Mystiq.org - forum: BlackOne na hrad ! - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 5 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

BlackOne na hrad !

#21 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 09 November 2011 - 09:41 AM

No, co si sem tam s kamosema povidame ohledne zacatku mystiqu jako celku (pocatek CZtka), tak si vetsina lidi pamatuje jenom dva lidi:
Decker - vidlak, co nevedel, co s penezma a prakicky ani nevedel, co to je wowko
Reitak - clovek, diky kteremu mystiq jeste vubec existuje

Neni to z moji hlavy, ale je to skupinova shoda. Ja osobne znam z pocatku taky jenom tyto dva lidi.

EDIT: Proc to vlastne pisu? Je to narazka na "boze zas si nekdo dovolil sahnout na "legendy mystiqu"", protoze Reitak k tem legendam taky urcite patri a neni to jen tak ledajaky hlupak, co tak mluvi jenom proto, protoze se spatne vyspal.
3

#22 User is offline   Redwall 

  • Group: VIP
  • Posts: 455
  • Joined: 02-July 08

Posted 09 November 2011 - 10:16 AM

ako tu uz bolo pisane, kazda zalezitost ma dve strany a je na jednotlivcoch, ku ktorim sa pripoja... osobne som tu tiez od wowemu (nejak 1.8.0) a tiez v tom mam u seba jasno... nedokazal som pochopit, ked som zrazu videl, ako ludia na ktorych fakt stal cely projekt zrazu napisali na forku ze koncia zo vsetkym, comu obetovali casto krat nie len svoj volny cas...
0

#23 User is offline   Malakai 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,288
  • Joined: 25-July 08

Posted 09 November 2011 - 10:24 AM

;)
Stejně vám bude bez řešení věcí s Mystiqem lépe.
Všechno tady má 2 strany a něco tu mělo i 3 strany, ale tak berte to tak, že si pak můžeme založit něco jako fanclub "Old Mystiq" a tam si zavzpomínat. Stejně se tu pak někdo vyjádří tak, že z vás všech udělá pomalu kriminálníky a potápěče lodi no a znáte to. A pak se dá lock a bude vyřešeno.
Nač si dělat nervy. ;) Viva la Mystiq

B1 teamu fandím a jen tak dál.
(Vždy jsem si říkal co to dokáže položit a čas nám to ukáže)

Btw: Jen by mě zajímalo, kdo mi maže posty a kolik mám už warnů pokud nějaký mám. Nechce mi někdo napsat pmko? Budu mu moc vděčný)
0

#24 User is offline   sakim 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 641
  • Joined: 24-July 08

Posted 09 November 2011 - 10:29 AM

Já teda nestojím ani na jedné straně, protože nevím o co go ... S těma zahádama o kterých nechcete vůbec mluvit, ale zase si myslím, že B1 a celý mystiq team se snaží, aby to tu bylo co nejvíc v pohodě ... a server měl dobrou úroven .... .Toho mija a janyta je škoda ... co si budeme povídat :).

This post has been edited by sakim: 09 November 2011 - 10:31 AM

0

#25 User is offline   Reitak 

  • Honored member
  • Group: VIP
  • Posts: 1,651
  • Joined: 23-May 08

Posted 09 November 2011 - 10:29 AM

View PostShalladan, on 08 November 2011 - 10:29 PM, said:

tebe vyhodil hlavně mystiq


ja som odisiel sam, mna nikto nevyhodil, to len tak na margo toho co pises
-1

#26 User is offline   Reitak 

  • Honored member
  • Group: VIP
  • Posts: 1,651
  • Joined: 23-May 08

Posted 09 November 2011 - 10:32 AM

View PostGarry, on 08 November 2011 - 11:16 PM, said:

Reitaku, přijdeš mi jako někdo kdo už dávno odešel, uražen, ukřivděn a po dvou měsících si vzpomněl, že by mohl ještě něco dodat. Ve dveřích něco pleskne a zase zabouchne. Efekt nula. Jen smích zůstává.


nie nie, po 2 mesiacoch som si nespomenul, ja som len cakal, kto dalsi z elity pojde po mne, preto som sa ozval az teraz, ked v 1 den odisli Mijo a Janyt, len tak z nudy to nespravili, ale kvoli niekomu. A proste toto nie je bezne co sa tu deje a nikdy sa nedialo, na mystiqu som bol ja neviem 5-6 rokov, ale nikdy sa nestalo, aby 1 clovek mohol za taketo veci, za odchod vacsieho poctu ludi, takze nieco na tom bude, co to zistite po case sami ...
0

#27 User is offline   Redwall 

  • Group: VIP
  • Posts: 455
  • Joined: 02-July 08

Posted 09 November 2011 - 10:36 AM

ked uz je tu taka tema, moze mi niekto prosim do pm napisat, preco sa to nemohlo riesit nejak inak? ako pisete, aby kvoli jednemu cloveku (nemam proti nemu nic osobne) odislo zopar fakt schopnych ludi na ktorych to stalo? predsa len matematika nepusti a zatial to vyzera tak, ze 1 je viac ako 3
1

#28 User is offline   Reitak 

  • Honored member
  • Group: VIP
  • Posts: 1,651
  • Joined: 23-May 08

Posted 09 November 2011 - 10:42 AM

View PostBonitko, on 08 November 2011 - 11:39 PM, said:

TMá tedy vlaastně cenu bojovat proti sobě na potápějící se lodi nebo radši táhnout za jeden provaz?


sam vies, ze je to niekedy tazke, ked ma kazdy odlisny nazor na vec. Ja som bol vzdy zastancom toho, ze vsetko, kazdy projekt, alebo sponzorstvo, ci niekto chcel prejst pod nas musi mat forum u nas, web cez nas. Tieto pravidla som nastolil este za cias .cz, co sa pekne drzalo par rokov, web, forum bolo prehladne, jednoduche a vsetci sme sa stretavali na 1 mieste, az Black prisiel so svojim projektom, kde si spravil vlastne forum, vlastny web, co som jasne hovoril, ze sa to da poriesit aj s tymto, ze ipb podporuje kopiu a synchronizaciu 2 for.

Taktiez ked som spravil wikipediu, ci ine veci som tieto stranky vzdy upravil k farbam webu, nikdy som nepustil do eteru nieco, co som stiahol, co sa opat porusilo po x rokoch niekym, dali ste si vlastne armory len tak stiahnute z netu, nedali si ani namahu zmenit horne logo.

Toto podla mna je bojovanie proti sebe. Nehovorim, ze ja som Matka Tereza a ze som nerobil blbosti, vid. craex.com, uznavam, ze som to prehnal, ku koncu som to z fora stiahol,ale to uz bolo vtedy jedno.
1

#29 User is offline   Black_one 

  • Hlavní GameMaster
  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 7,166
  • Joined: 24-June 08

Posted 09 November 2011 - 10:51 AM

Reitaku ty seš na drogách, nebo jako co to je tohle prosímtě? :D To je taková kupa nesmyslů napsaná v jednom, že ti to ani nehodlám osvětlovat.
Jestli si o tomhle myslíš, že je to pravda (což evidentně myslíš), tak je jen vidět, že si ve vedení projektu neměl dlouhou dobu co dělat, protože si se absolutně neorientoval v dění v celém projektu :)

#30 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 09 November 2011 - 10:53 AM

Janyt a Mijo byli dobří moderátoři a když bylo potřeba něco udělat nebo říct rozhodně nemlčeli...taky do toho nevidim...a zajímalo by mě kdo tady tedka bude forum moderovat...máme 5 moderátorů z toho polovina nehraje a nebo se na forku neangažuje :)

Viděl bych to tak že by si moderatoři meli delat svoji praci, gmka by si mela delat svoji administratorskou praci a zbytečně se mezi sebou moc nesrat protože vidite jak to dopadá (kdyby tu melo každý GM právo lockovat topicy tak to dopadne jak za starejch časů mystiqu), moderátoři b měli držet na uzdě i gmka co se provinujou porti slušnýmu psaní na forku.

Porovnávat Chodce s Hidenem mi neprijde zrovna moc dobrý.
0

#31 User is offline   Redwall 

  • Group: VIP
  • Posts: 455
  • Joined: 02-July 08

Posted 09 November 2011 - 11:13 AM

View PostBlack_one, on 09 November 2011 - 10:51 AM, said:

tak je jen vidět, že si ve vedení projektu neměl dlouhou dobu co dělat, protože si se absolutně neorientoval v dění v celém projektu :)

osobne si ta vazim, za tvoju pracu pre projekt a nemam nic osobne proti tebe, ale pride mi trochu pritiahnute za vlasy, ked niekto, kto nie je v tyme ani polku toho co bol Reitak, povie ze sa neorientoval v diani na projekte...
0

#32 User is offline   Black_one 

  • Hlavní GameMaster
  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 7,166
  • Joined: 24-June 08

Posted 09 November 2011 - 11:40 AM

Ale ne, já se k tomu vyjádřím, zkusím alespoň trochu napravit tyhle vaše naprosto zvrácený představy o fungování na Mystiq.org.

Tak, vezmem to polopaticky:

View PostReitak, on 08 November 2011 - 09:24 PM, said:

Bravooo B1, pozeram, ze sa ti dari pomaly ale isto "odstranovat" ludi z teamu, ktori stali za zrodom a udrzani projektu. Ked tu boli vsetci ti, ktori tu uz nie su, som vedel, ze nieco "planujes" a vidim, ze si ides za svojim snom a nikto ! ti v tom nebrani ako vidim, co chces, to spravis a mas nad sebou 2 osoby, ktori taktiez mlcia, aj ked mozno v sebe drzia nieco, co mozu mat na teba, ale radsej su ticho.

Héle, tak prvně, já jsem nikoho nikdy nevyhodil pro nic za nic. Tebe vyrazil mystiq (ano říkej si tomu svůj odchod, ať si namastíš ego, ale všichni víme jak to je :) ), Howkeyho sme vyrazili my dva s Macqem, protože zneužíval přímý vstupy do chars db na server. To je jakože hnus nejvyššího kalibru. Mijo s Janytem se odešli sami, a upřímně mi to ani trochu nevadí, protože ani jeden netuší něco o teamové spolupráci a tak dál. Viz Mijovo Mijo-druhe acc, se kterym třeba kritizoval, Janyt ten se s ničim takovym ani nezabýval a kritizoval to rovnou z mod.účtu.
Toleroval jsem je tu, protože jsem neměl žádný důvod je vyhodit a jsem samozřejmě velmi rád, že odešli sami, to si pojďme přiznat.

Kdybych byl takový diktátor, jak ty tu ze mě děláš, tak bych je oba vyhodil bez udání důvodu už před rokem a bylo by, ale jak jsem zmínil nahoře, nemohl jsem, protože jsem pro to neměl dostatečné důvody.

Quote

Bol si radove gm, ale akonahle si dostal volnost, tak si tu zacal organizovat take veci, ze bolo z toho mnohym ludom z vedenia zle, ale ako inak ludia sa stazovali na teba mne a ja som si to vsetko odskakal, zacal si si so svojim projektom, siahat na forum, kedze si u mna nedostal tu volnost vo fore, tie mega velke zmeny a potom dalsie zmeny a dalsie, tak si postval par ludi proti mne, co malo nejaky efekt, zalozil si vlastne forum....

Ale prosím tebe, já jsem si žádný svůj projekt nezaložil, jestli máš na mysli Archaicu, tak tu založil Zikk a Tommy, já ji pouze převzal aby nekrachla, když oni se na to vykašlali. Nikdy to můj projekt nebyl, možná z části i proto to dopadlo uzavřením serveru. Jinak k tomuto fóru, tak jednak nutno říct, že já jsem na fóru celou dobu. Nevím, o jakém přesunu to tu mluvíš. A druhá věc, tohle forum udělal celé mystiq, majitel projektu, a jeho reorganizaci udělal Mageoffire, člen vedení projektu. Konkrétně má osoba tu na tomhle foru má naprosté minimum zásluh, jediné, co jsem teď začal řešit, je moderátorský team, který nefunguje tak jak by měl.


Quote

Pamatam na dobu, ked tu Mystiq nebol asi 3 mesiace, Maceq nebol este head admin wow, ty si bol to nejake GM a v kuse si sa stazoval ze to tu ide do haja a chcel si postvat ludi proti Mystiqovi a prevziat moc, co som ta umlcal slovami a vyckal este nejaky cas, co sa aj stalo a po tej dobe sa tu zacali diat tie nejake veci.

To seš asi sklerotik, já jsem nikoho neorganizoval proti mystiqovi, já jsem chtěl, aby byl Maceq ustanoven jako hlavní WoW admin, nic víc. Jak bych asi mohl něco převzít prosímtě (ty vole to je solidní nesmysl), vždyť mystiq má snad přístup k účtu, dnskám, fyzický přístup na servery a tak dále, jak bych to mohl asi převzít, když tomu ani nerozumím? :-D
Nohy na zem - já nic převzít nechci a budu jen rád, když tyhle věci bude řešit někdo jiný. Samozřejmě jiná je, pokud je nikdo jiný řešit nebude a bude tím brzdit rozvoj, pak ano, klidně bych to převzal. Ale věřím, že tyhle věci si mystiq jako majitel hlídat bude a jsem si jist, že by mě k nim ani nikdy nepustil :)

Quote

Rozmyslam, ze co bude nasledovat dalej, teraz mas na starosti asi forum, ktovie, takze cakam, ze aj tento topic bude coskoro zmazany, mozno sa pokusis zhodit aj Maceqa, aby si mal dohlad nad vsetkymi, neviem.

Znovu, něco jako hlavní admin fora je Mageoffire, proč bych ti mazal tenhle topic to rozhodně nevím. Mazání topiců se slušnou kritikou na foru jsem nikdy nefandil, nemám diktaturu moc v lásce. Macka nevyhodím, protože jednak na to nemám absolutně žádné právo a jednak nevím, proč bych to jako dělal? Maceq je člověk, co mě tohle všechno, co teď dělám, víceméně naučil od píky. Stále neuvažuješ jednu možnost Reitaku - proč mě moji nadřízení nevyhodí, když jsem tu takovým trnem v oku? Možná proto, že ještě neodhalili mé úmysly, ale tak já pevně věřím, že si vše na pravou míru uvedl, tudíž se o mě bude jednat a třeba sem zítra pryč :D Ale toho se nebojím, já totiž nic takového v úmyslu nemám, já mám jen v úmyslu rozvoj projektu, na čemž pracuji denno denně.


Quote

Mozno vas zaujima preco to tu pisem a o com je tento topic. Sam neviem, ale viem jedine, ze B1 je mlady zasran, ktory si neskutocne otvaral usta a dovoloval si take veci na ludi vo vedeni, ktori maju o X rokov a skusenosti viac

Ano, s tím snad jediným souhlasím. Ústa jsem si vždy otvíral dost, křičet na mystiqa mi taky nikdy problém nedělalo. Holt, když vidím, jak něco nefunguje, tak to měním tak, aby to fungovalo. Héle, já to totiž neberu tak jako v RL, protože jsme na internetu. Pro mě tu má každý svou roli. Maceq = hlavní wow admin, já, mage, chio = hlavní gmka, erthy, shalladan = vedoucí jednotlivých serverů, vývojový team,.... mohl bych pokračovat dlouho, protože momentální team je skutečně dost velký. Každý tu má svou roli, ale všichni jsme víceméně na jedné úrovni, což znamená, že mě může GM in test vykřičet do debilů naprosto bez problémů, aniž bych ho za to vyhodil. Jo ať mě seřve, když na to bude mít právo, proč ne.
Ale faktem je, že mě snad nikdy nikdo za nic neseřval, možná z části i proto, že tu není druhý člověk s náturou jako mám já. To bychom se asi nesnesli :D

#33 User is offline   Black_one 

  • Hlavní GameMaster
  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 7,166
  • Joined: 24-June 08

Posted 09 November 2011 - 11:41 AM

View PostReitak, on 08 November 2011 - 10:11 PM, said:

něco o zamykání topiců, mazání topiců a tak dále....+něco o o tom, ževšechno oznamuju

Ano, topicy jako Vaše dotazy, které byly několik měsíců staré a jiné jsem si vždy moderoval sám. Nevím, proč bych o takovou blbost měl žádat moderátory, moderátory jsem vždy bral jako lidi, co tu trestají porušování pravidel a čistí forum tak, aby bylo přehledné, popřípadě ve správnou dobu zamykají rozjeté diskuse, aby předešli možným problémům a tak dál. A to jsem já Reitaku dělal minimálně, jen když to moderátoři nebyli schopni utnout. Mazal jsem si mnou udělané topicy, a reorganizovával jsem vyvěšené topicy. Nic víc, a tohle ani moderátoři dělat nemohou, protože nemají šanci vědět, který topic tam už nemá co dělat a který tam ještě k něčemu je, popřípadě jak se změnily nejnovější stanoviska.

K tomu oznamování, no ano, tohle jsem začal dělat od doby, kdy si ty a mystiq nechali poslední news na webu 3 měsíce starou. Od té doby to dělám, ale oznamují věci i cezeta, Erthy, Shalladan,... nic, co bych nemohl dát někomu jinému, klidně ať to někdo jiný dělá, ale on to nikdo jiný dělat moc nechce, takže je to má práce.

Quote

Bonitko: Z minulosti tu totiž nikdo nemůže říct, že by byl na tom ve výsledku s čistším štítem než dejme tomu Chodec :).

Nevím, o jaké minulosti mluvíš, ale já mám čistý štít naprosto stejně jako Mageoffire. :) O zbytku nevím, to nedokážu posoudit, ale ty, o kterých mluvíš, ti už to dávno nejsou Boune.

View PostRedwall, on 09 November 2011 - 11:13 AM, said:

osobne si ta vazim, za tvoju pracu pre projekt a nemam nic osobne proti tebe, ale pride mi trochu pritiahnute za vlasy, ked niekto, kto nie je v tyme ani polku toho co bol Reitak, povie ze sa neorientoval v diani na projekte...

Nu, já už to tu táhnu čtvrtým rokem :) Ale ono to doopravdy přitažené za vlasy je. Ale všichni ti potvrdí, že Reitak nikdy nebyl na jediné poradě (nebo to mu možná křivdím, možná tam byl na 5 minut tak 3x). Takže jo, on se orientoval, ale vůbec se neorientoval ve WoW věcech, což byla a je nejdůležitější součást Mystiq.org. Takže když jsem já pak potřeboval něco změnit, tak on mi řekl, že ne, že podle něj je to takhle lepší. Ale nebyl na poradě, takže vůbec netušil, že to je jen moje reakce na nějakou událost a ne nějaký můj výmysl.


Shrnuto podtrženo. Mně se zdá, že bychom tu stále měli brát vpotaz nějaké legendy tehdejší .cz. Podle mě neměli, měli bychom se soustředit na to, co je nyní, nikoliv co bylo. Pravdou je, že díky těmto legendám jsme teď tam kde jsme, za to vám mohu velmi poděkovat.
Ale fakt mi to přijde až vtipné, jak se považujete za nějakou mega honoraci, která vidí do tajů Mystiq.org (do kterých tedy vlastně vidí díky zápisům z porad ve VIP sekci) a prezentuje je ven. Dříve jste do toho viděli, když byl v teamu Pátek, Rudej a tahle banda. Tyhle časy už jsou ale dámy a pánové pryč, a nyní si mohu s klidem říci, že do toho nevidíte tak, jak si myslíte. Prostě to není pravda, třeba to s těma namazanýma kolečkama Boune. Mijo ani Janyt neviděli vůbec nikam, byli to moderátoři. Viděli to co VIP hráči. A Reitak se ve WoW absolutně neorientuje přibližně 2-3 roky? Takže taky neví nic.
Podle těhlech pohledů si dělat názory, to je velmi ale velmi omezené :)

#34 User is offline   Mijo 

  • Group: VIP
  • Posts: 902
  • Joined: 27-June 08

Posted 09 November 2011 - 12:16 PM

View PostBlack_one, on 09 November 2011 - 11:41 AM, said:

A to jsem já Reitaku dělal minimálně, jen když to moderátoři nebyli schopni utnout. Mazal jsem si mnou udělané topicy, a reorganizovával jsem vyvěšené topicy. Nic víc, a tohle ani moderátoři dělat nemohou, protože nemají šanci vědět, který topic tam už nemá co dělat a který tam ještě k něčemu je, popřípadě jak se změnily nejnovější stanoviska.

Bez prosim te nechat zkrachovat dalsi projekt a tyhle lzi si strc tam, kam slunce nesviti. Neni to pravda, cpal jsi se do vseho. Warnovani hracu, reseni reportu, ktere jsi nebyl ani schopny odskrtnout, ze jsou vyreseny atd., tak tu nemel pls h*vna.

A hlavne neumis uznat svoji chybu a resis to vysmechem. Divim se, ze ti to je tolerovano. Mnou ne, proto jsi se mnou mel vzdycky problem a problem mit vzdycky budes.
5

#35 User is offline   Black_one 

  • Hlavní GameMaster
  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 7,166
  • Joined: 24-June 08

Posted 09 November 2011 - 12:42 PM

Hele Mijo, tak já ti dám na chvilku přístup do administrace forka a vyndáš mi kolik warnů jsem za svoje působení dal + kolik reportů jsem vyřešil. Protože já ani nevím, jak bych se k reportům dostal.

Popřípadě, mám nápad jak mi tohle vysvětlíte. Reitak musí mít někde zálohu forka, tak šup sem s ní. A nebo ne, spíš zkusím nějakou najít uloženou na našich serverech, to by asi bylo objektivnější.

Uznat chybu umím, ale nikdo mi zatím nedokázal jedinou najít, kterou jsem doopravdy udělal. Archaicu jedinou uznávám, ano, to byl můj velký fail.


EDIT 12:40:
A já už vím, my se Mijo akorát nechápeme. Občas totiž třeba smažu nějaký topic od spam bota, nebo ho jen dám aby se nezobrazoval. Takže když to někdo nahlásí a já udělám tohle, tak to asi je jako neuzavřený report.

Aha, v tom případě se omlouvám, cpal jsem se do věcí, do kterých mi nic nebylo, ale omylem :) Možná mě stačilo upozornit, ale žádné upozornění do PM mi nikdy nepřišlo.

#36 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 09 November 2011 - 12:53 PM

Zhnusili jste mi představu o legendách...

Fakt mi to příjde vtipné. Ano, byla tu spousta lidí co udělal spoustu práce. Jenže sry, tehda jsem server na wow emu rozjel i já na stolním počítači, na kterém jsem zároveň hrál wowko a hrálo nás tam 20 s pády jednou za hodinu. A to jsem fakt vůbec o provozování serveru nic nevěděl. Čili oslavujete lidi a považujete lidi za legendy, díky jejich práci. To chápu. Ale považovat je za legendy, i když x let vůbec s týmem nespolupracují a nemají přehled nebo dělali průsery, to mi příjde na hlavu padlé. Například Reitaka si pro jeho předešlou práci vážím, ale za rok a půl v týmu jsem ho na poradě viděl snad jednou.

A proč se tak divím? Protože oslavovat legendy, které tu nejsou (ať už skončili, nebo byly vyhozeny) a přitom "plyvat" na foru na lidi, kteří teď dělají a makají na tom serveru, přesto že jsou časově více vytěžování a jejich odborná kvalifikovanost ve vedení a provozování serverů je na mnohem vyšší úrovni.. to mi fakt příjde směšné ze strany některých jedinců.

Kdybychom se měli spoléhat jen na legendy, tak do teď čekáme na BT...
2

#37 User is offline   T0kugawa 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 37
  • Joined: 08-September 11

Posted 09 November 2011 - 01:00 PM

Já si myslím, že to Mijo hezky shrnul v tomhle topicu :)
0

#38 User is offline   ulixe 

  • Group: VIP
  • Posts: 663
  • Joined: 03-July 08

Posted 09 November 2011 - 01:08 PM

z myho pohledu je to proste cely jednoduchej egoistickej spor, nic vic nic min,
1

#39 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 09 November 2011 - 01:12 PM

View PostT0kugawa, on 09 November 2011 - 01:00 PM, said:

Já si myslím, že to Mijo hezky shrnul v tomhle topicu :)

Hm... To svědčí o charakterech lidí, když teamové informace ze "zákulisí" (Private) hází na guildovní weby... Ale my jim přece nebudem nadávat, jsou to sice "interní informace", ale on přece nikdo nic ven nevynesl, všichni jsou svatí, oslavme legendy...
0

#40 User is offline   Kaos 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 390
  • Joined: 02-January 09

Posted 09 November 2011 - 01:29 PM

To co, tu chcete vsichni zit v minulosti? Ja myslim ze pro tenhle server jsou daleko dulezitejsi veci blizke, ktere rozhodnou o jeho preziti. Tohle co tu je za vyplody jsou akorat vyplody lidi, kteri se povazuji za "kadry" a kteri si uz samy pro sebe oznacili tenhle server jako potopeny a tohle je jen jejich hrebicek do rakve aby ho moh este nekdo videt.
Kdyby ste byli takovy "kadri" za jaky se tu predstavujete, tak mystiqu pomuzete i pres vsechny ty vase bebicka. Nejde o to umet rict "tady to nema cenu", ale umet rict "nelibi se mi smer jakym to smeruje a chci s tim neco udelat".
3

  • 5 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist