Mystiq.org - forum: Jak bylo ... Jak je ? - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 4 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Jak bylo ... Jak je ? další flame topic

Poll: Oproti době, když jsem začínal na serveru je součásný mystiq (0 member(s) have cast votes)

Oproti době, když jsem začínal na serveru je součásný mystiq

  1. čím dál lepší (18 votes [18.37%])

    Percentage of vote: 18.37%

  2. pořád stejný (14 votes [14.29%])

    Percentage of vote: 14.29%

  3. bylo lépe (20 votes [20.41%])

    Percentage of vote: 20.41%

  4. současný mystiq už není to, co býval (46 votes [46.94%])

    Percentage of vote: 46.94%

Vote Guests cannot vote

#1 User is offline   fucker 

  • Group: VIP
  • Posts: 728
  • Joined: 02-July 08

Posted 17 August 2009 - 01:21 AM

pokud budete spamovat, napiště pls kdy jste tady začali (mluvím o ORGu), aby měl zbytek představu co píšete :P

Je to flame topic .... ale prostě mě to zajímá :D
0

#2 User is offline   Maník 

  • Vyhozen z komunity Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2,518
  • Joined: 01-March 09

Posted 17 August 2009 - 01:36 AM

sem tu totálně od začátku...

...a na začátku to bylo....totálně lepší...než za současné éry White_zera a jeho noshledů...


PS. Smrdí to tu jak peklo...
0

#3 User is offline   Nakasharal 

  • Group: VIP
  • Posts: 788
  • Joined: 07-January 09

Posted 17 August 2009 - 02:02 AM

Myslím že bylo lépe :D Ale nejspíš je to lidma co tu hrajou než samotným serverem. Zdá se mi že teď se GM dost snaží. Ale prostě mam ten pocit.....že bylo líp :P
0

#4 User is offline   Mako 

  • Group: VIP
  • Posts: 596
  • Joined: 02-July 08

Posted 17 August 2009 - 07:34 AM

já su na .org od začátku a na .cz sem byl od 1.8 .... určitě bylo líp a ted jě hůř, ale na 100% to není prací GMs ale lidma a "lidma" co tu hrají :P)
0

#5 User is offline   Black_one 

  • Hlavní GameMaster
  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 7,166
  • Joined: 24-June 08

Posted 17 August 2009 - 07:39 AM

Funkčnost serveru = lepší :D Wow emu nepočítám, tam jsem se byl podívat asi 2x, myslím od začátku .ORG.
Komunita = horší bohužel :P

PS: Maníku, kolikrát chceš slyšet, že vedoucí teamu je Maceq a všechny naše akce jsou schvalovány na poradách celým wow teamem? :)

This post has been edited by Black_one: 17 August 2009 - 07:40 AM


#6 User is offline   Satana 

  • Group: VIP
  • Posts: 145
  • Joined: 02-July 08

Posted 17 August 2009 - 07:44 AM

časy se mění...afjo
0

#7 User is offline   Chio Chips 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,040
  • Joined: 02-July 08

Posted 17 August 2009 - 07:47 AM

ano, uz to neni co drive, moc lidi, ne jak emu kde sme se znali navzajem vsici
0

#8 User is offline   Radix 

  • Group: VIP
  • Posts: 147
  • Joined: 03-July 08

Posted 17 August 2009 - 07:57 AM

co se tyce stavu serveru tak je to samozrejme lepsi, co se tyce komunity tak vzhledem k tomu ze se pohybuju mezi stejnejma lidma uz od 1.8 na .cz tak mi to prijde nastejno, akorat worldwide musim obcas vypinat kdyz vidim co se tam deje, viz Tibi kterej si leci komplexy kickovani lidi z ww a tak, zlaty hadky s alikama na wowemu...
0

#9 User is offline   Lloyde 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,910
  • Joined: 06-July 08

Posted 17 August 2009 - 08:14 AM

Hádám duben/květen 2007.
Dřív to bylo o samotným požitku ze hry a herního prostředí, gildy bývaly menší a byly tam lepší vztahy.
Dneska je to už jenom snaha se nějak zabavit, v SW je víc PLSgoldmenů, lidi jsou drzejší, snažej se vyjebávat - naopak, jako klad dnešního hraní je bezesporu to, že se lidi naučili chodit s ventrilem a hraní bez ventrila bych si ani moc neuměl představit, protože je tam kolikrát větší prdel než ve hře.
(funkčnost, přestože jsem ani nezažil wowemu, asi nemusím zmiňovat)
0

#10 User is offline   Kratos 

  • Group: VIP
  • Posts: 277
  • Joined: 02-July 08

Post icon  Posted 17 August 2009 - 08:14 AM

View PostChio Chips, on Aug 17 2009, 07:47 AM, said:

ano, uz to neni co drive, moc lidi, ne jak emu kde sme se znali navzajem vsici


Jo jo Chioun má recht. :D Je možny že tu zavislačíme už tak dlouho? xD

Tak mě napadá kdo ještě hraje z ty doby uplnýho začátku xD :P
0

#11 User is offline   Mentosak 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 195
  • Joined: 01-July 08

Posted 17 August 2009 - 08:33 AM

server docela je dobrej ale lidi na nem .... skoda slov proste driv to bylo mnohem lepsi ted se mi vyplati raci hrat na offiku ( v mem pripade uz nehraju ani na jednom :P ) nez tady pac tam jsou sice deti ale vetsina se chova normalne ne jako tady ....
kde je ta doba raidovani BWL naxxu kde chodila vetsina stejnych lidi kazdy den a nejednalo se o to jakej kdo ma dmg nebo tak ale proste ze uz se vedelo ze tu hraje delsi dobu a to se chodilo bez VT kdyby bylo vt tak by to mozna bylo lepsi
pamatuju rekord na starem albaci kdy se slavilo nejakych 200 lidi online a vsichni uplne byly vypleskany :D

tady hraju cca .. dlouho :) nejak od patche 2.0.12 nebo tak nejak to uz si nepamatuju
0

#12 User is offline   Redwall 

  • Group: VIP
  • Posts: 455
  • Joined: 02-July 08

Posted 17 August 2009 - 08:36 AM

ja sa trosku odklonim.. pamatam sa este ked som zacinal na wowemu tuto na mystiqu na 1.8 :D online bolo asi 60 ludi co bolo na tu dobu strasne vela, a robila sa akcia v Zul faraku. Vetci ludia tam boli naportovani Gmkom, a chlastalo sa a robili sa fotky kecalo sa... samozrejme to padalo pretoze vtedy to bol ohromny vykon tolko ludi na kope, a vsetci co expili boli poproseni o to, aby sli off ked nechceli ist na tu akciu :), len to boli este moje zaciatky.. odpovedat som vedel na spravy iba pomocou "R" a kym som poziadal o port uz tam bolo dost ludi, a dakto mi napisal ze sa mam zaradit a kym som si to vsimol asi ho to nastvalo a kickol ma zo serveru :P to bolo vtedy umenie sa dostat na postavu normalne :)...

ale hej uz to komunitou nieje co byvalo, vela kvalitnych hracov prestalo hrat, alebo odisli na ofik, funkcnost ide nekompromisne dopredu aj ked sa kazdy stazuje ze nikdy nic nejde... GM tym sa velmi snazi, za co ma moju uctu, ale na orgu a povodnom mystiqu sa vzdy snazili, takze preto som ani na cztku nehral poriadne...
0

#13 User is offline   Petr 

  • Group: VIP
  • Posts: 360
  • Joined: 01-July 08

Posted 17 August 2009 - 10:35 AM

Soulle to je snad jasný.Současný mystiq už není to, co býval. Je to hlavně jak zde říkají snad všichni "veterání" komunitou (kde jsou časy fth, že Mako..). Mě osobně už se dlouho nelibí ani přístup vedení ,ale řekl bych že se to poslední dobou zlepšuje (snaží se pořád, ubejvá průserů). Pořád tady tomu projektu a Mystiqovi fandím ,stejně jako když to vznikalo.....ale už nemám chuť se sem vracet.
0

#14 User is offline   fucker 

  • Group: VIP
  • Posts: 728
  • Joined: 02-July 08

Posted 17 August 2009 - 10:42 AM

View PostPetr, on Aug 17 2009, 10:35 AM, said:

Soulle to je snad jasný.Současný mystiq už není to, co býval. Je to hlavně jak zde říkají snad všichni "veterání" komunitou (kde jsou časy fth, že Mako..). Mě osobně už se dlouho nelibí ani přístup vedení ,ale řekl bych že se to poslední dobou zlepšuje (snaží se pořád, ubejvá průserů). Pořád tady tomu projektu a Mystiqovi fandím ,stejně jako když to vznikalo.....ale už nemám chuť se sem vracet.

však já ten topic založil proto, abych věděl co si o tom lidi myslí :) miniflame:) kdeže td hraješ ?:)
0

#15 User is offline   Johnny 

  • Times - Redaktor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 416
  • Joined: 13-July 08

Posted 17 August 2009 - 11:36 AM

Začal jsem tu hrát asi měsíc po založení? Pak sem si dal pauzu na servru Anathema...potom sem se vrátil..to bylo myslím chvilku před otevřením Outlandu....Měl jsem tu postavy jen do 50 nebyl čas tehdy...možná si Hokop vzpomene na warriora Guilhem...to sem byl já..expili jsme spolu, potom jsem byl na te Anatheme a on byl už neco kolem 50..
Wowemu jsem bohužel nestihl..na .cztku jsem hrál před .org

No a jak je teď? Podstatne hůř..přešel jsem na albatros kvůli lidem na patriotu..když si vzpomenu jaký to tu bylo..super..Teď tu jsou jen hádky o FoE, o tom že jsou lidi z Epic Fail na p*http://forum.mystiq.org/public/style_emoticons/default/expand_main_table.gif (není můj názor, dávám jen příklady)..lidi se ted jen honí za EQ, na starý dungeony není čas a už to není taková zábava.. Čím dál hůř...

This post has been edited by Johnny: 17 August 2009 - 11:42 AM

0

#16 User is offline   Maník 

  • Vyhozen z komunity Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2,518
  • Joined: 01-March 09

Posted 17 August 2009 - 11:56 AM

View PostBlack_one, on Aug 17 2009, 07:39 AM, said:

PS: Maníku, kolikrát chceš slyšet, že vedoucí teamu je Maceq a všechny naše akce jsou schvalovány na poradách celým wow teamem? :)

to je fuk...to co tu říkáš vím, akorat Maceq a spol. nezní tak hrubě :)
0

#17 User is offline   Johnny 

  • Times - Redaktor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 416
  • Joined: 13-July 08

Posted 17 August 2009 - 12:44 PM

Pamatuje si tu někdo, kdo vyexpil první 70 na servru? Tipoval bych Dumace =D
0

#18 User is offline   Alejandro Sosa 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 637
  • Joined: 10-July 08

Posted 17 August 2009 - 12:54 PM

View PostJohnny, on Aug 17 2009, 01:44 PM, said:

Pamatuje si tu někdo, kdo vyexpil první 70 na servru? Tipoval bych Dumace =D

tipoval bych Nervaka hele:) aj láf old albatros chci to zpatky:'(
0

#19 User is offline   Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 17 August 2009 - 12:55 PM

jakožto tak trochu veterán z dob dávných (za 2 tejdny to budou přesně 4 roky, co sem se tu objevil), rozmazlenej starym dobrym wowemu můžu říct jenom... jde to do sr*aček. A zde mi asi nezbývá nic jinýho, než citovat Maníka a jeho "offik smrdí", jelikož čim víc to tu funguje jak má, tim víc se mi ta hra hnusí. A to ani nepočítám, že dřív se tu podstatná část serveru navzájem znala. Sic veskrz předevšim herně, ale znala... což už se dneska - zdá se mi - říct nedá.

Rest in peace good ol' Mystiq http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/rip_1.gif

http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/crybaby.gif
http://img296.imageshack.us/img296/5159/wowscrnshot011506003422dn6.jpg
0

#20 User is offline   Johnny 

  • Times - Redaktor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 416
  • Joined: 13-July 08

Posted 17 August 2009 - 12:59 PM

Já sice mezi veterány nepatřím, ale budu tu už taky nějaký ten pátek a vidím to zase z druhé strany, ze strany hráče který tu nikoho neznal..hrával jsem tu s kámošem a pamatuju si jaký to pro mně bylo..když sem hrál po prvé..Když sem obevil metro mezi IF a SW, kdyz sem screenoval let na litakovi atd atd..doted mam schovany screeny portalu, kdyz se otevrel outland... Jinak souhlasim s pány nade mnou...

This post has been edited by Johnny: 17 August 2009 - 01:01 PM

0

  • 4 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist