Mystiq.org - forum: Bílá obrazovka - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Bílá obrazovka white screen of death =(

#1 User is offline   Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 20 June 2009 - 11:12 AM

zdravim, kleklo mi to, co s tim mám dělat? :(
No jinak teda, na chvíli sem si dneska odskočil a po asi 20ti minutách co sem se vrátil, sem zjistil, že display notebooku zbělal a že nic nereaguje. Tudíž restart a nečekaně to bylo furt při starym, opět bílo - žádný načítání systému, žádná chyba, nic... restart sem zkoušel ještě asi 3x ovšem problém přetrval. Zkusil sem teda ještě vyjmout/ vložit baterii + ramky, jenže žádnej efekt, pro změnu se pak už ani nerozsvítil display :)
Tzn nějaká rada, než si s tim pujdu pobrečet na reklamaci? Jo jinak konfigurace ZDE, jedná se o ani ne rok starej počítač, OS Win Vista Bussines 32b, legální, aktualizovanej, pravidelně čištěno a kontrolováno na viry/ spyware.

A pokud by vás to ráčilo zaujímat, nechám li to takle běžet neustále, tak se nic neděje, prostě jen černo, počítač sice mírně hřeje, ale to asi neni nějak podstatný
0

#2 User is offline   hokop 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 685
  • Joined: 02-July 08

Posted 20 June 2009 - 06:37 PM

taky se mi to stavalo ale proste sem to parkrat restartoval a parkrat vyrval monitor ze zdi a pak to zase slo...po nejake dobe to prestalo delat nevim cim to je :D vim ze to neni reseni ale at vis ze nejsi sam komu se to stalo :(
0

#3 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 22 June 2009 - 06:51 AM

ze by odesel display? RMA u Aceru je pohoda, do tejdne mas ten ntb zpet :D mas si jak udelat pro jistotu zalohu?
0

#4 User is offline   Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 22 June 2009 - 06:17 PM

já myslim, že záloha ani potřeba nebude... aspoň ne na prasárny z RMka :D navíc ntb je od rána pápá, takže teď už teprv ne. A na monitor to už pár lidí tipovalo, ale... kdyby se podělal monitor, tak by teoreticky měl zbytek počítače normálně pracovat ne? Tzn načíst se, udělat při tom pár zvuků podivnejch a hlavně taky hodit uvítací znělku, což jaksi nedělá... či on vlastně ubec nic nedělá, když sem na to tak koukal, tak mi přišlo, že se akorát pozvolna točí větráček a toť celá jeho práce.

Jinak v prodejně to dneska tipovali buď na vadnej disk nebo základku, tak uvidíme... nicméně pokud přijdu o data, tak akorát doufám, že nebudu opakovat druhej semestr http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/usd.gif
0

#5 User is offline   fucker 

  • Group: VIP
  • Posts: 728
  • Joined: 02-July 08

Posted 22 June 2009 - 08:13 PM

View PostNecro, on Jun 22 2009, 06:17 PM, said:

já myslim, že záloha ani potřeba nebude... aspoň ne na prasárny z RMka :D navíc ntb je od rána pápá, takže teď už teprv ne. A na monitor to už pár lidí tipovalo, ale... kdyby se podělal monitor, tak by teoreticky měl zbytek počítače normálně pracovat ne? Tzn načíst se, udělat při tom pár zvuků podivnejch a hlavně taky hodit uvítací znělku, což jaksi nedělá... či on vlastně ubec nic nedělá, když sem na to tak koukal, tak mi přišlo, že se akorát pozvolna točí větráček a toť celá jeho práce.

Jinak v prodejně to dneska tipovali buď na vadnej disk nebo základku, tak uvidíme... nicméně pokud přijdu o data, tak akorát doufám, že nebudu opakovat druhej semestr http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/usd.gif

ti pujčím svoje zápisky :-D (ten jeden co mám)
0

#6 User is offline   Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 22 June 2009 - 08:24 PM

což o to, zápisky dělám postaru do sešitu (jako v první třídě :D ), problém by spíš byl s rýsováníčkem, kuli kterýmu sem se 2 tejdny nevyspal. Holt ať žije teorie, že na chytrý studenty máme bejt ještě přísnější, aby byly ještě lepší. Přemejšlim, jestli za to toho učitele nenávidět a nebo zbožňovat... no ale asi to druhý no
0

#7 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 23 June 2009 - 07:58 AM

View PostNecro, on Jun 22 2009, 09:24 PM, said:

což o to, zápisky dělám postaru do sešitu (jako v první třídě :) ), problém by spíš byl s rýsováníčkem, kuli kterýmu sem se 2 tejdny nevyspal. Holt ať žije teorie, že na chytrý studenty máme bejt ještě přísnější, aby byly ještě lepší. Přemejšlim, jestli za to toho učitele nenávidět a nebo zbožňovat... no ale asi to druhý no

nj, datove medium jako je sesit nebo kniha se nezapre vid? :) takze hodne stesti s tim ntb :)
0

#8 User is offline   Franky 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 35
  • Joined: 27-January 09

Posted 23 June 2009 - 12:22 PM

ja bych to tipoval na hadr taky mi to delalo a jenom protoze mi klekl hard disk
0

#9 User is offline   Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 23 June 2009 - 03:01 PM

nj tužka a papír jsou muckovní... á tak co no, dohraju už asi po desátý Mafii :)
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

4 User(s) are reading this topic
0 members, 4 guests, 0 anonymous users


TOPlist