Mystiq.org - forum: Minecraft 1.8 NEBUDE - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Minecraft 1.8 NEBUDE padlo rozhodnutí,..

#21 User is offline   Kotmage 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 103
  • Joined: 23-December 09

Posted 09 October 2011 - 11:32 AM

problem pořad je např, že v 1.8 není snežný biom :(
0

#22 User is offline   Johnny 

  • Times - Redaktor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 416
  • Joined: 13-July 08

Posted 09 October 2011 - 11:54 AM

Já jsem teď projel pár publiců na 1.8 a zjistil jsem, že ikdyž mám trochu nižší fps jede to poměrně bez problémů, takže se neloučím a jen tak se mě nezbavíte :P
Kotmage: na jednom publicu sněžný biom byl. Řekl bych, že to musí udělat admin nějak.
0

#23 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 09 October 2011 - 12:19 PM

takhle,....jakákoli oblast se dá ručně zasněžit, ale server to pořád nebere jako biom a tak tam nebude sněžit a sníh se nebude obnovovat,...
neboli všechno co se tam vytěží, postaví bude na pohled vypadat divně,.....

Pořád je tady ta věc, že pokud budem i časem přejít na 1.9,.... což asi jo... (všechno "nežádoucí" určitě půjde vypnout a přenastavit), tak stejně
bude třeba vygenerovat nový svět,......
0

#24 User is offline   Angeelik 

  • Group: VIP
  • Posts: 138
  • Joined: 10-April 11

Posted 10 October 2011 - 12:31 AM

Tak si myslím, a určitě nebudu sám, že stabilní server s kvalitní populací je lepší než "troška" sněhu, to snad oželíme. Hlavně ať se co nejdřív vrátí lidi. osobně jsem si udělal malej server na 1.8.1 , jede to krásně, sice tam hrajeme 4, ale i tak :)Být tebou, rozhodnu se pro 1.8.1 ať mají lidi jistotu že se něco děje, navíc se zase začne hrát, ale samozřejmě je to jen můj názor :).
0

#25 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 10 October 2011 - 02:15 PM

no a v 1.9 je nová mapa jenom Nether nebo ne? to je něco jiného než obyč, a sníh? sníh by neměl být problém jestli se udělá důl jako je pískovna :( je fakt že teď tam vůbec nejsou známé tváře-Psojed,Sejsel,Bubaak atd. ty co ten server dělali tím jaký je, já bych tu nehrál taky teď na 1.7 hraju jen kvůli tomu abych dodělal NotreDame..

Za mě je to aby jsme přešli na 1.8.1.... můžeš zkusit dát hlasování a uvidí se
0

#26 User is offline   Kotmage 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 103
  • Joined: 23-December 09

Posted 10 October 2011 - 03:44 PM

Dotaz na další absolutně šílený nápad - co třeba udělam velice malý svět na 1.8 které poté oplácáme novým 1.9 ? Bude to asi strašné ,neproveditelné , a pokazí to image serveru co...

OT: Psojed nolifeří wowko místo toho (Kronos)
0

#27 User is offline   Englor 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 196
  • Joined: 14-November 09

Posted 10 October 2011 - 04:11 PM

Zbrusu nové video (hodně zesvětlené) z nově chystaného realmu "The Ender", který bude domovem endermanů a draků a bude tam pořád tma.

BTW osobně jsem spíš pro to, aby se nic nevypínalo, pokud by to nebylo nezbytně nutný (třeba kvůli zátěži serveru), lepší je rozmanitost.
0

#28 User is offline   Johnny 

  • Times - Redaktor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 416
  • Joined: 13-July 08

Posted 10 October 2011 - 05:16 PM

Chjop chjop...jsem z toho čím dál víc zklamanej...
Ale co...pokrok nezastavíme. Hlavně aby to nešlo do kytek.
Jinak ten nápad, co má Kotmage zní zajímavě..zajímalo by mě, jestli by to šlo
0

#29 User is offline   Black 

  • Group: VIP
  • Posts: 288
  • Joined: 03-July 08

Posted 10 October 2011 - 05:28 PM

Taky bych nic nevypínal, maximálně nějaké omezení. Úplné vypnutí bych viděl jako krajní řešení.
0

#30 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 11 October 2011 - 07:54 AM

Urc ite bych nic nevypinal, mame dobrej server a 64bit linux, tak proc se omezovat.
0

#31 User is offline   Englor 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 196
  • Joined: 14-November 09

Posted 11 October 2011 - 03:30 PM

Ještě jedna věc, dle tohoto Jebova tweetu se taky může stát, že až do Mineconu (18.-19. listopadu) budou vydávat jen pre-releasy, takže se finálního patche 1.9 nemusíme dočkat ještě dobrej měsíc.

btw: http://i.imgur.com/BNitw.png :-)
0

#32 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 11 October 2011 - 09:21 PM

Největší problém je asi v tom, že ani ti velbloudi v Mojang neví přesně jak to s těma verzema bude......jestli 1.9 bude poslední BETA verze,
a pak už nebude beta nebo, že po 1.9 přijde ještě 1.10 BETA....
Jejich současný "plán", dá-li se to tak nazvat, je do 18.10. přidávat nový věci a poslední měsíc do festivalu 18.11. už jen opravovat bugy,....
Pak by teoreticky měla přijít úplně nová éra minecraftu,...

Pokud jde o mě,.... já bych možná minecraftu tu "pauzu" dal,... protože poslední dobou jsem neměl moc přístup k netu, a ještě pár týdnů
to se mnou taky bude dost skromný... tak jestli by to hráčům nevadilo, tak bych je vyslal do světa, šmírovat co mají na jiných serverech zajímavýho.
A až by z minecraftu zmizela nálepka BETA, tak by se daly všechny nápady dohromady a udělal by se unikátní server pro všechny...
Neřešit co tam mají špatně,....... hlavně koukat na to co jinde dělají dobře,... a udělat to taky a ještě líp....

Ještě v průběhu týdne budu přemejšlet co se serverem,..... teď jsem nějak s myšlenkama na štíru,....
1

#33 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 13 October 2011 - 08:13 PM

Nebojte, nezanevřel jsem na Minecraft, mám naopak velkolepé plány pro jednu budovu... :) A Koty má jinak pravdu, teď expim ostošest :D
0

#34 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 13 October 2011 - 08:46 PM

Takže to vypadá že 1.9 už nevyjde..... vypadá to že do do 18.11. už budou jen pre-release verze a pak
se odstraní označení beta a číslování se rozjede od začátku,.....

To celkem mění situaci, takže s velkou pravděpodobností se teď přes víkend pokusim na server
nahodit verzi 1.8.1,... vyzkoušíme si jak nám půjde stěhování,.... a můžeme začít plánovat co budem
dělat po tom 18.listopadu,.... né že bych chtěl nějak strašit, ale jelikož by mělo jít přece jenom o značné
množství změn, bude třeba zase vytvořit nový svět, tak jsem uvažoval o nějakém "čistším" začátku,...
Hlavně proto že když jsem před několika dnama procházel svět, tak jsem narazil na pár věcí, které se mi
zrovna nelíbí,...
Ale to je ještě víc jak měsíc času,.... a jelikož u Mojang pořád něco mění, tak se skoro nedá plánovat...
0

#35 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 14 October 2011 - 08:30 AM

To jako sem strávil měsíc na Notru zbytečně :( jinak tu ceduli UNESCO si tam dal ty nebo jak?.... teď když si řekl že se pak nezačne tak myslim že pro mě kterej chce začít mega projekt nemá smysl vlastně začínat mojí vesnici :(
0

#36 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 14 October 2011 - 09:56 AM

Zatim nic nemažu,... já mám pořád všechno uložený,....
Teoreticky kdyby si někdo řekl, že by chtěl stavbu z úplně prvního světa, co tady jel od dubna z verze 1.4,
tak mu ji i teď můžu vytáhnout,.... a tak tomu bude i teď....

Konkrétní problém na který jsem narazil byl u přesunů truhliček,... nejde jen o to že se rozhodí textura
a většina dvoj-truhel se otočí o 90-stupňů,... ale narazil jsem na větší problém,... truhlu s neomezenym
množstvim dia.krumpáčů,...

Prostě a jednoduše,..... nepanikařit! Tím mi moc nepomůžete,.... radši zkuste vymyslet co a jak udělat,
aby byli spokojeni (pokud možno) všichni hráči,... já zálohy dělám, takže všechno se dá obnovit,...
0

#37 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 14 October 2011 - 12:10 PM

Dobrá děkuju

No já měl návrh tento, v okolí spawnu bych dal tak 50 kostek na každou stranu aby to nebylo jak teď vše u spawnu....
a dále bych popřemýšlel opět o nějákém tom společném projektu... já osobně hodlám stavět vesničku, rozměry ještě nevim ale chci ji mít rozdělenou na více částí tak uvidim :)
0

#38 User is offline   Belgon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 16
  • Joined: 29-July 11

Posted 14 October 2011 - 05:23 PM

Já bch si s váma tak rád zahrál jenže když si spustim nejaký svět tak tam blikne error a je tam cerna obrazovka a nevim jak to opravit... (bud to maj lidi na macu nebo je na xp blbej navod) tak vám asi budu muset udělat pápá :(

This post has been edited by Belgon: 14 October 2011 - 05:24 PM

0

#39 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 14 October 2011 - 05:55 PM

a ty máš co Mac nebo XP?
zkus si stáhnout klient od Asury ;)
0

#40 User is offline   Belgon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 16
  • Joined: 29-July 11

Posted 14 October 2011 - 06:39 PM

jasne ze xp :) ale kde ho stahnu aspon mi to poslete na mail nebo tak :D
0

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist