Mystiq.org - forum: WoW vs. L II - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

WoW vs. L II debata o tom co je lepsi. pls vyjadrete se!

#1 User is offline   opice 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 84
  • Joined: 14-July 08

Posted 21 May 2009 - 01:42 PM

Cuz, mam do skoly udelat nejakou prezentaci na 15 minut, o cemkoli. jeden bod se zabyva souperenim mezi L II a WoWka. pls edte na stranku wowl2.estranky.cz a pripiste nejaky komentar, pripadne hlasujte v ankete. Zabere vam to jen chvili a me pomuzete. Diky vam vsem, co stranku navstivite.
0

#2 User is offline   opice 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 84
  • Joined: 14-July 08

Posted 21 May 2009 - 02:40 PM

Dik, uz je tam 1. komentar od mystiqu.
0

#3 User is offline   Prasopes 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,733
  • Joined: 04-August 08

Posted 21 May 2009 - 02:48 PM

nazor? ... hm diskuze o tom co je lepsi hokej? fotbal? basket? box? lyzovani? strelba z luku? parasutismus? horolezectvi? ... kazdyho bavi neco jinyho, nechapu kdo muze delat podobne statistiky a k cemu takova statistika je "co je lepsi" ^^
0

#4 User is offline   eragon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 89
  • Joined: 04-November 08

Posted 21 May 2009 - 02:59 PM

WoW se mi zdá přeci jen lepší, než "lajna", kterou sem hrál něco kolem 2 let, myslel sem si, že wow je hrozná kravina, pak jsem to zkusil abaví mě to víc, ale každá hra funguje na uplně jiném principu, jako je ve wow horda vs alíci, tak v L2 každý vs každý, je tam propracovanější systém pvp/pk, zato ve wowku 10x více armorů a možností
0

#5 User is offline   opice 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 84
  • Joined: 14-July 08

Posted 21 May 2009 - 03:32 PM

V my prezentaci je bod: Dva velci rivalove L2 a WoW. proto tohle.

PROSIM PISTE SVE NAZORY NA TU WEBKU. DIKS
0

#6 User is offline   hokop 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 685
  • Joined: 02-July 08

Posted 21 May 2009 - 07:01 PM

doufam ze ten 1. komentar z mystiqu je ten muj :)
0

#7 User is offline   rewew 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,570
  • Joined: 03-November 08

Posted 21 May 2009 - 10:32 PM

Nedokážu se nestranně vyjádřit, můj názor na wow se rapidně zlepšil po příchodu na mystiq, ale L2 hraju s krátkýma přestávkama 6 let a obávám se, že až na práci s databází o té hře vím snad všechno.
To je jako bys srovnával kolo s kamionem- cyklista řekne, že kolo je nejlepší a hádej co řekne řidič náklaďáku...? :P
0

#8 User is offline   opice 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 84
  • Joined: 14-July 08

Posted 22 May 2009 - 06:14 AM

View Posthokop, on May 21 2009, 08:01 PM, said:

doufam ze ten 1. komentar z mystiqu je ten muj :)


Bohuzel asi ne...
0

#9 User is offline   Anchor 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 76
  • Joined: 24-April 09

Posted 22 May 2009 - 06:49 AM

mel sem moznost vyzkouset L2 a v porovnani s wow mi nesedelo probihani samotnyho boje a pouzivani spellu, na druhe strane ma vychytanej system crafteni a obchodu
0

#10 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 22 May 2009 - 06:53 AM

View PostPrasopes, on May 21 2009, 03:48 PM, said:

nazor? ... hm diskuze o tom co je lepsi hokej? fotbal? basket? box? lyzovani? strelba z luku? parasutismus? horolezectvi? ... kazdyho bavi neco jinyho, nechapu kdo muze delat podobne statistiky a k cemu takova statistika je "co je lepsi" ^^

no tak tady to zrovna neplati ze jo..

uz jen ze si vemu fakt, kolik lidi hraje wow, tak mam jednoznacnou odpoved co je lepsi a nepremyslim o nejakym L2 o kerym jsem slysel az tady na foru :))
0

#11 User is offline   eragon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 89
  • Joined: 04-November 08

Posted 22 May 2009 - 09:15 AM

View PostJanyt, on May 22 2009, 08:53 AM, said:

no tak tady to zrovna neplati ze jo..

uz jen ze si vemu fakt, kolik lidi hraje wow, tak mam jednoznacnou odpoved co je lepsi a nepremyslim o nejakym L2 o kerym jsem slysel az tady na foru :D)

Porovnávat WoW a L2 se nedá, stačilo by si to zahrát a hned by si pochopil proč, jsou to naprosto rozdílné hry a uplně jiným systemem
0

#12 User is offline   Rengen 

  • Group: VIP
  • Posts: 196
  • Joined: 02-July 08

Posted 22 May 2009 - 11:56 AM

View Posteragon, on May 22 2009, 10:15 AM, said:

Porovnávat WoW a L2 se nedá, stačilo by si to zahrát a hned by si pochopil proč, jsou to naprosto rozdílné hry a uplně jiným systemem


To si zase tak úplně nemyslim. Dvě naprosto rozdílné hry s úplně jiným systémem jsou třeba World of Warcraft a Need for Speed.
Určitě se L2 vs. WoW moc porovnávat nedá, ale jsou určité aspekty, které by se srovnávat dali. Jsou to přece jen dvě konkurenční MMORPG hry.
0

#13 User is offline   Prasopes 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,733
  • Joined: 04-August 08

Posted 22 May 2009 - 12:09 PM

View PostJanyt, on May 22 2009, 07:53 AM, said:

no tak tady to zrovna neplati ze jo..

uz jen ze si vemu fakt, kolik lidi hraje wow, tak mam jednoznacnou odpoved co je lepsi a nepremyslim o nejakym L2 o kerym jsem slysel az tady na foru :))

Spise jsem narazel na totalni hloupou nesnasenlivost "omg wowkar stfuuu uuu noooPPPP lA PWNNnnNN YAYA???!" "L2??? loLOooOOL co to je? podlozka pod prdel na hajzluuu? loloOLoLL NooP YAYA?!" apod. proste at si kazdej hraje, co ho bavi ...
Co se tyce wow ma to urcite pribeh, ktery zamaval s nejednim paranem a hlavne WoW ma pevnejsi zaklady nez LineAge ... vsak dyt je tu uz x-desitek let jako Warcraft1 atd. ... Blizzard si s tim pribehem dost vyhral, na druhou stranu jako clovek, co pribeh ma rad, se mi nelibi, ze ve WoW se zacinaji obevovat proste znama jmena a velci hrdinove Warcraftu, ktere muzete zabijet v dungach prijde mi to jako docela solidni vyjebavacka s pribehem a samotnym WoW ci Warcraftem obecne ... ciste reklamni tah, ktery se mi nelibi ... ale to uz proste tak muze byt, kdyby udelali treba arthase, ze mu z prdele litaj blesky a dava tim instanty mecem dava za tri bambiliony a kdyz jde tak kolem nej poskakuji jeho posluhovaci kteri davaji za jeden bambilion ok ... ale takhle mi to prijde hrozne trapny :)
Jak rikam at si kazdej hraje co chce, co se tyce wow ma pevnejsi zaklady, ale porad je to jen hra a lepsi/horsi ... kazdy ma rad neco jineho :) A rozhodne si nemyslim, ze "dobrost" muzes soudit podle zastupu fanousku...
0

#14 User is offline   Nakasharal 

  • Group: VIP
  • Posts: 788
  • Joined: 07-January 09

Posted 22 May 2009 - 12:39 PM

View PostPrasopes, on May 22 2009, 02:09 PM, said:

Spise jsem narazel na totalni hloupou nesnasenlivost "omg wowkar stfuuu uuu noooPPPP lA PWNNnnNN YAYA???!" "L2??? loLOooOOL co to je? podlozka pod prdel na hajzluuu? loloOLoLL NooP YAYA?!" apod. proste at si kazdej hraje, co ho bavi ...
Co se tyce wow ma to urcite pribeh, ktery zamaval s nejednim paranem a hlavne WoW ma pevnejsi zaklady nez LineAge ... vsak dyt je tu uz x-desitek let jako Warcraft1 atd. ... Blizzard si s tim pribehem dost vyhral, na druhou stranu jako clovek, co pribeh ma rad, se mi nelibi, ze ve WoW se zacinaji obevovat proste znama jmena a velci hrdinove Warcraftu, ktere muzete zabijet v dungach prijde mi to jako docela solidni vyjebavacka s pribehem a samotnym WoW ci Warcraftem obecne ... ciste reklamni tah, ktery se mi nelibi ... ale to uz proste tak muze byt, kdyby udelali treba arthase, ze mu z prdele litaj blesky a dava tim instanty mecem dava za tri bambiliony a kdyz jde tak kolem nej poskakuji jeho posluhovaci kteri davaji za jeden bambilion ok ... ale takhle mi to prijde hrozne trapny :)
Jak rikam at si kazdej hraje co chce, co se tyce wow ma pevnejsi zaklady, ale porad je to jen hra a lepsi/horsi ... kazdy ma rad neco jineho :) A rozhodne si nemyslim, ze "dobrost" muzes soudit podle zastupu fanousku...

No oni nedavaj na pr*el jen příběhu.....pvp jde taky hodně do srabu.Njn wow se stává jen megalomanskou hříčkou kde každej trouba může vlastně změnit příběh a samotná hra se dělí na death knighty,paladiny a přicmrndovače.
0

#15 User is offline   rewew 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,570
  • Joined: 03-November 08

Posted 22 May 2009 - 01:39 PM

View PostRengen, on May 22 2009, 11:56 AM, said:

To si zase tak úplně nemyslim. Dvě naprosto rozdílné hry s úplně jiným systémem jsou třeba World of Warcraft a Need for Speed.
Určitě se L2 vs. WoW moc porovnávat nedá, ale jsou určité aspekty, které by se srovnávat dali. Jsou to přece jen dvě konkurenční MMORPG hry.



Nejsou, rozdílů tam je fakt dost, nehraju sice wow, ale na ty základní poukážu.
- Promakanější, míň pohádková grafika
Například
http://img29.imageshack.us/img29/4319/majestic6dg.jpg
http://img20.imageshack.us/img20/7623/shot00006ac1.jpg


- každá hra má jiný základ a cíl, wow se drží příběhu, v L2 jde jen o zabíjení (PVP/PK), což mu u mně dělá ohromné plus, volného času nemám moc, takže nějaké půlroční expení a shánění itemů mě moc nebaví.

- wow vychází z Warcraftu, L2 z L :)

- wow má sice víc možností (prý se tam dá i pít pivo a následně se ožrat :D), ale po téhle stránce je zas L2 lepší a domakanější

- můžeš tam zabít kohokoliv, nesmí se zabíjet akorát ve městech. Ve wow si tohohle asi moc neužijete, zabít někoho tak na 10 lvlu xD

- jak jsem řekl- grafika. Nádherná, ukažte mi nějaký obrázek z wow, který by byl tak hezký :)
http://img20.imageshack.us/img20/7273/gladhero001.jpg



a na závěr videjko :)


0

#16 User is offline   Kratos 

  • Group: VIP
  • Posts: 277
  • Joined: 02-July 08

Post icon  Posted 22 May 2009 - 01:47 PM

Tak já L2 hrál chvíli a jako zarputilímu wowkařovi se mi to moc bohužel nelíbilo holt to není muj šálek čaje.



Tím myslíte že mám zustat u nejmíň pohádkovejch GW? Kde jen málokdo má špičatý uši, rohy, kopyta, křivici v páteři nebo je trpajzlík?

http://img.photobucket.com/albums/v250/Dark_Slinger/guildwars300.jpg
0

#17 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 22 May 2009 - 01:51 PM

http://community.mystiq.org/public/style_images/mystiq-vyvoj/snapback.png' alt='View Post' />Kratos, on May 22 2009, 02:47 PM, said:


300 rusaku bitva o cernobyl? :) hehe
0

#18 User is offline   rewew 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,570
  • Joined: 03-November 08

Posted 22 May 2009 - 01:53 PM

WTF?
0

#19 User is offline   Anchor 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 76
  • Joined: 24-April 09

Posted 22 May 2009 - 01:56 PM

pekne upraveny ve photoshopu :-)
jinak GW vyhravaji v grafice, ale jinak PvP omezeny jen na areny, svet mimo mesto se generuje pro kazdyho zvlast, takze nuda :-)
0

#20 User is offline   rewew 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,570
  • Joined: 03-November 08

Posted 22 May 2009 - 01:59 PM

View PostAnchor, on May 22 2009, 01:56 PM, said:

...svet mimo mesto se generuje pro kazdyho zvlast, takze nuda :-)...




Cože? LOL, takže pokaždé expíš jinde? xD
0

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

8 User(s) are reading this topic
0 members, 8 guests, 0 anonymous users


TOPlist