Mystiq.org - forum: Minecraft 1.8 NEBUDE - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Minecraft 1.8 NEBUDE padlo rozhodnutí,..

#1 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 27 September 2011 - 06:58 PM

Takže jsem se nyní dva dny zkoušel dát dohromady server na 1.8.1 verzi se starým 1.7.3 světem, a stálo to za starou bačkoru.
Neříkám, že mi to nešlo, starý svět, nether, nový svět a porty mezi nima fungovali parádně, ale takový rezidence a zámky na truhličkách
měli nějaký výpadky, takže by se musela udělat spousta opatření a některé funkce by se rozhodily úplně. Takže další aktualizace
u nás bude až na verzi 1.9, která by podle jednoho hejkala z videjka měla vyjít v průběhu dalšího týdne,

Videjko v angličtině -> www.youtube.com/watch?v=jjdQlcyJHTk
POZOR - ten člověk na tom videjku je fakt blázen, takže možná bude lepší když si vypnete zvuk než si to pustíte, a aspoň se
můžete dívat na obrázky co bude novýho.

Tož, v současné době nám opravdu nezbývá nic jiného než čekat a plánovat, co všechno si v nové světě (a novém netheru)
postavíme.
0

#2 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Posted 27 September 2011 - 08:11 PM

Já už jsem si naplánoval malou vilku a ještě jí vylepšuju.

A chci se zaptat kdy tak budeš mít (samozřejmě po vydání nový verze) mapu?
0

#3 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 28 September 2011 - 08:08 AM

Tady můžete plánovat další opičárnu: obrázek
Tohle prej v 1.9 ještě asi nebude, jinak jak tak koukám minecraft se čim dál víc posunuje do RPG stylu,...
ještě přidat nějaký bosse, questy,.... a hurá do nekonečné závislosti,....
0

#4 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 28 September 2011 - 08:51 AM

souhlasim Asuro :D

já plánuju vesnici ale nějakou větší, ovšem pokud mi přesuneš NotreDame snad tedy jo no :( nevím jak se na to tváří lidi ale co sem se ptal tak se zatim hodně líbí
0

#5 User is offline   Ušák 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 46
  • Joined: 30-December 10

Posted 28 September 2011 - 12:12 PM

Též souhlasím s Asurou, ale v žádném případě z toho nejsem nadšen. Tohle už se vymyká takovému tomu "budu stavět kostičky". Dřív to bylo čistě jen o stavění a nebo když byla chuť, tak si zahrát trochu PvP. Ale teď když se dívám na ty návrhy atd., tak se docela začínám obávat, aby nám z toho zachvíli něudělali něco jako WoW.
2

#6 User is offline   vecernik 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,625
  • Joined: 11-September 08

Posted 28 September 2011 - 12:55 PM

jistě že udělají.. protože stavět kostičky dřív nebo pozdějc prostě omrzí.. postavíš, podíváš se... ale za chvilku nebude co stavět. Kdyby se to dalo třeba nějak efektivně používat.. k něčemu to vedlo..
0

#7 User is offline   Asriel 

  • Insomnia Team
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 448
  • Joined: 06-June 11

Posted 28 September 2011 - 10:13 PM

Na tom videjku se mi strašně páči ten texture pack :) ten je úžasný :) ten chcu :)
0

#8 User is offline   Johnny 

  • Times - Redaktor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 416
  • Joined: 13-July 08

Posted 29 September 2011 - 03:59 PM

Mám z toho čím dál horší pocit...nejsem proti vývoji a tak...ale tohle se mi už nelíbí. Doufám, že tu časem bude server max 1.7...protože nějaký ptákovinky na 1.9 mě vážně nelákají
0

#9 User is offline   Mirtian 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 40
  • Joined: 24-July 08

Posted 30 September 2011 - 12:26 PM

Nejsem proti novej verzi a novinkam. Řekl bych, že je trochu zbytecny pridavat RPG prvky do MC. Třeba vyvojari cekaj, ze to pritahne vic lidi, mozna jo, ale taky to nejaky lidi odpudi. Jsem pro to, aby se zde MC aktualizoval, možna se někomu z vas nechce přejit na novou verzi kvuli tem RPG prvkum, ale porad tu zustance to hlavní stary jadro hry - staveni kostiček a k tomu přibude par novych kostiček. Ostatni RPG prvky hry budem moc ignorovat a dal si vesele stavět.

shrnutí: Podle mě se neni třeba bát novych verzi (pokud nebude problem je dat na nas server), stale budem moct stavět jako předtim a kdo bude chtit se bude moct vyblbnout na RPG prvkach...
0

#10 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 30 September 2011 - 03:12 PM

Co se týče toho "Boomu" nových věcí do minecraftu, je to kvůli tomu, že se Notch rozhodl do 18.října nacpat do hry co nejvíc nových věcí a pak celej další měsíc do 18. listopadu, kdy má být MineCon -> festival v Las Vegas zaměřený na minecraft, jen opravovat chyby....
Právě i takhle akce by měla být officiálním oznámení plné verze minecraftu,.... což prakticky znamená jen to, že se odstraní označení BETA a cena se zvýší na 20,-EU. Ale už by teoreticky hra měla být méně problémová, a po tomhle datu už by něměly nastat situace s mazáním herního světa, kvůli nové verzi,....ale tomu zas já moc nevěřím.

Jinak v posledních komentářích Jeb_ ukázal stojan na lektvary (obrázek) a Notch se zmínil že dělá na očarování předmětů (enchancement), které budou náhodné a očarování bude stát zkušenostní body.
0

#11 User is offline   Johnny 

  • Times - Redaktor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 416
  • Joined: 13-July 08

Posted 30 September 2011 - 09:31 PM

Jojo, už je k vidění i nový blok, právě na ty enchanty:
http://i.imgur.com/YOlhm.png
0

#12 User is offline   Belgon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 16
  • Joined: 29-July 11

Posted 05 October 2011 - 04:10 PM

tady je neco malo co bude v 1.9 B) http://www.minecraft...n-new-features/
0

#13 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 07 October 2011 - 04:01 PM

Posledních pár dní už nějak nevim co si o další verzi minecraftu myslet,....
tady je další opičárna: drak, zatim bez textur

Zpráva o tom že 1.9 "měla" vyjít tenhle týden co se zjevila na takzvanym
"officiálním fóru pro minecraft" (http://www.minecraft...m.net/index.php),
tak nějak vyšuměla do prázdna,....

Každopádně pustit 1.7 svět na 1.8 serveru je problém,... a sázim se, že
kdybych si dal tu práci s tim rozjet nový svět 1.8, tak den nato by ta 1.9 vyšla,....
Zatim vypadá, že holt u nás budeme nadále fungovat na 1.7.3 a čekat na tu 1.9....
bohužel zatim asi nikdo neví jak dlouho ještě....
0

#14 User is offline   Ušák 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 46
  • Joined: 30-December 10

Posted 08 October 2011 - 09:48 AM

Vývojáři si z nás tak trochu dělají "Dobrej den" ...
Drak ? K čemu se ten Minecraft sakra blíží .. Asuro, myslíš, že by teoreticky bylo možné potom nějak tyto novinky vypnout? Mám namysli např. toho draka.
0

#15 User is offline   harmi 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 49
  • Joined: 21-December 10

Posted 08 October 2011 - 10:34 AM

Achjo škoda čekání dost klesla populace teď protože dost lidí šlo hrát na jiný servery kde už je 1.8 hlavně když jsem včera lognul a v 5 hodin jsem byl sám online :/
0

#16 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 08 October 2011 - 10:56 AM

To zas neni tak úplně přesný,..... já "šmíruju" situace na několika dalších serverech kde už 1.8 běží a musim říct,
že ve většině případů je tam většinu dne celkem pusto. Protože se prostě ví, že s příchodem 1.9 bude třeba zase
smazat svět a tak se nikomu nechce nic stavět ani na tý 1.8 páč by o to zase přišly,....

Jinak co se týče toho draka,... už teď se dá nastavit, aby se určité obludky vůbec nespawnovali, takže uvidíme jak
bude zapadat do hry a pokusíme se "ho" nějak přízpůsobit našim potřebám,....
0

#17 User is offline   Mirtian 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 40
  • Joined: 24-July 08

Posted 08 October 2011 - 02:09 PM

Troufnu si říct, že většina lidi na tomhle serveru nestojí o nějakeho draka, ale na druhou stranu zatim nevime co bude delat, tj. jake vyhody a nevyhody bude prinaset, takže MOŽNÁ bude přínosem...
0

#18 User is offline   Mijo 

  • Group: VIP
  • Posts: 902
  • Joined: 27-June 08

Posted 08 October 2011 - 03:06 PM

jedine o co stojim je, aby uz to bezelo a bylo to na nejake verzi, ktera se necha a nebude wipe, do ty doby je pro me hrani minecraftu o nicem :)
0

#19 User is offline   Johnny 

  • Times - Redaktor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 416
  • Joined: 13-July 08

Posted 08 October 2011 - 03:11 PM

Já bych to tady prostě nechal na 1.7 a tadá, vyřešeno. Já nevím..ale drak, wtf?!
Stejně pokud se nahodí vyšší verze, pro mě to znamená konec, můj stroj 1.8 jaksi nežere a neutáhne...
0

#20 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 09 October 2011 - 11:13 AM

View PostJohnny, on 08 October 2011 - 03:11 PM, said:

Já bych to tady prostě nechal na 1.7 a tadá, vyřešeno. Já nevím..ale drak, wtf?!
Stejně pokud se nahodí vyšší verze, pro mě to znamená konec, můj stroj 1.8 jaksi nežere a neutáhne...


To u mě jede 1.8 líp jak 1.7 :D ale když maj být takové kraviny v 1.9 Asuro možná bych i přešel rovnou na 1.8 :)
0

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist