Mystiq.org - forum: Pochlubte se co plánujete - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 6 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Pochlubte se co plánujete Na novém světě

#21 User is offline   Sejsel 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 54
  • Joined: 11-April 11

Posted 25 May 2011 - 06:14 AM

Jo, jo.. Napriklad mega-zimni prostredi objeveny mnou - Itriarn :D
0

#22 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 25 May 2011 - 08:17 AM

Já se začáínám pomalu, ale jistě rozhodovat že možná kopat nebudu a udělám si taky svuj hrad, fakt teď přemýšlim, fantazii na stavby mam velkou teď jen jestli bydlet ve skále nebo si udělat své panství :) něco na způsob Toho hradu, né stejné ale hodně podobné, a možná bych si ho postavil i z cihel :) for fun i s koberci takový novodobé panství z cihel :), bylo by to asi snažší než vykopat díru, a pak ještě k tomu stavět ostrovy, takže až budu doma asi si udělám nový plán :) hradby +- 9 (Lichý počet) kostek vysoký z černého dřeva a prostředek GlowStone, jestli bude v Cauldronu, a nebo jinak aby se snadno získal, a rozměrey +- 100x150 všude kolem příkopy vody a brána Přes Gate a dám si tam nejspíš i Bridge, přemýšlím jestli do toho jít s kámošem nebo ne, ale asi jo, překecám ho aby si nestavěl panelák, sklep by se udělal i náká ta uniková chodbička..... Co myslíte hrad nějakých 80x60 z cihel tak 3 patra? :D to by šlo ne? :D aspoň bude ojenidělej, a v ,,podhradí" pole 2xTřtina 2xObilí (1 já 1 kámoš) Střechu asi z těch Stone Slabů, strop z SandStonu..... aspoň bude na dlouho vystaráno, teď jen jaký povolání

Dřeva bude třeba dost, ale zas cihly+sklo bude dávat dost, nebo pak až farmář.....

Musim ho překecat, časem z tohotzo serveru bude server panství :D
0

#23 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 25 May 2011 - 10:05 AM

díky moc Exkremente, našel jsem si parádní poušť :) hned na spawnu a kousíček jsou stromy, skály, takže tady se mi bude skvěle pracovat :D
0

#24 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 25 May 2011 - 10:55 AM

to jo vazeni, bylo by prima udelat na mape jiste sekce kde by bylo:

moderni mesto (zde mam napad)
staroveke + stredoveke (neco z egypta + nil treba)
vesnice ve stromech
podmorske mesto
atd atd

osobne se mi zamlouva a budu realizovat a ted si patentuju:

moderni mesto >> zde chci dve veze WTC, uz si je zkousim na singlu, rozmer cca 30x30 na jednu, uvidim jak to vyjde (tak mi to nikdo neberte, ale tak prezil bych to :) )
staroveke + stredoveke >> zase hrad (tu se patent nevztahuje, pac hradu jsme meli i ted nekolik)
- u nej pristav, tam zbuduju molo + starovekou lod, jeste nevim jaky stoleti to bude
vesnice ve stromech >> i zde bych rad prispel svym obydlim
podmorske mesto >> zajimava realizace + podvodni tunely s kolejama, epic :D
.
.
.kdyz to podtrhnu tak chci WTC, hrad s molem a lodi :D)

This post has been edited by Janyt: 25 May 2011 - 10:56 AM

0

#25 User is offline   Imperis 

  • Group: VIP
  • Posts: 136
  • Joined: 12-September 08

Posted 25 May 2011 - 11:43 AM

já mam chuť se pustit do ajfelovky,malou verzi sem si uz zkusil,ale asi to dopadne že si udělám jen hrad na ostrově :-)
0

#26 User is offline   Keryn 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 9
  • Joined: 27-April 11

Posted 25 May 2011 - 12:10 PM

Já mám v hlavě dva projekty, buď postavím něco na způsob mého dosavadního domu, nebo si postavím věž kruhového půdorysu se základnou na spodku mapy, viz. obrázky.





Průměr základny bude něco kolem 35 kostek, výška od spodku mapy asi 100 kostek. Mezi terénem a věží bude mezera 2 - 5 kostek.
Část věže nad povrchem bych chtěl postavit z páleného kamene, část co bude pod terénem nejspíš z cobblestone. Přístupovou cestu bude tvořit můstek široký 2 - 4 políčka.
Uvažuju ještě o tom, že bych stěny věže pokryl lávou, která by vytékal zpod začínajícího rozšíření. Lávový stěny mám kolem stávajícího domu a dost se mi líbí :-).

Kromě nezbytnýho zázemí ve vnitř věže zatím nic extra neplánuju. Na vrcholu postavím možná políčko, možná skleněnou kopuli, to ještě uvidím.

This post has been edited by Keryn: 25 May 2011 - 12:11 PM

0

#27 User is offline   SkYpiQ 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 30
  • Joined: 01-May 11

Posted 25 May 2011 - 12:42 PM

Láva jako stěna, je extrémní zlo! Je to ošklivé...
A ten tvůj dům, považuju za jeden z nejošklivějších na serveru. Promiň....
0

#28 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 25 May 2011 - 12:51 PM

View PostSkYpiQ, on 25 May 2011 - 12:42 PM, said:

Láva jako stěna, je extrémní zlo! Je to ošklivé...
A ten tvůj dům, považuju za jeden z nejošklivějších na serveru. Promiň....



ty si můj dům viděl? Jinak od realizace sem se odklonil ted mám v plánu iný projekt takřka 99x99 jen stavba + okolí mám to promyšleno teď du zkusit realizaci zmenšeniny v SP a pak si udělám návrh, myslel sem že by to vypadalo dobře ale ne, jinak ještě k baráku.... postavil sem pouze 1 ,ale další 3 rozestavěl a pochybuji že víš o jaký jde :)

This post has been edited by Dandas: 25 May 2011 - 02:01 PM

0

#29 User is offline   Keryn 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 9
  • Joined: 27-April 11

Posted 25 May 2011 - 01:04 PM

View PostSkYpiQ, on 25 May 2011 - 12:42 PM, said:

Láva jako stěna, je extrémní zlo! Je to ošklivé...
A ten tvůj dům, považuju za jeden z nejošklivějších na serveru. Promiň....


Nic se neděje, je to věc vkusu a možná taky texture packu, používám ten Asurův a v něm vypadá láva líp.
U stávajícího domu mám lávovu stěnu místo plotu jako obranu proti creeperom. Původně jsem měl lávový příkop, ale po tom co mi do něj pár expertů drbalo, jsem to přestavěl do stávající podoby a mám klid.

Jinak za tou lávovu stěnou je schovaný tenhle domeček


0

#30 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 25 May 2011 - 01:27 PM

Keryn, jo to byly tvé stěny, u kterých sem uhořel :D, já už jsem se pak neodvažoval chodit kolem, jak jsem na tyhle věci šikovnej...
0

#31 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 25 May 2011 - 02:02 PM

Tak už sem definitivně rozhodl co si postavím pozemek bude 120x120 :D a uprostřed Stavba 99x99 :)
0

#32 User is offline   SkYpiQ 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 30
  • Joined: 01-May 11

Posted 25 May 2011 - 11:52 PM

Dandas: Omg, ty jsi Mentos, tonebylo na tebe. Jo a ty tvoje projekty, měníš každou hodinu, ale prosím tě, ušetři nás...!

Keryn: Ano v tom Texture Packu to vypada o něco lépe :) Ale můj šálek kaffe to není :D Jinak tvůj dům jsem viděl ještě než tam byla ta stěna.

Můj project se chystá, počítám se Stromovým domečkem, farmařskou chatrčí, luxusnějším domem (ve stylu Stone Slab) a nějakým tím veřejným projektem, nejspíše katedrála...
Jo a ještě Monster Spawn Kill Machine, ale ještě nevím jestli zpřístupním pro veřejnost...
0

#33 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 26 May 2011 - 07:28 AM

Nechápu že tě to tak žere todle téma je na plány ne na to že řeknu a držim hubu (S prominutím) hold někdo jen kope,někdo jen staví s velkou představivostí, tak jen nechápu co ti vadí, když tě to štve tak to nečti, já tě nenutim http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/sarcasm.gif
0

#34 User is offline   SkYpiQ 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 30
  • Joined: 01-May 11

Posted 26 May 2011 - 07:40 AM

Tak mi řekni jedinýho člověka, kterýho zajímá, že ty jsi se rozhodl, že to zvětšíš o 40 bloků! (např.)

Edit by Janyt: zakaz psani postu jednobarevne, vyjimka je default barva textu.

This post has been edited by Janyt: 11 June 2011 - 10:48 AM

0

#35 User is offline   vecernik 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,625
  • Joined: 11-September 08

Posted 26 May 2011 - 07:49 AM

me to zajima :D aspon z toho pohledu co dokazou nekteri lidi stvorit :D pripomina mi to davne doby na fejsbuku a neustale zmeny statusu nekterych jedincu..
0

#36 User is offline   SkYpiQ 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 30
  • Joined: 01-May 11

Posted 26 May 2011 - 08:04 AM

:D Tak, ale je to strasna demence, to mi tu bude za chvili oznamovat i to ze jde na toaletu :D
0

#37 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 26 May 2011 - 08:38 AM

View PostSkYpiQ, on 26 May 2011 - 08:04 AM, said:

:D Tak, ale je to strasna demence, to mi tu bude za chvili oznamovat i to ze jde na toaletu :D




tobě fakt ne :D

Jinak něco pozitivního mezi náma

Hodně štěstí s projektem, pak kdybych mohl bych se rád podíval, ZNÍ TO ZAJÍMAVĚ :) , rád ti pak pomůžu až dokončím stavbu, bude to pyramida takže práce bude dost, zdi budou v pohodě, jen ten matroš, a pak udělat patra, teď du dělat plány :) tak je sem hodim odpoledne snad ti to nebude vadit :D radši se tě ptám na povolení :D

Snad už budem SkypiQ vpohodě, a fakt hodně štěstí fakt to zní zajímavě
0

#38 User is offline   SkYpiQ 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 30
  • Joined: 01-May 11

Posted 26 May 2011 - 10:00 AM

Díky =*
Další pyramida :S :/
Ať se ti daří, ale nestavěj to pobliž spawnu.... díky =*
140 000 kostiček, my víme :D :D :)
Hoď to sem klidně, přece jenom je to tvuj topic...
Ale pořád jsem King of Forum -> nezapomeň :D
0

#39 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 26 May 2011 - 10:55 AM

mám taký problém, v singlu mi nejde postavit most pomocí cedulek, materiál mám wooden planks, vše mám podle návodu ve FAQ, ale klikám pravým na cedulku a nic, v singlu to na cedulku nejde, nebo kde by mohl být problém?:D A Když už jsme u toho mostu... asi by nešel udělat na páčku což?:D (chci, aby se musel vyvolávat, jelikož okolo hradeb bude propast...)
0

#40 User is offline   SkYpiQ 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 30
  • Joined: 01-May 11

Posted 26 May 2011 - 12:36 PM

[gate], [bridge], [lift], [door], [minecart], Piston, Q-Belt, Cauldron, ChestShop ........to všechno jsou Pluginy, v singleplayeru nejsou :D
Jinak ten bridge by na páku, asi udělat šel....
0

  • 6 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist