Mystiq.org - forum: Star Wars - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Star Wars the old republic

#21 User is offline   Jazzi 

  • Group: VIP
  • Posts: 155
  • Joined: 29-October 09

Posted 18 December 2011 - 12:59 PM

:D frany ty taky hrajes na LOL?? za co jedeš když tak i nick :P
0

#22 User is offline   Fran 

  • Group: VIP
  • Posts: 86
  • Joined: 03-November 08

Posted 18 December 2011 - 01:35 PM

Powertecha nick Naafi bo vsech 11 co sem mel nachystanych nekdo vyzral :lol: a nahodou fronty sou uzitecny muzu zajit do obchodu pak na postu, udelat obed a mezitim uz sem u vyberu postavy.
0

#23 User is offline   Fran 

  • Group: VIP
  • Posts: 86
  • Joined: 03-November 08

Posted 23 January 2012 - 08:29 PM

Nahodou nekdo nedoporucite nejakou guildu u republiky ? Ve ktere treba sami ste nebo s ni mate dobre zkusenosti na expeni aspon, kdyz uz sem si dojel 50 u Empire a dokud nebudu mit novy komp tak pres fps lagy to hrat nebudu :lol:
0

#24 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 23 January 2012 - 09:32 PM

To jako platíte hru a jsou fronty? To by mě moc nebavilo za něco platit a muset čekat než se lognu :)
1

#25 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 23 January 2012 - 09:39 PM

View PostChooze, on 23 January 2012 - 09:32 PM, said:

To jako platíte hru a jsou fronty? To by mě moc nebavilo za něco platit a muset čekat než se lognu :)



na začátku Fronty byly... bioware mělo nastavené servery dost konzervativně... postupně zvedali limity. Teď pokud vím víceméně nejsou :-)
0

#26 User is offline   Halladita 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 205
  • Joined: 08-August 08

Posted 24 January 2012 - 12:02 AM

Zkoušel jsem hrát a docela zábávná hra. Kdyby měl někdo zájem můžu mu prodat účet cca. za 1000 kč (nový stojí 1500; 1200 kč licence + 350 kč měsíc předplatného) teď tam zbývá ještě asi 20 předplacených dní. Bohužel nějak nemám čas ani peníze to dál platit. Kdyžtak PM.

Co se mi tam líbí je třeba area loot -> lootnete jednoho moba a všichni okolo se lootnou taky
Questy -> Každej Q má příběh s ukázkama
Tkzv. HC area -> něco jako dung ale stačí na to třeba dva lidi

No a k PVP jsem se nedostal....

Jo a frontu jsem tam ještě nezažil ;)

This post has been edited by Halladita: 24 January 2012 - 12:06 AM

0

#27 User is offline   Black 

  • Group: VIP
  • Posts: 288
  • Joined: 03-July 08

Posted 24 January 2012 - 03:53 PM

Že on nám otec zakladatel Mystiq taky začal hrát SWTOR? :D
0

#28 User is offline   Sandy 

  • Group: VIP
  • Posts: 566
  • Joined: 10-January 11

Posted 24 January 2012 - 10:12 PM

clovek plati 350,- na mesic a stoji ve frontach.... to je celkem vysmech :D
0

#29 User is offline   Black 

  • Group: VIP
  • Posts: 288
  • Joined: 03-July 08

Posted 24 January 2012 - 10:17 PM

To je už minulost. Teď už žádné fronty nejsou. Koneckonců Paeris to psal o pár příspěvků vejš.
0

#30 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 24 January 2012 - 11:33 PM

Zajímá mě kdy nám mystiq rozjede freečko...doufám, že nejsem jediný kdo stále doufá :)
0

#31 User is offline   Sandy 

  • Group: VIP
  • Posts: 566
  • Joined: 10-January 11

Posted 25 January 2012 - 02:01 AM

View PostBlack, on 24 January 2012 - 10:17 PM, said:

To je už minulost. Teď už žádné fronty nejsou. Koneckonců Paeris to psal o pár příspěvků vejš.


Aha, no ja cetl, ze se fronty probiraly na zacatku topicu :).

Emulator by nebyl spatnej, ale nemame lidi na to, abychom vyvijeli emulator od piky. Kdyby byl nejakej zaklad, na kterym se da stavet, tak to uz by bylo realnejsi ;)
0

#32 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 25 January 2012 - 01:25 PM

View PostSandy, on 25 January 2012 - 02:01 AM, said:

Aha, no ja cetl, ze se fronty probiraly na zacatku topicu :).

Emulator by nebyl spatnej, ale nemame lidi na to, abychom vyvijeli emulator od piky. Kdyby byl nejakej zaklad, na kterym se da stavet, tak to uz by bylo realnejsi ;)

No, možná za pár let, na vmapy a všechny tyhle srandičky je to daleko náročnější než wowko, protože tam se sněma počítá i do taktik. Jedinné, co by tam bylo celkem jednodušší by byly questy, protože jsou dělané přes ty videa, ostatní by bylo daleko náročnější, proto vývojaři vyvýjí strašnou kupu fixů a patchů, stačí koukat na jejich patch list a udpate list. Toto je na vývoj daleko náročnější jako wowko.
0

#33 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 17 July 2012 - 06:58 PM

Caues, pravě jsem dojel Trial do 15 lvlu a hra mě zaujala tím jak je expení zabavné, je to takovej dobrej singl... takže mě navnadila, ale zajámá mě zda ta hra baví i potom, slyšel jsem že po doexpení lidi končej, protže je nuda... co se tedy dělá na max lvlu ? a je epxení zabavné celou dobu ?

Koukal jsem že hra stojí 500 Kc i s 30 dní free, a pak měsíc/250, do toho bych i šel
0

#34 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 17 July 2012 - 08:00 PM

no momentálně to vypadá že to bude na konverzi na Free2play... takže bych s nákupem pár měsíců počkal a pak viděl :D
0

#35 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 17 July 2012 - 08:07 PM

to je to tak špatné ? myslel jsme že je to dobrá hra, když to všude tak vychvalovali, a rikali jak to zničí wowko... i recenze jsou dost pozitivní a má to vyší hodnocení než wowko
0

#36 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 17 July 2012 - 08:18 PM

problém je neustále to že engame obsah se spotřebuje strašně rychle... a navíc z hlediska engame příběh v podstatě až na pár flashpontů neexistuje.

Slibujou teď další planetu ale nějak pochybuju že to bude mít velkou životnost... ostatně to je hlavní problém celé hry... člověk jí proletí strašně rychle... a je fajn to projít za jinou class... ale to nevydrží tak dlouho...

Ta hra by byla super kdyby Bioware bylo schopné rychleji přidávat nějaké q... ale... to znamená je namluvit, a už teď to zabírá 25GB na disku... Více méně by ta hra asi mohla fungovat jako seriál...kdyby alespoň každý měsíc dva přišel nějaký content patch... s planetou... nebo klidně návratem na nějakou planetu do starého prostředí... ale proboha s namluveným dalším příběhem. Bioware ví že tohle je problém ale prostě... nestíhá.

První pořádnej content patch přišel teď!!! a to jen a tuhle hru málo... jinak ona se zaplatila, problém je co s ní dál.
0

#37 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 17 July 2012 - 08:34 PM

mě nejde ani moc o příběh, abych se priznal nejvíc mě na ní vaděj pravě namluvené dialogy, sem línej to číst a prekladat, skipuju skoro všecko, a dost mě to otravuje, jse mi o hratelnost, PVP, Dungy.. to ta hra nemá ?
0

#38 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 17 July 2012 - 08:39 PM

View PostZulldruid, on 17 July 2012 - 08:34 PM, said:

mě nejde ani moc o příběh, abych se priznal nejvíc mě na ní vaděj pravě namluvené dialogy, sem línej to číst a prekladat, skipuju skoro všecko, a dost mě to otravuje, jse mi o hratelnost, PVP, Dungy.. to ta hra nemá ?



ale jo ale to maj i všichni ostatní. Dokonce už udělali i dungeon finder takže člověk nemusí jako blbec sedět ve "fleet".
0

#39 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 09 August 2012 - 11:04 AM

Zdravim tak rešim pekne nemilej problem z hrou a forem...

Včera po trialu jsem si zakoupil hru ke ktere mi bilo slíbeno 30 dní zdarma, hral jsem pak asi 3 hodinky už na plnou verzi, ale když jsem si chtěl večer zas zahrat tak mi launcher píše "there is currently no active substription on this account" tzn prej nemám předplaceno, ale když na webu kliknu do sve založky "předplatné" tak tam je že mám 29 dní !!!

to jest první problém

Druhej je že mi nejde psát na forum (abych tohle vyřešil) tam mi to píše když se pokusím napsat topick:

"you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation."

Co si mam kde aktivovat, hru mam na svem accu aktivovanou co jeste chtěj ???

Nehlede na to že mi 2 dny neodpovídaj na žadne emaili a zpravy na "customer service" a emaili jsme posílal na jejich support !!!

Dělaj si ze mě srandu nebo ? Ja tenhle vtim nak nechapu
0

#40 User is offline   Fran 

  • Group: VIP
  • Posts: 86
  • Joined: 03-November 08

Posted 09 August 2012 - 12:08 PM

Jde o to ze na plnou aktivaci uctu musis mit bud to zavedene placeni kreditkou a nebo kod z predplatneho kuponu. S cim souvisi asi aj ta druha vec. Vcera sem na to narazil u jakesi akce a bylo to tam v zavorce ;)
0

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist