Mystiq.org - forum: Vajickova sprcha xD - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 4 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Vajickova sprcha xD

#1 User is offline   nirty 

  • Group: VIP
  • Posts: 322
  • Joined: 28-June 08

Posted 27 May 2009 - 11:14 PM

http://www.novinky.cz/domaci/169819-vajick...ely-stovky.html

jako fakt masakr :o :)
0

#2 User is offline   Somin 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 121
  • Joined: 13-July 08

Posted 28 May 2009 - 12:12 AM

jojo u nás byl taky, ale žádné vejce vzduchem nelítaly :)
0

#3 User is offline   nirty 

  • Group: VIP
  • Posts: 322
  • Joined: 28-June 08

Posted 28 May 2009 - 12:37 AM

View PostSomin, on May 28 2009, 12:12 AM, said:

jojo u nás byl taky, ale žádné vejce vzduchem nelítaly :)

to je ale skoda, jak ja bych si rada hodila =)
0

#4 User is offline   koukam 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 316
  • Joined: 05-April 09

Posted 28 May 2009 - 01:05 AM

docela ubohost. nekdo hodi vajicko coz je celkem jeste pohoda a relativne originalni recese, ale to ze si pak jde dav blbcu zahazet jenom aby si dokazali jak jsou uzasny, ze se dokazi schovat v davu je proste primitivni... a to ani nemluvim o tom, ze pro zahranici jsme ted narod neandrtalcu, protoze si nedokazu predstavit, ze by o tomhle nemluvili v zahranicnich mediich.
btw. nejsem jejich volic
0

#5 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 28 May 2009 - 01:07 AM

View Postkoukam, on May 28 2009, 02:05 AM, said:

docela ubohost. nekdo hodi vajicko coz je celkem jeste pohoda a relativne originalni recese, ale to ze si pak jde dav blbcu zahazet jenom aby si dokazali jak jsou uzasny, ze se dokazi schovat v davu je proste primitivni... a to ani nemluvim o tom, ze pro zahranici jsme ted narod neandrtalcu, protoze si nedokazu predstavit, ze by o tomhle nemluvili v zahranicnich mediich.
btw. nejsem jejich volic

ja bych si sel taky hodit a s hrdosti.. a co zavreli by me? paroubek a jemu podobni jsou hovada co muzou byt radi ze nedostanou kazdy rano prez drzku
0

#6 User is offline   Prasopes 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,733
  • Joined: 04-August 08

Posted 28 May 2009 - 01:12 AM

kolik tech frajeru pujde k volbam ... kolik tech hazecu z CVUT a ceho vseho pujde machrovat tim, ze hodi misto vajce na nekoho na podiu, listkem do urny na hlasy ? ... jsem na to zveda ... zase bude ucast 40% a z toho 10% zahranici, 70% podnikatele a 10% stari a 10% ostatni ... Bijte se do brusou blbecci, ze hazite na politiky vajicka, ale rozhodne v tom nevidim nic uzasnyho, jenom dalsi "davovou" silenost ... stejne jako otazky radaru, amerikanizace, EU a cehokoliv jinyho, zase prijde debilni televize rekne jak to ma byt a vsichni tupohlavci hura hazet vajcama at zachranime stat ...

Obdivuju naopak CSSD, ze se nebala a opravdu tam nakonec stala ... chtelo to opravdu koule na to, takovymu svinstvu celit.
0

#7 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 28 May 2009 - 01:29 AM

prasopse, jdi si tam stoupnout priste taky. skoda ze u toho nebudu
0

#8 User is offline   koukam 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 316
  • Joined: 05-April 09

Posted 28 May 2009 - 01:53 AM

View PostJanyt, on May 28 2009, 01:07 AM, said:

ja bych si sel taky hodit a s hrdosti.. a co zavreli by me? paroubek a jemu podobni jsou hovada co muzou byt radi ze nedostanou kazdy rano prez drzku

idealni by bylo kdyby tem co chytli nauctovali vsechny skody, urazku na cti, aby je zalovali za vsechny sracky co jdou. nakonec by platili solidni prachy za hozeni par vajicek, vyfasovali by podminku a par stovek verejne prospesnych praci. ono by si pak dalsi machri rozmysleli jestli se budou chovat jako kokoti.

This post has been edited by koukam: 28 May 2009 - 01:56 AM

0

#9 User is offline   nirty 

  • Group: VIP
  • Posts: 322
  • Joined: 28-June 08

Posted 28 May 2009 - 01:55 AM

LOCK nebo DELETE tohoto topicu, jinak se tu zase rozpouta flame war a to bych nerada.
Kazda politicka strana ma sve pro a proti, a diskuze na tohle tema je nekonecna. Kazdy svoje nazory prezentuje jinak, ja je budu prezentovat tim ze pujdu volit, udelejte to vsichni pokud vam neni osud tehle zeme volny =)

P.S. Peace and love =)
0

#10 User is offline   koukam 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 316
  • Joined: 05-April 09

Posted 28 May 2009 - 01:58 AM

View Postnirty, on May 28 2009, 01:55 AM, said:

LOCK nebo DELETE tohoto topicu, jinak se tu zase rozpouta flame war, a to bych nerada.
Kazda politicka strana ma sve pro a proti, a diskuze na tohle tema je nekonecna. Kazdy svoje nazory prezentuje jinak, ja je budu prezentovat tim ze pujdu volit, udelejte to vsichni pokud vam neni osud tehle zeme volny =)

P.S. Peace and love =)

mozna jsi to nepochopila, ale tady se nikdo nebavi o ods, nebo cssd, ale o tom hazeni vajicek.
0

#11 User is offline   nirty 

  • Group: VIP
  • Posts: 322
  • Joined: 28-June 08

Posted 28 May 2009 - 02:01 AM

View Postkoukam, on May 28 2009, 01:58 AM, said:

mozna jsi to nepochopila, ale tady se nikdo nebavi o ods, nebo cssd, ale o tom hazeni vajicek.

Ale vim v co se to tu zvrhne, na tomhle foru uz nakej patek smrdim, ver mi.
0

#12 User is offline   koukam 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 316
  • Joined: 05-April 09

Posted 28 May 2009 - 02:22 AM

View Postnirty, on May 28 2009, 02:01 AM, said:

Ale vim v co se to tu zvrhne, na tomhle foru uz nakej patek smrdim, ver mi.

hele bez flamu by fora nemeli smysl, takze tomu dej volny prubeh :)
0

#13 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 28 May 2009 - 09:09 AM

View Postkoukam, on May 28 2009, 02:53 AM, said:

idealni by bylo kdyby tem co chytli nauctovali vsechny skody, urazku na cti, aby je zalovali za vsechny sracky co jdou. nakonec by platili solidni prachy za hozeni par vajicek, vyfasovali by podminku a par stovek verejne prospesnych praci. ono by si pak dalsi machri rozmysleli jestli se budou chovat jako kokoti.

jo? tobe se politicka situace libi? tak to jsi stastny clovek.. znas nejakej zpusob jak vyjadrit nespokojenost? tady CSSD tvrdi ze za to vsechno muze ODS, to je ta jejich arogance.. muzou byt radi ze na ne nelitalo neco jinyho.. paroubka to prase nemuzu ani citit, se podivej do novin za par let zpatky, nebyl den co by se o nem nepsalo co kde rekl za picovinu nebo podobne.. a jeste se jich zastavas.. tak nevim kdo je tady kokot
0

#14 User is offline   Prasopes 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,733
  • Joined: 04-August 08

Posted 28 May 2009 - 09:30 AM

vyjadrit svuj nazor muzes u voleb ... todle je ubohost ... zvlast kdyz ty lidi nechodej ani volit a je to znat :) Je fajn se placat po zadech kdyz dav hazi proti jedinci vajicka, mne to zas prijde jako ubohost.
Neni to otazka jestli se mi politicka scena libi nebo ne, ale otazka vychovani a toho, co se se spolecnosti deje ... misto aby sla volit, hazi trapne vajicka a pak breci u piva, ze je to vsechno na houvno.
Btw. ty veris novinam ? :( A ze za to, co se stalo muze ODS? Ano muze, jelikoz taha penize ze spatnejch lidi:) A ze jsou CSSD chudaci? urcite ne a maji v tom svuj podil ... a ze se bijou o koryta? Hm, to uz je otazka pro nekoho jinyho mne zajima spis to jak to povedou nez kdo kolik ma penez ci kdo kde co rekl z novin, to necham bulvaru a lidem co si potrebujou vylepsit zivot prectenim si, jaky sou politici ignoranti atd., to pro mne neni a neprijde mi to moc inteligentni.
Hele janyte zacal si mi rikat abych si tam stoupnul taky nevim proc na mne takto utocis ... a to, ze toho cloveka nemuzes ani citit? Proc?:D Je fajn, ze bulvar a media stale dokazi ovladat celou verejnost .... vsak hlavne diky nim, byla verejnost pro pad vlady, dnes? Dnes je zase cela verejnost proti .p toci se to jako vitr:)
Kdyz tu, ale omilate, co kdo rekl ... proc ODS porad rikala, ze nikoho nepotrebuje a ze vsechny strany rozemele ?:) Arogance na obou stranach ... melete tu pate pres devate a vesmes jedine co ctu jsou nadavky, ktery nemaji vubec zadny argument ci cokoliv.
Politika CSSD je zamerena na stredni vrstvu obyvatel a da se rict i na studenty, ODS je pro podnikatele a vyssi tridy, ... CSSD se mi nazorama a politikou vzdy jevila jako stredni cesta, nicmene jsem je zatim volil jen jednou:)
Vite je krasny jak vsichni shlednout youtube video, prectou clanek od nejakyho blbecka a uz pobrali vsechnu mourost a videj do politiky, s tim, ze za tejden jak uvidej nakej slajd v televizy, vtipny video o tom ci tom politikovi, zmenej nazor a hura zase semlit nekoho jinyho.
Ceska politika je uz dlouho dobu da se rict smesna, nicmene to nemeni na tom, ze je to tak i u populace, ktera misto voleb jde hazet vajicka v davu jako nejvetsi hrdinove ... kdyby takhle vesele hazeli listky do volebnich uren mozna by to tu nebylo tak na hovno.
0

#15 User is offline   meddo 

  • Group: VIP
  • Posts: 942
  • Joined: 30-September 08

Posted 28 May 2009 - 09:39 AM

View PostPrasopes, on May 28 2009, 10:30 AM, said:

Ceska politika je uz dlouho dobu da se rict smesna, nicmene to nemeni na tom, ze je to tak i u populace, ktera misto voleb jde hazet vajicka v davu jako nejvetsi hrdinove ... kdyby takhle vesele hazeli listky do volebnich uren mozna by to tu nebylo tak na hovno.


No neviem ako to je u vas, ale u nas si z tych sraciek mozes vybrat len sracku, ja uz volit odmietam, preco mam stale chodit k volbam a volit mesie zlo, seru na to, kym tam nebude fakt niekto o kom budem presvedceny ze to mysli s krajinou dobre tak na cele volby prdim, a kludne si pojdem hodit vajicko :) , taky slota by si u nas zasluzil skor kamen do hlavy , alebo betonove botky a sup snim do vahu :)

This post has been edited by meddo: 28 May 2009 - 09:40 AM

0

#16 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 28 May 2009 - 09:41 AM

View PostPrasopes, on May 28 2009, 10:30 AM, said:

1, vyjadrit svuj nazor muzes u voleb ... todle je ubohost ... zvlast kdyz ty lidi nechodej ani volit a je to znat :)
2,Vite je krasny jak vsichni shlednout youtube video, prectou clanek od nejakyho blbecka a uz pobrali vsechnu mourost a videj do politiky, s tim, ze za tejden jak uvidej nakej slajd v televizy, vtipny video o tom ci tom politikovi, zmenej nazor a hura zase semlit nekoho jinyho.
3,Ceska politika je uz dlouho dobu da se rict smesna, nicmene to nemeni na tom, ze je to tak i u populace, ktera misto voleb jde hazet vajicka v davu jako nejvetsi hrdinove ... kdyby takhle vesele hazeli listky do volebnich uren mozna by to tu nebylo tak na hovno.

ad 1. u voleb no, tam by to dopadlo asi tak jak v .... priklad: ptal se me nekdo jestli chci do NATO? do EU? jestli chci radar? NEPTAL
ad 2. jo, za to ty jsi moudrost pobral z wowka a spamovani fora
ad 3. a koho chces volit ty chytraku?
0

#17 User is offline   Maník 

  • Vyhozen z komunity Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2,518
  • Joined: 01-March 09

Posted 28 May 2009 - 09:50 AM

View PostJanyt, on May 28 2009, 09:41 AM, said:

ad 3. a koho chces volit ty chytraku?

ODS :)
0

#18 User is offline   Rosman 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 368
  • Joined: 14-October 08

Posted 28 May 2009 - 09:51 AM

Taky bych si došel hodit... :)
0

#19 User is offline   Rengen 

  • Group: VIP
  • Posts: 196
  • Joined: 02-July 08

Posted 28 May 2009 - 09:57 AM

View PostJanyt, on May 28 2009, 10:41 AM, said:

ad 1. u voleb no, tam by to dopadlo asi tak jak v .... priklad: ptal se me nekdo jestli chci do NATO? do EU? jestli chci radar? NEPTAL


Vstup do NATO byla správná věc, o tom bych moc nepochyboval.
Na vstup do EU se tě přece ptali v referendu. Nebo jak se tě měli zeptat jinak ?
Jestli chceš nebo nechceš radar ? Upřímně, nikdy radar nedošel do takové fáze, aby bylo stoprocentně odsouhlaseno, že opravdu bude. A o referendu se spekulovalo až do poslední chvíle. Takže o tomhle bych také raději pomlčel.

Mimochodem, jenom politicky stupidní člověk volí proti ČSSD...doufám, že půjde k volbám hodně blbců :)
0

#20 User is offline   Prasopes 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,733
  • Joined: 04-August 08

Posted 28 May 2009 - 10:03 AM

koho volit? osobne mam dva nazory na to jak volim:) Ktery stridam ^^
1. bud volit nejakou malou stranu, podporit ji tim...
- nicmene to je vetsinou naprd, jelikoz male strany se vzdy pridaji k nejake velke a dohodnou se ...

2. volit tu ze tri stran, ktera jasne prohrava = docilit tim, rovnomerny rozestaveni hlasu mezi tri vedouci strany
Komunisti - CSSD - ODS
(idealni stav 21% 39% 40% cca)
----------------------------
Btw. proc se mne hned snazis zesmesnit, ze jsem moudrost pobral z wowka? Vzdyt sam si uznal, ze mam pravdu ... Ikdybych tam mel holit ten listek s tim, ze sem si s nim utrel prdel, ale volit proste pujdu :)

A to, ze se te nekdo neptal jestli chces NATO? = trosku smesne, EU? = referendum ... Radar? = slozita otazka amerikanizace :) A ano neptal se te nikdo, mne take ne ... proc by se meli ptat lidi, kdyz nejsou schopny dojit ani k volbam:) Na druhou stranu se mi to take nelibi, ze politici, kteri maji slouzit nam (ne mi jim u voleb), se snazi zakryt strach, ze by neproslo neco, co oni chteji tim "ze tomu normalni clovek nerozumi" ...
S tim s tebou souhlasim, ze tyto kroky jsou velice spatne nicmene, to je chyba politiky obecne a ne jen jedne strany.
Ostatne si nemyslim, ze nejak extra za pad vlady muze CSSD ... ODS to podelali a rozhodne bylo nutne, aby odstoupili a samotni by nikdy neodstoupili (coz je taky smesne), a to, ze se bijou o koryta, proc vas to tak trapi? chteli byste se prat taky ?:) Udelali byste to lip? Sup do politicke strany a ukazte jak jste moudri.)
Nehajim politiky vidim, ze delaji chyby a vidim, ze ta politicka scena se stava spise telenovelou, kterou pousteji v novinach, youtube, novinkach.cz apod. Rozhodne, ale verim, ze kdyby chodili vsichni volit bylo by to tu trosku jinak ...
A koho pujdu volit ted ? Jeste nevim, prectu si obsahy toho, co kdo chce udelat a rozhodnu se i v ramci toho "co slibujou" a "co delali" :) Rozhodne nechci aby studium bylo pro bohate a nebo aby se student pokud chce jit na vysokou musel zadluzit 500k a s takovou zakladal rodinu ... neni to jen toto a je toho vic (o tomto mluvim spise hlavne proto, ze i ja jsem zatim jeste student a vadilo by mi to asi nejvic)
Je treba volit s rozmyslem a vedet ceho chcete dosahnout tim, ze ten hlas tam hodite ... ale jak jsem rekl je jednodussi hodit vajicko za 2.50,- a jit na pivo nez si precist neco o politickem programu a jit volit ...

This post has been edited by Prasopes: 28 May 2009 - 10:07 AM

0

  • 4 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist