Mystiq.org - forum: Obrovitej Rollback / fail? - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Obrovitej Rollback / fail?

#1 User is offline   TmsK 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 5
  • Joined: 11-May 11

Posted 15 May 2011 - 11:34 AM

Zdravím, stalo se něco se serverem, protože dost lidem se baráčky zničili nebo spíš ztratili, podzemní chodby co sme kopal se zrazu ztratili, bedny a další věci taky pryč, vypadá to jako pořádnej rollback na nějaký ploše.
Zrazu sou taky obrovský lagy, gravel se drží ve vzduchu, NPC stojí, chat jede pomalu.
0

#2 User is offline   Adrian 

  • Group: VIP
  • Posts: 354
  • Joined: 02-July 08

Posted 15 May 2011 - 11:36 AM

Server už je off, věřme Asurovi že to dá dokupy. :P
0

#3 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 15 May 2011 - 11:56 AM

Server začal nějak zlobit,..... ráno se sekla Java,... a pak když jsem zkusil udělat obnovu surovin tak to trošku zlobilo,....
Každopádně teď jsem to shodil a pokusim se server KOMPLETNĚ vyčistit,..... neboli stáhnu ho k sobě,...
rovnou aplikuju ten update,... a budu se snažit to čistě rozjet a dát dohromady ten svět aby byl co nejaktuálnější,...

Nejlepší možný scénář: server pojede bez problémů a bude tak jak má být a všichni budou happy....
.
Pravděpodobný scénář:
nechám současný stav světa a jen ty kusy který chybí, obnovim ručně ze včerejší zálohy....

Nejhoší možný scénář: kompletní obnova ze včerejší zálohy, která proběhla po poledni,...
0

#4 User is offline   TmsK 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 5
  • Joined: 11-May 11

Posted 15 May 2011 - 12:01 PM

Bude taky nějaká náhrada škod?
0

#5 User is offline   Wiranri 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 766
  • Joined: 13-October 09

Posted 15 May 2011 - 12:22 PM

View PostTmsK, on 15 May 2011 - 12:01 PM, said:

Bude taky nějaká náhrada škod?


Zvykej si jako na Mystiq WoW serverech ... nebude a to z jednoducheho duvodu, muselo by se nahrazovat podle: "jeden povidal že měl tohle a tohle" , nebo nějaky plošny nahrady a ani jedno neni přijatelny. + by se nahrazovalo spoustě lidí a každymu něco jinyho, byl by v tom zmatek.

Je to jen hra, tak neni problem neco udělat znova :)

P.S. - zmizel mi celej barák + rozhledna s lávou atd atd. a psychicky se z toho taky nehroutim :D
0

#6 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 15 May 2011 - 12:23 PM

Já osobně doufám že nic takovýho nebude zapotřebí, že se mi povede obnovit všechno tak jak má bejt,...
0

#7 User is offline   FREAK 

  • Group: VIP
  • Posts: 616
  • Joined: 27-February 09

Posted 15 May 2011 - 12:27 PM

Věříme ti asuro :-) Nejlepší by byl ten zelenej scénář, ale budem rádi i za oranžovej nebo červenej :-). Hlavně, aby to fungovalo.
0

#8 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 15 May 2011 - 12:44 PM

jasny, nejak to dopadne, kazdopadne hlavne at to jede.. noliferina nejlepsi :D pro pamatku mam screeny, takze neni problem.

This post has been edited by Janyt: 15 May 2011 - 12:46 PM

0

#9 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 15 May 2011 - 12:58 PM

Ani by mi nevadilo, kdyby to bylo ze včerejška, dneska jsem utopil pár diamantového nářadí v lávě :) takže si tu jámu do moře klidně vykopu znova :D, ale nevadilo by mi ani jedno koncové řešení, snad jen, kdybych si dneska už nezahrál :D, jaká to návyková hra... díky, že na tom makáš :D
0

#10 User is offline   Mystiq 

  • Zakladatel
  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 611
  • Joined: 23-May 08

Posted 15 May 2011 - 01:02 PM

i kdyby se zacinalo na uplne cistem novem svete, taky by mi to vubec nevadilo :D vsak si de vse postavit znovu a lepe.... taky ziskavam kazdou stavbou vetsi a vetsi zkusenosti... tak i kdyby byl scenar ne cervenej ale rovnou cernej (tzn cele od znova), tak budu porad stejne happy, pac me ta hra neskutecne bavi :) a ted jak se stavi neco spolecne tak me to bavi jeste vic :D

#11 User is offline   Wiranri 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 766
  • Joined: 13-October 09

Posted 15 May 2011 - 01:11 PM

Me by teda mrzelo přijít o Ironforge :D .... přece jen už na tom bylo odvedeno hodne práce.
0

#12 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 15 May 2011 - 01:41 PM

Tož nové informace:

nevim jak je to možný ale to co předtim chybělo v tom světě zůstalo,....když jsem předtim přišel na server,...chyběla tam půlka města,...
teď když jsem to stáhnul a rozjel u sebe,.... všechno bylo na svym místě,... takže to vypadá že stavby zůstanou nedotčený,....

suroviny,...udělal jsem u sebe ještě jeden pokus o obnovu surovin, kterej proběhl podstatně líp než když jsem to zkoušel ráno,
pak jsem se jen šel podívat do toho vašeho ironforge,.. a trošku mě to zarazilo,...... všude ve zdech jsou ložiska uhlí a železa,...
ty sloupy s lávou uprostřed jsou některý udělaný ze železný rudy,..... taky sem tam nějaký to zlato a dokonce sem tam i viděl nějakej ten diamant,...
hlavně metro do Ironforge má ve zdech strašně moc železa, tak aby teď všichni neutíkaly to vytěžit a rozebrat,....

jinak co jsem koukal většina pluginů jede jak má,..... teď jsem vyzkoušel truhličku na prodávání a vykupování a jede to,...
jediný co je tam takový divný, je že se měna změnila z "$" na "K".... takže jsou tam hlášky jako,... hráč XXX koupil 10 BONE za 100 K ,...atd...
a nenašel jsem nikde možnost to změnit,....

ale zatim to vypadá na zelenej scénář a teoreticky do hodiny by to mohlo i jet,.....teď to uploaduju a zkoušim jak si povede novej systém přihlášení/registrací,...
0

#13 User is offline   FREAK 

  • Group: VIP
  • Posts: 616
  • Joined: 27-February 09

Posted 15 May 2011 - 01:45 PM

Takže IF takovej "zlatej" důl na železo ? xD Prej z lávových sloupů je železo :-D. Měli by sme se dohodnout, že to železo co bude v IF se použije na stavbu něčeho v IF :-). Protože když se něco takovýho nedohodne tak vám IF pěkně prolezou myši a bude z toho jeden velekej ementál :-D

Teda špatně sem to napsal :-D. Myslím, že by to měl udělat to vykutání nějakej člověk kterej bude rozumět tomu jak to má vypadat a rovnou to zasebou bude zadělávat. A když sem byl na WC mě napadlo, že jestli je tam toho tuna tak z toho můžete udělat nástroje a rozdávat je na práci.
0

#14 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 15 May 2011 - 01:54 PM

Železo z IF nenávratně zmizí v rozbitých železných krumpáčích při kopání jeskyní, to se neboj... :D
0

#15 User is offline   Adrian 

  • Group: VIP
  • Posts: 354
  • Joined: 02-July 08

Posted 15 May 2011 - 01:58 PM

To obnovení surek se týká pouze starých částí mapy nebo celé? Jen jestli pak v okrajových nebude 2x tolik surek...
0

#16 User is offline   Cactus_ 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,343
  • Joined: 05-April 09

Posted 15 May 2011 - 02:05 PM

pojdme zacit novej server hele :D vsak by to bylo pro nolifery to nejlepsi :)
0

#17 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 15 May 2011 - 02:09 PM

teď určitě ne,.... ale můžete o tom rozvést diskuzi,.....
co já vim tak na verzi minecraftu 1.6 žádný zásadní změny nebudou,... ale jestli pak v některý další verzi se bude nějak nově a líp generovat svět tak bych uvažoval o nějakym "stěhování",.....
uvažoval bych že někde u spawnu udělám něco jako "odletovou halu",...což bude prostě obrovská místnost, kam si hráči nahážou a zamknout truhly s věcma který chtějí přesunout do novýho světa,...
ale to je ještě dááleko,...
0

#18 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 15 May 2011 - 02:37 PM

Velký problém,...
už mi volalo pár lidí kdy se jakože uráčim dorazit do naší domácí hospůdky na hokej,....
tož server se jakože tváří že by se mohl rozjet,...ale ještě jsem všechno neotestoval,.....
to by bylo asi nezodpovědný to teď pustit a zkusit jak se to bude chovat,.... ale asi nic jinýho mi nezbejvá,....

během pár minut to poběží,...a asi tady budu až navečr,.....
0

#19 User is offline   TmsK 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 5
  • Joined: 11-May 11

Posted 15 May 2011 - 03:05 PM

Tak zase nejde server, freeze

This post has been edited by TmsK: 15 May 2011 - 05:56 PM

0

#20 User is offline   killermannvs 

  • Armory & Launcher
  • Group: Developer
  • Posts: 201
  • Joined: 28-December 10

Posted 15 May 2011 - 06:22 PM

Tak akorat mi zmizely veci z inventare, jinak to vypada v poho...

Jeste dotaz, ktery tu jiz padnul, ale nebyl zodpovezen. V jake casti mapy doslo k obnove surovin?
Sel jsem si prohlednout "svoji" jeskyni a nic tam nebylo :P

This post has been edited by killermannvs: 15 May 2011 - 07:15 PM

0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist