Mystiq.org - forum: Star Wars - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Star Wars the old republic

#1 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 01 August 2011 - 07:00 PM

no už se to tu omejvalo mnohokrát, tentokrát něco nového



kam se hrabe WoW se svýma nudnýma, stereotyp-psanýma questama, ale aby si celá grupa volila mezi dialogama a jestli bude dobrak nebo ne mě příjemně překvapilo svou ne-nelinearitou...
0

#2 User is offline   Black 

  • Group: VIP
  • Posts: 288
  • Joined: 03-July 08

Posted 01 August 2011 - 08:26 PM

Jsem na to dost, zvědavý určiťe do toho půjdu, už je na čase dát WoW sbohem. Jinak k těm flashpointům, mi příjde, že ta grupa hraje bez nějaké taktiky nebo spolupráce není tam vidět, že by někdo tankoval a tak. Ty rozhovory stylem roll jsou zajímavé, je to něco nového, na druhou stranu v nějaké random grupě by to mohlo být zase na škodu.
0

#3 User is offline   -TemP- 

  • Group: LoL moderátor
  • Posts: 2,061
  • Joined: 10-August 08

Posted 01 August 2011 - 08:46 PM

ono to tam neni videt, protoze to jsou zacatecni levely, ale v swtor nebudou healeri a tanci, jak to znate z wowka

jsou classy, ktere maji vetsi vydrz nez ostatni a i nektere mohou dat lehci heal, ale jinak je cela hra o crowd controlu, vyuzivani terenu a prekazek a okolnich predmetu

moc se tesim na end-game raidy v tomhle duchu a na pvp

*Každá operace (raid) má 2 velikosti, pro 8 a 16 hráčů. Obtížnost se podle toho upravuje, stejně tak i loot.

*Po bitvě s bossem dostane každý hráč balíček odměn. V něm může najít věci jenom pro svou herní třídu nebo tzv. Badges, které jdou použít na nákup kvalitních věcí.

*Ve warzónách nebudou společníci, standardní rozměry WZ jsou pro 4 a 8 hráčů, masové PvP se teprve testuje a prozatím zůstane bez komentáře.

*Dočkáme se ale i open world PvP, ve kterém budou hráči plnit svoje mise. Některé planet nabídnou i takové úkoly, jako obsadit nepřátelskou budovu nebo zlikvidovat nepřátelského vůdce. Hráči vyhledávající PvP se tak můžou zaměřit na určité oblasti a budou mít co dělat.

*Obrněná bojová vozidla zůstavají otazníkem.

*Hráči se střetnou i během svých regulérních úkolů. Podobně jako ve Warhammeru Online některé questy vedou do nepřátelského území, kde rapidně stoupá pravděpodobnost PvP.
1

#4 User is offline   Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 01 August 2011 - 08:49 PM

to mě tak napadá.. a co takle free server na právě rušené SW:Galaxies? Jsem chtěl vždycky vyzkoušet (teda je li to ubec možné)
0

#5 User is offline   Black 

  • Group: VIP
  • Posts: 288
  • Joined: 03-July 08

Posted 01 August 2011 - 08:56 PM

No tak Alderaan by měl být kompletně PvP zóna myslím. To že má každý svůj loot se mi taky zamlouvá. O tom tankování/healování to je jisté? Já co jsem četl tak jsem to pochopil tak, že to bude podobné jako ve wow akorát tady může prakticky každá classa zastávat libovolnou pozici s tím, že tedy na to musí mít itemy a talenty. Na ty společníky jsem hodně zvědavý. Ví se o tom něco? Bude se dát nějak upravit jejich vzhled, nebo bude mít třeba každý jedi knight uplně stejného společníka?
0

#6 User is offline   -TemP- 

  • Group: LoL moderátor
  • Posts: 2,061
  • Joined: 10-August 08

Posted 01 August 2011 - 09:06 PM

urcite to nebude jako wowko, ze by si tam dopredu stoupnul jedi a chcankama drzel aggro a smuggler tam za rohem tlacil chain heal

spis stun, dat dmg, schovat, vyhealovat 5-10% a do dalsiho

/edit

ted jsem nasel, ze to bude osetreny tak, ze heal ma jenom omezeny rozsah (par procent, nekolik malo hracu) a cooldown, aby se nedal spamovat

takze za healera to bude vypadat asi : heal, CC, CC, dmg, CC, dmg, heal, CC, CC, dmg, dmg,...
0

#7 User is offline   Black 

  • Group: VIP
  • Posts: 288
  • Joined: 03-July 08

Posted 01 August 2011 - 09:24 PM

No tak bude to alespoň něco nového, docela se na to těším, doufám, že to něčím nepodělají.
0

#8 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 02 August 2011 - 04:29 AM

s těmi vozidly vím jen, že budeš moct lítat ve vesmíru malou lodí, ale to bude podle mě minimální
0

#9 User is offline   Black 

  • Group: VIP
  • Posts: 288
  • Joined: 03-July 08

Posted 02 August 2011 - 07:32 AM

No každá postava by měla mít svoji osobní loď co by měla sloužit jako základna takovej Ebon Hawk.
0

#10 User is offline   Riroseau 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 3
  • Joined: 07-July 11

Posted 11 August 2011 - 09:58 AM

už aby bylo, co ještě není a brzy bude :)
0

#11 User is offline   Black 

  • Group: VIP
  • Posts: 288
  • Joined: 03-July 08

Posted 24 September 2011 - 05:18 PM

Tak už máme oficiální datum vydání: 22.12.2011, já jsem si předobjednal tak jsem zvědav o jak dřív se dostanu do hry :)
0

#12 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 24 September 2011 - 06:18 PM

Plánuje MYSTIQ free server? :D
0

#13 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 24 September 2011 - 06:59 PM

mam rad sw, a MMO ale osobně když vidim ty vide co unikaj se na to mín a mín těším, bude to nudné prostě mi tam něco chybý něco co wow má, a tahle hra to mít nebude, nwm co to je, jsou nadruhou stranu pekne ty dialogy a příběhové zaměření, ale samotný gameplay mě nepřesvěčil
0

#14 User is offline   Black 

  • Group: VIP
  • Posts: 288
  • Joined: 03-July 08

Posted 18 December 2011 - 09:39 AM

No tak už pár dní hraju ostrou hru, zatím jsem si moc nezahrál, protože sedím půl dne v práci a pak 2 hodinky ve frontě. Ale velmi si hru užívám, takže super. Oproti poslední betě se toho příliš nezměnilo, takže asi nemá cenu se tu znovu rozepisovat. Jenom snad to, že Wow šlo nadobro k ledu a už mě do hry nevytahnou ani eventy, ale to jsem předpokládal :D
1

#15 User is offline   Jazzi 

  • Group: VIP
  • Posts: 155
  • Joined: 29-October 09

Posted 18 December 2011 - 11:33 AM

Tak tak hraju od pátku osobně se mi nechtělo čekat frontu v LOL serveru tak jsem na předchozím co byl určený pro CZ/SK komunitu a to je the Ravager jsou tam fronty max 300lidi a to se dá. Doufám však, že při ostrém otevření se servery opraví a možná i zprovozní převody ze serveru na server.

Bylo by boží kdyby mystiq rozjel server s torkem :o
0

#16 User is offline   Black 

  • Group: VIP
  • Posts: 288
  • Joined: 03-July 08

Posted 18 December 2011 - 11:35 AM

No on nebyl určený pro českou komunitu, jen se tam byly přidělené dvě největší guildy. Ale také tam byla přidělená největší ruská guilda a z toho důvodu se přecházelo na LOL.
0

#17 User is offline   Jazzi 

  • Group: VIP
  • Posts: 155
  • Joined: 29-October 09

Posted 18 December 2011 - 11:52 AM

nj jenze na LOL si moc nezahraju misto čekaní hraju rači s rusama xD ale na LOL mam taky vytvořený charakter
0

#18 User is offline   Black 

  • Group: VIP
  • Posts: 288
  • Joined: 03-July 08

Posted 18 December 2011 - 11:53 AM

Aspoň u toho nemůžu trávit celý den, ikdyž teď bych nemohl ani kdyby fronty nebyly :D
0

#19 User is offline   istwanek22 

  • Group: VIP
  • Posts: 175
  • Joined: 22-February 09

Posted 18 December 2011 - 12:13 PM

muzu se zeptat kolik bude delat ten mesicni poplatek? nikde jsem to nejak nenasel. dikec
0

#20 User is offline   Fran 

  • Group: VIP
  • Posts: 86
  • Joined: 03-November 08

Posted 18 December 2011 - 12:17 PM

Predplatni karta stoji 700 na 60 dni takze 350 mesicne, jinak pres ucet by to melo myslim byt zhruba stejne. Nemate chrapat do 4 odpoledne abyste nemuseli cekat ve fronte :P
0

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist