Mystiq.org - forum: Trestní oznámení - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Trestní oznámení Společné téma

#21 User is offline   Mijo 

  • Group: VIP
  • Posts: 902
  • Joined: 27-June 08

Posted 01 July 2011 - 03:33 PM

View PostFaboor, on 21 June 2011 - 09:12 PM, said:

Ja by som chcel oznámiť seba. No a hlavne sa ospravedlniť, že som hráčovi Mijo podpálil kus vchodu do súkromného metra, keď sa mi rozliala láva pri stavbe jednej z mojich pascí.

No vida, ja si toho ani nevsimnul a tady na forku taky docela pozde :D Za me to je v pohode, jde poznat, kdyz se neco provali omylem nebo nekdo ucelove jde a nici.
0

#22 User is offline   Keryn 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 9
  • Joined: 27-April 11

Posted 21 July 2011 - 07:15 PM

hráč: Keryn
x: -1388,8
y: 8,6
z: -362,4

Nějaký expert mi udělal díru vedle dveří v podzemní části mé věže, aby se dostal dovnitř. Kdy k tomu mohlo dojít netuším, protože sem tu teď 9 dní nebyl. Prosím o jeho vypátrání a potrestání, díky.
0

#23 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 21 July 2011 - 09:14 PM

Byl to "Coldnight",....podle záznamu dne 18.7. v 18:15. Díra opravena, a napsal jsem mu ať se sem kvůli tomu vyjádří....
Současně byl omezen přístup postavám "Arkan" a "D3troit", kteří jsou pod jeho opatrovnictvím.....
0

#24 User is offline   Coldnight 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2
  • Joined: 22-July 11

Posted 22 July 2011 - 01:56 PM

čo sa týka tej diery, tak nerobil som ju preto aby som sa dostal dnu ale von nakoľko som bol z netheru portnutý do danej rezidencie neviem ako fungujú tieto portály kedže do netheru som vstúpil vlastným portálom ktorý mám vo svojej rezidencii , takže keď som sa vracal z netheru vošiel som do portálu z ktorého som vyšiel dosť dobre nechápal prečo som sa teda neobjavil u seba v rezidencii ale u niekoho iného na 99% som vošiel do toho istého portálu ,dieru som vysekal kôli tomu aby som sa dostal von pravda mohol som použiť /home ale chcel som zistiť kde som sa to objavil vtedy som u seba nemal daný materiál aby som "dieru" po sebe uzavrel myslím že to bola stena zo stone,aj po tom čo som prešiel cez stenu som zistil že sa nikam nedostanem a odportoval som sa, nevedel som ani koho to je rezidencia. Som ochotný danú škodu nahradiť akýmkoľvek spôsobom tj. buď materiálom alebo peniazmi. Za vzniknuté škody sa majiteľovi ospravedlňujem pre istotu od toho incidentu do netheru nelozím a postupne rozoberám svoj portál
Coldnight
0

#25 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 22 July 2011 - 02:44 PM

Portály do netheru od verze 1.6x stojí za starou bačkoru, takže od toho se povolili příkazy /home a /spawn neomezeně,... do tý doby se daly použít jen jednou za čas.
Škody nebyly nějak velký,... jsem rád že se to vysvětlilo,.... jen pro příště,... když cokoli někde poničíte,....aspoň tam dejte ceduli, že jste to udělalli omylem, ať to nekončí takovýmhle vyšetřováním,....
0

#26 User is offline   Coldnight 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2
  • Joined: 22-July 11

Posted 22 July 2011 - 06:37 PM

beriem na vedomie dám si pozor aby podobné nepriemnosti už nevznikali
0

#27 User is offline   Johnny 

  • Times - Redaktor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 416
  • Joined: 13-July 08

Posted 08 October 2011 - 05:04 PM

Hoja hoja, chtěl bych nahlásit pár věcí. Dlouho jsem nehrál, takže je to asi staršího data. Chtěl bych poznamenat, že to nejsou nějaký velký škody, spíš aby toho ten člověk nezničil víc. Ve hře jsem jako Vrbaak
X:-221
Z:-224
Y:72
2 postele a rozkradená vlna z podlahy
X:-135
Z:-58
Rozebraná lampa, veřejný osvětlení
X:-96
Z:65
Někde v těch místech stála zelená vlna ve tvaru i a cedulka s popisem (nejsem si jistej jestli jsem to nevzal já, ale mám pocit že ne
X:-242
Z:-140
1 kus bílé vlny ze stěny majáku.
Jak říkám, nejsou to velký věci...ale pokud to bylo víc lidí, tak ať je od nich pokoj...
0

#28 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Posted 08 October 2011 - 08:17 PM

Já nevim proč tz lidi ničej ciyí majetek. Stejně když prohledaj fórka tak zjistěj že neni tak těžký příjít na to kdo to byl.

A rád bych se zeptal jaký hráč měl poblíž mého hrádku odemčenou dvojtruhlu plnou věcí? Už je to dlouho co jsem ke svému hrádku stavěl silnici od hlavnější která tam vedla ->narazil jsem přitom na nějaké tajné chodby a následně přímo uprostřed louky byla ta truhla.

Ale to jsem odbočil.
Uznávám že někdo něco omylem udělá, třeba když mě někdo uhasil okolo hrádku pár ohňů na Netheracku, nebo když mi někdo nejspíše omylem (ovšem nevylučuji že to mohl udělát naschvál) sebral blok lávy z tzv. Nekonečného zásobníku kamene.

Jinak chci dodat že ti kteří nečtou fórko to maj blbý - psal jsem o soutěži o slimball a tunu pochodní, někdo našel chodbu kolem místností, všechny pochodně z ní vybral (cca 40) a pak odešel -> aby se podival co je za zdí okolo který je ta chodba ho nenapadlo - Tímto tuto soutěž ukončuji protože kdyby každý dělal toto tak to nenajde nikdo, a stejně už jsem všechno zbalil a čekám na přechod do 1.9 protože vilka kterou jsem si naplánoval v creativ modu 1.8.1 je z kamenů který v 1.73 nejsou.

Ale to už jsem zase odbočil - kdo jste poslouchal Cimrmany především Švestku tak vada - neschopnost udržet myšlenku.
0

#29 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 07 November 2011 - 07:11 PM

X: +100 | Z: +1592 | vyska: 74
Co: ukradeny/rozbity kus redstone, zpusobil zaplaveni me automaticke farmy. Ztrata veskereho obili a seminek (2x120+).

X: +128 | Z: +1640 | vyska: 67
Co: hnusny sloup z hliny znemoznujici pouziti mostu, ktery nekdo postavil aby prelezl hradby me nedokoncene pevnosti a nejspise zpusobil vyse uvedeny grief.

Uz me to proste stve, diky za vyreseni. Do pevnosti byly dva normální vstupy, most je vypnuty a zapina se jen na moji strane z nejakeho duvodu. Navic, vypnuty most jde dokonce preskocit.
0

#30 User is offline   Englor 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 196
  • Joined: 14-November 09

Posted 07 November 2011 - 08:23 PM

Pořešeno.
0

#31 User is offline   Bubaak 

  • Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 186
  • Joined: 20-October 09

Posted 26 December 2011 - 12:04 PM

Nazdar, na serveru se opet rozsiruje griefing, takze prosim hrace aby si cas od casu prosli svoje budovy, i kdyz jinak nehrajou.. Kdo neni na spawnu, tomu tezko neco zkontroluju kdyz nevim kde co ma...
Vzhledem k tomu ze to kontroluju uz asi jen ja sam, tak prosim o pomoc hrace, a ma nabidka plati : Za informace vedouci k usvedceni a zabanovani griefera vam dam diamant... Tak sup do hry :-)
0

#32 User is offline   Dareback 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 16
  • Joined: 27-November 10

Posted 15 January 2012 - 12:21 PM

Vlastník:Dareback,BlackIce
Souřadnice: x=-1331,y=64,z=188
Škody:Pozabíjena většina chycených zvířat,muselo se to stát včera tj. 14.ledna.Ceduli s varováním a se jménem majitelů jsem tam mám.
0

#33 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 15 January 2012 - 01:37 PM

Zvířata jsou v poslední době často čištěna přímo serverem, kvůli situaci s mobtrapama,....
je možné že tuto funkci vypnu až se vyřeší problém v tomto tématu:
http://forum.mystiq....o-s-mobtrapama/

0

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist