Mystiq.org - forum: Obchodní Centrum - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Obchodní Centrum

#1 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 21 May 2011 - 06:47 PM

Zdravim, jelikož jsme dnes chtěli udělat s kámošem obchod poblíž ostatních,ale zjistili jsme že není místo napadlo nás udělat velké obchodní Centrum :)
Každý by měl vymezený prostor uvnitř a vše by bylo pohromadě

Místo,materiál vůbec nevim záleží jak by se dohodlo:) co vy na to?
0

#2 User is offline   vecernik 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,625
  • Joined: 11-September 08

Posted 21 May 2011 - 07:00 PM

něco podobného vzniká (vznikne) v IF. zatím se tam lidi hezky stackujou vedle sebe, i když někteří zabíraj trochu hodně plochy z ulice.. každopádně obchody zatím více méně vymydlený a žádný zboží neseženu.
0

#3 Guest_Mulenex_*

  • Group: Guests

Posted 21 May 2011 - 07:02 PM

View Postvecernik, on 21 May 2011 - 07:00 PM, said:

něco podobného vzniká (vznikne) v IF. zatím se tam lidi hezky stackujou vedle sebe, i když někteří zabíraj trochu hodně plochy z ulice.. každopádně obchody zatím více méně vymydlený a žádný zboží neseženu.

Ironforge je nepohodlně daleko od spawnu. Já bych do toho šel, sám jsem si chtěl postavit obchod a nedostatek místa je opravdu problém.
0

#4 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 21 May 2011 - 07:08 PM

View PostMulenex, on 21 May 2011 - 07:02 PM, said:

Ironforge je nepohodlně daleko od spawnu. Já bych do toho šel, sám jsem si chtěl postavit obchod a nedostatek místa je opravdu problém.



naprosto souhlasim, kdyby do IF byl aspon treba /spawn 2 nebo nejak propojeno portem ale nez dojedu vozikem tak to je jaka doba+laguje to.... hlavne u spawnu...

This post has been edited by Dandas: 21 May 2011 - 07:36 PM

0

#5 User is offline   Morsalis 

  • Group: VIP
  • Posts: 75
  • Joined: 24-November 08

Posted 21 May 2011 - 07:20 PM

Konceptuálně rozhodně dobrý nápad, ale problémem bude místo, kterého je v blízkosti spawnu jako šafránu (navíc pro podobný projekt ho je zapotřebí více než dost), navíc by se designu měl chopit co nejkvalifikovanější člověk, přeci jen to je centrum a mělo by to nějak vypadat http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/turned.gif Nicméně, pokud to přejde od slov k činům tak jsem ochoten poskytnout stavební materiál a ruku k dílu.
0

#6 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 21 May 2011 - 07:37 PM

View PostMorsalis, on 21 May 2011 - 07:20 PM, said:

Konceptuálně rozhodně dobrý nápad, ale problémem bude místo, kterého je v blízkosti spawnu jako šafránu (navíc pro podobný projekt ho je zapotřebí více než dost), navíc by se designu měl chopit co nejkvalifikovanější člověk, přeci jen to je centrum a mělo by to nějak vypadat http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/turned.gif Nicméně, pokud to přejde od slov k činům tak jsem ochoten poskytnout stavební materiál a ruku k dílu.



to bych byl rád, jen jde ted o to říct z čeho to postavit :)

takže říkejte

ě napadl nějakej Log
0

#7 User is offline   LukoSS 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 3
  • Joined: 12-May 11

Posted 21 May 2011 - 08:37 PM

View PostMorsalis, on 21 May 2011 - 07:20 PM, said:

Konceptuálně rozhodně dobrý nápad, ale problémem bude místo, kterého je v blízkosti spawnu jako šafránu (navíc pro podobný projekt ho je zapotřebí více než dost)...

Myslím, že pokud se nenajde dost místa na povrchu, tak by nebyl špatný nápad udělat to v podzemí. Když to bude těsně pod povrchem, tak je malá šance, že tam bude zavazet něčí důl nebo jeskyně..
0

#8 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 22 May 2011 - 09:10 AM

View PostLukoSS, on 21 May 2011 - 08:37 PM, said:

Myslím, že pokud se nenajde dost místa na povrchu, tak by nebyl špatný nápad udělat to v podzemí. Když to bude těsně pod povrchem, tak je malá šance, že tam bude zavazet něčí důl nebo jeskyně..


a k čemu podzemí já myslim že místa je dost

This post has been edited by Dandas: 22 May 2011 - 09:10 AM

0

#9 User is offline   Morsalis 

  • Group: VIP
  • Posts: 75
  • Joined: 24-November 08

Posted 22 May 2011 - 09:26 AM

No, podle mapy by se místo našlo naproti mekáči (ikdyž mapa už není pár dní aktuální tak by to chtělo průzkum terénu a Java ještě spí http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/whistling.gif). Stačilo by zarovnat plac, domluvit se s hráči kteří mají obchody pod nazemkou v daném místě, aby je přesunuli do vznikající budovy nebo jinam a tím by vzniklo i místo na důstojný vchod.
0

#10 User is offline   vecernik 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,625
  • Joined: 11-September 08

Posted 22 May 2011 - 10:38 AM

naproti mekáči za železnicí se staví cihlovej barák, vedle mekáče jsou další dva domky.. tam to nepůjde.. trochu volnýho placu jsem viděl myslím u západní brány směrem k přístavu.
0

#11 User is offline   Sandy 

  • Group: VIP
  • Posts: 566
  • Joined: 10-January 11

Posted 22 May 2011 - 11:20 AM

A co to udelat tady? si myslim, ze ta voda je tu uplne zbytecna... a od spawnu je to tak pulminutka

http://imageshack.us/m/823/3681/vodniplocha.png
0

#12 User is offline   Morsalis 

  • Group: VIP
  • Posts: 75
  • Joined: 24-November 08

Posted 22 May 2011 - 12:10 PM

Vypadá to dobře, blízko centra a idealní tvar parcely. Jaká tam je přibližně hloubka vody ? (vím že barva ji udává, ale nemám páru jak je to odstupňované na téhle mapě)
0

#13 User is offline   Sandy 

  • Group: VIP
  • Posts: 566
  • Joined: 10-January 11

Posted 22 May 2011 - 12:17 PM

Jen par bloku. Je to vytvoreny umele... ale pripada mi to tam uplne zbytecny :)
0

#14 User is offline   Morsalis 

  • Group: VIP
  • Posts: 75
  • Joined: 24-November 08

Posted 22 May 2011 - 01:22 PM

Tak po bližším prozkoumání je hloubka konstatně 1k, ale postavit to tam by asi celkem razantně změnilo celkový ráz okolí a mě osobně se to líbí jak to teď je
0

#15 User is offline   Sandy 

  • Group: VIP
  • Posts: 566
  • Joined: 10-January 11

Posted 22 May 2011 - 02:00 PM

no jako me se to taky libi jak je to ted... sam tam mam domek... ale rikal jsem jen moznou variantu :)
0

#16 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 22 May 2011 - 02:20 PM

Me napadlo pobliz areny :) jinak jakej ten matros? :)
0

#17 User is offline   Morsalis 

  • Group: VIP
  • Posts: 75
  • Joined: 24-November 08

Posted 22 May 2011 - 02:54 PM

Já bych to viděl na prosklené stěny, nosníky z vypáleného kamene, podlahy z wooden planku a doplňky z různých barev vlny.
0

#18 Guest_Mulenex_*

  • Group: Guests

Posted 22 May 2011 - 03:38 PM

No to s tou vodní plochou není špatnej nápad, ale udělal bych ten obchoďák pod tim. Udělat sklo, který bude sloužit zároveň jako dno toho rybníku a zároveň jako strop toho obchoďáku. Ve finále by to mohlo vypadat docela stylově.

Pomohl bych, protože by se mi líbilo postavit si tam obchůdek. Je to jenom kousek od mýho domku.
0

#19 User is offline   vecernik 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,625
  • Joined: 11-September 08

Posted 22 May 2011 - 03:40 PM

s wooden plankem nesouhlasím. nikdy nevíš kde ti něco chytne, a pokud by tam lidi měli truhličky plné drahých surovin, tak by to mohlo mít nepříjemné následky. Sandstone má podobnou barvu a vypadá na podlaze vesměs hezky. (k vidění v mcdonaldu)
0

#20 User is offline   Morsalis 

  • Group: VIP
  • Posts: 75
  • Joined: 24-November 08

Posted 22 May 2011 - 03:57 PM

Postavit to pod tou vodou je vynikající nápad, ale ten sandstone mi nesedí, me se zkrátka nelíbí http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/sarcasm.gif To už třeba raději dvojité Stone Slaby ...
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist