Mystiq.org - forum: Trestní oznámení - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Trestní oznámení Společné téma

#1 User is offline   vecernik 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,625
  • Joined: 11-September 08

Posted 12 May 2011 - 10:55 PM

Ahoj, vzhledem k potřebě nahlásit přestupky mě napadlo založit společné vlákno, ve kterém by se daly lehce nahlásit rozbořené domečky, sklizená pole, zatopené doly atd.. Ne vždy je asura po ruce, tak ať to je nějak hromadně a strukturovaně po ruce.
Základní struktura:
- Jméno vlastníka (ingame)
- Pozice (souřadnice zjistíte přes F3)
- Popis škody

Mno a samozřejmě jako první se můžu smutně pochlubit:

Vlastník: vecernik
Pozice: -53,66,362
Popis: Rozbořený vchod do stanice soukromého metra
0

#2 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 14 May 2011 - 01:02 PM

šefe.... na těch souřadnicích jsem nic nenašel,.... tam je jen jezero,..
a tohle téma bych dal přímo do kategorie minecraftu,.... páč sem do banlistu chodim většinou jen když jdu někoho přidat,....
0

#3 User is offline   vecernik 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,625
  • Joined: 11-September 08

Posted 15 May 2011 - 10:51 AM

ok dále:
vlastník: nikdo - veřejný tunel do přístavu na západě městečka, který má logicky sloužit jako stavba a ne jako skladiště surovin.
pozice: 2;67;72
popis: vykradené obložení pískovcem přímo na souřadnicích, dále v tunelu zmizely některé kameny z netheru použité jako osvětlení.


vlastník: vecernik
pozice: -48;70;-27
popis: vykradený vchod do mcdonaldu, spodek zdi byl hezkou červenou vlnou, teď je tam akorát hlína.. (+ přepsaná cedule, ale to už je dlouho a to že je maník pako vím tak jako tak)

ps:o přesun tématu do té sekce jsem už požádal. Mno a co se týká toho boření - já to vidím nakonec tak že pokud postavím ještě pár staveb, tak budu nakonec jen běhat mezi nima a hlídat jestli něco nechybí. Myslel jsem že lidi dokážou hrát aby hráli a nekazili ostatním hru, ale jak vidím, tak u některých jedinců je to nejspíš nenapravitelná porucha osobnosti. Škoda no, s takovouhle nemá cenu tam dál nic stavět. :P
0

#4 User is offline   Keryn 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 9
  • Joined: 27-April 11

Posted 18 May 2011 - 12:16 PM

vlastník: Keryn
pozice:x=42,2; y=67,1; z=0,08
popis: rozbito 6 bloků skla a ukradeny 2 bloky glowstonu z vchodu skrz lávovou zeď

K poškození muselo dojít během dnešního dopoledne, na výbuch creepera to nevypadá, protože se ztratilo jen výše zmíněné.
Pokud se tedy nejedná o bug, prosím admina o zjištění vyníka, díky.

This post has been edited by Keryn: 18 May 2011 - 12:16 PM

0

#5 User is offline   Englor 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 196
  • Joined: 14-November 09

Posted 18 May 2011 - 04:12 PM

vlastník: Englor
souřadnice x=282, y=69, z=-80
škody: domeček na stromě kompletně zničený (stalo se to tuším 17.5.)

druhá věc:
vlastník: veřejná cesta mnou vybudovaná
souřadnice: x=161, y=73, z=-69
škody:opakovaná krádež osvětlení (pochodní), dřív do bývalo jen pár, tak jsem to neřešil, dneska (18.5.) zmizely úplně všechny
0

#6 User is offline   Keryn 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 9
  • Joined: 27-April 11

Posted 31 May 2011 - 01:08 PM

vlastník: Keryn
pozice:x=69,4; y=77,6; z=13,2 a x=80,6; y=75,6; z=-11,3
popis: postavena cestička z hlíny přes mou zeď a zničen/ukradnut jeden blok lávy

V podstatě by mi to už mohlo být jedno, když bude ten wipe, ale lepší bude ty "špatné" hráče zavčasu vytřídit, ať se pak zbytečně nerozčilujem.
Nevím, kdy přesně se to stalo, protože jsem pár dní nebyl připojený, ale pokud půjde dohledat vyníka, budu rád, díky.
0

#7 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 31 May 2011 - 07:52 PM

Ten kus lávy zastavil hráč "John" cobblestonem a pak ho zase odstranil,....
zatim jsem mu jen odstranil přístup na server, řešit ho budu až dám domhromady novej sever.
0

#8 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 12 June 2011 - 10:25 AM

Kde: Skull arena, severně od spawnu hned za nosem
X: -81
Z: -2
Problém: Rozbité sklo okolo bojového ringu, nastrkaný plot. Už podruhé.
Dále uhašený oheň na netherracku u hlavního vchodu na zemi - je to ochrana proti creeperům a podobné havěti (vždy se sami zapálí) - poněkolikáté.

Jen zmíním, že mi také jednou sebrali pochodně z tribun a lebku z netherracku už mi 2x částeně rozebrali - jestli to uděláte ještě jednou, tak to nebudu opravovat a nahlásím vás!
0

#9 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 12 June 2011 - 04:06 PM

Asi sem se měl zmínit, že jsem mu to už opravil,.....většinu tam napáchal LoXoN,....
0

#10 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 13 June 2011 - 04:06 PM

Severní metro
Souřadnice nevim ale myslim že hned na začátku
Trasa ze spawnu ke stanici
Jezdí strašně pomalinku oproti jiným
Snad se to vyřeší
0

#11 User is offline   Morsalis 

  • Group: VIP
  • Posts: 75
  • Joined: 24-November 08

Posted 13 June 2011 - 08:05 PM

Byl jsem se na to podívat a trať zpomaluje přesně na -77,59,-12 konkrétně se jedná o 3 bloky gravelu po kterých vedou koleje (za normálních okolností na nich ani stavět kolej nejdou takže možná to bude přícina), bohužel ale nemám oprávnění cokoliv tam bourat/stavět tak nemůžu svou hypotézu potvrdit.
0

#12 User is offline   Adrian 

  • Group: VIP
  • Posts: 354
  • Joined: 02-July 08

Posted 13 June 2011 - 08:19 PM

Jo,koleje na gravelu spomalujou,když je tam umístíte,aj to napíše něco na styl "brake block created".
0

#13 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 16 June 2011 - 07:02 PM

Hráč:Dupiq

Myslim že nemluvim jen za sebe ale už mě štve že využívá VIP a portuje se ke hráčům a hned je killne a ještě větší srabárna je že je killi na jejich spawnpointu jen tam máchá mečem a hráči se mu spawnují přímo pod nos....

Když už musí mít port tak až po povolení hráče na kterého se portne.. Většina lidí umírá jeho rukou a to jen kvůli tomu že si hold koupil VIP a zneužívá toho, když má potřebuju zabíjet ať de do arény

Takže moje 2 návrhy

1)VIP se smí portovat na hráče až po jejich povolení
2)PvP bude vždy vypnuté, zapne se jen při vstupu do arén
0

#14 Guest_Dup_*

  • Group: Guests

Posted 16 June 2011 - 07:52 PM

View PostDandas, on 16 June 2011 - 07:02 PM, said:

1)VIP se smí portovat na hráče až po jejich povolení
2)PvP bude vždy vypnuté, zapne se jen při vstupu do arén


Milý Dandasi, takže, Port k zabijení jsem použil jednou ani nevim na koho (ze svých nesčetných kilů..) a bylo to na začátku, bylo to podlé ale oznámil jsem mu že jdu do něj a za půl minuty zaútočil, takže měl čas vypnout pvp, dotyčný se možná ozve.
ono někoho ulovit je docela dřina, běhat kolem spawnu a hledat lidi co maji zrovna zapnuté PVP
kdybysme používali porty na zabíjení tak máme 5* víc kilů než teď, takže si prověřuj informace než někoho nařkneš.

1. co se týče tvého prvního návrhu: po zkušenostech vím, že by bylo dobré příkaz tp pro vip zrušit a nechat jen tpa, jsem pro, ale zároveň bych udělal nějakej whitelist pro příkaz tp, abych pokaždé kámosum nemusel davát tpa, kdo by si pridal do whitelistu na toho by slo davat i tp.

2. S defaultně vypnutým PVP nesouhlasím, to bylo předtim, člověk jednou zapnul a už se nestaral, vzhledem k tomu že jedem na profese, tak jakožto hunterovi by mi bylo ukřivděno, pokud někdo se pohybuje v rizikových oblastech, tak by si pvp měl vypnout, když si ho nevypne vystavuje se nebezpečí.


ještě teď čtu něco u spawnpointu- to jsi jako viděl kde, že bych někoho reskilil? devilisloser byl jedinej kdo měl spawn u mě kousek a měl ho v residenci a vždy na mě vyběhl a šel po mě, tak jsem ho řezal.. přece se nenecham zabit.. krom toho, že když se někdo spawne může vypnout ppv a vklidu si doběhnout pro věci..

Tímto tvým návrhem končí moje mírné jednání v brání věcí po zabití oběti u všech kdo proti nám vznesou slovo, obvykle si nechávám jedno políčko věci co z oběti padnou jako válečnou kořist zbytek vyhážu zpět.

Takže asi tak.
0

#15 User is offline   Morsalis 

  • Group: VIP
  • Posts: 75
  • Joined: 24-November 08

Posted 17 June 2011 - 09:41 AM

Já beru že máte vzájemné problémy které musíte řešit, ale zkuste to trochu filtrovat do správných topiců. Tento se sice jmenuje Trestní oznámení, ale byl založen za účelem reportování grieferských útoků a obdobných věcí. Zbytečně tak tady vzniká off-topic diskuze (o které bych se nedivil kdyby se proměnila ve flame) která jen činí celé téma dost nepřehledným. Děkuji
0

#16 User is offline   Eldesitk 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,089
  • Joined: 03-March 10

Posted 17 June 2011 - 11:49 AM

Jasný dupiq, a když sem se poprvý online, a vyběh ze spawnu tak kdo mě okamžitě zabil?


jako promin ale to mi neprijde zrovna jako fair play chovani.

soty za OT, ale dupiq nesere jen par lidi. pripada mi jako by si s tim vip pripadala jako buh. viz par diskuzi na shoutu
0

#17 Guest_Replic_*

  • Group: Guests

Posted 19 June 2011 - 12:43 PM

dobry mam znicenou zed na souradnicich
x: -760
y:80
z:-124
uz i sousedovi taky neco znicil tak chci aby byl potrestan dekuji a dystak napiste na replic ve hre jak se to resi diky
0

#18 User is offline   junkie 

  • Group: VIP
  • Posts: 104
  • Joined: 02-June 10

Posted 21 June 2011 - 11:11 AM

ahoj mám tu stížnost, někdo mi zničil a ukradl označník obchodu z vlny

-32, +3
vyška 67

dík za prošetření
0

#19 User is offline   Faboor 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 4
  • Joined: 21-June 11

Posted 21 June 2011 - 09:12 PM

Ja by som chcel oznámiť seba. No a hlavne sa ospravedlniť, že som hráčovi Mijo podpálil kus vchodu do súkromného metra, keď sa mi rozliala láva pri stavbe jednej z mojich pascí. Síce som to uhasil najrýchlejšie ako som vedel, avšak škoda sa už stala. Priznám sa, strachom som sa posral a nikomu o tom nepovedal. Myslel som si, že to opravím a nikto si to nevšimne. No dnes ráno som zistil, že mi pri pokuse prihlásiť sa na server vypíše, že naň nemám prístup a tak som sa rozhodol takto verejne sa ospravedlniť. Bola to nehoda, ktorú ľutujem a tiež ľutujem aj toho, že som o tom nikomu nepovedal. Dúfam, že mi bude odpustené a prístup na server opäť umožnený.

Foto spáleného vstupu do Mijovho metra už uploadol užívateľ Mac (tri príspevky nahor)

View PostMac, on 20 June 2011 - 09:45 PM, said:

Zezacatku tenle hrac jen nicil chodnik za mym shopem, a denne sklizel stromy kery sem tam sazel... Ale kdyz sem zjistil ze nici i ostatnim hracum - jako napriklad mijovi stanici metra, tak uz sem to vyfotil...


Na tom chodníku som mal pasce, ktoré som sa rozhodol na tvoje (druhé) požiadanie zničiť.
A tie stromy som nerúbal (nekácel). Je možné, že sa tiež chytili od lávy.

Bohužiaľ, kvôli obmedzeniu prístupu na server som nedostal príležitosť svoje chyby napraviť.
Takže ešte raz by som sa chcel ospravedlniť.

This post has been edited by Faboor: 22 June 2011 - 06:28 AM

0

#20 User is offline   Angeelik 

  • Group: VIP
  • Posts: 138
  • Joined: 10-April 11

Posted 01 July 2011 - 02:47 PM

vlastník: Aelia
souřadnice x=-881, y= 67, z= 805
škody: Přímo v hradu Ukradený Block of Gold , stalo se to nejspíše dnes tj. 1.7. Nerad bych, aby ostatních cca 30 blocků dopadlo stejně :) Díky za prošetření ;)
0

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist