Mystiq.org - forum: Průběh GM srazu 2011 - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Průběh GM srazu 2011

#1 User is offline   Garry 

  • Group: VIP
  • Posts: 85
  • Joined: 17-January 11

Posted 16 October 2011 - 01:24 PM

Zdravím, pro lidičky co nemohly být na letošním GM srazu zde sepíšu krátkou rekapitulaci jak to probíhalo a co se událo.

Pá:

  • 17:00 Přijíždím za Chiem do Plzně. Chata je příjemně vytopena a dokonale připravena na příchod davu. Pomáhám s poslední přípravou ohniště pro plánovaný táborák a sobotní grilování. Příprava dříví a úprava travního porostu je už finální operací před příjezdem hostí.
  • 18:00 Přichází pěšky nenápadná postava s čepicí hluboko do tváře a s minimem zavazadel. Vůbec nepochybuje, že cestu, na kterou vyrazil úplně sám má za sebou a je na správném místě. Jen co odloží zavazadlo odhalí svou tvář a nataženou pravicí řekne "Já jsem Orifox, kde tu máte zásuvku?". Minutu na to vytahuje notebook, satelitní anténu, navazuje spojení a loguje wowko. "Insomnia nesmí být bez GM!" hlásí hrdě. (Vypnul to v neděli odpoledne)
  • 19:00 Zvoní telefon. Zaslechnu jen "Zdary, zdary, jsme na nějakém kruháči u Olympie. Kam teď?" Chio bez zaváhání naviguje řidiče přes spolujezdce. Zaklapne telefon a hlásí: "Black_one se blíží" Za tři mnuty je auto na příjezdové cestě. Vystupuje i Maci.
  • 19:30 Znovu telefon. Blíží se skupina zákazníku Českých drah. Chio jede pro unavené cestovatele na nádraží, jak předem slíbil. Přijíždí Cheeryes, Shalladan, Kocur, Sandy a Tïlonas. Chio jede pro svou ženu Veroniku a přiváží také večeři. Prádelní hrnec guláše! Táborák se odkládá.
  • 20:00 Cítím přijemnou vůni vanilky. Nasládlý kouř co přivál průvan je znamení. Přijíždí samotný Mystiq se svou partnerkou Lenkou a přiváží Czezetu . Doukoří doutníček a jdou se přivítat .
  • 20:30 Čilé seznamování a "otrkávání". Dotazy na průběh a dobu cesty apod.
  • 21:00 Debatuje se o možných tématech a celém programu na následující víkend. Maci se tu plíží s foťákem.
  • 22:00 Rozbory minulých, stávajících a budoucích projektů. Shodnocení dané situace a výhledů do budoucna. Diskuze se přesuvá k novému webu. Destr přiznává, že odchod z teamu by byl unáhlený.
  • 23:00 Přijemná zábava pokračuje. Vypráví se historky ze života GM a další vtipné zážitky. Kocur usnul.
  • 24:00 Postupně se zvyšující hladina alkoholu v krvy mi zamlžila paměť. Detaily nejsou k dispozici. Orifox stále inGM.
So:

  • 4: 00 Skupina se ukládá ke spánku a vybírá si příhodná místa mezi batohy. Back hlásí "Ještě nechoďte spát. Jdeme pařit."
  • 4: 30 Maci hladá spacák. Spí mu v něm Garry. Asi barevná podobnost půjčeného spacáku¨- viděl jsem jej poprvé v životě :-)
  • 5: 00 Black_one padá na obličej. Vklíněn mezi Destra a kocura upadá do komatu. Spacák ani nevybalil.
  • 10:00 Ranní ptáčata s paní Veronikou dělají snídani. Na hygienu je voda ze studny moc ledová. Někomu postačí žvýkačka. Odvážní vyplachují peprmintovou vodkou. Chio jel pro čerstvé pečivo. Po zhodnocení, že 13 stupnů tepla není mnoho rozpaluji kamna. Dopředu připravená káva a čaj dojde uznání.
  • 11:00 Někdo klepe na dveře. Vysoký štíhlí muž s tmavými brýlemi a knírkem sdělí "Já jsme Mage!" I kdyby se neprozradil tak podle hlasu a typického knírku jej poznalo celé osazenstvo.
  • 12:00 Vrací se Chio, a veze pasažéra. Postava v modrém je úplně bez zavazadel. Jediné co veze je bedna piva. Posadí ji k zásobám zvedne ruce a křikne slovensky "Tož, já su Toperko - zkráceně Tope!" Přijel až z Regensburgu.
  • 13:00 Probíhá diskuze na zahradě. Debata o rozpracovaných opravách. Nefunkčních věcech a způsobech jejich opravy. Padly nějaké termíny dokončená oprav dungu Eye of Eternity a Ulduaru. Popis stávajícího stavu a debata o tom jak to bude fungovat. Developři také zjištují další problémy od GM ze hry a zhodnocují jejich návrhy na možné opravy. Black_one se probudil.
  • 14:00 Přijíždí skupina Mystiq Times. Dva mladíci co se mi předastaví jako Nine a Scynt mlčky pozorují probíhající rozhovory. Neobchází lidi aby je pozdravily. Stojí pospolu a pozorují. Výborná možnost jak získat materiál pro reportáž. Osobně vyzpovídat každého člena z Mystiq teamu a získat cené informace o dění ve všech projektů.
  • 14:30 Naši novináři odjíždějí. Rozloučí se pouze s Chiem, který informuje, že musely nečekaně odjet. Nastalá situace trochu otráví atmosféru ale jen do doby než holky přinesou naložené maso na gril. Deset kilo masa nechává tušit, že pivu nebude smutno.
  • 16:00 Řeším zda bude dost talířů a příborů. Připravený Chio vytahuje krabici s jednorázovými talířky, tácky, příbory a kelímky. Společně s Mystiqem připravují steaky na uhlících ze dřeva ovocných stromů. Stručně: Prostě lahůdka. Maso se snědlo až kolem půlnoci.
  • 17:00 Krátká procházka po okolí. Průzkum nadloží místního tunelu a pokus o hledání hub. Počasí nebylo příliš přítulné a tak jedinou hubu co jsem domů přinesl byla ta má - zmrzlá.
  • 19:00 Vyprávění historek ze života, a vzpomínání na loňský sraz. Popichování Orifoxe ať vypne wowko.
  • 20:00 Loučí se Black_one, musí odjet. Odjíždí také Destr a Cezeta. Po pár minutách se také loučí Mystiq a slečna Lenka.
  • 21:00 Zásoby pitiva se nezmenšují a tak přidáváme v tempu. Cheeryes lituje: "Škoda, že té zelené nebylo víc :-(" Hledá čím by navázala.
  • 22:00 Prostor pro Shalladanův pracovní tábor, který vyprojektoval a vytvořil. Princip fungování a možnosti hráčů utéci. Bezvadná věc. Těším se až to bude fungovat. Topper všechny obral v pokeru.
  • 23:00 Cheeryes spí na stromě. Pár minut po jedenácté se někdo zeptal Shalldy kde je Cheeryes. Netušil. Chio šel oběhnou chatu a našel ji na hrušce v koruně stromu. Naštěstí se ji podařilo bez újmy dopravit do postele pouze mírně podchlazenou.
  • 24:00 Developeři jsou ve při. Snaží se zhodnotit zda je právě nutný nábor dalších lidí nebo je to jen ztráta času.
NE:

  • 1:00 Ukládáme se ke spánku. Další ráno nás čeká balení a úklid chaty. Odjezd směr Plzeň musí stihnout do devíti. Ori hlásí že ještě pořeší pár ticketů a půjde taky.
  • 8:00 Praskání dřeva a příjemné teplo. Voní káva. Sraz je pomalu u konce. Postupné střídání v koupelně a u snídaně doprovází hudba z filmu prázdniny. Paní domu Veronika ještě připravila polevku. Všichni srkají vlasové nudle a mlaskají.
  • 9:00 Odjíždí Sandy, Maci a Tylonas. Nestihl jsem se ani rozloučit kluci.
  • 9:30 Odjíždí Shalladan, Kocur a Cheeryes. Objetí, polibky, a slzy na krajíčku. Jak já nemám rád loučení.
  • 10:00 Holky uklízejí chatu a konstatují, že se zase tak moc věcí nerozbilo. Konečný stav: Dvě rozbité sklenice, jedna láhev, propálený koberec a politý becherovkou.
  • 11:00 Chio vyndavá kuře na paprice. Bohužel zůstalo bez strávníků.
  • 12:00 Orifox vypíná wowko a zavírá notebook. Opouštíme chatu a jedeme směr Plzeň.

Snad se tímto textem nikoho nedotknu. Není to mým úmyslem. Tento zprostředkovaný pohled je pouze z mých očí a slouží jen pro uchování memoárů.
Chci poděkovat Chiovy, že umožnil toto setkání, že zde investoval mnoho svého času a práce. Také děkuji jeho ženě Veronice a její sestře Janě, které se tam o nás staraly abychom se neutopily v odpadcích a ve špinavém nádobí. Za konečný úklid a hlavně za příjemnou společnost.

Tímto vám tedy přeji všechno dobré. Mějte se krásně a opatrujte se. Už na sebe asi nikdy nenarazíme. Pic!
8

#2 User is offline   Vara 

  • Daemonica CT - Paladin
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 939
  • Joined: 03-January 09

Posted 16 October 2011 - 01:29 PM

A dál? :D
0

#3 User is offline   rewew 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,570
  • Joined: 03-November 08

Posted 16 October 2011 - 01:58 PM

Fotky!
0

#4 User is offline   cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 16 October 2011 - 02:16 PM

par fotek je tady

edit: prihodil jsem tam i fotky od maciho.. vic z nas asi nedostanete, skoro nikdo nefotil :-)
0

#5 User is offline   Deaths!ck 

  • Group: VIP
  • Posts: 466
  • Joined: 17-March 11

Posted 16 October 2011 - 02:22 PM

Nějakej popis pls :-D
0

#6 User is offline   cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 16 October 2011 - 02:25 PM

popis leda takhle od Maciho :-)

http://www.strechyzarozumneceny.com/sibik/data/team_popis.png
0

#7 User is offline   Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 16 October 2011 - 02:31 PM

View PostDeaths!ck, on 16 October 2011 - 02:22 PM, said:

Nějakej popis pls :-D

http://macicekk.rajc...11#DSC_0028.jpg

tady je popsany kdo je kdo
1

#8 User is offline   Yuna 

  • Hlavní Moderátor
  • Group: Moderátor
  • Posts: 669
  • Joined: 05-January 11

Posted 16 October 2011 - 02:33 PM

Paráda, vidim, že jste se dobře bavili :)

#9 User is offline   Black_one 

  • Hlavní GameMaster
  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 7,166
  • Joined: 24-June 08

Posted 16 October 2011 - 02:44 PM

Hm, měl sem zůstat, sympaťák roku doopravdy nebyla akce pro mě :D

#10 User is offline   cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 16 October 2011 - 02:45 PM

View PostBlack_one, on 16 October 2011 - 02:44 PM, said:

Hm, měl sem zůstat, sympaťák roku doopravdy nebyla akce pro mě :D


taks's tam aspon udelal nejaky faux-paux? :-D
0

#11 User is offline   Sandy 

  • Group: VIP
  • Posts: 566
  • Joined: 10-January 11

Posted 16 October 2011 - 02:50 PM

No v nedeli jsme sli spat ve 4 jako posledni ve slozeni: Ja, Shallda, Kocur, Tope (Gerry proste vytuhl brzo :D)

Akce uplne paradni.
0

#12 User is offline   Mako 

  • Group: VIP
  • Posts: 596
  • Joined: 02-July 08

Posted 16 October 2011 - 03:19 PM

nechci nic řikat, ale to maso vypadá jako samotná rakovina xD
0

#13 User is offline   Sandy 

  • Group: VIP
  • Posts: 566
  • Joined: 10-January 11

Posted 16 October 2011 - 03:24 PM

zdani klame :). Bylo to vyborny ;)
0

#14 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 16 October 2011 - 05:14 PM

Pátek
19:00 - přijíždí Cezeta s Macim
20:00 - přijíždí pan nejvyšší a s ním zase CEZETA :D
Sobota
5:00 - kde se vzal tu se vzal DESTR (ještě večer na Facebooku řikal že nejede, asi ma u Chia Hertstoun :D)

Ale nejlepší mi přišla Cherryes co se loguje do hry i když je na sraze, řikal sem si, to byla asi nuda :D a jinak obdivuju Chia jakej je dobrej hostitel...prej tam někdo skákal z okna? Co se člověk na worldwidu nedozví a Kocurka prej řídí jak fitipaldi :)
Orifox: Přijde mi nějak povědomej, asi sme se už někde potkali :D

Probíralo se taky PVP dění na mystiqu? A co novy web? Už ho někdo viděl? Těšim se, že si ho rozbalíme na Vánoce :)
0

#15 User is offline   Garry 

  • Group: VIP
  • Posts: 85
  • Joined: 17-January 11

Posted 16 October 2011 - 05:15 PM

Divný je, že první vždycky zmizí kuře.
0

#16 User is offline   Valynisa 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 674
  • Joined: 19-January 09

Posted 16 October 2011 - 06:31 PM

View PostChooze, on 16 October 2011 - 05:14 PM, said:

Orifox: Přijde mi nějak povědomej, asi sme se už někde potkali :D

Mě teda připomíná Večerníka, možná proto Ari:D
0

#17 User is offline   DESTR 

  • Web Team
  • Group: Web Developer
  • Posts: 400
  • Joined: 01-July 08

Posted 16 October 2011 - 07:37 PM

View PostChooze, on 16 October 2011 - 05:14 PM, said:

19:00 - přijíždí Cezeta s Macim
20:00 - přijíždí pan nejvyšší a s ním zase CEZETA :D
Sobota
5:00 - kde se vzal tu se vzal DESTR (ještě večer na Facebooku řikal že nejede, asi ma u Chia Hertstoun :D)



No ono to bude tím, že sem s mystiqem přijel já, ale asi sem cezetoj podobnej :DD

#18 User is offline   Garry 

  • Group: VIP
  • Posts: 85
  • Joined: 17-January 11

Posted 16 October 2011 - 07:45 PM

Nedělal jsem si poznámky ale pouze to dneska taham z hlavy po střepech jak to chodí tak to skládám :)
Hlavní je informace o tom kdo tam všechno byl.
0

#19 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 16 October 2011 - 08:02 PM

View PostValynisa, on 16 October 2011 - 06:31 PM, said:

Mě teda připomíná Večerníka, možná proto Ari:D

Třeba to chtěl uchovat v tajnosti, tedka už se mu to nepodaří :)
0

#20 User is offline   Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 16 October 2011 - 10:46 PM

View PostValynisa, on 16 October 2011 - 06:31 PM, said:

Mě teda připomíná Večerníka, možná proto Ari:D

Na sraze Orifox říkal něco o tom, že ho poslali po vodě v košíku, když se narodil, ale že díky mystiqu se znovu shledal se svým ztraceným dvojčetem a teď tu fungujou oba.

Vážně nevim čemu teď věřit.
5

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist