Mystiq.org - forum: Jihozápadní síť metra - spawn i local - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Jihozápadní síť metra - spawn i local Chtěl bych probrat základní parametry stavby metra na spawn z JZ

#1 User is offline   Kotmage 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 103
  • Joined: 23-December 09

Posted 27 October 2011 - 01:42 AM

Hoj. Chtěl bych projednat kudy, jak hluboko, jaký vozíkový a zastávkový systém by mohlo mít metro na jihozápadě - určitě by se to týkalo Froozena a spol, 9ti-městí kde je Groller a spol, mě a spol, a dandas a spol. města + notre dam. Možno natáhnout až na JJZ na kraj mapy, k človíčkovi od N na kterého si nemohu vzpomenout.

Pokud se nějak sejdem, tak bych to na scriblink.com s chatem / TS / VT chtěl domluvit, nebo i případně tady.

Návrh: šířka tunelu 5 polí, 2 a 4 pole tunel, práva kolej ve smeru jízdy.
Základní kopací hloubka 54/55(dle minimapy),aby jsme se vešli v základu pod hladinu moře + rezerva na obvody / křížení s plánovanými lokálními spoji.

Jestli máte zájem se dohodnout, řekněte i ostatním at mrknou sem na forum. Bohužel od čt odpdo do so poledne sem mimo home, takže někteří už mona začnou na vlastní pěst.

GL, HF při kopání.

Čekám na názory ostatních + ať se ozve kdo se chce připojit / nechat napojit.
0

#2 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 27 October 2011 - 06:59 AM

Říkáš Jihozápadní, já jsem na západě, takže k vám klidně potom dotáhnu trať od portálu a městečka.
0

#3 User is offline   Kotmage 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 103
  • Joined: 23-December 09

Posted 27 October 2011 - 09:53 AM

Ok, jestli máš nějaký technický parametry sem s tím. Dištak se mi označ na mapě a hoď mi to sem. :-) Dik
0

#4 User is offline   Froozen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 71
  • Joined: 10-January 10

Posted 27 October 2011 - 11:07 AM

Kludne by som bol za metro. Kedze je teraz svet obrovsky, dost dlho trva, ked si niekto chce ist prezriet nase "zazraky", ale pokial tie stavby nie su pri portaloch, tak je to riadna dialka. Takto by sme vytvorili nejaku poznavaciu turisticku trasu s hlavnymi zastavkami :). Urcite sa rad do toho zapojim, len nechcem, aby vystup z metra bol par policok od mojho chramu. Chce to doriesit nacrt trasy, zastavok a pod. Dnes idem domov na dusicky, takze do stredy nebudem moct kopat, snad dovtedy tu niekto nahodi nejaky koncept.
0

#5 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 27 October 2011 - 01:27 PM

Možná jste si všimly, že u těch portálů pod spawnem se vybírá destinace,....to je kvůli tomu, že
tady je možnost vytvořit další portály a napojit je na ty čtyři pod spawnem,.... takže pokud máte nějaký
větší projekt a chcete k němu vytvořit portál z pod-spawnu, stačí říct,....
0

#6 User is offline   Mijo 

  • Group: VIP
  • Posts: 902
  • Joined: 27-June 08

Posted 27 October 2011 - 07:59 PM

Ja pojedu klasiku jako na minule verzi. Hloubka 10 a rozmer 3x3 to se mi osvedcilo.
0

#7 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 27 October 2011 - 11:21 PM

http://img38.picoodl...f_053_ua191.jpg
Tady jsem já a je tam i portál.
0

#8 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 28 October 2011 - 08:39 AM

Mijo, kde ze to jsi? kdyztak pm na forku at vime, zda to ma cenu kopat k sobe :D
0

#9 User is offline   Mijo 

  • Group: VIP
  • Posts: 902
  • Joined: 27-June 08

Posted 28 October 2011 - 06:33 PM

Froozen se nakybloval kousek ode me, jeho katedralu na jihu uvidis na mape, me se tak rysuje srovnana plocha :) A ja to k tobe kopat budu tak jako tak, diamanty jsou treba :)
0

#10 User is offline   Froozen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 71
  • Joined: 10-January 10

Posted 28 October 2011 - 07:06 PM

View PostMijo, on 28 October 2011 - 06:33 PM, said:

...

Ja som sa k tebe nakybloval ? Na tom pozemku som bol par minut po otvoreni serveru :) A nie je to katedrala, ale grecky chram.. katedralu tam presuniem, az ked si Asura najde cas
0

#11 User is offline   Mijo 

  • Group: VIP
  • Posts: 902
  • Joined: 27-June 08

Posted 28 October 2011 - 09:03 PM

nebylo to mysleny ve zlym ;) kazdopadne jsem te potkal, jestli se pamatujes a psal jsem ti a ty jsi odpovidal, ze si pozemek teprve hledas, nicmene to vubec nevadi, protoze ja planuju Koloseum, tak se to bude hodit ;)
0

#12 User is offline   Johnny 

  • Times - Redaktor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 416
  • Joined: 13-July 08

Posted 28 October 2011 - 09:06 PM

anticky chram, mijovo kolosem, moje něco jako koloseum-arena (Mijo, klidně stav koloseum, to moje "koloseum" není, plánuju kolem toho přístav, takže to mám jako takový centrum)...Mystiq Minecraft Antika Server

This post has been edited by Johnny: 28 October 2011 - 09:07 PM

0

#13 User is offline   Froozen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 71
  • Joined: 10-January 10

Posted 28 October 2011 - 09:58 PM

Mijo, ak je to tak, tak sa ti ospravedlnujem :) pokial planujes nejake vacsie koloseum, ktore nepostavis za par dni, ale bude to trvat dlhsie, teda nejaky kolos, tak sa mozme kludne dohodnut na pozemku niekde blizko mojho chramu, pekne by spolu ladili.
0

#14 User is offline   Mijo 

  • Group: VIP
  • Posts: 902
  • Joined: 27-June 08

Posted 28 October 2011 - 10:49 PM

planuju koloseum o velikosti 189x156 kosticek, pokud by to bylo male, tak jsem to schopny pomerove zvetsit, ale to rovnani pozemku je strasna pakarna
0

#15 User is offline   Froozen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 71
  • Joined: 10-January 10

Posted 29 October 2011 - 12:01 AM

a uz vies, kde to ides stavat ? ci na ten lietajuci ostrov ? kludne sa ingame mozme dohodnut, ak by si to chcel hodit niekde ku mne
0

#16 User is offline   Kotmage 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 103
  • Joined: 23-December 09

Posted 29 October 2011 - 01:45 AM

jo psojede vidis.. ja uplne zapomnel ze bydlis u zapadniho portalu. :D To je trosku z ruky.... hlavne protoze tam mas ten portal :D

jinak, ruší mi archaicu, takže asi budu hrát MC ještě víc teď... dokud mě bude bait že ;-) V sobotu večer kdo bude online tak posonduju to meetro.
0

#17 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 29 October 2011 - 09:38 PM

No proto jsem psal, že já z vlastního materiálu se na vás připdně napojím :P Až bude čas.
0

#18 User is offline   Smoukjack 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 71
  • Joined: 23-January 10

Posted 29 October 2011 - 11:32 PM

Tak tady ziju ja a s tim metrem bych pomohl
0

#19 User is offline   Mijo 

  • Group: VIP
  • Posts: 902
  • Joined: 27-June 08

Posted 30 October 2011 - 05:57 PM

View PostFroozen, on 29 October 2011 - 12:01 AM, said:

a uz vies, kde to ides stavat ? ci na ten lietajuci ostrov ? kludne sa ingame mozme dohodnut, ak by si to chcel hodit niekde ku mne

jj, ten letajici ostrov jeste dostavim, neni to ani tak ostrov, jak srovnavani plochy, abych mohl stavet na rovince :)
0

#20 User is offline   Kotmage 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 103
  • Joined: 23-December 09

Posted 31 October 2011 - 03:51 PM

už jsme začali, díky aeliovi za pomoc(ješte sm nekoukal kam dokopal). Info ingame a kdo mě nesthinete tak tady / jabber kotmage@gmail.com
Mapu sem hodím až se poperu s tim uhlem pohledu z kterého e to focene(hodilo by se něco jiného než perspektiva :D)
0

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist