Mystiq.org - forum: Nigglova blbost - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Nigglova blbost

#1 User is offline   Niggle 

  • Vyhozený Eventer
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 27
  • Joined: 28-December 10

Posted 18 May 2011 - 05:03 PM

Zdravím všechny, kteří si čtou tento topic, nehledě na to, zda-li mě znají či ne. Správně bych tento post napsal do PRIVATE sekce, tam již ale nemám přístup, tak to hodím sem, v případě nesouhlasu se omlouvám a prosím o přesun/smazání.
Předem všeho se chci omluvit za to, že jsem zklamal Lairee, u které mě to mrzí asi nejvíce. Dále se omlouvám celému GM týmu za svou chybu, která je neoddiskutovatelná a nejspíše i neomluvitelná. Udělal jsem hloupost, a za hlouposti se platí, tak i já zaplatím jednou z věcí, které jsem si vážil - EM postem. Přeju vám proto všem hodně zdaru při správě našeho/vašeho serveru, a díky za možnost na něm chvíli pracovat. Dále ještě děkuji všem, co se kdy zúčastnili mini in-game eventů (Drunken Niggle, LoreKnow a podobně) a alespoň trochu je bavily.
S pozdravem (nejspíše posledním) a další omluvou - Niggle, ex-eventer.

Edit: Pro úplnost a neznalé doplním co se stalo - je to jednoduché, s Nigglem jsem ressnul svou herní postavu v rámci testování jedné blbosti, + trošku blbnustí s velikostí charů, ale to většinou v šeravých a odlehlých koutech Azerothu.

This post has been edited by Niggle: 18 May 2011 - 05:18 PM

0

#2 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 18 May 2011 - 07:09 PM

View PostNiggle, on 18 May 2011 - 05:03 PM, said:

...

když už něco testuješ, nepouživej přikaz .revive ale nauč se spell Resurection rank 1
0

#3 User is offline   Niggle 

  • Vyhozený Eventer
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 27
  • Joined: 28-December 10

Posted 18 May 2011 - 07:15 PM

Jistě, moje hloupost :) já jej totiž dokonce umím, jen mě nenapadlo ho použít. A nyní - pozdě bycha honit...
0

#4 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 18 May 2011 - 07:21 PM

View PostNiggle, on 18 May 2011 - 07:15 PM, said:

Jistě, moje hloupost :) já jej totiž dokonce umím, jen mě nenapadlo ho použít. A nyní - pozdě bycha honit...

zas mužeš bejt rád že si nedostal ban...protože to nebyl tak velký "support" :)
0

#5 User is offline   Niggle 

  • Vyhozený Eventer
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 27
  • Joined: 28-December 10

Posted 18 May 2011 - 09:09 PM

Ale já jsem dostal ban, resp. dostanu :)
0

#6 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 18 May 2011 - 10:18 PM

View PostNiggle, on 18 May 2011 - 09:09 PM, said:

Ale já jsem dostal ban, resp. dostanu :)

za takovou kokotinu že sis jednou resnul postavu? :D
0

#7 User is offline   Niggle 

  • Vyhozený Eventer
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 27
  • Joined: 28-December 10

Posted 18 May 2011 - 10:45 PM

Ale "jen" na měsíc :) A ressnul jsem si ji 2x, s rozestupem asi 30 sec...
0

#8 User is offline   cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 18 May 2011 - 11:26 PM

pri progressu SWP...
0

#9 User is offline   -TemP- 

  • Group: LoL moderátor
  • Posts: 2,061
  • Joined: 10-August 08

Posted 18 May 2011 - 11:32 PM

a ze to nerekne rovnou.. takovy divadlo na nevinnyho http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/rofl.gif
0

#10 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 19 May 2011 - 12:02 AM

testovani jedne blbosti (při progressu SWP) :) tak to se nedivim
0

#11 User is offline   Niggle 

  • Vyhozený Eventer
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 27
  • Joined: 28-December 10

Posted 19 May 2011 - 07:48 AM

Ono to bylo ještě trošku jinak - 2x jsem ressnul postavu v Naxxu, při testování jedné blbosti. V SWP bylo 10 lidí for fun na kil'jaedenovi a já jsem se překlikl, bouchl za GM do Hand of deciever a ten vyběhl po jednom z nich. Já ressnul pouze shamana, aby se mohli pozvedat. Bohužel toto už není jak dokázat, ale do SWP progressu bych opravdu nikdy nezasáhl tímto způsobem.
EDIT: bug v naxxu, který jsem našel, se už řeší s woraftem, alespoń v tomto jsem tedy uspěl.

This post has been edited by Niggle: 19 May 2011 - 07:51 AM

0

#12 User is offline   hartom 

  • Vyhozen z fóra Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,527
  • Joined: 09-November 08

Posted 19 May 2011 - 08:30 AM

bug v naxxu?muzu vedet jakej? uz sem hafo bugu v naxxu nareportoval a reklo se po swp a nedelalo se s tim nic :)
0

#13 User is offline   Niggle 

  • Vyhozený Eventer
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 27
  • Joined: 28-December 10

Posted 19 May 2011 - 08:46 AM

Je pravda, že je jich tam spoustu, já ovšem testoval truhlu u Horsemanů :) protože toho jde hodně zneužívat. A co se týče Naxxu na ins - o prázdninách by měl být zprovozněn.
0

#14 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 19 May 2011 - 09:52 AM

View PostNiggle, on 19 May 2011 - 08:46 AM, said:

Je pravda, že je jich tam spoustu, já ovšem testoval truhlu u Horsemanů :) protože toho jde hodně zneužívat. A co se týče Naxxu na ins - o prázdninách by měl být zprovozněn.

Jak myslis ze lidi získali Atieshku (sem zvědavej kdy ji lidem začneme mazat) :) ani jeden člověk to nemá "poctivě" jako poctivě :D všichni lootili bednu v Naxxu. Někteří čekali odloglí na její respawn, jiní se na nové ID proplížili až za bednu...nejlepší snad Paeris, kterej se tma dostal jen díky invisce u mága a invis potkám, tj pro mě asi největší skill protože mu jeden run trval asi 50 minut a drujdum jen tak něco kolem 10min.
0

#15 User is offline   Marcosbejbee 

  • Group: VIP
  • Posts: 67
  • Joined: 11-May 10

Posted 19 May 2011 - 10:12 AM

Lol to sou důvody k banu na měsíc? Já teda nevim, ale že ressnul člověka u KJ, když za to mohl on, nebyl to progress ( se asi můžete podívat do DB, kolko lidí tam bylo ne?) Tak by měl být zbaven práv EM, ale ban na herní postavu? Může to tady pls někdo kompetentní vysvětlit?

A typu to je politika Mystiqu si myslim, že se to nedá zachránit... Jenom šťourám, takže nechcem nějak výřit už takový peřeje :-)
0

#16 User is offline   meddo 

  • Group: VIP
  • Posts: 942
  • Joined: 30-September 08

Posted 19 May 2011 - 10:19 AM

Njn, zase raz sa potvrdilo, ze do GM teamu by sa mali brat ludia 18+ :D, je tam mensia sanca na infantilne nezodpovedne spravanie, osobne by som bol za hranicu 21+ :)
0

#17 User is offline   hartom 

  • Vyhozen z fóra Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,527
  • Joined: 09-November 08

Posted 19 May 2011 - 11:49 AM

hh,zrovna predevcirem jsem tu bednu zkousel otevrit s druidem...uz to prez invisku neslo no...kazdopadne u hordy jsou lidi co ji maj "poctive",choodily jsme driv vsecky bossse co sly dat jak kvuli tokenum tak kvuli splinterum...i kdyz nerikam ze bednu nelootovali
0

#18 User is offline   Niggle 

  • Vyhozený Eventer
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 27
  • Joined: 28-December 10

Posted 19 May 2011 - 12:26 PM

Ještě bych zase doplnil - znám i lidi, co Atieshku farmí poctivě, a právě kvůli nim mi přišlo hloupé tohle bugování.
0

#19 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 19 May 2011 - 12:52 PM

View PostNiggle, on 19 May 2011 - 12:26 PM, said:

Ještě bych zase doplnil - znám i lidi, co Atieshku farmí poctivě, a právě kvůli nim mi přišlo hloupé tohle bugování.

Neznám jedinýho člověka co by jí dal "poctivě" ale...Každej kdo dal Atieshku má moje uznání a je už jedno jak ji získal! Dostat 25 lidi do Naxxu bylo fatk težký a ten člověk tomu musel něco obětovat, stejna tak když dělal Scarab Lorda, Ragnarosku nebo cokoliv jinýho :)
0

#20 User is offline   Fukinwichu 

  • Vyhozen z komunity Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 337
  • Joined: 01-November 10

Posted 19 May 2011 - 02:07 PM

View PostChooze, on 19 May 2011 - 12:52 PM, said:

Neznám jedinýho člověka co by jí dal "poctivě" ale...Každej kdo dal Atieshku má moje uznání a je už jedno jak ji získal! Dostat 25 lidi do Naxxu bylo fatk težký a ten člověk tomu musel něco obětovat, stejna tak když dělal Scarab Lorda, Ragnarosku nebo cokoliv jinýho :)
/respect Carmen :)
0

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users


TOPlist