Mystiq.org - forum: Klub rváčů - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Klub rváčů aneb musím zabít

Poll: Klub rváčů (0 member(s) have cast votes)

Měli by jste zájem o klub rváčů ?

  1. Jo určitě, skvělý nápad (9 votes [64.29%])

    Percentage of vote: 64.29%

  2. Rozhodně ne, taková blbost nestojí za můj čas (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. Je mi to jedno, možná se zůčastním, ale odvařený z toho nejsem ... (5 votes [35.71%])

    Percentage of vote: 35.71%

Vote Guests cannot vote

#1 User is offline   Morsalis 

  • Group: VIP
  • Posts: 75
  • Joined: 24-November 08

Posted 17 May 2011 - 03:25 PM

Poslední dva dny jsem přemýšlel, dával dohromady myšlenkové mapy a nakonec ze mě vypadlo následující. Co jsem si tak všiml tak na serveru krom stavění a přidružených činností není moc jiného společenského vyžití, např. Arena sice existuje, ale osobně si nemyslím, že je nějak extrémně využíváná a proto bych rád zavedl Fight Club, ale než něco pořádně začnu dělat tak bych rád znal názor ostatních a hlavně možnou účast.

Fight Club
Co: Pravidelně pořádané pvp turnaje v nově stavěné aréně, online žebříčky hráčů a týmů (přesné složení "ligy" by bylo až podle počtu hráčů kteří by projevili zájem se účastnit), finanční a materiální výhry (z počátku pouze nižší, jak by se to postupně rozjelo tak by stoupali až do závratných výšin. Zbraně, výbava a jídlo poskytováno pořadatelem.

Kde: V nově vznikajicí aréně cca 1-2 minuty pěšky od spawnu (časem bude dostavěna nadzemka do těchto končin) poloha x:-1.35 ; z:-163.79 (v současnosti je aréna menší než její finální podoba, hlavně co se samotné plochy pro boj týče, v současnosti má 10x10 bloků, plánovaná velikost je +- 30x30 bloků. Na každý turnaj bude bojiště unikátně vytvořeno (první budou kamenné sloupy uprostřed lávy, jako druhá by měla být sněhová bitva týmů - rozvedu později, atd.)

Co navíc: Každý turnaj by byl filmován a posléze by sestřih jeho nejlepších momentů byl nahrán na internet, konkrétně na stream.cz (kvalita stejná jak youtube, ale žádná buzerace ohledně autorských práv na hudbu)


To by byl vůcuc těch nejdůležitějších faktů (v hlavě mám toho tolik, že by to vydalo na knihu http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/sarcasm.gif) tak doufám že se to zalíbí a dostanu pomyslnou "zelenou"
0

#2 User is offline   Adrian 

  • Group: VIP
  • Posts: 354
  • Joined: 02-July 08

Posted 17 May 2011 - 03:28 PM

Žádná buzerace ohledně autorských práv na hudbu,ale 30 vteřin buzerace před každým videem trapnou reklamou s blbečkem od alzy. :D

Jinak to zní dobře,proč ne.
0

#3 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 17 May 2011 - 04:10 PM

Youtube > stream.cz a jsou i jiné servery, bez buzerace obojího typu.
Líbí se mi to, ale účastnil bych se maximálně jako divák (beta zatím moc často končí lagem, až bude optimalizace někdy po 1.6 tak to bude jiná :D ).

Vzhledem k 'akci creeper' způsobené na mém nádraží v IF ti doporučuju použít rezidenci pro ochranu vytvořeného bojiště, aspoň během výstavby.
0

#4 User is offline   Morsalis 

  • Group: VIP
  • Posts: 75
  • Joined: 24-November 08

Posted 17 May 2011 - 04:23 PM

Co jsem dělal videa pro wow guildu tak jsem si navykl na stream.cz a nemůžu si v nejmenším stěžovat, nehrozí že by mi video zakázali kvůli použití nějakého songu (na youtube už se mi to stalo hodněkrát), vložený přehrávač na stránku je imho hezčí než u trubky http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/turned.gif ani s reklamama to není nejhorší. Ale to nejhorší co se mi stávalo na youtube je, že když jsem nahrával video ve velké kvalitě tak se mi pravidelně zpožďoval zvuk a kvalita ani zdaleka nedosahovala originalu, u stream.cz se mi nic podobného nikdy nestalo.
0

#5 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 17 May 2011 - 04:59 PM

Záleží taky na tom, v jakym formátu si tam to video rval. Youtube to konvertuje do FLV.
0

#6 User is offline   Tehlohlavi 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 14
  • Joined: 23-February 10

Posted 17 May 2011 - 05:39 PM

celkom zaujímave ... Pridám sa : Vimisleni
0

#7 User is offline   Joarras 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 141
  • Joined: 20-October 10

Posted 19 May 2011 - 12:28 PM

teda zacli ste mi to stavet úred barakem kde sem mel uplne jine plany, ale tka dobre no...
0

#8 User is offline   Morsalis 

  • Group: VIP
  • Posts: 75
  • Joined: 24-November 08

Posted 19 May 2011 - 03:07 PM

To je mi líto, ale pokud si o ten prostor tak stál tak sis to měl aspoň třeba cedulema označit, kdybych to věděl tak to postavím jinde. Jsem vzal první dostatečně velký volný plac.
0

#9 User is offline   Morsalis 

  • Group: VIP
  • Posts: 75
  • Joined: 24-November 08

Posted 22 May 2011 - 09:35 AM

Takže po delší době menší update jak to vypadá, základní struktura arény včetně tribun je již na místě (zbýva pouze vydláždit pár pater). V současnosti se pracuje na interiérech a exteriérech budovy, nicméně samotné bojiště uprostřed arény už je kompletní a přístupné veřejnosti (25x25 3k vysoké sloupky pravidelně uspořádáné uprostřed lávy), na tomto bojišti se přibližně do týdne bude konat první officiální turnaj, více infa zase někdy příště.

Aréna se nachází na x:-1.35 ; z:-163.79 (dojít se tam dá po nadzemní lávce která vychazí z domu hráče snack88)

0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist