Mystiq.org - forum: Jak bylo ... Jak je ? - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 4 Pages +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Jak bylo ... Jak je ? další flame topic

Poll: Oproti době, když jsem začínal na serveru je součásný mystiq (0 member(s) have cast votes)

Oproti době, když jsem začínal na serveru je součásný mystiq

  1. čím dál lepší (18 votes [18.37%])

    Percentage of vote: 18.37%

  2. pořád stejný (14 votes [14.29%])

    Percentage of vote: 14.29%

  3. bylo lépe (20 votes [20.41%])

    Percentage of vote: 20.41%

  4. současný mystiq už není to, co býval (46 votes [46.94%])

    Percentage of vote: 46.94%

Vote Guests cannot vote

#61 User is offline   Sharmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,150
  • Joined: 02-July 08

Posted 25 August 2009 - 09:57 AM

no, já tu hraju od začátku orgu...tak jsem prohrabal staré screeny, a našel jsem tenhle...no jinak samozřejmě co se týče fuknčnosti (screen o loččems vypovídá) je mystiq na daleko vyšší úrovni než býval....ale už z něj bohužel vymizelo to potěšení lognnout se do hry a pokecat s kámošema, pomlátit se v crossu (že jo scary, adámosi a saphe:-D), nevím proč, ale v hlavě mi uvízlo, jak jsem s vitem expil ve stonetalonu:-D, projet si pár pořádně zabugovaných dungů, a přitom vědět že mě nečeká žádný trest, protože nebude nikdo vykřikovat že buguju, nebo nedej bože že mám škaredý nick...lidi byli ochotní, brali hru jako hru a ne jako sport (částečně za úpadek servru můžou určitě areny)..nechcu říkat, že je server ve špatném stavu, ale z pohledu hráče, který tu hraje nějakou dobu vnímám situaci trochu jinak než ti "mladší"....nechci házet všchny do jednoho pytle, ale komunita je na free na prvním místě a to se tu moc dobře nevyvinulo...ale to se dalo čekat, že tak kvalitní server jako mystiq byl a bezesporu stále je, určitě přitáhne spoustu lidí..a spousta lidí znamená spousta dementů...

http://img268.imageshack.us/img268/9600/wowscrnshot081307171430.jpg http://img268.imageshack.us/img268/wowscrnshot081307171430.jpg/1/w1024.png
0

#62 User is offline   Elypsa 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 386
  • Joined: 04-July 08

Posted 25 August 2009 - 10:16 AM

Byl jsem tu hned od spusteni ORG asi tak do doby pul roku pred WOTLK.

Kdybych mel okomentovat dobu za které jsem to hral, tak to jasně slo dopredu-Pamatuju kdyz v Feral stromu nesel pomalu ani jeden talent a PVE ani nemluve. Pak se spustilo TBC ja se hre naucil tak trochu rozumet a delal si pratele.. Respektive pamatuju jeste kdyz jsem byl lama a lecil sveho rouga refreshem na manu ze jsem se bavil s Greenflagem(hraje jeste vubec?!). jenze pak prisla doba na kterou strasne rad vzpominam a patri do ,,zlateho fondu" meho WOW- potkal jsem Skopka, Weedaka, Jokkiho, carchu apa radixe apod. proste celou starou Shadow between(sakra chlapi mohl bych uz dorazit na nejaky sraz ted uz mam o par let vic tak by to mohlo jit napiste mi pak kdyztak zda se neco planuje O:-) ) a to patri k vrcholu co se komunity ve WOW tyce..Vlastne tady pro me to wow bylo o komunite vydrzel jsem chodit dungy ktere nefungovali davat talenty ktere nefungovali a vydrzet pady servru ktere nekdy byly caste a to jen kvuli te komunite..

Jenze pak jsem teda sel na office protoze tam sla vecina me milovane komunity jako jokki skopek weedako apo a pak se k nim pridal Nervak ..necht jim je zem lehka :D
A popravde na officu mam kamose s kterema se dost bavim jenze takove jake to bylo tady to nikdy nemuze byt a tak rikam jestli nekdo chce jit na office tak radsi s kamosema z free jinak si tu hru zkazite..neni nic lepsiho nez spolu expit byt v 4fun sve guilde apod.

no a kdybych mel rict jak jste na tom ted podle toho kdy jsem se pravda asi uz pred 3 mesicema logl ale tak pocita se to taky..Nevim jak je na tom konkurence..kazdopadne konkurence ma uz BT co mi rikal kamos a to funkcni. Jenze i presto me prekvapilo ze z toho nefunkcniho KZ se stal plne oficove funkcni apod. tak si toho vazte.Takze at to shrnu mimo to ze mystiq ted silne zaostava si drzi uroven funkcnosti, jenze mohl by trochu hnat dopredu WOTLK uz vola..

This post has been edited by Elypsa: 25 August 2009 - 10:17 AM

0

  • 4 Pages +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

4 User(s) are reading this topic
0 members, 4 guests, 0 anonymous users


TOPlist