Mystiq.org - forum: Manik - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 7 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

Manik Game over

#1 User is offline   Mr.Manik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 376
  • Joined: 30-June 11

Posted 07 July 2011 - 03:19 PM

Ahoooooj všici, kdo toto čtete.

Hned na začátku mi doufám prominete, že jsem tenhle topic založil v sekci Legendy, ale na druhou stranu nevím kam jinam by se to hodilo líp, přece jen za těch 6 let jsem se zapsal do vašich srdcí několikrát, ať v dobrým nebo špatným.

Původně jsem chtěl udělat videjko na rozloučenou, při kterým by nezůstalo jediný oko suchý, znáte to...srdceryvnej emotivní příběh o tom jak končím s wowkem a jak je to strašný, do pozadí by hrála poslední hitovka od Carmen - Never fall apart, která by tomu jenom dodala na emo ratingu a pak bych to klasicky zakončil tím, že to mám na párku... (Díky Židovi za tu hlášku :D). Nicméně na to zrovna nemám ani čas ani prostředky, takže vám ho třeba někdy dodám jestli se k tomu dostanu (ten scénář byl fakt geniální). :D

No, ale teď k věci. Říká se, že v nejlepším se má přestat a ten čas jsem já jaksi prošvihl. WoWko jsem hrál hlavně kvůli lidem se kterýma byla sranda na raidech, BG, při plenění, pálení hordáckých vesnic a znásilňování jejich žen. Byly to dobré časy. A rozhodně nelituju toho času strávenýho ve WoWku a nebudu se tu chytat nijak za hlavu a říkat si kolik jinejch věcí jsem mohl dělat...WoWko, konkrétně Mystiq (jinde jsem ani nikdy nehrál) mi přinesl spoustu nových přátel za který jsem rád, nějaký ten bakšiš tu a tam, a pár dalších zkušeností. Nicméně lidi kvůli kterým jsem tu hrál už tu víceméně nehrajou, atmosféra je tu už úplně jiná než bývala, což se samozřejmě dalo čekat s růstem populace a ze mě se tak stal něco jako přežitek z minulýho režimu.

Takže tímto bych chtěl poděkovat guildám ve kterých jsem působil za ty roky a těmi jsou:
1) nO respect
2) INFINITY
3) RotA
4) Old Heroes

Speciální díky patří samozřejmě Rotě mojí milované, která pro mě byla skoro jako rodina...jako by to bylo včera, kdy jsem asslickoval Heavna, měsíc mu chytal ryby do alchemky, aby se za mě přimluvil, aby mě tehdy jako 15ti letýho Maníčka vzali do Roty plné hrdinů :)

A když už jsem u těch děkovaček, tak pár lidí, individuí a mystiq fellaz by si určitě zasloužilo sólo poděkování (Jenyla si to vyprosil no). Takže tady to je, speciální poděkování lidem jako Ari, Carmen, Daft, Jenyla, Heaven, Magi, Růža, Nabu, Alga zkrátka celé hardcore jádro Roty, kleknul bych si před váma na kolena a hodil /respect, kdyby to šlo, takhle si to můžete aspoň představit :D
Dále pak lidem jako Kůler a Grg...oni vědí za co xDD
A samozřejmě ostatním fellaz díky kterým se tu hrálo aspoň nějak na úrovni a tak po různu: Tydýt, Jude, Jumper, Fucker, Boun, Reaver, Adrian, Feenux, Qirti, Kuboss (Chlapcům z MG za ty prohrané doty atd... )...no teď mi tak dochází, že kdybych vás měl všechny jmenovat, tak tu půlku topicu čtete jenom jména, takže když se tu neuvidíte, tak mi to promiňte, není v tom nic osobního
Vlastně ještě bych chtěl poděkovat GM teamu, že se tu o to tak stará...hlavně Blackovi za ty bany (Tentokrát ti to usnadním, tenhle cos mi dal byl poslední, du pryč... :D)
A na závěr taky jihlavské skvadře, že mě znesvětili a naučili mě pít atd.. :)

To by bylo asi tak k děkovačkám.
Někoho tu určitě napadne, že to je další z mejch blafů, jak vás tu nalakovat, že končím a přitom tu hrát dál a bohužel/bohudík tomu tak není. Všichni lidi kvůli kterým jsem tu ještě hrál jsou pryč, wowko mě už ani nebaví, nemám na to čas...zkrátka toto je můj definitivní konec a proto taky zakládám tento topic. Rád bych pronesl něco ve stylu, že dlabu na wowko a du si užívat RL nebo tak něco, ale můj RL je momentálně asi tak práce/spánek + pár hodin volna. V září se navíc stěhuju do Brna, takže tam si ten život rozjedu jinak xD


A abych řekl něco moudrýho na závěr: Tak se tu mějte hezky, nezlobte tu GMka/Devy ... a mějte WoWko víc na párku a nevztekejte se tu na fórku kvůli každé hovadině, není to zdravý. A taky jezte hodně vápníku a vitaminu a lentilek a poslouchejte Ewu Farnou...a nekuřte a nehulte a nechlastejte...by stačilo :)


Takže ahooooooooooooooooooooooooooooooooj, s láskou váš Maník o/
http://rota.thosting.cz/manik.jpg

Věnováno památce mých postav: ChosenOne, Ishta, Manik, Ellbereth, Zdenecek, Skaterboy, Blemc, Godric, Nitrix, Losmanikos, Manicek a podobnych zkomolenin...necht je jim dopran klid v morich SQL databaze.


PS. Někdo se za mě ujměte pokračování v tradici srázků v Brně
PS2. Účet mi klidně zabanujte, ale aspoň tento topic tu na památku nechte, díky.

This post has been edited by Chlejst: 07 July 2011 - 03:50 PM

16

#2 User is offline   czechtroll 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 19
  • Joined: 05-July 11

Posted 07 July 2011 - 03:23 PM

Čau
0

#3 User is offline   vecernik 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,625
  • Joined: 11-September 08

Posted 07 July 2011 - 03:35 PM

:( to nemuzes :( fnuk...
0

#4 User is offline   Daft 

  • Group: VIP
  • Posts: 989
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 July 2011 - 03:38 PM

tak se měj :) zabanování přenechám jiným oprávněným, je jich tu docela dost, co tě nemá rádo :)

PS:byly to dobrý časy...
0

#5 User is offline   Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 07 July 2011 - 03:49 PM

shválně, že ho smažou :D
0

#6 User is offline   Adrian 

  • Group: VIP
  • Posts: 354
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 July 2011 - 03:53 PM

Chtěl jsem tě to poslat někam,ale žes mě tam zmínil,tak si to odpustím. Svým způsobem mě mrzí ta aféra s bombou, myslel jsem, že člověk co tu hraje takovou dobu jako ty (a to platí i pro ostatní aktéry) nemá něco podobného zapotřebí.
Tož se holt měj,beztak zas přismrdíš. :D
0

#7 User is offline   Jenyla 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,494
  • Joined: 01-July 08

Posted 07 July 2011 - 04:48 PM

voe voe voe a pamatujes jak sem te vyzral D1 ramena xD
/salute
0

#8 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 July 2011 - 04:55 PM

Dík, že si mě jmenoval, opravdu si toho vážim. Nikdy sem nelitoval, že sem tě před těmi 5 lety vzal do RotY :) video doufám někdy dodáš protože soundrack k němu je opravdu epický a byla by škoda kdyby byli hráči mystiqu ochuzeni.
0

#9 User is offline   Bonitko 

  • Daemonica CT - Priest
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,258
  • Joined: 01-July 08

Posted 07 July 2011 - 04:57 PM

Sem slavnej sem tam napsanej taky :D
Hele Maníku, ale jako pořádání srázků se stejně nezbavíš, stejně to budeš muset dělat, kdo jinej by se s tím sr.. patlal :)
0

#10 User is offline   Qirti 

  • Group: VIP
  • Posts: 364
  • Joined: 01-July 08

Posted 07 July 2011 - 05:31 PM

Qirti > Kuboss, hehe :D
Jinak teda sbohem, je škoda, že už se nikdy neuvidíme..(Když nepočítám následujících 5 let v Brně :D) Ale stejně by si měl udělat to videjko, co sem ti říkal ^^
0

#11 User is offline   rasasak 

  • Group: VIP
  • Posts: 65
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 July 2011 - 06:05 PM

Tak se pridam ke kondolujicim ... Uprimnou soustrast vsem tvym postavam :D

jinak diky za zacleneni do hardocre jadra 8-) cenim si toho ....

a nyni nezbyva nez pronest :

"In nomine Patris et Filii et Spiritus sancti"
0

#12 User is offline   Kaspic 

  • Group: Moderátor
  • Posts: 841
  • Joined: 05-October 09

Posted 07 July 2011 - 07:36 PM

Ahoj maník :( Maj sa fajn

#13 User is offline   -TemP- 

  • Group: LoL moderátor
  • Posts: 2,061
  • Joined: 10-August 08

Posted 07 July 2011 - 07:38 PM

lock.. stejne se za dva mesice vrati.. =D
0

#14 User is offline   hartom 

  • Vyhozen z fóra Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,527
  • Joined: 09-November 08

Posted 07 July 2011 - 09:27 PM

Papa maníku,ale věřím že se vrátíš protože závislost ti nedovolí odejít :D
0

#15 User is offline   GruPyk 

  • Group: VIP
  • Posts: 730
  • Joined: 01-July 08

Posted 07 July 2011 - 09:36 PM

o/
0

#16 User is offline   Hillx 

  • Group: VIP
  • Posts: 602
  • Joined: 04-November 08

Posted 07 July 2011 - 09:53 PM

Dal sem ti na rozloučenou - repku ;) /bye
0

#17 User is offline   Feenux 

  • Group: VIP
  • Posts: 657
  • Joined: 01-July 08

Posted 07 July 2011 - 10:00 PM

Tak se měj no, ale beztak se tu zase objevíš v nový identitě, jako několikrát za tu dobu :)
0

#18 User is offline   Jenyla 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,494
  • Joined: 01-July 08

Posted 07 July 2011 - 10:01 PM

mozna se tu objevi a mozna nahodi uber hacky a server vybouchne jako velkou pomstu za ban xD to nikdo presne nevi a proto je to Maník :-)
1

#19 User is offline   Mijo 

  • Group: VIP
  • Posts: 902
  • Joined: 27-June 08

Posted 07 July 2011 - 10:05 PM

no nechapu, proc ho oslavujete jako legendu, jedine co, tak ukradl par postav a rozsekal snehulaka katanou

ale nic proti mej se
4

#20 User is offline   sakim 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 641
  • Joined: 24-July 08

Posted 07 July 2011 - 10:10 PM

/farewell je to škoda maniku .. ale já věřím!! že se vrátíš zase !! ... přece nás tu pár starejch mega oldschool hráčů nenecháš :).
Je to fakt škoda, že odcházíš .. hodně lidí tě tu možná nesnáší, ale bez tebe to tu už nebude ono ... psaní věčných sra... na forku ... prudění atd, atd ... :).
BTW : Když si to tak uvědomím, tak za ten tvůj ban teoreticky může grgova a moje nenasytnost ... nestačilo pár goldů navíc bohužel xD.
Hodně štěstí v RL ;)
0

  • 7 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist