Mystiq.org - forum: Prosím o radu - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Prosím o radu

#1 User is offline   sakim 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 641
  • Joined: 24-July 08

Posted 12 December 2011 - 01:35 PM

Mám menší problém .. mám hru Batman arkham city jenže .. :
Nefunguje mi Games for windows ... Nemůžu ho vůbec nainstalovat, když spustím instalaci, tak se to v pohodě nainstaluje ... ale když se pak pokusím spustit soubor napíše to : "Chce-li používat sofrware Games for Windows, potřebujete pomocníka pro přihlášení windows live ID.Chcete si aktualizaci prohlédnout a případě stáhnout ? "
Takže toho "pomocníka stáhnu " > http://www.microsoft...ang=en&id=15106

> Mám windows XP ( service pack 3) čili - wllogin_32.msi

Takže instaluju Windows live ID ( pomocníka ) ale v polovině instalace se mi to přeruší a vyhodí to text
"ChctWindows live ID sign-in Assistant Setup Wizard ended prematurely becouse of an aerror.Your system has not been modified. To instal this program a later time,run setup Wizard again."


Takže co s tím ? Neporadí mi někdo ? Byl bych docela rád, protože díky tomu, že mi Games for windows nefunguje, tak nemůžu ukládat hru bohužel.

Děkuju za rady :)
0

#2 User is offline   Nixxis 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,814
  • Joined: 27-December 09

Posted 13 December 2011 - 12:04 AM

máš aktualizovanej systém (service packy, ...)? přeci jen XPčka už nejsou nejnovější a Games for Windows bylo až ve Vistách
0

#3 User is offline   Nerris 

  • Daemonica CT - Death Knight
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 792
  • Joined: 10-August 08

Posted 13 December 2011 - 12:39 AM

To je originálka? Ak nie skús tam hodiť nejaký crack. Prvé čo ma napadlo. Ten Games for windows bude asi niečo podobné ako steam nie?


http://social.techne...dc-6b64f0dfcf65

Kúsok som čítal a hneď prvý comment je, že je to addon pre IE 8. Máš ho?
0

#4 User is offline   sakim 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 641
  • Joined: 24-July 08

Posted 13 December 2011 - 11:38 AM

originálka to není ... Service pack 3 mám.
0

#5 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 13 December 2011 - 11:53 AM

no pokud máš XP tak to možná bude problém, vývojáři se už díky bohu snaží lidi donutit prejít na 7, a vymítit ty zaostalý XPčka

Btw:

"Batman: Arkham City System Requirements

OS: Microsoft Windows 7

CPU: Dual core CPU 2.5 GHz

RAM: 4GB

GFX: NVIDIA GeForce GTX 460"
0

#6 User is offline   sakim 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 641
  • Joined: 24-July 08

Posted 13 December 2011 - 01:45 PM

No mě hra normálně v pohodě jede .. jenže nemůžu ukládat hru .. jelikož nemám Games for windows.
No k čemu windows 7 ? Počítač mám jen ( měl sem ) na wowko + internet ... nepotřebuju jiné windowsi ;)
0

#7 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 13 December 2011 - 06:06 PM

na to ti stačí ale některé aplikace už dneska na XP nerozjedes, a pokud občas chces i něco jineho nez jen net a wowko tak si ty win7 pořídit musíš, nehlede na to že jsou rychlejší, poznáš to jak u wow a her tak u netu, u mě prechod s win XP na WIN7 přidali cca 7-10 fps, pochopitelně zaleží jeste na HW pokud máš moc slabej PC tak naopak dojde ke spomalení, ale s pruměrnou dnešní sestavou a lepší umí win 7 pracovat lepe než XP, využijou plnej potenciál HW, jen to že mužes mít víc jak 2 GB ram je znát :-)
0

#8 User is offline   Gum_Bob 

  • Group: Moderátor
  • Posts: 1,029
  • Joined: 01-August 08

Posted 13 December 2011 - 06:27 PM

Quote

jen to že mužes mít víc jak 2 GB ram je znát :-)


3,25 GB a navíc 64-bitové xpčka seženeš taky. pravda ale je, že sedmičky prostě rychlejší jsou, nemluvě o tom, že XPčka mají poslední oficální podporu DirectX9, přičemž teď máš 11. na druhou stranu sedmičky mají obří problémy s 5.1 zvukem, ani já jsem doteď nesprovoznil subwoofer jinde, než v některých hrách a jetaudiu.

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist