Mystiq.org - forum: Sims 3 - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Sims 3 June 2009

#1 User is offline   Reitak 

  • Honored member
  • Group: VIP
  • Posts: 1,651
  • Joined: 23-May 08

Posted 20 March 2009 - 12:56 PM

http://www.sector.sk/player/extended/playe...8089&zoom=2
0

#2 User is offline   Sajmi 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 141
  • Joined: 08-July 08

Post icon  Posted 20 March 2009 - 01:54 PM

už se na ně těším jak cip :) :) :) jen mám strach že to muj komp neutáhne :)
0

#3 User is offline   Rengen 

  • Group: VIP
  • Posts: 196
  • Joined: 02-July 08

Posted 20 March 2009 - 02:29 PM

Mnooo...já nevim, čekal jsem víc. Mě to nějak tak příjde jako o něco vylepšená dvojka.

Kdy se konečně budu v Simsech moci vžít do svého panáčka a chodit s ní first-person ? :)
0

#4 User is offline   Reaver 

  • Group: VIP
  • Posts: 427
  • Joined: 01-July 08

Posted 20 March 2009 - 03:32 PM

View PostRengen, on Mar 20 2009, 02:29 PM, said:

Kdy se konečně budu v Simsech moci vžít do svého panáčka a chodit s ní first-person ? :)

Doufam, ze nikdy. To by pak uplne znicilo to kouzlo cumeni na nejaky pany skrz strechu ^^
0

#5 User is offline   Sajmi 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 141
  • Joined: 08-July 08

Post icon  Posted 23 March 2009 - 11:42 PM

sem zvědavá jak bude vypadat Simikovské wohoou :D a jak to bude s těhotnyma :D a doufam že se budou i konečně hádat u televize....slibovali to už ve dvojce...ale stejně kdyz posadim 2 rozdilne simiky k televizi a jeden mu to přepne tak mu nic neřekne no....víc samointerakcí by bodlo :D
0

#6 User is offline   Elypsa 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 386
  • Joined: 04-July 08

Posted 24 March 2009 - 10:09 PM

Neni to tak trochu holcici hra?:) Pravda ze jsem to nikdy nehral ale sestranka se svyma kamoskama to uplne zerou..
0

#7 User is offline   Eurys 

  • Group: VIP
  • Posts: 614
  • Joined: 31-August 08

Posted 24 March 2009 - 10:14 PM

co je na tom holčičího? Jinak se mi Simíci přestali líbit už u druhého dílu, když Sims tak jednička
0

#8 User is offline   Butcher 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 317
  • Joined: 01-September 08

Posted 24 March 2009 - 11:26 PM

View PostEurys, on Mar 24 2009, 11:14 PM, said:

co je na tom holčičího? Jinak se mi Simíci přestali líbit už u druhého dílu, když Sims tak jednička


Jednička šla... ale těma datáčema jak tam pak ti (nevim jak to nazvat, řekněme)- chary (:)) kástili a byla tam ta víla ze Shreka, tak to už bylo o ničem http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/nuke.gif
0

#9 User is offline   Sajmi 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 141
  • Joined: 08-July 08

Post icon  Posted 25 March 2009 - 03:01 PM

tak jako některé ty datáče sou fakt zbytečné....Já mám nainstalované jenom pets,dovolenou a podnikání...
kdysi sem měla počasí ale mě to vždycky jebalo-možná to bylo neorig. cedlem. Když začlo sněžit a přestalo tak se mi udělala černá obrazovka, a zmizla až se změnilo roční období..a nebo když uhodil blesk tak se mi vypla celá hra ;)
Jinak The sims 1 bylo taky skvělí....ale prostě přestalo mě to za nějaký čas bavit....simíci nikdy nemohli umřít přirozenou smrtí...jen sem je mohla bud upálit, vyhladovět, nebo utopit. A ted si nevzpomínám jestli děcka mohli růst v dospělé nebo ne....ale myslím že ne....že vyrostli jen z miminka na děcko a tím to haslo. Ve dvojce je právě to kouzlo že stárnou....to je uplně to nejvíc bezvadne na tom ^_^
0

#10 User is offline   Ashellissia 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 166
  • Joined: 08-November 08

Posted 26 March 2009 - 07:20 PM

ty vole vyzera to husto :) ale ja nejako nefrcim na the sims
0

#11 User is offline   Kikinka 

  • Group: VIP
  • Posts: 46
  • Joined: 01-July 08

Posted 26 March 2009 - 07:39 PM

jn přesně, sdílím názory Sajmi ... a těšim se moc, doufam, že mi to pujde :-) akorát mi to tedy nepřijde jako zas až tak velká změna oproti tý dvojce nebo jsem ty velký změny nepostřehla.
0

#12 User is offline   daviholy 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 64
  • Joined: 30-November 08

Posted 26 March 2009 - 07:47 PM

View PostKikinka, on Mar 26 2009, 08:39 PM, said:

jn přesně, sdílím názory Sajmi ... a těšim se moc, doufam, že mi to pujde :-) akorát mi to tedy nepřijde jako zas až tak velká změna oproti tý dvojce nebo jsem ty velký změny nepostřehla.

no nevim jestli to vis ale hlavni zmenou ma byt ze si budes moci volne chodit po meste a popovidat si s ostatnymy popovydat
a co sem cetl tak mozna pro rodici zeny bude jezdit sanitka

This post has been edited by daviholy: 26 March 2009 - 07:50 PM

0

#13 User is offline   hokop 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 685
  • Joined: 02-July 08

Posted 27 March 2009 - 11:58 AM

hej jak si mam v 1 udelat dite? me se to nikdy nepovedlo :)
0

#14 User is offline   Sajmi 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 141
  • Joined: 08-July 08

Post icon  Posted 29 March 2009 - 05:36 PM

View Posthokop, on Mar 27 2009, 12:58 PM, said:

hej jak si mam v 1 udelat dite? me se to nikdy nepovedlo ^_^


musíš se s tím simíkem pořád líbat :) a potom se ti objeví kolíbka a v něm uřvané děcko :)
0

#15 User is offline   Kuboss 

  • Group: VIP
  • Posts: 736
  • Joined: 02-July 08

Posted 29 March 2009 - 06:34 PM

me stejne vzdycky bavilo jen stavet barak, to hrani za ty lidi uz nic moc
0

#16 User is offline   Petr 

  • Group: VIP
  • Posts: 360
  • Joined: 01-July 08

Posted 29 March 2009 - 07:33 PM

View PostKuboss, on Mar 29 2009, 06:34 PM, said:

me stejne vzdycky bavilo jen stavet barak, to hrani za ty lidi uz nic moc

Hmm taky tak a když už jsem to s těma panačkama zkoušel většinou skončili někde pochcaní v rohu holé místnosti bez peněz a partnera....nebo rovnou pošli >.<
0

#17 User is offline   Reitak 

  • Honored member
  • Group: VIP
  • Posts: 1,651
  • Joined: 23-May 08

Posted 31 May 2009 - 08:08 PM

tak co skusali ste to niekto?

uz je to vonku nejake 2 tyzdne a neviem ci sa mi to oplati tahat, tak sem hodte vase poznatky, ci to ma nieco spolocne s hratelnostou s predoslimi sims, alebo uplne nieco nove
0

#18 User is offline   Kikinka 

  • Group: VIP
  • Posts: 46
  • Joined: 01-July 08

Posted 31 May 2009 - 09:05 PM

No mam to už pár dní, ale zatím jsem se pořádně dostala jen k vytváření panáčků a stavbě domů :) Prý to co teď jde stáhnout není úplně oficiální verze a schází nějaký objekty, což je dost možný pač mi přijde, že je tam málo účesů a ty co jo tak jsou dost strašný :-( Oblečení taky nic moc výběr i když je dobrý, že se dá u všeho měnit barva, takže si dost vyhrajete.

Změny oproti 2: no hlavně otevřený svět, kdy mužete jit s jednim panačkem do města, s druhym do bazenu se třetim hrát doma apod. Pak nálada je podle toho jaký splníte přání a nejen podle toho jestli je dobře vyspinkaný a najeděný. Pak je líp propracovaný charakter, že když dáte simíkovi vlastnost třeba charismatický tak líp kecá s ostatními, když dáte vlastnost protivný tak zas máte další možnosti jak být protivný na ostatní :) Některý věci se dají dělat jen když na ně máte vlastnost, takže je každej panáček jinej ... pak třeba když dete do práce tak si můžete nastavit co tam chcete dělat, jestli těžce pracovat, či kecat s kolegy ... když budete těžce pracovat tak dřív postoupíte, když kecat s kolegy tak zase získáte víc přátel logicky no a další takový blbůstky ... podle mě je to good :)
0

#19 User is offline   Ashellissia 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 166
  • Joined: 08-November 08

Posted 31 May 2009 - 09:09 PM

Takze sa to neoplati tahat :?
0

#20 User is offline   SuN 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 488
  • Joined: 03-July 08

Posted 31 May 2009 - 09:11 PM

no ja to mam ... nepride mi to ako najhorsi sims pac sims 1 som hral asi 10 min a 2 asi vobec xDD
Mozes tam behat po celom meste, grafika ujde, je tam dost moznosti...
akurat ma to omrzelo po 2 dnoch ale ja na taketo hry asi proste nejsom ...
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist