Mystiq.org - forum: Dareback - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2

Dareback BAN 7.11. 2011

#1 User is offline   Englor 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 196
  • Joined: 14-November 09

Posted 07 November 2011 - 09:46 PM

[b]Jméno hráče:[/b] Dareback

[b]Banován dne:[/b] pondělí 7. listopadu 2011

[b]Doba:[/b] pravděpodobně natrvalo

[b]Info:[/b] V pevnosti jednoho hráče způsobil několik škod. Do pevnosti se dostal
pomocí hliněné cesty a sloupu, který zde zanechal, potom přerušil redstone
vedení v ovládacím mechanismu mostu. Dále přerušil redstone vedení v obvodu
na obilné farmě, což způsobilo vylití vody na farmu a zničení veškerého obilí,
plus v obodvodu otočil repeater. Ve všech případech označil HawkEye
jako pachatele hráče Dareback. Když jsem se ho ve hře ptal, co mi k tomu může říct, neodpovídal.

Ve všem vidím jasný úmysl, zřejmě věděl, co dělá, a jelikož je griefing jeden
z nejtěžších přestupků vůči pravidlům serveru, se kterými hráč při vstupu na
server souhlasil, rozhodl jsem se pro permanentní ban.
Konečné rozhodnutí je samozřejmě na administrátorovi serveru.
0

#2 User is offline   Dareback 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 16
  • Joined: 27-November 10

Posted 07 November 2011 - 09:51 PM

K tomuto mohu říci jen jedno a to je že jsem se do te pevnosti fakt nakoukl chtel jsem vedet co tam je a jak uz nekteri hraci na serveru rikali ze to neni trestne tak jsem se chtel jenom kouknout,bohužel jsem zadne obvody neposkodil a zadne ´´skody´´ taky pokud si myslite ze ano muzu dat odskodneni a omluvu ale toto je nesmysl.A taky zajímavý je že ten váš HawKeye neodhalil vraha mych slepic Grizliho a odhalil zrovna me kdyz jsem se jen nakoukl do pevnosti.

This post has been edited by Dareback: 07 November 2011 - 09:52 PM

0

#3 User is offline   Englor 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 196
  • Joined: 14-November 09

Posted 07 November 2011 - 11:52 PM

Tady jsou výpisy z logu:

Attached File(s)


0

#4 User is offline   Dareback 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 16
  • Joined: 27-November 10

Posted 08 November 2011 - 06:28 AM

V žádnym připadě to nejsem já protože já mám inventar uspusoben jinak a navic jsem u sebe nemel vodu a luk kdyz jsem se tam sel podivat..a nemel jsem u sebe drevo ale dirt kterym jsem postavil most..
0

#5 User is offline   Dareback 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 16
  • Joined: 27-November 10

Posted 08 November 2011 - 06:32 AM

Já jako chápu že Psojed si stěžuje na vše na 2 obvody a nejaky obili ale me Lapy taky znicil 10 dyni poslal jsem mail asurovi a nic se nestalo a nebo kdyz me obtezoval Ukar kradl taky dyne a nic se nestalo..Grizli povrazdil slepice nic se nestalo..TO má Psojed nejakou specialni protkci ze si postezoval a hned se zaclo resit..Já jsem poslal 2 mozna 3 emaili s tim ze mi znicili veci a nikdo potrestanej nebyl tak co ma tohle za smysl.
0

#6 User is offline   Dareback 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 16
  • Joined: 27-November 10

Posted 08 November 2011 - 06:35 AM

Pokud mi tedy date Perma požaduji ban i těmto hracum Lapy,Grizli,Ukar protože taky mi nicili veci a neobtezovali se je vratit ikdyz je kamarad videl na vlastni oci.A u Ukara jsem dokonce byl kdyz mi ukradl dyni.
0

#7 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 08 November 2011 - 07:55 AM

Darebacku on ti ukazuje LOG, tedy to co je v chatu. Ten inventář je pochopitelně Englorův vlastní...
Já mám jedinou věc - fórum. Nepíšu to emailem a hlavně to nepíšu Asurovi, protože říkali, že má dost své vlastní práce.
0

#8 User is offline   Dareback 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 16
  • Joined: 27-November 10

Posted 08 November 2011 - 03:12 PM

Hmm tak už nevim ale ja sem tohle neudelal jestli se mi nekdo dostal na ucet tak s tim nic asi neudelam ale já to prostě neudelal.A jak už jsem jednou říkal škodu nahradím a už to nikdy ´´neudelam´´ ikdyz o tom nevím a pokud mi nedate ban chtel bych si zmenit aspon heslo protoze je velmi jednoduche.PS:Ve hre jsi me nekontaktoval pouze Psojed mi napsal cituji ´´aaa takže Dareback to udelal v te pevnosti´´ ale nejak mi nedoslo co tim myslel protože já mam taky pevnost.

This post has been edited by Dareback: 08 November 2011 - 03:48 PM

0

#9 User is offline   Dareback 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 16
  • Joined: 27-November 10

Posted 10 November 2011 - 07:29 PM

Noo tak jaký je rozhodnutí ? to čekání mě zabije.
0

#10 User is offline   Englor 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 196
  • Joined: 14-November 09

Posted 10 November 2011 - 09:11 PM

Griefer volá chyťte griefera...nějak jsem si nevšim, že bys v [url=http://forum.mystiq.org/topic/28251-trestni-oznameni/page__st__20]trestních oznámeních[/url] něco reportoval...

Ban ti samozřejmě zůstane. Porušil jsi pravidla, důkazy jsem ti předložil a je mi jedno, jestli jsi za ten účet hrál ty/brácha/babička/pes/někdo jinej.
0

#11 User is offline   Dareback 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 16
  • Joined: 27-November 10

Posted 10 November 2011 - 10:07 PM

Jelikoz jsem nevedel ze MC mystiq ma forum tak jsem to tam nemohl napsat a v pravidlech to ani neni.PS:.Psal jsem to asurovi na email.A s Ukarem jsi se domlouval ty jak stal u me pred domem.

This post has been edited by Dareback: 10 November 2011 - 10:10 PM

0

#12 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 11 November 2011 - 10:02 AM

Nevěděl si že Mystiq Minecraft má fórum, ale 5 minut po tom, co sem napsal Englor si tu napsal odpověď. To ses o tom fóru hodně rychle dozvěděl :)
Nehledě na to, že v novinkách na webu jsou dokonce 2 odkazy na fórum a dokonce se tam o fóru i píše.

V pravidlech je že máš reportovat porušování pravidel a "Zákaz boření a podpalování cizích budov!". Na místě jsem našel hlínu, která blokovala most, našel jsem prázdnou obilnou farmu, kde předtím bylo obilí a vyteklou vodu ze zásobníku, po bližším ohledání chybějící redstone. To jsem hlásil. Englor sám potom ještě objevil, že jeden z repeaterů byl na farmě položený obráceně (čili ten obvod by nemohl nikdy fungovat) - bylo jasné, že to nebyl žádný creeper ani nic podobného, ale že si s tím někdo úmyslně hrál a položil tam blbě ten repeater. Poslední změnu ukáže ten program v logu, poslední změna byla provedena z loginu Dareback. Zbořil si mi redstone obvod na farmě, tečka.

Kromě toho sis čirou náhodou vedle baráku začal stavět farmu se záplavovým systémem viď ;)
0

#13 User is offline   Dareback 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 16
  • Joined: 27-November 10

Posted 11 November 2011 - 01:20 PM

O tom foru jsem se dozvědel proto že mi to napsalo že se mam obratit na forum tak jsem sel hledat.Jo a navic jsem tu automatickou farmu videl u nekoho jineho a ne u tebe a tam vedle muzea uz nebydlim dlouhou dobu taky byjsi to mohl už vedet.A nebo si aspon vsimnout cedule ze uz tam nejsem napsanej.
0

#14 User is offline   Dawy 

  • Daemonica CT - Druid
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 288
  • Joined: 28-November 09

Posted 11 November 2011 - 02:25 PM

aha, hledal jsi, a hledal jsi tak usilovně a tak rychle, že jsi účet tady na foru založil už cca před rokem (27.11.2010) :))
0

#15 User is offline   Dareback 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 16
  • Joined: 27-November 10

Posted 11 November 2011 - 03:21 PM

:) ten ucet sem si nevytvoril ten se mi musel vytvorit s uctem na MC protoze na to mam stejny heslo
0

#16 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 11 November 2011 - 03:56 PM

[quote]ten ucet sem si nevytvoril[/quote]
Tak tohle mě dostalo :D Tak to za tebe asi opravdu hraje nějaký jiný Dareback, který používá fórum a založil ti účet :D Pokračuj, jsem zvědav co se ještě dozvíme.
0

#17 User is offline   Dareback 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 16
  • Joined: 27-November 10

Posted 11 November 2011 - 04:09 PM

Já jsem se na tohle forum nikdy neregistroval ikdyz jsem tu hral wow apod.. ale neregistroval jsem se tu..
0

#18 User is offline   rewew 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,570
  • Joined: 03-November 08

Posted 11 November 2011 - 05:05 PM

I MC má očividně svého jaternicu, ale nechcete to už locknout?
0

#19 User is offline   Malakai 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,288
  • Joined: 25-July 08

Posted 11 November 2011 - 05:21 PM

B)
I u MC se zasměješ. A to se cení.

Dareback by si měl fláknout a vybalit na nás tu pravdu, protože lhaní a mlžení mu nepomůže.
Howgh
0

#20 User is offline   Dareback 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 16
  • Joined: 27-November 10

Posted 11 November 2011 - 07:47 PM

Na forum jsem se opravdu neregistroval nebo si to nepamatuju.Je to možné netrvdím že ne.
0

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist