :)

Hele Boniku je videt zes na tom jeste nebyl XD Je pravd aze sem po matce hodne nervove labilni a proto sem se ten vecer radsi pojistil praskem na zklidneni a usnul sem jak dudek :D proste mi prijde ze mam na tyhle sceny fotogenickou pamet, kdy proste zavru vecer oci a vidim jak na me vyleti ta cubka z oho zavesu a ted se bojim otevrit oci aby na me nevyletela znova XDDD Nj ten film je fakt postavenej na lekackach ale je jich tam tolik ze sem se s tim proste nemohl vyrovnat sem byl porad napnutej jak struna. Uz jen ten zacatek proste vubec necekas tamten kluk jen tak lezi v dece a najedou vsechny vokna se vytriskaj rachot jako kdyby ti prejizdel pres hlavu tank hele v tom kine to ma fakt neco do sebe. Podle me doma by ten film takovej ucinek nemel.
0

#16 User is offline   digdag 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 81
  • Joined: 11-July 08

Posted 25 June 2009 - 11:54 AM

View PostVengin, on Jun 25 2009, 11:45 AM, said:

Hele Boniku je videt zes na tom jeste nebyl XD Je pravd aze sem po matce hodne nervove labilni a proto sem se ten vecer radsi pojistil praskem na zklidneni a usnul sem jak dudek :D proste mi prijde ze mam na tyhle sceny fotogenickou pamet, kdy proste zavru vecer oci a vidim jak na me vyleti ta cubka z oho zavesu a ted se bojim otevrit oci aby na me nevyletela znova XDDD Nj ten film je fakt postavenej na lekackach ale je jich tam tolik ze sem se s tim proste nemohl vyrovnat sem byl porad napnutej jak struna. Uz jen ten zacatek proste vubec necekas tamten kluk jen tak lezi v dece a najedou vsechny vokna se vytriskaj rachot jako kdyby ti prejizdel pres hlavu tank hele v tom kine to ma fakt neco do sebe. Podle me doma by ten film takovej ucinek nemel.


Neměl - doma takovej zvuk nevytáhneš...někde v předchozím postu jsem psal, jak byl zvuk děsně vosolenej a u těch lekaček to prostě ještě letělo nahoru, někdy to málem bolelo...
0

#17 User is offline   kikisek 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 25
  • Joined: 10-November 08

Posted 25 June 2009 - 01:37 PM

Docela mazec....jenom blbej trailer a tolikrát jsem se lekla XD....na to do kina fakt nepudu:D
0

#18 User is offline   Rosman 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 368
  • Joined: 14-October 08

Posted 25 June 2009 - 02:40 PM

Filmek parádní, jednou jsem se u něj lekl, to se přiznám, když ta baba na ní vyletěla v tý kůlně, jak odhrnula ten závěs... Jinak mi to přišlo spíš jako taká pohádka, všechno jsem tam čekal... A ten konec se mi zdál takej ufilkej...
0

#19 User is offline   Bonitko 

  • Daemonica CT - Priest
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,258
  • Joined: 01-July 08

Posted 25 June 2009 - 04:52 PM

View Postkikisek, on Jun 25 2009, 01:37 PM, said:

Docela mazec....jenom blbej trailer a tolikrát jsem se lekla XD....na to do kina fakt nepudu:D

Ani když tě pozvu? :-D
0

#20 User is offline   Rosman 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 368
  • Joined: 14-October 08

Posted 25 June 2009 - 10:23 PM

View Postdigdag, on Jun 25 2009, 01:54 PM, said:

Neměl - doma takovej zvuk nevytáhneš...někde v předchozím postu jsem psal, jak byl zvuk děsně vosolenej a u těch lekaček to prostě ještě letělo nahoru, někdy to málem bolelo...

Když máš kvalitní 5.1 nebo 7.1 repro a pokoj s dobrou akustikou, tak proč ne... :)
0

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

17 User(s) are reading this topic
0 members, 17 guests, 0 anonymous users


TOPlist