Mystiq.org - forum: Dotaz - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Dotaz Moznost Bannu?

#1 User is offline   Charmboy 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 28
  • Joined: 30-January 11

Posted 01 May 2011 - 08:27 PM

Hoj,

v dalsich dnech by mi mely prijit penize a ja si chci aktivovat VIP accou a chci se zeptat jestli mi nemuze ohrozit napriklad nepritomnost muj WoW char, minecraft nehraju moc casto ale chtel bych to zkusit. Pokud by mi mohla nepritomnost ohrozittakovymto zpusobem moje wow charaktery tak prosim o zruseni,

posilal jsem vam email z: mts.vnuk@gmail.com
uvedl jsem nick: Tankerrs


PS: nevadí mi zrušení minecraft uctu ale celkoveho mystiq uctu (Tankerr) a predevsim mych WoW Charakteru.

Dekuji
0

#2 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 01 May 2011 - 10:10 PM

Zdravim,...

teď si nejsem jistý na co se přesně ptáte,...
kategorie Minecraftu, téma : "Dotaz - možnost bannu?" a ptáte se na WoW postavy,....

Projekty na World of Warcraft a na Minecraft jsou oddělené, neboli že pro každý projekt se VIP status aktivuje zvlášť!
To také znamená, že kdybyste se dostal do problémů na MC serveru, nijak to neovlivní Váš WoW účet.

Co se týče postav na WoW účtu, tak nemůžu to říct jistě, ale mám pocit, že se promazávají jen postavy jednou za čas,
a to jen ty pod 10.level, na které se nikdo víc jak půl roku nepřipojit.
0

#3 User is offline   Sandy 

  • Group: VIP
  • Posts: 566
  • Joined: 10-January 11

Posted 02 May 2011 - 01:26 AM

Ahoj,

stejne jako Asura moc nerozumim tve otazce. Ale pokud se ptas, ze jestli se ti smazou postavy ve WoW, kdyz si aktivujes VIP, tak to se nestane.
Naopak budeme radi, kdyz prispejes na chod serveru ;)
0

#4 User is offline   Charmboy 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 28
  • Joined: 30-January 11

Posted 02 May 2011 - 03:55 PM

Srry, vim ze jsem to napsal nesrozumitelne, pouze jsem slysel ze jsou prisna pravidla a bal jsem se banu ktery by mel vliv na muj WoW ucet.
Jinak teda jeste jedna otazka, neni za delsi nepritomnost na minecraftu naky postih?

DEkuji :)

This post has been edited by Charmboy: 02 May 2011 - 03:57 PM

0

#5 User is offline   jajohn 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 9
  • Joined: 12-July 10

Posted 08 May 2011 - 12:26 AM

Tak..tahle otazka je velice zajimava. Ja myslim ze za kazdou hodinu co nehrajes minecraft se ti pricita bod,a za kazdejch 100 bodu mas kulku... rikam to spravne?

Ne, vazne, na tohle se fakt chces zeptat? jestli ti nekdo neco udela kdyz nebudes hrat?:)
Myslim ze tak malo hracu tu neni aby se vyhrozovalo tem co si zalozej ucet postihama kdyz nebudou hrat.
Jedna vec je mozna,a to sice ze ti zborej to co si postavil jestli uz nehrajes,aby to nezabiralo misto ve hre ostatnim.
Postih na WoW urcite mit nebudes,je to oddeleny. A asi ani account ti mazat nebudou.
-----------
John ingame
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist